|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/23
5.12.2023 16:02:20   
flamingos
Dobar dan.Hajde da svi bolesni brzo ozdrave.Mi da se pohvalimo da ne nksimo biše protezu.Sad dođismo od doktora.Pohvalio je moje dete kako je disciplinivana,slušala,redovno nosila i sad da čuva protezu za uspomenu.Baš su joj super zubići.Sad da mm i ja popijemo nes.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 12/23
5.12.2023 16:09:19   
Ivanka 75
Ana, procitah ponovo ovaj tvoj post. Ja sam nedavno bila u situaciji da fakultetski obrazovana osoba od 25 godina ne ume da koristi flash memoriju i ne zna kako se otvara pdf. Tako da me ovo sto si napisala ne iznenadjuje uopste. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 12/23
5.12.2023 16:50:24   
Sanjica26 RR
Uh Ivanka, dugo sam ja jednoj koleginici zavrsavala posao na racunaru.
Mislim da su to osnovne stvari. Kao sto deca u sedmom razredu rade programiranje. Mislim da je to nepotrebno. Bitnije je slanje mailova, koriscenje fles mamije, kucanje u wordu i tako dalje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 12/23
6.12.2023 9:55:22   
Ivanka 75
Dobro jutro. Konacno svi spavali kako treba. 👍Jutros 37 ali podnosljivo. Bar nije naduvena ko ovih dana. Ana, kako je Marko? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 12/23
6.12.2023 10:15:06   
Ana RR
Dobro jutro. Bolje je, mada muči ga stomak još uvek. Juče je srećom gubio poslednji čas inače bi bilo veselo. Zvao da dođemo po njega. Kako je Ivka?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 12/23
6.12.2023 10:16:49   
Kata90
Dobar dan,super Iv samo kada je bolje odma je lakse verujem.Mi sinoc okitili jelku,divota gledati sve sija 😊jos sam sinoc u 21h sati usisavala šljokice se rasule od novih kuglica😁bas mi bilo veselo.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 12/23
6.12.2023 11:13:30   
Sanjica26 RR
Добар дан. Како сте? Ја сам у школи. Синоћ сам раније легла. Попила сам парацетамол. Каже мм да сам спавала као топ.
Иванка, како је Ива?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 12/23
6.12.2023 11:25:26   
Ivanka 75
Dobro je aivka. Jutros bilo 37 kad je ustala ali pije defrinol jos 2 dana pa ce i to proci. Kupih joj jutros Marisol sa rasprsivacem, kaze prosao joj kroz mozak i nazad 😊
Plus je dobila 7 dana ranije pa joj bas veselo. 
Ana, vidim veselo i kod M 😌 Sanjice, nadam se da ce proci uskoro. Kato, mi planirqmo posle Sv Nikole da kitimo jelku. Samo sto sad Iva trazi veliku, kaze mala je bez veze i nije u duhu nove godine i Bozica 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 12/23
6.12.2023 12:12:09   
Ana RR
Joj i dalje mi je čudno kada neko od vas kaže za dete da ima ciklus.. za mene su svi još uvek mali user posted image

E mi smo prošle godine kupili veliku jelku, 210 cm, u Lidlu za 10 hiljada. Odlična je baš, gusta. Planiram ovih dana da je okitim, juče sam dokupila ukrase.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 12/23
6.12.2023 12:28:54   
Ivanka 75
Ana 😂 Ni ja se nisam jos uvek na to navikla, evo vec godinu dana. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 12/23
6.12.2023 12:49:41   
Sanjica26 RR
И мени је чудно. Иванка, моја Т жели малу. Али за своју собу.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 12/23
6.12.2023 14:51:22   
Kata90
Juhu kod nas stigao sneg,izgleda kao da ostaje dete se raduje kaze ide napolje....😁 dok se ne otopi...


_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 12/23
6.12.2023 15:27:34   
Ivanka 75
Ovde kisa ceo dan. Sipka ali nije hladno. Radujemo se sneeeguuuuu 😊 

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 12/23
6.12.2023 15:57:54   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Kata90

Juhu kod nas stigao sneg,izgleda kao da ostaje dete se raduje kaze ide napolje....😁 dok se ne otopi...

Super Kato.Neka uživa dete na snegu.Ovde pada kiša.


(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 12/23
7.12.2023 8:04:20   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja vec dva dana neprestano imam glavobolju. Bas mi je nikako. Jos obaveza ove nedelje koliko neces. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 12/23
7.12.2023 22:43:05   
Ivanka 75
Ivana, kako glava? Prosla glavobolja?
Mi cemo ujutru na kontrolu, pocela je da kaslje. Pretpostavljam da je to zadnja faza gripa. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 12/23
8.12.2023 6:58:44   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Glava mi je bila malo bolje juce popodne I evo, probudih se sa glavoboljom 🙄. I moja maca kaslje, nadam se da nece biti nista vise od toga. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 12/23
8.12.2023 7:59:54   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Glava mi je bila malo bolje juce popodne I evo, probudih se sa glavoboljom 🙄. I moja maca kaslje, nadam se da nece biti nista vise od toga. 



Mene je nekoliko dana pre nego sto sam se sad razbolela bas bolela glava. Brufen za glavu i defrinol za nos i guram dalje. Spremamo se kod lekara ranije da izbegnemo guzvu. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 12/23
8.12.2023 8:41:08   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ivana, moras da proveris tu glavobolju. Bas te cesto boli.

Ja jos uvek leskarim. Moracu uskoro da se pridignem. Imam obaveze.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 12/23
8.12.2023 8:43:31   
Kata90
Dobro jutro,sneg nam se topi,nismo stigli napraviti sneška😁 mozda drugom prilikom ....Bebac gleda crtani Mašu i Medu😁 tako gleda,mislim tako pocinjemo i dan.Bolesni nek ozdrave,cuvajte se....pijte vitamine.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 12/23
8.12.2023 10:28:20   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Glava mi je bila malo bolje juce popodne I evo, probudih se sa glavoboljom 🙄. I moja maca kaslje, nadam se da nece biti nista vise od toga. 
Hajd da budete obe dobro.❤❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 12/23
8.12.2023 12:35:43   
Ivanka 75
Vratismo se i proset_asmo malo. Na plucima nema nista, prospan sumece za kasalj i moze u skolu. Bila nasa stara doktorka, sa predskolskog, prepoznala Ivu i obradovala joj se, ustala, zagrlila je ❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 12/23
8.12.2023 22:44:04   
flamingos
Ivana,kako ste?Evo mi okitismo jelku.Dete pre toga išlo na rođendan kod drugarice i posle prošetali svi do grada.Da odgledam kviz,pa odoh pod tuš i da odmaram.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 12/23
9.12.2023 7:57:42   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Glava zeza. Ne znam sta se desava ovih dana sa mojom glavom. Maca kasljuca po malo I dalje. Sad da se spremamo za nastup. Treba i njenim dvema drugaricama da pravim frizuru. Popodne da se uci pesmica i malo Svet oko nas 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 12/23
9.12.2023 11:36:20   
Srecko47E
Dobar dan zene,nadam se da ste dobro!

Kod mene je izmedju boginja,gnojne angine i sama sa 24h-opsadno stanje . :)

Ne stizem da se ulogujem,bese luda i nezaboravna nedelja iza nas. :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here