|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 12:39:36   
elizabeta1
heheh,da ostavim svog dragog sa nasim blizancima,hm,snasao bi se ako ne zaspi,jer kad zaspi mogli bi prohodati sa 9 meseci da uzmu sta im je potrebnouser posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 12:41:14   
2002m
IZVORNA PORUKA: elizabeta1

heheh,da ostavim svog dragog sa nasim blizancima,hm,snasao bi se ako ne zaspi,jer kad zaspi mogli bi prohodati sa 9 meseci da uzmu sta im je potrebnouser posted image
user posted image user posted image user posted image bilo bi prezivljavanje,snadji se....tata spavauser posted image

(odgovor članu elizabeta1)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 12:51:28   
elizabeta1
a sto se tice nervoze,postajem sama sebi dosadna.pitam se koliko ce to trajati,mada toliko imam obaveza sa dve bebe i nije mi dosadno,izadjem prosetam,ali nesto nije ok,depresija i neko cudno moje ponasanje nervira me jos vise.a mozda je to i normalno kad sve moram samauser posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 12:53:00   
Rivana
E to cudno ponasanje i mene nervira

(odgovor članu elizabeta1)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 12:55:13   
2002m
Probaj da slobodno vreme provodis sa drugaricama.Spakuj decu i na kafuuser posted image .

(odgovor članu elizabeta1)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 12:55:54   
Anoniman
prema ovim svim nasim pricama, ja nesto ne verujem da su nase mame... bake... nekada sve radile same! Ja vise mislim da su to sve samo price za nas novopecene, kako bi nas hrabrile! Sta mislite o tome?

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 12:57:01   
magnetic

IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA
.A on ponekad cinimise da previse mi ugadza.

Previse je samo kad' tukuuser posted image .


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 12:59:38   
Rivana
ja sam bebu dobila u 32 godine mozda bolje ranije da sam imaladecu ne bih bila ovoliko nervozna

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 13:00:09   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Trinny

prema ovim svim nasim pricama, ja nesto ne verujem da su nase mame... bake... nekada sve radile same! Ja vise mislim da su to sve samo price za nas novopecene, kako bi nas hrabrile! Sta mislite o tome?

Mama nije,moj otac je bio u sve ukljucen samo nam nije menjao usrane pelene(bio je jako gadljiv covek),ali poznavajuci mog dedu baka je sve radila sama 100%.A rodila ih je devet-oro.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 13:07:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic

Mama nije,moj otac je bio u sve ukljucen samo nam nije menjao usrane pelene(bio je jako gadljiv covek),ali poznavajuci mog dedu baka je sve radila sama 100%.A rodila ih je devet-oro.


i ajd sad, jel neko  moze ovo da objasni?!

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 13:07:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny

prema ovim svim nasim pricama, ja nesto ne verujem da su nase mame... bake... nekada sve radile same! Ja vise mislim da su to sve samo price za nas novopecene, kako bi nas hrabrile! Sta mislite o tome?


Moj tata nije bio uključen u moje i bratovo odrastanje, nikada ga nije bilo, stalno je radio. Sada sa Lukom voli da se poigra pola sata po nekada.

Za mog svekra kažu da je on odhranio sva tri sina dok je sveki londrala po komšiluku, ali ja im ne verujem. Jer kada se Luka rodio, moja sveki je bez problema podigla Luku, nunala, imala par saveta (nebitno dal korisnih ili ne, znala je o čemu priča), dok moj svekar... on je sa Lukom počeo tek kada je ovaj počeo da hoda i priča.

Moj deda (mamin tata) se mnoooooooogo igrao sa mnom i mojim bratom, i sada sa Lukom. Ima mnogo, mnogo strpljenja. No, i on se uključio kada je već Luka bio smisleno dete. Razmišljam dal se igrao i sa mojom mamom kada je bila mala, ali ne znam ni jednu takvu priču. Mama uvek priča o bakinom tati, kako je sa njim volela jer je bio strpljiv.

Drugi deda (tatin tata) je umro davno, ja sam imala 2 godine.

MM-ov deda (svekrvin tata) je bio divan čovek. Kada sam ga ja upoznala, već je bio preslab. MM kaže da je uvek voleo sa dedom jer se deda igrao i pripovedao. Na žalost je umro. Baš smo juče bili kod mm-ove babe, i Luka pita "A gde je deda? Jel na groblju? Jel umro?" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 13:08:01   
Rivana
Jednostavno bile su sposobnije od nas user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 13:30:00   
Lu
IZVORNA PORUKA: Trinny

prema ovim svim nasim pricama, ja nesto ne verujem da su nase mame... bake... nekada sve radile same! Ja vise mislim da su to sve samo price za nas novopecene, kako bi nas hrabrile! Sta mislite o tome?

Odgovor je vrlo jednostavan,nisu radile naše bake oko djece ni trećinu što mi radimo danas,djeca su znala stajati u stalku po nekoliko sati jer ih nemaju vremena uzeti,tako se ukake i plaču od gladi,to je samo jedna priča koju sam slušala.
Naravno to je samo "slučaj",žene bi uglavnom nahranile bebu i stavile ju da spavaju pored njive u košari dok ona kopa,malo veća djeca se igraju ko zna gdje, ona sposobna za rad rade!
To je bio posao oko bebe,ako se razboli i ne pomognu domaći lijekovi umre,tako Bog htio!
Žene su radile pored ku[anskih poslova i  fizički,u polju,nisu one bojale vodenim bojama sa djecom i pri tome se pitale da li im djeca imaju talenta,nisu se pitale zašto im dijete histeriše,da li mu možda nedostaje pažnje ili su to znakovi koji će preći u agresivno stanje,nisu se nervirale što im muževi ne pomažu oko bebe jer to muževi nisu radili.
Moj djed je bježao od kuće svaki put kad se dijete rodi a to rade i današnji muževi,samo malo suptilnije i mi ih pokušavamo prilagoditi na situaciju,dok neše bake to nisu ni pokušavale...
Ko je prije znao za PPD,ženu jednostavno proglase ludom!
Tako da se ne može porediti njihovo doba sa našim i ne treba!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 13:30:51   
Anoniman
Mnogo je mala rijec! PREVISE! 

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 14:27:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Trinny

prema ovim svim nasim pricama, ja nesto ne verujem da su nase mame... bake... nekada sve radile same! Ja vise mislim da su to sve samo price za nas novopecene, kako bi nas hrabrile! Sta mislite o tome?

Odgovor je vrlo jednostavan,nisu radile naše bake oko djece ni trećinu što mi radimo danas,djeca su znala stajati u stalku po nekoliko sati jer ih nemaju vremena uzeti,tako se ukake i plaču od gladi,to je samo jedna priča koju sam slušala.
Naravno to je samo "slučaj",žene bi uglavnom nahranile bebu i stavile ju da spavaju pored njive u košari dok ona kopa,malo veća djeca se igraju ko zna gdje, ona sposobna za rad rade!
To je bio posao oko bebe,ako se razboli i ne pomognu domaći lijekovi umre,tako Bog htio!
Žene su radile pored ku[anskih poslova i  fizički,u polju,nisu one bojale vodenim bojama sa djecom i pri tome se pitale da li im djeca imaju talenta,nisu se pitale zašto im dijete histeriše,da li mu možda nedostaje pažnje ili su to znakovi koji će preći u agresivno stanje,nisu se nervirale što im muževi ne pomažu oko bebe jer to muževi nisu radili.
Moj djed je bježao od kuće svaki put kad se dijete rodi a to rade i današnji muževi,samo malo suptilnije i mi ih pokušavamo prilagoditi na situaciju,dok neše bake to nisu ni pokušavale...
Ko je prije znao za PPD,ženu jednostavno proglase ludom!
Tako da se ne može porediti njihovo doba sa našim i ne treba!!!


Lu je to odlično objasnila

a ja ću samo još nešto dodati, pored svega navedenog ...danas je žena preuzela još i taj posao da zarađuje, pa pored svog posla u kući, oko djece, i tralalalala... ide i na posao

htjeli smo ravnopravnost ...evo nam je (ili iz TLN... iskali ste evo vam ga)

npr: moja baka je rodila 3 djece, jedini posao joj je bio da skuha, opere i da ode kod komšinice na kafu , a deda da zaradjuje ... majke mi živila je ko carica i još nešto...žena se prije više poštovala


a deda je imao običaja reći ne prinosi mi dijete dok se neuinsani ( valjda je mislio dok bar ne propuže)

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 14:52:16   
Rivana
mene nervira sto mislim da se samo je ne mogu snaci u ulozi majke pa nervoza vidim ove zene iz parka nasmejane a ja nadrdana user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 14:56:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rivana

mene nervira sto mislim da se samo je ne mogu snaci u ulozi majke pa nervoza vidim ove zene iz parka nasmejane a ja nadrdana user posted image


Tako je i meni sada bez veze sto sam sva nadrndana i nervozna a koleginica iz sektora koja je takodje trudna sva vesela...Toliko vesela da se meni povraca od toga...

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 14:57:45   
Rivana
Isto kad vidim i ja pa jos dvoje male dece a nesmejane a ja....... pa da poludim a mozda i ludim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 14:58:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rivana

mene nervira sto mislim da se samo je ne mogu snaci u ulozi majke pa nervoza vidim ove zene iz parka nasmejane a ja nadrdana user posted image


Ne brini, i one su po nekada nadrndane, samo si tada verovatno ti raspoložena i to ni ne vidiš.

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 14:59:49   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Rivana

mene nervira sto mislim da se samo je ne mogu snaci u ulozi majke pa nervoza vidim ove zene iz parka nasmejane a ja nadrdana user posted image


Ne brini, i one su po nekada nadrndane, samo si tada verovatno ti raspoložena i to ni ne vidiš.

verovatno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:02:35   
Anoniman
A mozda i nije to. nego ovo.
Moja druga koleginica, inace mama jednog 6-mesecnog decaka kaze da ima ljudi koji se nikad ne bi pozalili i koji stalno glume..
Kaze: "nemoj se meriti sa njima, njihovo i govno mirise"
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:03:59   
Rivana
user posted image user posted image user posted image user posted image e to si u pravu mozda glume kao sve je super

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:05:05   
Rivana
A sto volim da se svadjam sa svima haha e ma proci ce i to user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:05:54   
Anoniman
jadan moj muz...
ali stvarno...

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:10:31   
Rivana
izdrzace oni sve to............

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here