|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podrska za Katjicu!!!
5.1.2010 13:58:09   
Maza82
KAĆICE NEDOSTAJEŠ NAM PUNO, PUNO.. Brzo nam dođi trebaš nam...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Podrska za Katjicu!!!
5.1.2010 14:04:48   
Dudu25
Duso nasa,

samo napred i budi jaka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Podrska za Katjicu!!!
5.1.2010 20:57:47   
Nensi*
Draga,nadam se da ces nam se uskoro pridruziti,nedostajes nam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Podrska za Katjicu!!!
5.1.2010 22:24:33   
Modessty
Katjice drago mi je da si presekla i rešila da kreneš dalje!
Želim ti puno puno sreće i ljubavi u novoj godini! I da istraješ u svemu što rešiš da uradiš!!! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Podrska za Katjicu!!!
5.1.2010 22:29:05   
Anoniman
Katjice, pa ti si tu!


(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Podrska za Katjicu!!!
5.1.2010 22:35:56   
Anoniman
Devojke, hvala vam do neba na svemu sto ste mi napisale! Svaka od vas je dala iskreno sve od sebe i nemam reci kojima bih opisala koliko mi je znacila vasa podrska. Bila sam spremna na sve i ni sama ne znam kako sam skupila hrabrosti da krenem. Spremna sam bila na sve i svasta, ocekivala sam da ce mi biti tesko i da cu imati trenutka kada cu pomisliti na odustajanje, ali... Od trenutka kada sam usla u bus osetila sam da radim pravu stvar za sebe i svoju srecu. I od tada sam svakim danom bila sve sigurnija u to sto radim ne pitajuci za cenu. Nije bilo trenutaka tuge, odustajanja, kajanja, cak ni razmisljanja o tome sta gubim u zivotu... a nisam verovala u to kada ste mi pricale. Mislil asam da cu mozda negde usput i pokleknuti. Sada je sve to iza mene, iselila sam stvari od njega, sto sam mogla ponela sam sa sobom a ostalo sam ostavila kod bake pa cu pokupiti sledeci put. Nije mi pravio nikakve probleme, sve je bilo potpuno civilizovano, valjda je shvatio da je za vezu potrebno dvoje, a ja sam bila sama u toj vezi. OVO JE POSLEDNJE STO PISEM O NJEMU, NE ZELIM VISE NI DA GA SPOMINJEM! Sada sam jako srecna, ispuinjena, uzivam u svakoj sitnici koju mi donosi novi dan potpuno iskreno i iz srca. Devojke, jos jednom vam hvala za sve, nema boljih od vas. Javljacu se kada budem mogla, a do tada vas puno volim i ljubim user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Podrska za Katjicu!!!
5.1.2010 22:36:12   
eugenija
Šta je sloboda?

- Sloboda je FK iz Tuzle i Fabrika usisivača iz Čačka. (odgovor jednog klinca)






Katjice, milion poljubaca, uživaj u letu, svakim danom sve više širi krilauser posted image user posted image

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Podrska za Katjicu!!!
5.1.2010 22:39:01   
Anoniman
Katjice...toliko srece te ceka...da nisi ni svesnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Podrska za Katjicu!!!
5.1.2010 22:40:17   
Anitaaa
Drago mi je što se sve dobro završilo,sada uživaj i nadji nekog ko te zaslužuje,to ti želim od srca

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Podrska za Katjicu!!!
5.1.2010 22:41:14   
JULIE
katjice draga uz tebe smo,samo napred!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Podrska za Katjicu!!!
5.1.2010 22:41:56   
Sanja.L.S

IZVORNA PORUKA: Katjica

Devojke, hvala vam do neba na svemu sto ste mi napisale! Svaka od vas je dala iskreno sve od sebe i nemam reci kojima bih opisala koliko mi je znacila vasa podrska. Bila sam spremna na sve i ni sama ne znam kako sam skupila hrabrosti da krenem. Spremna sam bila na sve i svasta, ocekivala sam da ce mi biti tesko i da cu imati trenutka kada cu pomisliti na odustajanje, ali... Od trenutka kada sam usla u bus osetila sam da radim pravu stvar za sebe i svoju srecu. I od tada sam svakim danom bila sve sigurnija u to sto radim ne pitajuci za cenu. Nije bilo trenutaka tuge, odustajanja, kajanja, cak ni razmisljanja o tome sta gubim u zivotu... a nisam verovala u to kada ste mi pricale. Mislil asam da cu mozda negde usput i pokleknuti. Sada je sve to iza mene, iselila sam stvari od njega, sto sam mogla ponela sam sa sobom a ostalo sam ostavila kod bake pa cu pokupiti sledeci put. Nije mi pravio nikakve probleme, sve je bilo potpuno civilizovano, valjda je shvatio da je za vezu potrebno dvoje, a ja sam bila sama u toj vezi. OVO JE POSLEDNJE STO PISEM O NJEMU, NE ZELIM VISE NI DA GA SPOMINJEM! Sada sam jako srecna, ispuinjena, uzivam u svakoj sitnici koju mi donosi novi dan potpuno iskreno i iz srca. Devojke, jos jednom vam hvala za sve, nema boljih od vas. Javljacu se kada budem mogla, a do tada vas puno volim i ljubim user posted image


Katjica samo napred. Zivotot mora da ti donese mnogu poubavi raboti vo novata godina. Ti to zasluzues!!!

Nemoj da razmisluvas za toa sto bilo, samo gledaj napred i raduvaj se na naovite sansi sto ke ti gi pruzi zivotot.

Ke ja pronajdes i ti ljubovta na svojot zivot i ke bides srekna.

A vo meguvreme ne se sekiraj za nisto i razmisluva pozitivno!!!

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Podrska za Katjicu!!!
5.1.2010 22:43:21   
NONA79
samo ponosno i hrabro !!! mladost je pred tobom, a kamoli život!!!

(odgovor članu Sanja.L.S)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Podrska za Katjicu!!!
5.1.2010 22:59:54   
Verus
Bravo Katjice, na snazi, koju nisi ni znala da imas!  Zivot je pred tobom sigurna sam da se neces pokajati!  Jedva cekamo da si opet tu sa nama!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Podrska za Katjicu!!!
5.1.2010 23:01:57   
Anoniman
Dragaaaaaaa user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Podrska za Katjicu!!!
5.1.2010 23:11:23   
lence
Divno Katjice, drago mi je da opet dises punim plucima i osecas celim srcem. A naucila si i nas kako se uprkos strahovima i sumnjama nadje hrabrost da se promeni zivot. Uzivaj!
Radujem se sto si opet sa nama. user posted image   user posted image  user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Podrska za Katjicu!!!
6.1.2010 10:43:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Katjica

Devojke, hvala vam do neba na svemu sto ste mi napisale! Svaka od vas je dala iskreno sve od sebe i nemam reci kojima bih opisala koliko mi je znacila vasa podrska. Bila sam spremna na sve i ni sama ne znam kako sam skupila hrabrosti da krenem. Spremna sam bila na sve i svasta, ocekivala sam da ce mi biti tesko i da cu imati trenutka kada cu pomisliti na odustajanje, ali... Od trenutka kada sam usla u bus osetila sam da radim pravu stvar za sebe i svoju srecu. I od tada sam svakim danom bila sve sigurnija u to sto radim ne pitajuci za cenu. Nije bilo trenutaka tuge, odustajanja, kajanja, cak ni razmisljanja o tome sta gubim u zivotu... a nisam verovala u to kada ste mi pricale. Mislil asam da cu mozda negde usput i pokleknuti. Sada je sve to iza mene, iselila sam stvari od njega, sto sam mogla ponela sam sa sobom a ostalo sam ostavila kod bake pa cu pokupiti sledeci put. Nije mi pravio nikakve probleme, sve je bilo potpuno civilizovano, valjda je shvatio da je za vezu potrebno dvoje, a ja sam bila sama u toj vezi. OVO JE POSLEDNJE STO PISEM O NJEMU, NE ZELIM VISE NI DA GA SPOMINJEM! Sada sam jako srecna, ispuinjena, uzivam u svakoj sitnici koju mi donosi novi dan potpuno iskreno i iz srca. Devojke, jos jednom vam hvala za sve, nema boljih od vas. Javljacu se kada budem mogla, a do tada vas puno volim i ljubim user posted image


drago mi je što si ponovo uzdignute glave...i da promeniš avatar, pod hitno, jer to nisi ti!!!!ti si CHUCK NORRIS medju ženama!!!user posted image user posted image user posted image dobro, ne moraš baš njegovu sliku user posted image user posted image user posted image
bravo, još jednom!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Podrska za Katjicu!!!
6.1.2010 10:50:32   
Trcosava
Eee pa ja propustila da si bila!!! Draga moja, sad uživaj, odmori. Piši kad stigneš i smej se draga naša user posted image user posted image user posted image

p.s. i dalje smo tu ako treba nešto oko kompa user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Podrska za Katjicu!!!
6.1.2010 10:58:23   
Lu
Super Katjice što si pronašla sebe,to je pravo olakšanje u životuuser posted image
Sretnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Podrska za Katjicu!!!
6.1.2010 11:10:48   
Mari86
Srecno draga isamo napred..posl kise uvek dodje sunce i posle se pitas zasto to nisi uradila ranije...
Ali ja sa sigurna da se tvoja odluka desilau pravom trenutku...user posted image user posted image user posted image
Zelim ti svu srecu ovog sveta!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Podrska za Katjicu!!!
6.1.2010 16:01:57   
Nensi*
Katjice,bravo za hrabrost user posted image user posted image user posted image
Drago mi je da si opet nasmejana i vesela user posted image
Javi se kad budes mogla,a mi cemo biti tu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Podrska za Katjicu!!!
6.1.2010 20:33:32   
Anoniman
Katjice znas da te volim...

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Podrska za Katjicu!!!
12.1.2010 19:39:12   
Anoniman
Katjici sam poslala malopre poruku da vidim kako je (pahulja me podsetila posto je pitala za nju) i Katjica je rekla da nas je poslusala i da
"UZIVA U ZIVOTU"

Jupi!

Pozdravila vas je sve.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Podrska za Katjicu!!!
12.1.2010 19:41:50   
Anoniman
user posted image poz i ti nju draga puno, puno...!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Podrska za Katjicu!!!
12.1.2010 19:46:08   
pahulja76
Katjice, puno te pozdravljamo i user posted image user posted image user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i jedva cekamo da opet budes sa nama na RR user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Podrska za Katjicu!!!
12.1.2010 21:25:52   
Nensi*
I treba da uziva u zivotu,ZASLUZILA JE TO!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here