|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muzika za decu
6.3.2019 20:31:51   
mirana1
Sanidej zar je moguce ?
Bas lepo sto je Rastu zamenila user posted image

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Muzika za decu
19.4.2019 15:54:26   
mama ivane
Moja deca vole pesmice , Mali paradajiz ligu ligu pesmice, pilice , dedamile ima farmu I TD..

(odgovor članu dandzi)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Muzika za decu
19.4.2019 16:05:00   
Dzulijus
A kasnije radio kids pa uzivancija! 😉

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Muzika za decu
20.4.2019 9:27:47   
Andjelkakv
Mi smo krenuli sa pesmicama Kolibri i dalj mu je ostala za uspavljivanje omiljena pesma Molimo za finu tisinu i kasnije Moja mama divno prica svake noci. Inace suprug voli ozbiljnu muziku pa je cesto pusta a i na radiju koja se muzika ( strana uglavno) zadesi na repertoaru slusamo zajedno. Jednostavno uziva u muzici i vidim da oseca istu.

(odgovor članu Dzulijus)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Muzika za decu
20.4.2019 12:24:08   
MilicaJole
Mi smo krenuli sa decijim pesmicama ligu ligu i razbole se lisica pa smo stigli do modernog zvuka do toga da jednu te istu pesmu ponavljamo po sto puta.

(odgovor članu Andjelkakv)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Muzika za decu
21.4.2019 10:21:29   
Sanidej
Druzimo se sa cika Draganom Lakovicem :)

(odgovor članu MilicaJole)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Muzika za decu
21.4.2019 15:20:46   
dragana25
Moje dete voli sve. I samo djuska. Voli decije koje su vec zene navodile u temi. Ali.voli i narodnu muziku, posebno folkloraske igre. 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Muzika za decu
17.7.2019 10:28:21   
MimaKos
Obozava popularnu stranu muziku sa play radia, domace ne slusa jer i mi to samo po kafanama slusamo


(odgovor članu dragana25)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Muzika za decu
17.7.2019 11:29:12   
doramar11
Sada na youtube ima mnogo decijih pesmica, malo drugacije verzije nego kad smo mi bili deca, ali sasvim ok. Volimo M. Subotu, Kolibri, B. Kockicu.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Muzika za decu
17.7.2019 15:29:16   
MimaKos
Moja je bas djuskalica i obozava muziku


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Muzika za decu
21.11.2019 19:10:58   
mama ivane
Moja deca slusaju decije pesme kolibri svet , branka kockicu i td. A vole i strani tehno da slusaju😂


(odgovor članu dandzi)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Muzika za decu
22.11.2019 0:44:09   
MamaNecaVo
Do skoro je bila radio stanica,cini mi se S radio kids,ali vec par dana ne mogu da je uhvatim nikako,verovatno je ugasena.
Bas je bila super stanica,jer su vrteli stare decije pesmice.
Ove novokomponovane ne racunam pod decije pesmice jer..user posted image

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Muzika za decu
24.6.2020 20:36:24   
mama Jo
Sad trenutno vole Ruse, Kukutiki 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 88
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here