|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
14.2.2011 18:07:07   
moja ciklama
pretražicačuser posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
14.2.2011 18:10:13   
Anoniman
Jaoj,oko februara meseca 2010,bila sam jaaaaaaako kratko u crticama,i odmah zatrudnela.Slucajno,kucala sam nesto oko zatrudnjivanja,tu i ostala.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
14.2.2011 18:11:27   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pa to je pravi multilevel sistem user posted image


user posted image Nego Ana, gde je ona tema - Šta pokloniti onome ko dovede najviše ženica na RR ?
A da, nemamo je user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 14.2.2011 18:20:39 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
14.2.2011 18:13:59   
Ana RR
hahaha, moraćemo da angažujemo Dunju user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
10.8.2011 0:24:35   
World
Google user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
10.8.2011 0:28:29   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

hahaha, moraćemo da angažujemo Dunju user posted image


user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
10.8.2011 0:30:17   
degu
Ja sam naletela slučajno, tražeći rešenje mojih problema user posted image
A pošto je RR prava enciklopedija, eto mene tu i mislim da ću se još, dugo, dugo ovde zadržati.
Bravo za Ringeraju, najbolja je user posted image user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
19.10.2011 12:55:49   
Meisje
i ja sam naletela trazeci informacije o zatrudnjivanju i onda sam uletela u crtice,par dana ih citala i pronasla se posto se tamo mnogo muckauser posted image
mislim da sam krenula sa pretragom "rani znaci trudnoce"

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
19.10.2011 12:58:44   
Anoniman
Saznala da imam Kandidu u 6. nedelji trudnoće, opasno se uspaničila i bacila se na google!!! I on me doveo do ovde user posted image

(odgovor članu Meisje)
  Direktna veza do poruke: 159
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
9.4.2012 3:00:22   
sojcica
Saznala za caj 'macina trava',otisla na google i uletela u na ovaj forum.Danima vas citala,pa pozelela da vam se pridruzim.

_____________________________

Moje zastave,uvek su iste boje,nad njima ljubav caruje.Moje zastave, nikad na pola koplja,ljubav se ne predaje

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
9.4.2012 3:18:03   
Anoniman
Ko nema u vuglu ima u Googlu. Tako i ja. Krenula u istraživački pohod kad sam saznala da sam trudna. Cilj je bio da saznam u šta sam se uvalila i šta me čeka. Naletela i navukla se. Sad sad RR džanki. Čak sam promenila i paket za mobilni u onaj sa neograničenim internetom, da slučajno nešto ne propustim.

(odgovor članu sojcica)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
9.4.2012 8:11:00   
mamamikka
google je i mene doveo do RR.

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
9.4.2012 10:34:51   
Jole84

IZVORNA PORUKA: sojcica

Saznala za caj 'macina trava',otisla na google i uletela u na ovaj forum.Danima vas citala,pa pozelela da vam se pridruzim.

I ja sam preko "macinog čaja" user posted image Posle sam se navukla na društvo crtica i trudnica i shvatila da nisam sama u borbi..user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu sojcica)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
9.4.2012 10:37:03   
Yag

IZVORNA PORUKA: Jole84


IZVORNA PORUKA: sojcica

Saznala za caj 'macina trava',otisla na google i uletela u na ovaj forum.Danima vas citala,pa pozelela da vam se pridruzim.

I ja sam preko "macinog čaja" user posted image Posle sam se navukla na društvo crtica i trudnica i shvatila da nisam sama u borbi..user posted image

isto takodje hehehe....ali osim macino nasla sam nesto puno bolje...PRIJATELJEuser posted image

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
9.4.2012 10:39:39   
branki*
trazila odgovore vezane za refluks i averziju prema hrani,tako naletoh na forum i na minuuser posted image .kasnije sam videla da ima interesantnih tema,pa sam se ukljucila.sad sam vec zarazena.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Yag)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
9.4.2012 10:43:32   
tanjica85
google, mada sam cula i od koleginice da na rr ima jako korisnih stvari za procitat

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
9.4.2012 10:49:30   
Anoniman
U februaru mesecu 2011. posumnjala da sam trudna, citala intersantne teme i tekstove o trudnoci, u junu se konacno prijavila. i evo postala zavisnik od rr, stalno visim ovde..user posted image

(odgovor članu tanjica85)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
9.4.2012 10:55:10   
Maraj
Imala sam probleme sa eserihijom (pu, pu , nikad se ne vratila) ukucala na gugl pretrazivacu i izasla ringeraja. Od tada sam ovisnik kao sto sam ovisnik o cokoladiuser posted image . Mislim se da ugasim profil na fejsu, jer od kako sam se registrovala na ringeraji,svaki slobodan trenutak sam tu. Devojke su divne. Kao da su sve "ne zloce" ovde. Devojke, ringeraja, obozavam vas!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
1.9.2012 1:07:48   
Celeste
Preko jedne jako dobre prijateljice i rr clanice, odusevljena sam forumom user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
4.12.2012 16:59:40   
Figaro88
Prvi put kada sam ostala trudna,posto sam morala da mirujem citala sam svasta na internetu,ali me mrzelo da se prijavljujem.Posle opet kada sam trazila nesto naletela opet i registrovala se.......

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Celeste)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
5.12.2012 0:15:36   
ikacc
Sestra mi je prosledila link kada sam ostala trudna.. i hvala joj punooo.. Bas mi je znacio i sada takodje..user posted image

_____________________________

Lana moja sreca najveca!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
5.12.2012 0:24:45   
17 joka
Pretraživač je čudo odmah sam se zalepila za RR-ju i čitala mesecima pa se uključila a sad ni dan nemogu da nebudem tuuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
5.12.2012 0:38:08   
adulence
kada sam ugledala dve crtice na testu,ubrzo sam pocela da istrazujem na netu sve o trudnoci,a nema boljeg foruma od RR,naidjoh na RR dugo sam citala,bilo mi je malo neprijatno da se uclanim mislila sam da me niko nece ni primetiti na forumu,kad ono stekla sam puno virtuelnih prijateljica i apsolutno ne mogu da zamislim dan bez nje...cisto da provirim...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
6.12.2012 7:14:26   
jole82
Trazila sam nesto na internetu o bazalnoj temperaturi koju sam i sama merila i naisla na "grafove BT sa pozitivnim ishodom" na RR..shvatila da je to forum..snjurala neko vreme..dopalo mi se..odlucila posle nekoliko meseci da se prikljucim i sledeceg meseca sam zatrudnela user posted image user posted image Iako to nije bilo tako davno..svejedno me vezu lepe uspomene za samo uclanjenje na forum i naravno druzenje na njemu...user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
6.12.2012 19:28:10   
Janncica
Posle dobijanja rezultata jako malo povecane bete...kopala po netu,naletela na RR i uclanila se da bih pitala crtice da mi protumace rezultate... Posle toga se navukla i sad je sastavni deo zivota moga. user posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here