|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Obecavam da cu u 2010....
1.1.2010 18:21:02   
Anoniman
hmh..hm... zaboravila sam jednu vaaažnu odluku koju sam donela u trenu a to je da nema više cigareta.... user posted image user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Obecavam da cu u 2010....
18.2.2010 22:31:40   
viking
Ne znam da li nekog zanima, ali otplatila sam kartice user posted image

IZVORNA PORUKA: viking

Prva i osnovna želja kao i većini je da zatrudnim.
Drugi zadatak mi je da otplatim kartice i da ih isečem na sitne komadiće i da ih nikada više ne vidim.
Što se ostalih stvari tiče, citirala bih Čolu: "Ništa ja tu ne bi' dir'o!" user posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Obecavam da cu u 2010....
18.2.2010 23:03:41   
sneza24
IZVORNA PORUKA: viking

Ne znam da li nekog zanima, ali otplatila sam kartice user posted image

IZVORNA PORUKA: viking

Prva i osnovna želja kao i većini je da zatrudnim.
Drugi zadatak mi je da otplatim kartice i da ih isečem na sitne komadiće i da ih nikada više ne vidim.
Što se ostalih stvari tiče, citirala bih Čolu: "Ništa ja tu ne bi' dir'o!" user posted image


A jesi li ih isekla user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Obecavam da cu u 2010....
18.2.2010 23:12:52   
viking
Jednu jesam, drugu sečem za koji dan, tačnije 1. marta :) Joj, koje olakšanje!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Obecavam da cu u 2010....
14.3.2010 21:08:48   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: jelena038

Svecano obecavam da cu, ako ovoga meseca ostanem trudna...


- Napisati pesmu o baba-Vangi i posvetiti je Kleo, kao i da cu okaciti svoju sliku na mesto avatara!!! (jelena038, marta, 2010.)


Otvorile smo temu za obecanja i zakletve, da postoji mesto gde ce ostati sacuvane sve ono sto smo obecale da cemo uciniti kada ostanemo trudne!

Molim moderatorku da na kraju svakog meseca citira donje zakletve u ovom, prvom postu, ako joj ne bude previse tesko, a mi joj...

OBECAVAMO
da necemo na ovoj temi pisati o drugim stvarima,


...osim o onome sto smo obecale

Zacrzacemo princip sa crtica, obecavamo
crvenom bojom!!!





IZVORNA PORUKA: diamond

EVO JA CU DA PROBIJEM LED!

Svecano obecavam da cu kada zatrudnim, smanjiti pusenje, otputovati negde, proslaviti kako dolici i SVAKOJ OD VAS POSEBNO POSLATI OOOOOOOOOOGROMAN POLJUBAC, ZATO STO POSTOJITE I ZATO STO STE CELU STVAR U MNOGOME OLAKSALE!!!

eto tako



IZVORNA PORUKA: jelena038

u pretrgla si se! a nas na putovanje?  ti stvarno mislis da mozes to da izdrzis bez nas?  pocrveni obecanje!!!!!!


IZVORNA PORUKA: diamond

IZVORNA PORUKA: jelena038

u pretrgla si se! a nas na putovanje?  ti stvarno mislis da mozes to da izdrzis bez nas?  pocrveni obecanje!!!!!!


a nezahvalnice jedna, malo ti je?
vas ne vodim ali lap top....

evo uciteljice


Svecano obecavam da cu kada zatrudnim, smanjiti pusenje, otputovati negde, proslaviti kako dolici i SVAKOJ OD VAS POSEBNO POSLATI OOOOOOOOOOGROMAN POLJUBAC, ZATO STO POSTOJITE I ZATO STO STE CELU STVAR U MNOGOME OLAKSALE!!!




IZVORNA PORUKA: kaliopi

Khm, kahm ...mislim da ću vam se i ja pridružiti u ovoj temi iako od aprila krećem u akciju ...
Pušenje sam ostavila još pre mesec dana (jer je stresno čekati poslednji momenat - bar u mom slučaju je tako).
Smanjiću broj šoljica kafe koje konzumiram u toku dana ...
Poješću bar dve voćke dnevno ...
Neću nijednom zaboraviti da popijem Folnak...
Trudiću se da se ne ugojim puno i da ne jedem sve što mi padne pod ruku ...
... jb li ga .. ako se setim još nečega ...




IZVORNA PORUKA: Nejtiri

IZVORNA PORUKA: Nejtiri


IZVORNA PORUKA: kleopatra*

Joj mila sad sam procitala da ces se napiti kad dobijem bebu,blesava si skroz i mnogo te volim,a da i ocekujem da to ispunis



Ne da cu da se napijem nego cu da pusim, pijem i razbijam flase o glavu, makar i 




IZVORNA PORUKA: Kleopatra*

IZVORNA PORUKA: Nejtiri



IZVORNA PORUKA: kleopatra*

Bas sam se ismejala kad sam citala ,cekaj cekaj i ja se spremam za stolove kad ti dobijes


Ima da parkiras dve skolske klupe ispod mog prozora u porodilistu i da igras na njima, a ja da podvriskujem sa prozora i bacam salvete




Ce da bude sredjeno ijjjjjjuuuuuuuuuuuuuu,juuuuuuuuuuuuu,juuuuuuuuuuu,samo da ne zavrsim pod tim klupama







IZVORNA PORUKA: jance


svaka cast za temu! zakon je!


IZVORNA PORUKA: Misica 3

Uh ovo je bas tesko...sta da obecam
Ne pijem kafu, alkohol, ne pusim cigarete, pa da to ostavim.... e definitivno cu djeci u odjeljenju dati po 5-icu iz predmeta iz kog imaju najlosije ocjene...hahaha, ala ce se oduseviti, pomislice da im je uciteljica poludela .
Ako se jos neceg setim...


IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: Misica 3

Uh ovo je bas tesko...sta da obecam
Ne pijem kafu, alkohol, ne pusim cigarete, pa da to ostavim.... e definitivno cu djeci u odjeljenju dati po 5-icu iz predmeta iz kog imaju najlosije ocjene...hahaha, ala ce se oduseviti, pomislice da im je uciteljica poludela .
Ako se jos neceg setim...
da ne bude sumnjivo tolko petica iz matematike, zalice se roditelji



IZVORNA PORUKA: Maxin

Zbog naziva teme setila sam se titove zakletve, (ko je bio pionir setice se )

KLIK


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Misice, pa ti i ja smo iste. Ni ja ne pijem kafu, alkohol ne mogu da zamislim, a o cigarama nemam reci. Ne znam sta da obecam.
Jedino cega sam se setila , jeste moje dugo spavanje. Evo obecavam da cu ranije ustajati.
Bice mi bas tesko da ispunim


IZVORNA PORUKA: Misica 3

Moja Sanjice, ja nikad ne spavam duze od 8h ,a nekad bih volela, pa sam se jedino setila da obradujem decu, posto petice i ne dajem tako lako


IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: Maxin

Zbog naziva teme setila sam se titove zakletve, (ko je bio pionir setice se )

KLIK
sta sad, obecala si nam da ces postati komunista?



IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Misice, tebi onda nece smetati rano ustajanje kad dobijes dete . Ja stvarno ne znam kako cu. Bas imam problem s tim.


IZVORNA PORUKA: Misica 3

da ja njega hocu dobiti, ne bih ni spavala


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Verovatno ce tako biti i sa mnom. Kad imam velike obaveze, ne spavam celu noc.


IZVORNA PORUKA: Maxin

IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: Maxin

Zbog naziva teme setila sam se titove zakletve, (ko je bio pionir setice se )

KLIK
sta sad, obecala si nam da ces postati komunista?



E bas  


IZVORNA PORUKA: Trcosava

Ni svečano ni ne svečano - ama baš NIŠTA ne obećavam 




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Obecavam da cu u 2010....
14.3.2010 21:12:18   
Anoniman
Ja se duboko izvinjavam ali ne vidim vezu između ove teme i teme koju je jelena postavila???? user posted image
Crno i belo!
Ovde se piše uopšteno šta obećavamo i planiramo da uradimo u ovoj godini ... a tmo smo počele da pišemo mi koje planiramo da zatrudnimo šta obećavamo da ćemo uraditi čim do doga dođe...
Ne znam, možda grešima ali to je moje mišljenje .............user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Obecavam da cu u 2010....
14.3.2010 21:18:32   
Ana RR
I u ovoj temi to isto možete pisati, draga user posted image

Tema koju je Jeca otvorila, nikako se ne može mesečno ažurirati niti je bilo ko od moderatora toliko zaludan da svakog meseca kopira celu temu u novu temu.. ja tu ne vidim logiku.

Lilly RR i ja smo odlučile ovako, a ukoliko administrator odluči drugačije nije problem da se tema otključa user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Obecavam da cu u 2010....
14.3.2010 22:44:17   
Anoniman
Ni ja iskreno ne vidim, ama bas nikakvu vezu izmedju tema, ali dobro, daj boze da se obecanja koja smo dale ispune u 2010. user posted image , mada u ovoj temi malo gube smisao  user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 83
   [Obrisana poruka]
16.3.2010 13:08:41   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Obecavam da cu u 2010....
16.3.2010 13:13:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

hmh..hm... zaboravila sam jednu vaaažnu odluku koju sam donela u trenu a to je da nema više cigareta.... user posted image user posted image


Ove odluke se pridržavam ... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Obecavam da cu u 2010....
16.3.2010 13:16:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Obecavam:
*da cu biti dobra mama i supruga
*da cu skinuti Nesi pelenu, makar preko dana
*da cu smrsati na devojacku kilazu
*da cu poceti ponovo da kupujem sebi krpice i cipele, i da cu ih nositi
*da cu provoditi malo vise vremena sa prijateljima, sto je povezano sa sledecim obecanjem-
*da cu upisati Nesu u vrtic


1. za sad je ok
2. radim na tome, do leta cu sigurno uspeti
3. Skoro na cilju
4. paaaaa....jos nisam pocela, kad smrsam idem u shoping
5. vec ostvarujem
6. upisan, u maju kreceuser posted image

A tek je martuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Obecavam da cu u 2010....
16.3.2010 14:42:37   
Nana*
Jao Nedjo user posted image user posted image
Pa ti si extra mamica, bravo!

Ja moram da mozgam sta da vam obecam.... Uf, Uf.

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Obecavam da cu u 2010....
16.3.2010 14:45:48   
Anoniman
Hvala Nana, puno je truda ulozeno, al kad ti je cilj na domak ruke...nema preprekauser posted image

(odgovor članu Nana*)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Obecavam da cu u 2010....
5.4.2010 1:00:49   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: cipiripi

Obecavam da cu da zatrudnim user posted image user posted image user posted image
I obevacam da cu da se porodimuser posted image user posted image user posted image



Malo sam došla da citiram pred spavanje  user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Obecavam da cu u 2010....
5.4.2010 1:01:21   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: viking

Ne znam da li nekog zanima, ali otplatila sam kartice user posted image

IZVORNA PORUKA: viking

Prva i osnovna želja kao i većini je da zatrudnim.
Drugi zadatak mi je da otplatim kartice i da ih isečem na sitne komadiće i da ih nikada više ne vidim.
Što se ostalih stvari tiče, citirala bih Čolu: "Ništa ja tu ne bi' dir'o!" user posted image



Čestitam!!!!!!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Obecavam da cu u 2010....
5.4.2010 1:03:55   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Ja imam velike planove za 2010. godinu:
  1. da ozdravim i da sam generalno zdrava
  2. da umem da usrećim ljude koji mi puno znače
  3. da konačno odbranim doktorat i počnem da dišem
  4. da promenim posao
  5. da uštedim za lep porodični izlet u neku stranu zemlju (želela bi da vodim decu u Pariz...)
  6. da se svaki dan smejem i da sam srećna

user posted image



Evo šta sam uradila :)

Redni broj 3 i 4  - GOTOVO

Redni broj 1, 2, 6 - za sada USPEŠNO

Redni broj 5 .... još nisam ni blizu user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Obecavam da cu u 2010....
5.4.2010 2:35:16   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: guppy RR

IZVORNA PORUKA: cipiripi

Obecavam da cu da zatrudnim user posted image user posted image user posted image
I obevacam da cu da se porodimuser posted image user posted image user posted image



Malo sam došla da citiram pred spavanje  user posted image



Cipi nema šta, žena si od rečiuser posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Obecavam da cu u 2010....
8.4.2010 16:44:19   
Anoniman
OBECAVAM DA CU DA ZATRUDNIM!

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Obecavam da cu u 2010....
8.4.2010 17:26:53   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

OBECAVAM :

* Da cu postati mama ili bar zatrudneti

* da cu prestati da pusim

* da cu biti bolja zena

* da cu procitam bar jednu knjigu nedeljno

* da cu da vodim pse u psecu skolicu ali ja da radim sa njima
.... i to bi valda bilo to



Sem to sto zaista citam jednu knjigu nedelju nisam nista ispunila no odustala sam od psece skolice jer su naprostoo PRESKUPE nasla sam neke tutoriale na netu pa to sad primenjujem na kucicima i moram reci da su vaspitanije... Nadam se da sam bolja zena ali eto to ostaje na mom muzu da kaze dali jeste ili nije tacno ...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Obecavam da cu u 2010....
8.4.2010 20:26:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

Kazu neka istrazivanja da kad nesto obecate pa jos glasno nekome izgovorite onda osecate vecu duznost da ispunite...

Hajde da budemo realne i da obecamo ovde ono sto bismo zelele da ispunimo u 2010...pa da napravimo presek tamo u junu da vidimo kako stojimo...

Evo ja cu prva:

- obecavam da cu u 2010. stedeti novac i odvajati sa strane makar neku sumu mesecno tako da cu u septembru 2010. imati neku svotu ustede

- obecavam da cu do kraja 2010. skinuti svu kilazu koju sam nabacila tokom trudnoce...posto se poradjam, u ime bogova, u martu, do decembra 2010. imam vremena da se sredim




slabo meni ovo ide...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Obecavam da cu u 2010....
8.4.2010 22:28:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

hmh..hm... zaboravila sam jednu vaaažnu odluku koju sam donela u trenu a to je da nema više cigareta.... user posted image user posted image




pih! ....
Teeeeško za sada...
.......jeste da i nije neka brojka dnevno popušenih ali ...
Besna sam na sebe! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Obecavam da cu u 2010....
8.4.2010 22:56:54   
Novosadjanka T.
U 2010g obecavam da cu
  • smrsati
  • vise se smejati
  • nauciti da igram lastis sa cerkom i klikeracu se sa sinom i to moram nauciti
  • mesecno cu procitati bar 1 knjigu
  • ostaviti ih svo trojeuser posted image user posted image ukljucujuci i bebuuser posted image mamiuser posted image ili svekrvi user posted image samo na jednu noc da se naspavam u komadu, posle 9 godina ne spavanja vreme je
  • i jedno vece cu izaciuser posted image sa drugaricama do zore da se izigramuser posted image , ispevam i mozda koju popijemuser posted image , to vece decu cu ostaviti muzu, pa neka se snadjeuser posted image
  • i definitivno cu promeniti frizera

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Obecavam da cu u 2010....
8.4.2010 23:12:53   
dacca

IZVORNA PORUKA: dacca

Da zatrudnim,
da nadjem posao,
da se ne nerviram zbog gluposti,
da postavim svakog na svoje mjesto,
da volim,
da budem voljena, i kao Viking da cu pokriti svoj minus na revolving kartici i da drugu ne uzimam!
Da cu obozavati mm, kao sto je i sad i vec dugih devet godina!
Volecu i sve vas na RR user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ljudi, danas sam podigla NOVE revolving kartice, AAAAAAAAAAAAA!

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Obecavam da cu u 2010....
9.4.2010 8:24:49   
indy_25
Svecano obecavam da cu biti najbolja mama svojoj djeci Sarah i Denijalu i da cu im beskrajno davati sebe i svoju ljubav. Obecavam da cu biti dobra zena mojoj ljubavi i da cu uduplati svoju ljubav prema njemu ,pod uslovom da bude kakav je i do sada a ako ne bude dobar onda obecavam da cu mu unistiti zivot (salim se). Obecavam da cu zatrudniti ove godine od oktobra do decembra. I obecavam da cu smrsati 10 kg.

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Obecavam da cu u 2010....
9.4.2010 13:30:01   
lanajelena
Prvo obecavam da cu smrsati (nadam se da nece biti tesko,nemam bas tako puno da skinem a i nije mi prvi put)
e kad to uspem onda cu lepo da pobacam svu garderobu iz ormana jer nemogu vise da je gledam i da idem u grad da kupim novu
Da cu biti dobra majka i supruga to necu da obecavam jer znam da cu biti user posted image  (bas sam skromna)
ove godine moram bar jednu drugaricu da udam sa tim da i zatrudni odmah,jer mi je vise dosta da sama sedim po parkovima user posted image
nemam vise inspiracije user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here