|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 18:08:17   
Anoniman
            user posted image ......  koliko ja vidim ovde bi svi da me kre*nu ..... user posted image
hvala vam drage moje....  meni su ova tema i njoj slične vrlo nezahvalne....
... činjenica da na ovom Forumu provodim toliko vremena govori puno....
Dabogda bilo tako još 100 godina! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 18:18:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Mene je na RR dočekala Tasha a ko bi drugi user posted image user posted image
Mislim da ovaj forum sviju asocira prvo na njuuser posted image
Kad sam došla tu su bile,guppy,Maryen,Oliveradj,Adriana,prase,Lenka i gracija koja je doša odmah poslije mene(pobjegle sa istog mjestauser posted image )
To je bila prva postava RR-a(ako sam nekoga izostavila,ispričavam se,napomenite meuser posted image )
Uglavnom,u početku sam mislila da ovaj forum nikada neće zaživjeti.
Ovako je to išlo,Tasha otvori 3-4 teme,ja odgovorim i onda nekoliko dana zadnjih 5 objava su moje...pa se pojavi Tasha i sve to naravno iskomentira i postavi nekoliko pitanja a ja kad ugledam njene postove pomislim,napokonuser posted image
Pomalo su se ubacivale i ostale cure ali to niko nije shvaćao tako ozbiljno kao ja i Tasha,koja je opet mene ispucala sa brojem postovauser posted image
Naš prvi "kratki spoj" se desio na temi o kravljem mlijeku...i tako dogurasmo ja i ona zajedno evo treća godina sa mnogo sličnih i mnogo različitih stavova i jako mi je drago zbog togauser posted image
Poslije su došle još mnoge cure koje su meni jako drageuser posted image
Ovo su samo prvi utisci sa foruma,da se ne bi pretvorilo u temu "koga želite upoznati sa RR-auser posted image


aj-aj, kada Jeca RR bude videla da je nisi navela!? user posted image user posted image user posted image

Mislim da ja baš i ne znam šta bih napisala. Ne sećam se ni dal me je neko dočekao. user posted image Guppy, jel jesi? user posted image

Ja sam se drage moje prvo posvađala na forumu, do te mere da je jedna forumašica moj post o dojenju svom pedijatru pokazala moj post, a on se izčuđavao nad njim, kako ovakvo šta nije čuo za 20 godina praxe. user posted image Kakva je to praxa kada nije sve čuo? user posted image

Totalno je nezahvalno da pišem prva sećanja, jeste lude?
Znate li vi koliko puta sam ja napisala "Dobrodošla!" user posted image user posted image

U svakom slučaju, moram par njih da izdvojim.

Guppy - kako ona ume da bude teška žene moje. user posted image Ali ja nju obožavam!
Jeca - Uglavnom smo se slagale ako izuzmemo ishranu dece i svinjski grip; dobila kolica iz RR nagradne igre!
lu - Zar nas dve uopšte o ičemu mislimo isto? user posted image user posted image
Jacaca - konflikt oko hormona, i pisanja svega u Crtice, ali posle je ona bila ta koja je napravila fenomenalnu temu, zajedno sa Modessty... Za Modessty ... uf, nje se sećam uz jednu njenu tužnu priču, i jako mi je drago što će uskoro imati bebu. user posted image
MERYEN - ja nju obožavam!!! user posted image
andrijana - Jao ubiće me, ali ja se uvek setim da je napisala kako voli da je muž lupi po dupetu u prolazu. user posted image
prase...  fenomenalni postovi.

Ja se ustvari ne sećam prvih postova, imam asocijacije.
Malo šturo napisah, setiću se još.

Evo, setih se još:
gagi - tema "Treće dete ili ne?"
Vučko - došla da nam otvori temu za kaficu, moš misliti, k'o da mi to nemamo?! user posted image


< Poruku je uredio Tasha RR -- 3.1.2010 18:19:25 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 20:23:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

JA sam juce krenula da pisem i odustala bas zbog toga sto si i ti Smeshkice rekla,zaboravicu nekog!
Dosla sam ovde cini mi se kad smo mm i ja poceli da radimo na user posted image i videli da nece,ne secam se ko mi je pozeleo dobrodoslicu prvi i ja bih volela da mogu da vidim te prve postove!user posted image


Mnogo njih su mi ostale po necemu u secanju ali trenutno ne mogu svega da se setim! Ovo je ono sto se u trenutku setim i zbog cega mi koja padne na pamet,neke pamtim po velikom user posted image ,i paznji,i prici,i savetima...

Smeshkica iz one teme kad je ispala neka svadja,rekla je da je niko ne razume(pisala sam joj na pp ako se seca) od tad mi je postala mnogo draga,i naravno sh,tj...user posted image
Brana trudnjaca moja koja svakog casa treba da se porodi a ja samo cekam da javi,mada vidim da se mota po netu nekad... najbliza mi po godinama user posted image
OTI nemam stariju sestru i volela bih da je on ta,uvek se cima oko mene,sreca moja  user posted image
kaliopi diskusije o sexu naravno user posted image user posted image user posted image i uvek je i ona tu za mene,naravno spremam se kod nje na rucak,posto stalno sprema nesto
Verus toliko pozitivno utice na mene user posted image od kad sam videla sliku meni najsladja forumasica
Delijagirl prva i jedina zena sa 48h svadbe koja mi se javila na RR,i naravno zvezdasica
Tasha i Guppy plasila sam se njih,kad sam tek dosla na RR kazu mi nemoj da peckaju a ja  user posted image ali one su mile i fine,nemojte da se plasite njih user posted image user posted image user posted image
marince i buljava ptica,sad skoro otvara moj brat facebook i ja vidim slicku i rekoh Boze odakle je on zna!user posted image
gagi ova tuga me je uvatila skoro kad i nju njena ali sad je ok i bice ona srecna skroz ZNAM JA!
cipiripi baba mrazica i naravno meni sada mnooogo draga osoba
JULIE od skora je tu ali mi je postala mnogo draga
Katjica samo sam nju videla uzivo iako ona mene nijeuser posted image user posted image user posted image
Anitaaa, indy_25, 2002m, magde, Nedja, ... sve su tu za mene i drago mi je sto postoje!
uf pa ja za svaku mogu nesto da kazem vreme ja da prekinem al dodacu jos...
Sve vas  user posted image


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 3.1.2010 20:31:15 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 21:58:36   
viking
Iako nikada ne učestvujem u temama gde je potrebno nekoga izdvajati, bilo po dobrom bilo po lošem, jer se uvek neko naljuti, ova mi je tema simpatična jer govori o prvom utisku koji ostavljamo na druge... Nije loše čuti kako te drugi doživljavaju. Pa evo mojih prvih sećanja:

LU - prvi put zapamtila po Rokovoj slici, tako lepo dete davno nisam videla. To me je navelo da obratim pažnju na njene postove koji odaju savršeno brižnu majku (nije jedina ovde, da se razumemo, ima ih dosta). I voli moje recepte :)

MARINČE - i prvi i poslednji utisak mi je da je osoba koja je u fazonu "ma, opušteno" i to u najpozitivnijem mogućem smislu. Jako bih volela da mi je napr. prva komšinica ili tako neko s kim bih mogla često da pijem kafu, potpuno neobavezno.

OTI - zapamtila sam je po nekim sličnim stavovima i bordo venčanici.

LILLYT - sećam se njenih prvih postova u kojima je pisala kako je slučajno ostala trudna i da se ne veseli baš zbog toga, kako je pila i bančila dok nije skapirala da je trudna i kako je plakala kad je shvatila da će postati mama. Tada sam pomislila da treba imati petlju pa to reći i to ovde. Svaka čast. A i stalno sam milslila da li da joj kažem - aj rodi ga pa ga daj meni... :)

DELIJA - po tome što nije Grobarka :)

TASHA - kao i kod većine, privukla mi je pažnju "oštrim jezikom" i veoma slobodnim iznošenjem svog mišljenja , o kojoj god temi da se radi, bez mnogo razmišljanja o tome da li će nekoga uvrediti. U početku mi je stav prema tome bio ambivalentan jer sam i sama takva na poslu, ali privatno uopšte nisam pa je ta osobina nešto što istovremeno i volim i ne volim. Ipak, svima pre ili kasnije postane jasno da je ona jedan skroz cool lik. Btw, ona mi je jedina poželela dobrodošlicu kad sam došla ovde :) Da uđe u zapisnik :P

LILLY - po divnim idejama, strpljenju i kreativnošću kada je u pitanju kvalitetno provođenje vremena sa detetom.

SMESKICA - po kontradiktornostima u njenim postovima.

LENCE - po avataru i Brian Molko-u. Ima nekoliko sličnih nickova na forumu, pa sam ih mešala, ali je ubrzo promenila avatar i tada sam je zapamtila. Jedinstvena je, zaista.

EUGENIJA - po nicku i humoru.

DUNJA - po postovima koji su uvek bili tako brižni i blagi, kao da sam mogla da joj čujem glas.

TRCOSAVA - po načinu izražavanja. Dugo sam mislila da je iz okoline Vranja ili Leskovca, ili tako negde, dok nisam skapirala da ona tako priča jer se zeza.

VERUS - po tome što je s dečkom od 14. godine.

KALIOPI - po pretužnoj priči.

BONITA - po lepoti.

ANA RR - po kratkoj kosi, tj. po frizuri koju i ja želim ali mi ne stoji jer imam debelu glavu.

NATASAJVC - po petoro dece. Carica!

GUPPY - po blizancima i po tome što je iz Ljubljane, doma Cantine Mexicane. Dugo nisam skapirala da je ona matica, a onda kad jesam, mnoge stvari su mi bile jasnije.



< Poruku je uredio viking -- 3.1.2010 21:59:04 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 22:00:55   
marince1
Pcelice?!?
Odakle me zna tvoj brat ? user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 22:04:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: OTI

jaoj kako dobra tema...ali ja se slabo secam svega...

secam se da sam na Tashu gledala kao na nekog sudiju koji nas kritikuje kad treba...dok nisam skapirala da je devojka genije

viking...devojka koja ima mnooogo slicnih stavova kao ja...toga se secam

eugenija...moja vila rusalka!!! devojka za koju sam prvo pozelela da je imam uzivo, da mi je ovde u beogradu i da pijem sa njom kafu...

cicko...trudnoca koja mi "bezi" samo za par dana i onda uvek pazljivo pratim njene postove

gagi...uvek sam zelela da je nasmejem

buhla...jednom sam joj rekla gde da kupi utrogestan i shvatila da mi je komsinica(moje srce je zauvek u blokovima)..Ali buhlu sam i upoznala pre toga pa sam brzo vezala lik i delo...a nesto sam vezala i lepe slike za podizanje raspolozenja za nju...ona mi je najpozitivniji lik!!!

verus...dugo mi je bila tamo amo a sad je VOLIM..Odusevila me nekim postovima

diabla...jezik kao moj,mozak kao moj - respect that!!!

cipiripi...dugo je nisam zapazila...ne znam zasto..a onda..horoskopski znak...

dunja...ispalila sam se zesce sa njom pa sam duboko osecala da treba da se izvinim a njena reakcija me odusevila...

pcelica maja...kao moja mladja sestra...volela bih da je srecnija...

mejra..uvek kad mi je trebao savet ona se nekako javljala...

guppy... ona mi je bas sinonim za RR MAMU....guppy, to je kompliment

mamanp, vucko...
zahvalna sam vam i dalje na podrsci vezanoj za mog brata

delijagirl...sinonim za Crvenu zvezdu,..znam da nisam originalna ali...tako je

sanji... tesila me oko gojenja...mnogo sam navijala za njene devojcice

lillyt... kao snezni breg...10% vidis i to je onaj deo koji ona hoce da se vidi kao hladan a 90% ne vidis a to je vulkan toplote

trcosava... ja nju obozavam!!! ona mi je kraljica..njenim se postovima radujem,..kad vidim da je na RR mnoooogo sam srecna i dobijem zelju da caskam

gagana ... slika njene cerkice na avataru i zena koju znam da cu naci na RR i u 3 nocu...

Maza, Mari, indy, iva79, pahulja...moje cekalice trudilice koje mnogo volim

napisacu i za ostale...samo polako

Ono sto mi je zao...ne mogu da se setim kad sam prvi put poslala post, koja je tema bila prva na koju sam se javila, sta sam prvo napisala...AKO POSTOJI SANSA DA TO NADJEM RECITE MI KAKO


marince...ptica, ptica...

Smeshkica..
umerenost

Ellenica...pamticu kao jedan od "ubitacnijih postova" onaj u kome je opisala svoj osecaj kad srece bivsu svog muza koja je sredjena i picnuta a ona katastrofa izgledala...Taj post mi je bio toliko...originalan, iskren, bez okolisanja, bez uvijanja, bez laznih prikazivanja, toliko jak, emotivno nabijen i toliko...ZENSKI I LJUDSKI..Pamticu ga kao jedan od onih koji su BAS BAS ostavili utisak na mene...Mozda je glupost ali mene je njen nacin kako je to opisala...LJUDSKI

Katjica...iskreno tek sam je primetila onako ozbiljno onda kad je otvorila onu temu kako znati da je kraj..odusevila me sto nije isla kao anoniman




jao sad ste me podsetile...

K A L I O P I... zapamtila sam je onako bas bas na forumu : koliko ste indirektnih odnosa imale?
jer smo tada nas dve bile nevaljalice na prvim mestima pa smo se dogovorile da cemo da pokrenemo neki takav sexy biznis...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 22:08:01   
guppy RR

Divna tema user posted image

Evo da ponovo do izražaja dođe moja uloga ovde:
molim nemojte ovu temu pretvoriti u Chat temu user posted image



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 22:10:28   
Anoniman
........poslužiću se rečenicom čuvene E. Jong  ...

"Bila sam, nekako, uverena da je kadu izmislila žena. A muškarac je izmislio čep?"

user posted image oTI ...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 22:12:32   
marince1
Pa da Guppy,ona se uvek pojavi kad zastranimo user posted image

Delija,pamtim je po neobicnoj zivotnoj prici,po tome da voli zvezdu,po optimizmu i obecanju da ce da se javi kad dodje u moj rodni grad user posted image

Kaliopi=moja asocijacija za sremicu user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 22:14:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

........poslužiću se rečenicom čuvene E. Jong  ...

"Bila sam, nekako, uverena da je kadu izmislila žena. A muškarac je izmislio čep?"

user posted image oTI ...



ti mene odusevaljavas...ja tebe volim, ebote!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 22:35:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: kaliopi

........poslužiću se rečenicom čuvene E. Jong  ...

"Bila sam, nekako, uverena da je kadu izmislila žena. A muškarac je izmislio čep?"

user posted image oTI ...



ti mene odusevaljavas...ja tebe volim, ebote!!!



..opiz**** nas po prstima...aliuser posted image ...evo........ VOLEM I JA TEBE, draga drugarice......user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 22:37:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking


SMESKICA - po kontradiktornostima u njenim postovima.



user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 22:41:02   
Anoniman
Jedna mala napomena za sve vas od mene:

Nisam otvorila temu da bi izdvajali nekoga, ko vam je drag, ko nije, Ova tema nije ni priblizno slicna onome "Koga biste zeljeli da upoznate sa RR". Tema je pocela da gubi sustinu. Naime, meni je prije neki dan palo na pamet : Ko ono bjese na RR kada sam prvi put trazila savjet... Onda mi je palo na pamet kada sam se prvi put susrela sa Lu ili Pcelicom Majom, nebitno... i tako sam pomislila na svaku forumasicu, i jako mi je bilo simpaticno koga sam po cemu zapamtila. Ovdje se opet ponavlja ono: Ta i ta osoba mi je draga jako, ili nije draga. Ja sam samo zeljela da napisete neke simpaticne stvari vezane za neku osobu koju ste prvu srele na RR ili koja su vasa prva sjecanja vezana za sve ostale forumasice.... NEMOJTE SE LJUTITI NA MENE ZBOG OVOGA, JER SVE VISE JE POSTOVA:"NECU NIKOGA DA IZDVAJAM, NECU DA SE NEKO NE LJUTI". Nije ovo tema ko se kome svidjam neko koja su VASA PRVA SJECANJA NA RR.

LJUBIM VAS SASAVE MOJE RRuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 22:42:59   
Anoniman
Pronasla sam se,a ne mogu da popravim! Jbg user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 22:44:34   
Anoniman
O tome ja i govorim, hvala Lu! user posted image

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Mene je na RR dočekala Tasha a ko bi drugi user posted image user posted image
Mislim da ovaj forum sviju asocira prvo na njuuser posted image
Kad sam došla tu su bile,guppy,Maryen,Oliveradj,Adriana,prase,Lenka i gracija koja je doša odmah poslije mene(pobjegle sa istog mjestauser posted image )
To je bila prva postava RR-a(ako sam nekoga izostavila,ispričavam se,napomenite meuser posted image )
Uglavnom,u početku sam mislila da ovaj forum nikada neće zaživjeti.
Ovako je to išlo,Tasha otvori 3-4 teme,ja odgovorim i onda nekoliko dana zadnjih 5 objava su moje...pa se pojavi Tasha i sve to naravno iskomentira i postavi nekoliko pitanja a ja kad ugledam njene postove pomislim,napokonuser posted image
Pomalo su se ubacivale i ostale cure ali to niko nije shvaćao tako ozbiljno kao ja i Tasha,koja je opet mene ispucala sa brojem postovauser posted image
Naš prvi "kratki spoj" se desio na temi o kravljem mlijeku...i tako dogurasmo ja i ona zajedno evo treća godina sa mnogo sličnih i mnogo različitih stavova i jako mi je drago zbog togauser posted image
Poslije su došle još mnoge cure koje su meni jako drageuser posted image
Ovo su samo prvi utisci sa foruma,da se ne bi pretvorilo u temu "koga želite upoznati sa RR-auser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 22:47:04   
Anoniman
Ma nisi samo ti mila, ima ih dosta! Ne zelim samo da se ovo pretvori u onu temu "Koga bi zeljeli upoznati sa RR"...  Jer onda je dosta cura bilo tuzno, a ova tema nema veze sa tim. Ja tebe pamtim po slici koju si prvi put postavila na RR i pomislila: "hocu i ja da budem baby faceuser posted image "... Eto, to je sustina svega...

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Pronasla sam se,a ne mogu da popravim! Jbg user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 22:48:24   
Anoniman
pa pisala sam vecinom koju pamtim po cemu al sam svuda dodala da mi je draga,to sve nesvesno!
Koja slicka bese? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 22:50:29   
Anoniman
Ma ti si i najmanje napisalauser posted image

A slika bjese medju krosnje drveta cini mi seuser posted image Imala si sesir, i neka gdje je ograda ili taraba iza tebe...


IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

pa pisala sam vecinom koju pamtim po cemu al sam svuda dodala da mi je draga,to sve nesvesno!
Koja slicka bese? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 22:51:35   
Anoniman
ahaaaaaaaa,uf taj baby face user posted image sad mi smeta jbg
necu vise da pisem,idem off user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 22:52:43   
Anoniman
Zasto???? Ma joj, sta bih ja dala da mi kazu da izgledam kao da mi je 18! Budi ponosna!


IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

ahaaaaaaaa,uf taj baby face user posted image sad mi smeta jbg
necu vise da pisem,idem off user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 23:01:49   
magde
MENE docekala TASHA pa OTI pa DIABLA naravno moja draga opasnica:)pa sam se nasmesila sa pcelicom maja a i da sve sta sam pitala one prve dane tako sam se rascitala tu i na sve mi odgovorila TASHA isto secam se sa GAGANOM smo pricale za lasersku operaciju oci secam se da je MIHI imala tako puno informacije i da KALIOPE uvjek je tu GYPPU RR tako je divna i otmena uvjek sa jasne odgovore
MARINCE naravno i na nje se secam odavno
TRCOSLAVA i a nju sam pricala ima nekako cudne slike:)tu
BUHLA isto nju ne mogu da zaboravim SNEZA VERUS u zadnje vreme i cipiripi je tu cesto DUNJA a pre neko izvesan period super nam komunikacija ide sa VERCE SUPER MAMA stvarno je odlicna cura mislim majka kako i da pisem draga mi je a bogami drage su mi sve pa zasto bi ja bila tu draga mi je i pcelica moja ali DIABLA mi je ostala veliki utisak zelim da je upoznam mnogo pozdravljam te DIABLA:) VERCE GRLIM TE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 23:02:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Totalno je nezahvalno da pišem prva sećanja, jeste lude?
Znate li vi koliko puta sam ja napisala "Dobrodošla!" user posted image user posted image

U svakom slučaju, moram par njih da izdvojim.

Guppy - kako ona ume da bude teška žene moje. user posted image Ali ja nju obožavam!
Jeca - Uglavnom smo se slagale ako izuzmemo ishranu dece i svinjski grip; dobila kolica iz RR nagradne igre!
lu - Zar nas dve uopšte o ičemu mislimo isto? user posted image user posted image
Jacaca - konflikt oko hormona, i pisanja svega u Crtice, ali posle je ona bila ta koja je napravila fenomenalnu temu, zajedno sa Modessty... Za Modessty ... uf, nje se sećam uz jednu njenu tužnu priču, i jako mi je drago što će uskoro imati bebu. user posted image
MERYEN - ja nju obožavam!!! user posted image
andrijana - Jao ubiće me, ali ja se uvek setim da je napisala kako voli da je muž lupi po dupetu u prolazu. user posted image
prase...  fenomenalni postovi.

Ja se ustvari ne sećam prvih postova, imam asocijacije.
Malo šturo napisah, setiću se još.

Evo, setih se još:
gagi - tema "Treće dete ili ne?"
Vučko - došla da nam otvori temu za kaficu, moš misliti, k'o da mi to nemamo?! user posted image



Evo još:

Ana - heftalica user posted image

OTI - kupila me je nickom, mislila sam da je skraćenica njenog imena, koje je inače nosila jedna moja poznanica koju godinama nisam videla, a nadimak je bio OTI. Imala je uvek bonus zbog toga. user posted image

E da, na lu me seti i Seve kada god vidim, uvek se setim kako je napisala da sedne sa Rokom u auto, odvrne od Seve "Tridesete", voze se i pevaju! user posted image

Anastazija - pamtim je od dana kada je radila test i ugledala user posted image ; taj dan je mene zezala zašto pišem u temi Koliko dugo žive spermići. user posted image

Katjica - ona je meni bila čudak koji se bavi neki čudnim metodima zatrudnjivanja (BT, dr Jonas), a sada ih i ja apsolvirah. user posted image

marince i gagana83, ne sećam se šta je bilo prvo, niti imam neko posebno sećanje... nekako, njih pamtim u kompletu, i mnogo su mi drage.
Baš kao što Eu i Diablu pamtim u kompletu, a ne sećam ničega posebnog, ustvari me za obe veže sećanje putem pp, a to nije za forum. user posted image
magde - jedna od retkih makedonki za čije postove imam snage. Sećam se da smo pričale u temi ishrane dece, užasan napor sam uložila da razumem šta pita. user posted image


< Poruku je uredio Tasha RR -- 3.1.2010 23:04:47 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 23:04:42   
Anoniman
hahahahaha, joj Viking crkoh!user posted image user posted image user posted image Cu debela glava haha, a garant nemas nego pretjerujes!

IZVORNA PORUKA: viking



ANA RR - po kratkoj kosi, tj. po frizuri koju i ja želim ali mi ne stoji jer imam debelu glavu.



(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 23:07:07   
SUPER MAMA
magde nemoj mnogo da me hvalis evo pocrvenela sam i postidela sam se.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 23:07:29   
magde
haha TASHA vistina tako je bilo a ti se tako trudila oko mene ali sad mi srpski super ide jel da moras priznati ali od tada si mi tako draga sta si ulozila trud oko moje pitanja HVALA TI IZ SRCA GRLIM TE TASHA

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here