|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
12.2.2012 17:15:22   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MimaSrdjan)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Zasto je odnos ponekad bolan?
12.2.2012 17:15:49   
Olga75
mozda bi trebalo da odes kod dr da ti uzme briseve . Pogotovo ako si odsskoro seksualno aktivna treba redovno da ides kod ginekologa , koristis kontracepciju , ne samo hormonsku nego obavezno i kondom da bi se zastitila od polno prenosivih bolesti
probaj intimnu higijenu da odrzavas neutralnim sredstvima koji su bas za tu namenu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MimaSrdjan)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Zasto je odnos ponekad bolan?
12.2.2012 17:22:52   
MimaSrdjan
Nemam iskustva sa takvim stvarima,nikada mi se dosad nije dogodilo ovo.. probacu sa neutralnjim baby preparatima.. a za sexualni odnos,to mi je bio prvi put... a dok ne resim ovo, ne nameravam da imam odnos.. Hvala Vam u svakom slucaju :/ :)

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Zasto je odnos ponekad bolan?
12.2.2012 17:27:36   
Olga75
postoje gelovi za intimnu negu , probaj sa time i obavezno idi kod ginekologa da te posavetuje oko kontracepcije.
Aktivni seksualni zivot donosi novu odgovornost i treba biti oprezan . Lepo je to ljubav i sve ali polno prenosive bolesti i nezeljena trudnoca su ozbiljna stvar
uzivaj u novom delu zivota i cuvaj se user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 12.2.2012 17:28:48 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MimaSrdjan)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Zasto je odnos ponekad bolan?
12.2.2012 17:33:00   
MimaSrdjan
Joj,znam,pazicu,hvala puno! :)

Samo za korisnika Gagi,citala sam koji su simptomi za gljivice.. od svih imam samo svrab.. niti imam povecan sekret ( niti je on drugacije boje,a nije ni u grudvicama), ne osecam peckanje dok obavljam kratku nuzdu.. tako da, nadam se da nije rec o gljivicama vec samo o izritiranoj kozi,od sapuna i gelova za tusiranje.. U svakom slucaju,moram posetiti ginekologa. ( Iako se bojim,jer bi mi bio prvi put... ) :/

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 30
   [Obrisana poruka]
12.2.2012 17:36:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MimaSrdjan)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Zasto je odnos ponekad bolan?
12.2.2012 17:40:10   
MimaSrdjan
Ne znam.. probacu nivein ...
A koliko ti traje svrab? Meni recimo pola dana.. pa nestane,.. ja stavim oblog... od ponedeljka je pocelo,u utorak nista,u sredu takodje nista,u cetvrtak malo,u petak sve sasvim normalno i juce.. a danas je opet krnučo kad sam stavila dnevni ulozak..

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Zasto je odnos ponekad bolan?
12.2.2012 17:41:26   
MimaSrdjan
krenulo *

(odgovor članu MimaSrdjan)
Direktna veza do poruke: 33
   [Obrisana poruka]
12.2.2012 17:42:03   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MimaSrdjan)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Zasto je odnos ponekad bolan?
12.2.2012 17:48:39   
MimaSrdjan
Jutrros je bogami bio neizdrziv,i samo sam sela,i pokusala da ne razmisljam o tome,i nisam imala potrebu da se ''cesem''.. I sela sam da iscitam sve moguce, pa sam posle stavila hladnu oblogu i to mi je nekako jako prijalo,bukvalno kao da je sve nestalo, i evo sada ne osecam nikakav svrab,samo na dodir osecam neki nadrazaj jer je izritiran predeo... 

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 35
   [Obrisana poruka]
12.2.2012 17:52:03   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MimaSrdjan)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Zasto je odnos ponekad bolan?
12.2.2012 17:58:09   
MimaSrdjan
otici cu naravno...
samo,ako imam gljivice,da li je to bas ozbiljan problem? i da li to moze da se izleci,ili su gljivice nesto sto ce te pratiti tokom zivota? :/

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 37
   [Obrisana poruka]
12.2.2012 18:00:23   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MimaSrdjan)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Zasto je odnos ponekad bolan?
12.2.2012 18:02:45   
MimaSrdjan
IZVORNA PORUKA: gagi


IZVORNA PORUKA: MimaSrdjan

otici cu naravno...
samo,ako imam gljivice,da li je to bas ozbiljan problem? i da li to moze da se izleci,ili su gljivice nesto sto ce te pratiti tokom zivota? :/



Ma kakav ,meni su bezopasne samo sto su jako neprijatne tipa svraba i to.

Evo ja ih nisam imala vec dve godine skoro.user posted image


ufffff,dobro je... nadam se da ih nemam ,otici cu ,pa cu videti u cemu je problem.. HVALA PUNO !!! user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 39
   [Obrisana poruka]
12.2.2012 18:04:43   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MimaSrdjan)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Zasto je odnos ponekad bolan?
12.2.2012 18:06:54   
MimaSrdjan
hocu user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Zasto je odnos ponekad bolan?
12.2.2012 18:10:18   
Jeca*
a moze biti i alergijska reakcija. Na partnerov sapun ili sl. Svakako savetujem odlazak kod dr. Obzirom da si postala seksualno aktivna, zgodno je da odradis vaginalni bris i papa test, kao i kolposkopski pregled. Takodje to iskoristi da konsultujes dr o vidu kontracepcije, ako ti treba informacija. Pretpostavljam da si jako mlada, pa je zgodno da budes vec sad sto informisanija.
Dobrodosla na forum user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu MimaSrdjan)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Zasto je odnos ponekad bolan?
14.2.2012 7:49:41   
MimaSrdjan
Jos nisam bila kod ginekologa :/
Mozda alergija na kondom?  Juce doduse nisam osetila nista,ali bas nista.. medjutim kako su me  gacice ''golicale'' kad su se uvlacile,pocela je desna strana jako da me svrbi,pocesala sam se,i malo me je zapeklo...ali samo desna strana :O nejasno totalno.. Ali jako me cudi to sto se to sve javilo mozda 5 dana nakon odnosa...
Jako se bojim da nemam gljivice jer kako mogu da cujem... nekima gljivice jednostavno ne zele da ''odu''...i muce se godinama ( :O ) sa njima... :/
I da,jos.. za gljivicnu infekciju postoje ti neki simpptomi.. e sad .. posle koliko dana svraba se pojavilo peckanje u toku mokrenja i povecan sekret vama ???.. mene samo svrab muci.. ali ja stavim hladnu oblogu pa ublazim.. samo.. opet se vrati posle nekog vremena :( pomozite bilo kako... user posted image


(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 43
   [Obrisana poruka]
14.2.2012 7:59:55   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MimaSrdjan)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Zasto je odnos ponekad bolan?
14.2.2012 8:09:36   
MimaSrdjan
Pricala sam i sa drugaricama,posle njihovog prvog puta nije bilo nista kao meni,samo jedna je osetila svrab koji se pojavio 2 dana nakon odnosa i trajao je samo taj dan... ali meni traje vec duze... povremeno se pojavljuje ali jako svrbi..i nekako,kao da imam blagi otok dole..drugi simptomi se ne javljaju a svrab mi traje vec jedno 6 dana... MOLIM BOGA da nemam gljivice,nije mi potrebno da se borim sa ovolikim svrabom :O
Samo... zasto ovo ovoliko traje?! :/

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Zasto je odnos ponekad bolan?
14.2.2012 8:37:39   
Lu
IZVORNA PORUKA: MimaSrdjan

Juce doduse nisam oset_ila nista,ali bas nista.. medjutim kako su me  gacice ''''golicale'''' kad su se uvlacile,pocela je desna strana jako da me svrbi,pocesala sam se,i malo me je zapeklo...ali samo desna strana :O nejasno totalno..


Po ovome ja bih rekla da je iritacija, i ja sam u nekim davnim danima na početku sex. aktivnosti...user posted image  znala da se perem i trljam šamponom i imala sam sličnu situaciju, tačno kad sam prestala da to radim prestalo je.
E sad kod tebe dodatno pogoršava stvar brijanje, pa izlučevine, dodaj sapun i eto ti iritacije.
Ja sam koristila dep. kremu ali i sa njom treba oprezno i prije svega napraviti alergotest na nadlaktici.
ALI...svakako posjeti ginekologa, riješićeš dilemu a i dobićeš dobre savjete za zdrav sexualni život.user posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 14.2.2012 8:38:05 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu MimaSrdjan)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Zasto je odnos ponekad bolan?
14.2.2012 11:54:30   
MimaSrdjan
Ufff,sad mi je laknulo bas ^_^
A koliko Vam je trajao svrab? I da li Vas je peklo tokom mokrenja,ili bilo sta drugo sem svraba?
Ja sam prestala odmah sa svim sto sam radila,pre 6 dana kada je sve i pocelo... aliiii,ne prestaje bas.. msm povremeno se javlja svrab..skoro i da ne,samo kad se uvuku gacice ili sednem nezgodno pa se nadrazi...
Jeste li imali neki otok? Ja imam mali,sa desne strane pa stavljam hladan oblog..
Nadam se da je samo iritacija,hvala u svakom slucaju,mnoogo mi je lakse kad sam procital sta ste mi napisali... :)

P.S. Ako mozete da mi date neki savet.. Kako da uklonim dlake a da ne postoji bas mogucnost za iritacijom? Cega god da se setite a da je dobro, molim Vas napisite mi,nemam vise ideju :D

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Zasto je odnos ponekad bolan?
14.2.2012 12:21:50   
Olga75
pa otok moze da se javi i zbog upale bartolinijeve zlezde
iritacija i svrab mogu biti i od gljivica , stidnih vasi ali i zbog toga sto si promenila prasak , oplemenjivac , ssapun ( koji ne bi trebalo da se koristi za negu intimne regije ) i tako
moj savet je da odes kod ginekologa , nije to nista strasno ali treba da bude praksa otici kod ginekologa dva puta godisnje
a brijanje intimne regije : mozda da probas sa depilacionim kremama ili da odesne depilaciju voskom
aliii
kod ginekologa obavezno i sto pre , do tada samo pamucni ves ( onaj za babe ) i pranje mlakom vodom

< Poruku je uredio Olga RR -- 14.2.2012 12:22:11 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MimaSrdjan)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Zasto je odnos ponekad bolan?
14.2.2012 14:53:29   
boba 11
Ja sam imala stravican svrab posle svake menstruacije i isla sam kod dr radila briseve i nista.Probala vaginalete ali nista nije pomoglo.Rekla mi je da nekoristim nikakav sapun ni intimni jer je to sve isto a ako mogu da kupim neki proizvod mislim da je od onih mamavit za intimnu negu.Nisam jer je prilicno skup ali sam slucajno promenila uloske .koristila sam always i onda sam skontala da je od njih.Sad koristim neke aro mekani su i nemam iritacije a dnevne libres i nisam primetila daaa mi smetaju.
MIMA probaj promeniti uloske a i obavezno kod dr da vidis sta je problem .Nemas razloga za strah ne boli nista posebno ali obavezno se raspitaj kod koga da odes

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Zasto je odnos ponekad bolan?
18.2.2012 19:21:39   
MimaSrdjan
Nisam joos bila kod ginekolga,nisam u NS-u. Svrab se nije javljao 3 dana,sve je bilo kao pre,a danas... pocela je da me svrbi leva strana,ja sam se malo pocesala i samo sam osetila peckanje koje je trajalo.. otisla sam do wc a i primetila sam ogroman otok leve strane stavila sam hladan oblog.. i otok se malo spustio,ali je i dalje nateceno.. mokrila sam i osetila sam da me pece.. sada se jos vise bojim,mlada sam nemam iskustva sa tim,nemam pojma sta da radim :( mozda je bartolinijeva zlezda u pitanju,cista,upala nzm :(pomozite mi

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here