|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 12:11:37   
dunja RR
Neko je vikao pištolj, pištolj i čula se iznad našeg stana tutnjava kao da ima puno ljudi, i to nas je i probudilo; moj muž je prvo izašao, a ja dok sam došla do varta, on je zaključao i rekoa da ne prilazim vratima.....da se puca i da budem mirna, čula sam trčanje nekih 5-6 ljudi.

onda smo pogledali kroz prozor i videli taj stravičan prizor, ali nigde nije bilo krvi....

Razumem komšije, svi su se prepali, niko ne izlazi, čovek sam leži.....ja zovem hitnu, ne znam gde mi je muž, i odjednom ga vidim dole, nije mogao da izdrži, sišao je da pomogne....sve je bilo toliko brzo, ja se pola stvari ne sećam...

mm je doktor-veterinar i kada ga je video samo mi je viknuo da odmah zovem hitnu, ja sam već zvala, i onda su došla neka kola, ja više nemam pojma odakle, neki mali auto. Komšija je bio sav u stresu, oduzet, seo pozadi a i on i sin imaju po 2m, moj muž je jedva uneo dečka, jedva gledala sam, i otišli su........

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.12.2010 12:21:40 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 12:13:26   
dunja RR
BubaMiro vidim da si tu, komšija mi se preziva isto kao ti-udato prezime, znam da je retko, baš sam pomislila na tebe, možda su (ne daj Bože) neki dalji rođaci tvoga muža, možda zna nešto?

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.12.2010 12:20:02 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 12:13:38   
minavb
Sta kaze muz, kakva je povreda u pitanju, gde je povredjen( mislim na deo tela)?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 12:15:21   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: minavb

Sta kaze muz, kakva je povreda u pitanju, gde je povredjen( mislim na deo tela)?


on kaže da je ili pucanj ili ubod u grudi/ledja, mislim da je rekao leđa ali nije bilo krvi nigde, to nam je čudno....bio je skroz modar........

bilo je krvi na njemu, oko rane ali nije bilo na snegu dole, videlo bi se, sve je belo na ulici bilo........

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.12.2010 12:18:18 >

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 12:18:38   
viking
Koleginica je skoro dok je išla na posao iz kola videla da čovek leži na ulici i s mobilnog okrene Hitnu da prijavi. Međutim, glas s druge strane je toliko naribao zašto ona nije stala da pomogne čoveku i šta sad ona ima njih da zove, kad je mogla i sama da se zaustavi i proveri šta mu je...

Ja sam pre par nedelja kod FDU videla onesvešćenog beskućnika kako polu go i potpuno bos leži na zemlji. Odmah sam pozvala policiju (namerno nisam Hitnu, jer znam da nisu fanovi beskućnika) i ladno mi je pandur rekao "Dobro je što ih niste zvali, ne bi vam ni došli". Patrola se pojavila za 10 minuta.


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Užas.. na žalost imam mnogo iskustva sa pozivanjem hitne pomoći i retko kad su bili korektni.


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 12:22:29   
Ana RR
Strašno je koliko malo se ceni život u Srbiji.. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 12:22:40   
Jeca*
dunja, oko koliko sati je to bilo?


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 12:23:06   
dunja RR

MM je dečku dok auto nije došao izmasirao vrat snegom, i mali se probudio, i tiho rekao mm -vodite me u urgentni........

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 12:23:19   
minavb
IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: minavb

Sta kaze muz, kakva je povreda u pitanju, gde je povredjen( mislim na deo tela)?


on kaže da je ili pucanj ili ubod u grudi/ledja, mislim da je rekao leđa ali nije bilo krvi nigde, to nam je čudno....bio je skroz modar........

bilo je krvi na njemu, oko rane ali nije bilo na snegu dole, videlo bi se, sve je belo na ulici bilo........

Ja bih rekla pneumotorax. Nadam se da su stigli na vreme.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 12:23:31   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

dunja, oko koliko sati je to bilo?



malo posle 4.00 ujutru

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.12.2010 12:24:30 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 12:24:12   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: minavb

Sta kaze muz, kakva je povreda u pitanju, gde je povredjen( mislim na deo tela)?


on kaže da je ili pucanj ili ubod u grudi/ledja, mislim da je rekao leđa ali nije bilo krvi nigde, to nam je čudno....bio je skroz modar........

bilo je krvi na njemu, oko rane ali nije bilo na snegu dole, videlo bi se, sve je belo na ulici bilo........

Ja bih rekla pneumotorax. Nadam se da su stigli na vreme.


to je i mm rekao, samo da se ne uguši.........

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 12:24:36   
Anoniman
Ne znam nista o tome,evo sad sam cula od tebe,a mm nema rodbine u Bgd.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 12:25:37   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ne znam nista o tome,evo sad sam cula od tebe,a mm nema rodbine u Bgd.


ok draga, dobro je, samo si mi eto pala na pamet, jedino tebe i njih znam da se tako prezivate user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 12:26:25   
minavb
IZVORNA PORUKA: dunja RR

to je i mm rekao, samo da se ne uguši.........

Pa to, pluca brzo kolabiraju. Zato i kazem, nadam se da su stigli na vreme.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 12:26:35   
Olga75

[/quote]
Mislim da se ti razgovori snimaju, provericu sa mm. Ako se snimaju, mislim da ih treba tuziti. Ja bi!
Bljuje mi se vise od svega sto rade i od Tomicinih objasnjenja u medijima!
[/quote]
razgovori hitne pomoci se snimaju


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 12:35:19   
Jeca*
Luka je letos imao temperaturu 40...peta noc, mi ne mozemo da mu oborimo temp nikako...dete malaksalo, zovem institut za majku i dete, kazu, mi radimo do 6h ujutru, zovite tirsovu. Zovem Tirsovu, covek mi kaze, ovde je guzva, bolje zovite hitnu. Ja pozovem hitnu, oni mi kazu: "ah, pa ako ima temp 5 dana i ako ste ga vec vodili u DZ onda on nije hitan slucaj...sad ce ionako da se otvori DZ pa ga vodite tamo"....eeeej...bebu od nepune 2 godine..nemam vise sta da kazem na ovu temu

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 12:36:43   
Mishica 77
Pustila sam kumi, koja radi u HP, poruku pa ako nešto saznam, javljam.
Jadan dečko... user posted image
Rad dr-a ne bih da komentarišem. Što bi rekli "ima gi razni".

< Poruku je uredio Mishica 77 -- 17.12.2010 12:37:22 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 12:43:42   
Didy
Mm je imao napad bubrega u sred noći i pao je u nesvest, razbio glavu u kupatilu. Ja sam samo čula neku buku i kad sam ustala, vidim on leži sav krvav, bez svesti. Nemam pojma šta se dešava, nikad nije imao problema sa bubregom, niti se žalio na neke bolove ili tegobe. Pokušavam da ga pomerim, ali ne mogu, mišići se skroz opustili i pretežak je. Stefan se probudio (tad je imao godinu dana), stoji u krevetiću u plače. Ja zovem hitnu u panici, kažem da mi je suprug u nesvesti, da ne znam šta mu je, oni pitaju da li neko može da ga doveze.user posted image Ja kažem da smo sami u stanu i da imamo malu bebu. Pitaju - Pa zar niko ni od komšija?user posted image
Na kraju su ipak došli, mm je došao sebi, uspeo da ustane nekako... Gledali su ga s podozrenjem, ispitujući da li se ufiksao, da li se potukao i sl. jer mu je lice bilo skroz u masnicama i ranama , pošto je pao glavom na WC šolju...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 12:45:09   
Didy
Dunja, strašna priča.user posted image Nadam se da će sve biti u redu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 13:03:05   
NadaR
Uh user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 15:53:12   
dunja RR

sada sam bila kod komšije, sin je u teškom stanju na veštačkim plućima, upucan je u grudi user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 16:00:18   
minavb
Covece!user posted image  Znas sta, ja bih sve prevrnula da nadjem skotove iz hitne koji su spustili slusalicu i nisu hteli da dodju! Zna li se ko, i zasto ga je upucao?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 16:03:04   
Didy

IZVORNA PORUKA: dunja RR


sada sam bila kod komšije, sin je u teškom stanju na veštačkim plućima, upucan je u grudi user posted image


O, Bože. Baš sam razmišljala o ovome malo pre da li ima ikakvih vesti...user posted image
Baš mi je žao. Ipak se nadam da će se dobro završiti.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 16:07:59   
liliana
Jadni dečko. Nadam se da če bit dobro.user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 16:09:13   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: minavb

Covece!user posted image  Znas sta, ja bih sve prevrnula da nadjem skotove iz hitne koji su spustili slusalicu i nisu hteli da dodju! Zna li se ko, i zasto ga je upucao?


komšija mi kaže da su mu u hitnoj rekli da smo zvale nas dve (nisam znala da je zvala još jedna komšinica i njoj su spustili slušalicu), njemu objasnili da su minuti bili upitanju, da su čekali hitnu ne bi stigao živ do urgentnog...komšija se zahvaljuje mm, jer niko drugi nije pomogao a komšije se čude kako je imao hrabrosti da siđe, ma samo neka preživi ............taj prizor kada smo videli (tata plače nad sinom) , nije bilo šanse da ne siđe, pa znamo ljude....

mm nije imao hrabrosti da ode kod komšije, jer je mali bio toliko beživotan, na kraju sam ja otišla...

razloge ne bih navodila, neka policija to utvrdi, ali mislim da se napadač predao....

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.12.2010 16:11:47 >

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here