|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ekspertni UZ
18.10.2018 14:23:29   
vonavoj
Mozes da ides koliko hoces puta😂Samo ti zakazi😉

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Ekspertni UZ
18.10.2018 14:27:12   
dunja RR
Hvala vam user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Ekspertni UZ
4.12.2018 18:01:29   
nata11
Na prethodnim stranama se spominje spisak dr koji imaju dozvole za obavljanje eks.uz ali ga ja ne nalazim. Da li ima tog spiska?

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Ekspertni UZ
24.8.2020 11:01:16   
jabudic
Meni moja dr rekla da zakazem ekspertni od 22-24.nedelje, i sad kad sam zvala tu privatnu ordinaciju i tog dr zakaza mi za cetvrtak. Pitam je li rano, tek sam 21.nedelja, kaze nije, radi se od 20-24.nedelje. Ko bi im ga znao. 🤔


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Ekspertni UZ
28.9.2023 18:34:24   
Shishica
Ženice, može li mi neko napisati iskustva za ekspertni uz u Kliničkom centru Vojvodine u Novom Sadu?Pošto kod nas u ZR nije moglo da se zakaže dobila sam uput za tamo.

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Ekspertni UZ
13.1.2024 16:32:27   
Anoniman
Pozdrav svim clanicama. Nova sam ovde i trazim pomoc. Naime imala sam prvi ekspertski ultrazvuk u NS i doktorka je pronasla neku masu bebinoj glavi za koju je rekla da je moguce krvarenje i pocela da mi prica o abortusu. Ispalo je da ja treba sto pre da idem u Betaniju na komisiju kako bih to uradila. Trudna sam 13 + 2. Nismo radili prenatalni posto je to bio plan posle ekspertskog. Doktorka je rekla da ne radimo posto ovo nije genetska anomalija. Isto tako nije sigurna da li ne kravarenje ili nesto drugo. Da li je neko imao slican ili isti slucaj? U ponedeljak imamo zakazana dva pregleda jedan u NS drugi u Beogradu kod dr S. Stojica. Molim vas ako znate jos nekoga ko je strucnjak neka napise. Cekamo na termin i kod doktorke Nov. u NS ali tek mozda za nekih 7-10 dana (a ja cu umreti od brige do tada).

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 331
   RE: Ekspertni UZ
16.1.2024 23:55:10   
lesli


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pozdrav svim clanicama. Nova sam ovde i trazim pomoc. Naime imala sam prvi ekspertski ultrazvuk u NS i doktorka je pronasla neku masu bebinoj glavi za koju je rekla da je moguce krvarenje i pocela da mi prica o abortusu. Ispalo je da ja treba sto pre da idem u Betaniju na komisiju kako bih to uradila. Trudna sam 13 + 2. Nismo radili prenatalni posto je to bio plan posle ekspertskog. Doktorka je rekla da ne radimo posto ovo nije genetska anomalija. Isto tako nije sigurna da li ne kravarenje ili nesto drugo. Da li je neko imao slican ili isti slucaj? U ponedeljak imamo zakazana dva pregleda jedan u NS drugi u Beogradu kod dr S. Stojica. Molim vas ako znate jos nekoga ko je strucnjak neka napise. Cekamo na termin i kod doktorke Nov. u NS ali tek mozda za nekih 7-10 dana (a ja cu umreti od brige do tada).




Potrazite misljenje profesorke Dukanac. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Ekspertni UZ
17.1.2024 12:52:17   
Srecko47E
Da mi je ova pamet bila...Isla bih bez gledanja na cenu, tada nisam mislila o tome-kod doktora u Vojvode StepeKazu da je najveci stzrucnjak u sferi 4D UZ.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 333
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here