|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 [32] 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: EX pušači
13.7.2016 10:17:51   
Anck Su Nmaun
Ja sam opet pocela po koju... mene kriza uhvati posle par meseci user posted image
Onako ponekad uz kafu


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: EX pušači
14.7.2016 6:38:55   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja sam opet pocela po koju... mene kriza uhvati posle par meseci user posted image
Onako ponekad uz kafu



Identicna situacija user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: EX pušači
14.7.2016 19:10:56   
degu
IZVORNA PORUKA: degu

Oooooo mogu da se pohvalim da su cigare moja prošlost. Ne pušim 2 i po meseca i super se osećam user posted image
Hanka samo napred user posted image

Ja sam jos uvek ex, 3 god!

< Poruku je uredio degu -- 14.7.2016 19:12:23 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: EX pušači
14.7.2016 20:35:47   
BubaBubica
Bravo degu user posted image ja u svakoj trudnoći prestanem sa pušenjem jer mi ne prijaju, ovaj put bih baš želela da istrajem, koliko mi samo cigatere oduzimale energije, al opet sećam se koliko sam uživala u njima. Svejedno definitivno ne bih htela da pokleknem i počnem ponovo posle porođaja i dojenja.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: EX pušači
14.7.2016 21:50:06   
degu
Joj lako je pokleknuti, ja nisam htela ni da probam, jer sam znala da ću opet početi. Nema probavanja! Jako mi je važno da mi deca rastu okruženju nepušača.To nek ti bude glavna motivacija user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: EX pušači
14.7.2016 22:19:32   
jess021
Ja ne pusim 1.5god. Ili sam trudna ili dojimuser posted image
Uopste mi nije problem, ali volela bi da opet kad ova druga beba malo poraste, da imam rituale. Ujutro uz kafu, uvece kad svi legnu, uz casu belog vina.....mmmm

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: EX pušači
14.7.2016 22:43:46   
degu
Ja bih volela kad bih mogla tako po 2-3 dnevno da zapalim, ali sam bar za sebe sigurna da ne bi ostalo na tome, zato bolje da se ne igram s vatrom

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: EX pušači
14.7.2016 23:36:36   
choopa choops
11g bez cigareta user posted image

Tek kad čovjek prestane ukapira koliko je to užasan porok. Samo kad pomislim, iz ovog ugla, kako sam nekim ljudima "smrdila" user posted image bude me sramota user posted image . Da ne pričam o kući koja miriše i djeci koja udišu čist vazduh. Ma ne bih zapalila više nema tih para.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: EX pušači
15.7.2016 14:06:05   
jess021
Choopo, ti mora da si bas rano pocela, kad vec 11 godina ne pusisuser posted image Ko zna sta si ti pusila kad tako smrdiuser posted image
Salim se, nemoj se ljutiti. Mene uopste ne nerviraju cigarete, ja sam prestala zbog trudnocA, a bas ih volemuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: EX pušači
15.7.2016 14:41:58   
adulence
Evo i ja se mogu upisati u ovu temu.Dakle vec dva meseca nisam zapalila cigaru,mm je samo dosao jedan dan i rekao jel hoces da prestanemo,od tada vise nismo zapalili...nemam krize,ali nekada mi je u glavi da cu mozda ipak nekada zapaliti jos koju cigaru,ahhahahaha,ja sam bas volela da pusim,to mi je bilo zadovoljstvo i uzitak,ali svakako vise volim da ne smrdim svojoj deci,mm a i sebi...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: EX pušači
15.7.2016 15:37:16   
degu
Svaka cast Choopo! I meni to padne na pamet, bas mi pusaci smrde. I uvek se setim onog robovanja cigari, kad usred zime dzedzim na autobuskoj, umesto da sedim u toploj cekaonici,ja se kocim napolju jer moram da zapalim.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: EX pušači
15.7.2016 15:50:51   
choopa choops
hahahah jess ja sam stara koka user posted image Pa pušila sam negdje od 15-te godine otprilike (ako ne i prijeuser posted image ) pa do 24-te user posted image Uglavnom duže sam nepušač nego što sam bila pušač. A pušila sam tada Eve, Marlboro 100's, Davidof bijeli. Smrde svi pušači, bez obzira koje da puše, to je jednostavno tako. Samo što kada si pušač to ili manje osjećaš ili se praviš da nije tako user posted image

degu kad sam ja pušila (davno prošlo vrijeme user posted image ) moglo je da se puši i u zatvorenim prostorijama. Kad se sjetim da sam pušila u radnji kad sam radila, zapalim uz kafu i onako zadimim je pošteno. A ljudi ulaze user posted image Haos user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: EX pušači
4.6.2017 1:12:01   
SaraLana
Jedna od mojih najboljih odluka... 5,5 godinauser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: EX pušači
4.6.2017 6:25:44   
Duškić
E tako, ja sam nepusac, ali je moj suprug od pre tri god.takodje nepusac.
Kada se rodila prva beba , ostavio je cigarete..

(odgovor članu SaraLana)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: EX pušači
5.6.2017 12:20:59   
Sanjalicaaa
Tačno 2,5 god kako ne pušim. Nemam ni potrebu za cigaretama, čak mi je i muka kad pomislim na njih.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: EX pušači
5.6.2017 12:46:30   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja sam opet pocela po koju... mene kriza uhvati posle par meseci user posted image
Onako ponekad uz kafu



Identicna situacija user posted image

Pisal.pre god. I po ....sad sam uzas...od ex pusaca sad bas dosta furnjam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: EX pušači
5.6.2017 17:59:32   
degu

IZVORNA PORUKA: degu

Oooooo mogu da se pohvalim da su cigare moja prošlost. Ne pušim 2 i po meseca i super se osećam user posted image
Hanka samo napred user posted image


Covece pa sad ce 4 godine user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: EX pušači
30.6.2017 2:40:06   
branki*
Bravo,nepusaci!slazem se sa degu,ne pocinjati niti jednu,ja ne pusim dugo vec godina,ali mislim da kad bih zapalila jednu,brzo bih opet dogurala do paklice,zato ni ne pomisljam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: EX pušači
30.6.2017 2:46:42   
Duškić
Kad se samo setim, moj muz je radio cesto nocne smene, pa kad dodje smrdi na cigarete a ja nervni slom dozivim(ja sam ne pusac) .
Ali, posle par meseci od kad sam se porodila sa prvim detetom, prestao je. To je vec 3 god. Nikad nije zapalio..pre neki dan se iznervirao i kaze da bi rado ispusio cigaretu..ali Neeeee!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: EX pušači
30.6.2017 10:54:45   
Peace*
Ja ne pušim već 1 godinu 5 meseci i 12 dana. user posted image (proverila u aplikaciji, ne brojim)
17.01.2016. - ako se još uvek ažurira spisak na početku. user posted image

Od kad je počelo leto hvata me kriza. Više je to kriza da bih sela da uživam uz cigaru i kafu na terasu, ali kad pomislim na smrad i ukus... user posted image

< Poruku je uredio Peace* -- 30.6.2017 11:05:35 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: EX pušači
30.6.2017 16:20:05   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Peace*

Od kad je počelo leto hvata me kriza. Više je to kriza da bih sela da uživam uz cigaru i kafu na terasu, ali kad pomislim na smrad i ukus... user posted image


Ne daj se Ines. Samo misli na smrad i proći će user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: EX pušači
30.6.2017 17:31:26   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja ne pušim već 1 godinu 5 meseci i 12 dana. user posted image (proverila u aplikaciji, ne brojim)
17.01.2016. - ako se još uvek ažurira spisak na početku. user posted image

Od kad je počelo leto hvata me kriza. Više je to kriza da bih sela da uživam uz cigaru i kafu na terasu, ali kad pomislim na smrad i ukus... user posted image

Peace kad si izdrzala toliko ne posustaj.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: EX pušači
30.6.2017 18:17:36   
krin 40
Ne pušim od 7.11.2013 godine.Taj dan mi je preminula majka u 64 godini a smrti su"kumovale" gadure-cigarete

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: EX pušači
26.2.2018 10:23:53   
Dora89
Sve pohvale za aktivne na ovoj temi! Nastavite borbu, devojke! Čak i ako nekad pokleknete, vaš preostali život počinje sledeće sekunde, ne odustajte!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: EX pušači
26.2.2018 10:53:55   
Srecko47E
Ne pusim vec 13godina.Preporodila sam se od tada.Zarekla sam se da cu od novca koji sam davala na cigare makar svaki drugi mesec sebe castititi skupom kozmetikom.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 31 [32] 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 [32] 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here