|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Herpes
8.7.2010 1:50:33   
Mishica 77
Onda su mene pogrešno naučili na faxu... user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Herpes
8.7.2010 1:54:51   
Anoniman
user posted image mozda nisu,mozda samo meni iskace TO nesto,a drugima herpes user posted image
ne stvarno,ali  moje ovo sto je izlazilo(joj imam vec trip da ce poceti da me svrbi) nije ni nalik herpesu kojeg vidjam kod drugih,i zato ja ovo moje zovem groznica a ono kod njih herpes... uostalom,bitno je da mi imamo resenje za nase probleme-aciklovir ili  alkohol ili aceton(vidim da je indy napisala) itd..user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Herpes
24.10.2010 15:36:07   
Lu
Nensi, probaj sad user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Herpes
24.10.2010 17:51:45   
Nensi*
E hvalaaaaaa user posted image

Bila sam bolesna,i jos uvek mi nos curi i izasao mi je herpes...Sta mogu da mazem? Aciklovir ne smem,pise unutra da ne smeju ni trudnice ni dojilje...Zvala sam Halo bebu,i zena mi ladno rece da nema pojma i da nema da mi da savet user posted image user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Herpes
24.10.2010 17:56:23   
Olga75
cinkova pasta ili obicna pasta za zube ce zasusiti herpes i malo ubrzati njegovo zalecenje

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Herpes
24.10.2010 18:36:13   
Nensi*
Pala mi je na pamet cinkova pasta ali nisam znala da li smem,a pastu za zube sam jednom stavila i nikad vise,nisam mogla posle da je skinem,toliko se skorela,bas me bolelo...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Herpes
30.10.2010 11:22:40   
anajid
Opet mi izasao herpesuser posted image !Kad sam primetila utrljala malo acetona i nestalo,za dva dana ista situacija,kad jutros izadje na trecem mestu!Izgleda da to mora izaci,samo trazi mesto,dzabe sam suzbijala.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Herpes
30.10.2010 11:41:22   
Nensi*
Ako nesto ne volim to je herpes,osecam se odvratno kad mi izadje....Ali dr kazu da je bolje da izbije negde nego da ostane u organizmu...Meni jos nije proslo skroz...user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Herpes
6.11.2010 12:19:33   
Olga75
Herpes treba da se leci. Moze da se izleci , moja svekrva je doktorirala na herpes virusu i znam da moze da ga izleci. Aciklovir je lek koji ona ordinira ali ona procentualno izracunava kolicinu virusa i na osnovu toga daje terapiju.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Herpes
28.11.2010 0:31:24   
dejana007
cao svima, ja sam u 18 punih nedelja trudnoce, izasao mi herpes na usni gde mi inace redovno izlazi i ja namazala samo jednom propobazu, bioadhezivni gel. Sad ne znam dal sam napravila gresku, posto vidim da se aciklovir ne preporucuje? Ovo nije aciklovir al opet... Mozda nisam trebala.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Herpes
28.11.2010 0:46:50   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: olga75

Herpes treba da se leci. Moze da se izleci , moja svekrva je doktorirala na herpes virusu i znam da moze da ga izleci. Aciklovir je lek koji ona ordinira ali ona procentualno izracunava kolicinu virusa i na osnovu toga daje terapiju.


Kako se leci? Sve bih dala da se resim ove napasti user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Herpes
28.11.2010 11:16:32   
dejana007
doktor mi je odgovorio i potvrdio vasa izlaganja da herpes na usni u ovom periodu ne moze da naskodi plodu. A za lecenje je preporucio da mazem propobazu jednom dnevno. Ja cu ipak cekati prirodno da prodje.
Vaginalni herpes nikad nisam imala, nadam se da se ni sad nece pojaviti.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Herpes
28.11.2010 11:37:18   
Nensi*
Nisam ni ja nikad imala vaginalni,ali zato na usni,ispod usne,iznad,na nosu,u nosu,da poludis...Cak sam i pirsing u nosu morala da skinem kad mi je herpes izasao u nosu,a bas sam ga volela user posted image

Olgaaaaaaaaaaaaaa,pomagaaaaaaaaj!

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Herpes
28.11.2010 11:52:03   
minnica
Vaginalni i taj na usni su dva različita tipa herpesa, tj. dva virusa, taj na usni HSV tip1, a vaginalni HSV tip2. Ja sam radila TORCH pre trudnoće i bila pozitivna na tip 1 a negativna na tip 2. Ne izlazi mi često, ali hoće pri padu imuniteta. Nedavno sam imala veliki stres, pa mi je izašlo ispod obrve i baš je gadno izgledalo. Izlečila sam ga aciklovirom, ali to je samo trenutno izlečenje, sklonost ka herpesu ostaje. Ne znam da li može da se izleči u potpunosti, ako može i ja bih volela da znam kako. user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Herpes
28.11.2010 13:20:11   
Olga75
Nensi , evooo meeee . Cega se ja secam sa predavanja je da nema razlike izmedju labialmog i vaginalnog herpesa tj . kad se inficiras hrepesom bule mogu da se pojave bilo gde.
Sto se tice lecenja , znam da mojoj svekrvi donose plocice sa vaginalnim ili uretralnim brisom i ona na osmovu mikroskopskog pregleda izracunava procentualnu kolicinu herpea virusa i na osnovu toga ordinira aciklovir .
Da je ne reklamiram , ostavite mi  pp a ja cu vam dati kontakt sa mojom sveki :) .
Inace ona je godinama radila u Pasterovom zavodu u NS i to samo na herpesu


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Herpes
28.11.2010 13:50:46   
Nensi*
A kako da dodjem do nje jer sam iz Bg-a?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Herpes
28.11.2010 13:53:19   
Olga75
Hm , pa mozda da je nazoves pa ce ti ona reci da li mozes da ga tretiras samo kremom ili je potrban bris ili sta vec , verovatno ima i u Bg meko ko se time bavi pa ce te posavetovati.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Herpes
28.11.2010 13:54:59   
Nensi*
Posalji mi u pp njen kontakt telefon ili ja da tebi ostavim svoj?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Herpes
28.11.2010 14:00:02   
Olga75
Nensi , poslala sam ti :)

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Herpes
18.1.2011 10:56:09   
Jeca*
Osecam da mi "vibrira" deo gornje usne, kao da mi izbija herpes. Sad sam bila u apoteci u Lily-ju i nisu imali onaj herpigen labial pa kupih ovo da probam (javicu utiske):

KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Herpes
18.1.2011 10:59:48   
Jeca*
ali kupila sam i ovo da probam. 1 flaster kosta 157 dinara. Ali to cu kod kuce ako mi se ipak razvije herpes (tj ako ovaj gorepomenuti preparat ne deluje user posted image )

user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Herpes
19.1.2011 11:00:59   
Jeca*
evo danas da javim utiske. Prvo sam juče na poslu namazala Propobazu i lepo sam ceo dan osecala kako mi "vibrira" herpes. Onda sam dosla kuci i videla da samo sto nije buknuo i stavila sam flaster koji sam kupila i ostavila cele noci. Probudila sam se kao Severina user posted image user posted image  buknuo mi je OGROMAN herpes preko cele gornje leve polovine usne user posted image  e onda sam usla u 10 apoteka na putu do posla i nasla HERPIGEN LABIAL user posted image  namazala i vec me manje boli i umiruje se. Definitivno vise ne eksperimentisem

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Herpes
19.1.2011 11:02:06   
Ana RR
Seve moja user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Herpes
19.1.2011 11:04:01   
Olga75
Jeco , uzmi aciklovir mast i mazi oko pet puta dnevno i kad se promena skloni jos par dana , nemoj se zezati sa tim flastercicima 

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Herpes
19.1.2011 13:36:01   
dejana007
ja sam mazala obican med i pomoglo mi je. mada izasao mi je zbog stresa a ne zbog imuniteta....

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here