|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
20.12.2011 20:36:59   
magnetic
U prvoj trudnoci sam bas imala problema sa belim pranjem i svrabom.Koristila sam tantum rosa za ispiranje i gino daktanol kao vaginalete.Nesto mi je kao malo pomoglo,ali sam ga se resila tek kada sam se porodila.Sada je potpuno druga pesma.Imam i sada sekret,ali u malim tj. normalnim kolicinama.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
15.1.2012 1:11:42   
Sanchy
Meni su se pojavile gljivice dr mi je prepisala kanesten da li ga je neko koristio u trudnoci?Nepoverljiva sam prema svim lekovima gde u uputstvu pise za primenu u trudnoci obavezno se konsultujte sa dr.,to svakako znaci da nije bas bezbedan?user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
15.1.2012 15:23:41   
Anoniman
gljivice su ceste u trudnoci, a kanesten od najcescih lekova koji se daju. ja sam dva puta koristila kanesten, a jednom neku drugu kremu.

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 278
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
15.1.2012 17:32:08   
New Mom
Jeste dosta devojaka. Baš smo smeskic i ja ispisale naša iskustav na prethodne 2 strane, ne znam da li si videla.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
15.1.2012 17:34:10   
Sanchy
Nisam,procitacu veceras...hvala...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
7.2.2012 17:35:58   
anirez
Zene treba mi mala pomoc.
Vec tri dana uocavam neki cudan sekret, tri puta mi se desi da izade nesto kao zelatina, bas onako gusto i bukvalno ima izgled zelatine, . Juce sam doktoru rekla za to, napravio mi vaginalni ultrazvuk i rekao da je sve ok, sad nezz da li se uopce sjetio da sam mu rekla za taj iscjedak.
Malo mi je strasan, ne srbi me, mokrim cesto ali to pripisivam trudnoci jer mokrim od pocetka trudnoce cesto, jajnici me tu i tamo zignu, ne bole me stalno, osjetim pritisak za koji mi je doktor rekao da je normalan jer se maternica siri.
Taj me iscjedak bas zabrinjava jer nisam radila bris, a narucena sam na kontrolu tek na kraju mjeseca. pomagajte

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
7.2.2012 20:35:32   
anirez
Zar nema niko da mi pomogne user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
7.2.2012 21:15:27   
branki*
joj,anirez,valjda ce se javiti neka zenica.ja sam imala neki sekret,ponekad u trudnoci,ali sad stvarno ne mogu da se setim kakav.radila briseve,bili su u redu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anirez)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
7.2.2012 21:53:37   
New Mom
Meni je od početka trudnoće sekret povećan, gušći i može se reći želatinast.
Imala sam terapiju sa cansen vaginaletama, ali tamo negde oko 20.nedelje. Neko daje i u prvom tromesečju, neki dr su protiv toga. Ali mislim da ipak ne bi trebala ništa na svoju ruku.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
23.2.2012 18:31:30   
Sandricak
pojacan sekret imam od pocetka trudnoce, a sad sam usla u sedmi mesec... od samog pocetka saam imala malih problema i sve vreme, do sada stavljam vaginalete... prvo utrogestan zbog niske posteljice, a onda ginodaktanol zbog pojacanog sekreta koji se nije povukao, a sada mi je ginekolog dao nistatin vaginalete opet zbog pojacanog sekreta... Nadam se da ce mi on pomoci jer cu vise da izludim od sekreta i stavljanja vaginaleta svako vece.... user posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
23.2.2012 19:06:03   
ana77
I ja sam vukla tu sestu grupu celu prvu trudnocu, nastavljala se tih vaginaleta i to onih tvrdih (canesten), sve sam zvezde videla user posted image user posted image user posted image . Na kraju nista, kako prosla trudnoca, tako je i to proslo, u porodilistu onaj cervikalni bris bio skroz cist, tako da opusteno :D!
I sad mi je (u drugoj trudnoci) poceo malo jaci sekret ali me ne pecka, ne svrbi, ne smeta jednom recju :D :D :D!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
17.3.2012 15:42:37   
maslacak11
E cao user posted image zelim da vas zamolim ako neko zna da li je ok uzimati lek polygynax u 20-oj nedelji trudnoce.Ja sam imala pojacano lucenje sekreta i svrab vagine o tome sam telefonom obavestila svoju doktoricu i ona mi je rekla da uzmem ovaj lek da ce sve biti ok da ne dolazim,medjutim na upustvu za koristenje pise da se ne preporucuje u trudnoci user posted image .Sada ne znam sta da radim u velikoj sam dilemi user posted image . Ako je neko imao iskustva sa tim ,volela bi da cujem HVALA user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
17.3.2012 15:50:52   
maslacak11
Zar stvarno niko nije koristio ovaj lek user posted image

(odgovor članu anirez)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
17.3.2012 15:54:54   
marija32
IZVORNA PORUKA: maslacak11

Zar stvarno niko nije koristio ovaj lek user posted image


Na svakom leku ces draga naci da ne valja koristiti u trudnoci. Ako ti je dr tako rekla, ne brini, opusti se!

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu maslacak11)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
17.3.2012 20:44:57   
JAmy
Maslacak,ja bih da sam na tvom mjestu insistirala da mi se prije terapije uzmu brisevi,jer jedino tako ces znati sta je uzrokovalo pojacan sekret.A za tu terapiju preko telefona....stvarno nemam rijeciuser posted image
Za uticaj lijeka na bebu ne brini mnogo,ni jedan lijek nije pozeljan u trudnoci,ali ako mora....nema razmisljanja,u svakom slucaju manje skodi lijek nego mikroorganizmi koji uzrokuju infekciju.

(odgovor članu maslacak11)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
12.5.2012 15:06:05   
pinky
U 7.sam mesecu trudnoce i vec duže vreme imam pojačan sekret. Brisevi uvek pokažu uredan nalaz ali ta sekrecija ne prestaje. Čak mi i doktori prilikom uzimanja briseva kažu kako će rezultat sigurno pokazati neku bakteriju, ali ništa.Poslednji put sam čak i koristila Macmiror vaginalete 5 dana, ali samo 1 dan posle opet je pocelo. Da li neko ima slično iskustvo?

(odgovor članu JAmy)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
12.5.2012 16:13:35   
Sanchy
Ja imam takodje u poslednje vreme bas jak sekret,belicas_t nema neki miris i ne svrbi me,radila vaginalni i cervikalni bris i nema nista cak ni gljivica tako da ja mislim da je to normalno ima cak i naziv leukoreja ... ne mogu sad da se set_im precizno...tako da nisi jedina ja nekad promenim po tri para gaca u toku dana jer me nervira

< Poruku je uredio Sanchy -- 12.5.2012 16:18:24 >

(odgovor članu pinky)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.5.2012 16:46:18   
Victoria
Pozdrav svima!Za 7 dana treba da se porodim,tada mi je termin,ali sam jutros osetila svrab u predelu vagine i ceo dan me po malo svrbi kada pogledam u ogledalo crvenkasta je ...Inace citavu trudnocu imam belo pranje ali bez mirisa sto mi je gin.rekaoda je normalno...Odnose nemamo od 4 meseca trudnoce jer mi je zbog nekih bolova koje sam tada osecala gin.preprucio...
Jel neko osecao nesto slicno pred porodjaj??

_____________________________

Nema na svetu ružnih žena. Postoje samo žene koje ne znaju da bi sa malo truda mogle da budu lepe...
Dior

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.5.2012 16:47:47   
Olga75
mozda da odes da uradi vag bris , moguce da je kandida user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Victoria)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.5.2012 16:50:48   
Victoria
a od cega se onadobijai jel moze biti problem kod prodjaja??

_____________________________

Nema na svetu ružnih žena. Postoje samo žene koje ne znaju da bi sa malo truda mogle da budu lepe...
Dior

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.5.2012 16:52:49   
Olga75
poremeti se ph i eto je , sto se tice problema moze da napravi a ne mora
zato je najbolje da vidis da li je uopste ima user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Victoria)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.5.2012 17:06:03   
Victoria
ohhh cekacu do sutra tako mi se ne ideee kod gin. na "ispitivanja" ovako smorena i u iscekivanju samo brojim dane :(

_____________________________

Nema na svetu ružnih žena. Postoje samo žene koje ne znaju da bi sa malo truda mogle da budu lepe...
Dior

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.5.2012 17:09:02   
Olga75
ja mogu samo da kazem da se meni to nije desavalo pred porodjaj ali cim svrbi i crveno je a pre nije bilo nesto se desava a svrab nije od porodjaja user posted image
proveri za svaki slucaj

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Victoria)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.5.2012 17:21:35   
Victoria
heheh bar da tako"boli" na porodjaju" :D da svakako nisam pomislila da se poradjam xixix hvala u svakom slucaju na savetu ))

_____________________________

Nema na svetu ružnih žena. Postoje samo žene koje ne znaju da bi sa malo truda mogle da budu lepe...
Dior

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
14.10.2012 16:47:02   
NadaR

IZVORNA PORUKA: tanja123

imam pojacan sekret u trudnoci stvarno sam zabrinuta jer mi sa prvom bebom nije bilo tako ako neko zna u cemiu je problem neka mi kaze jer stvarno neznam sta da radim doktor mi nekaze nista ali mene jako svrbi i pece molim vas pomoziteuser posted image




IZVORNA PORUKA: nina26

ako te svrbi i pece, uradi bris, i videce se koja je bakterija u pitanju, i u skladu sa tim bice ti odredjena terapija.

inace pojacan sekret je normalan u trudnocu, ali ako imas nelagodnosti zbog toga, onda je u pitanju neka bakterija, najcesce je to kandida.



IZVORNA PORUKA: branki

kao sto rece nina,najbolje je da uradis briseve i budes mirna.



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here