|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
23.2.2009 0:26:02   
Anoniman
Ja sam danas ceo dan kao upisana, stalno imam osecaj da su mi mokre gacice od tolikog sekreta. Bila sam dok gin i sve mi je u redu, ali mislim da mi sutra stize M pa da je to zbog toga user posted image  Jacaco, nadam se da je tebi pojacan sekret zbog user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
23.2.2009 0:31:28   
Verus
Katjice, da li ti je pre bilo toliko sekreta pred M?? Ako nije ja ne znam sta drugo da ti kazem nego da ozbiljno mislim da si trudna??  Jaoj sto bi to bilo divno!!!  Taman dok tvoj muz trenira ti mozes da setas, jedes zdravo, plivas i gajis bebu u sebi, pa onda lepo on dobije stan, pa sredite sobicu, ju ju, svasta imam ja isplanirano za vasuser posted image user posted image
dace bog, samo hrabro, pozitivno i pametno, tebi pogotovo zelim zbog te pauze zbog njegovog treninga-koliko ces cekati da ti kasni pre nego sto uzmes test?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
23.2.2009 13:40:05   
BINCE
drage moje evo da se i ja ukljucim u ovu temu....na gacicama nemam sekreta sve je ok.ne pece ne svrbi  DRAGI KAZE DA JE UKUSNO AHAHHAHA....al,ja kada piskim pa se obrisem prvo toalet papirom na papiru mi bude malo gustog iscjedka providno-bjelkaste boje....ovo je odvratno al isto kao slina izgleda i razvlaci se...moja dokt.kaze da je to sve ok.i da je to super stiti dobro plod...>???da li se jos nekom ovako nesto pojavljuje...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
23.2.2009 17:04:23   
eugenija
Draga Bince, mene moj ginek,. trpa vaginaletama čim primeti malo sekreta.. Do sad sam koristila Neopenotran, Canesten i još neke... Kad god idem na pregled, a idem mesečno jednom, utrpa mi neke nove.. I ja to tako strpljivo stavljam, i eto... Začaran krug..

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
23.2.2009 19:23:23   
BINCE
meni neda nista da pijem ni da uzimam nikakve vaginolete jer smatra da je to malo jedva se moze i vidjeti kad sam radila papa test jedva mi je bris uzela..tako da cemo vidjeti vremenom.....

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
24.2.2009 1:53:08   
leila
Bince, jer ti uzima doktor nekad bris na analizu? Sekret jeste uzasno cesta pojava u trudnoci i ne mora da znaci da odmah mora da se leci, ali zato se i rade brisevi da se utvrdi da li ima neke bakterije, bilo cega ili nema.. Evo ja muku mucim sa kandidom a licno ne primecujem da mi je sekret pojacan ili da ima neki miris ili sta vec..al sta da radim kad je bris uvek pozitivan na kandidu. Sto kaze eugenija, natrpala sam se svega i svacega, al cutim i guram...
Ovo ti je jako bitno ako planiras prirodni porodjaj, bris tada mora da ti bude skoro pa sterilno cist...

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
9.3.2009 16:23:03   
joja
Uf EUG.sad sam se uplasila,u owom zadnjem tekstu pise ako se pojawi krw odmah kod doe(ne walja nesto),ali meni nije krw wec proziran sekret sa crwenim linijama po njemu..


(odgovor članu leila)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
9.3.2009 16:25:33   
joja
e da pa ako je neko imao to i beli gust sekret ,nek mi jawi da li su i to pokazatelji trudnoce ali ne daj Boze neke infekcijeuser posted image ..please...pozic

(odgovor članu joja)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
9.3.2009 16:26:29   
eugenija
Joj draga, ne znam šta bih ti rekla... Ne znam na kakve crvene linije misliš? Imaš li nešto crveno na sebi, trenerku, pidžamu? Jesi sigurna da je krv?
Nisam u toku, ne znam da li si radila test, pa je pozitivan, jesi već išla ginek., jel ti potvrđena trudnoća?



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu joja)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
9.3.2009 16:27:59   
joja
ma nisam sada nista radila,nego mi se to pojawilo..
user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
9.3.2009 16:29:00   
eugenija
Ja jojo od prvog dana trudnoće imam sekret, nekad bude kao da sam se upiškila u gaćice, a nekada baš tako beo i gust... Nikad pre trudnoće mi nije tako bilo... To materica štiti plod od infekcija.. Ipak stavljam vaginalete kad ga bude baš nenormalno puno.. a to je već do ginekol. Neki ginekolozi ne daju ništa, dok neki daju...

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
9.3.2009 16:29:22   
joja
kad ne znam da objasnimuser posted image  

(odgovor članu joja)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
9.3.2009 16:30:06   
joja
znaci moguce je user posted image

(odgovor članu joja)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
9.3.2009 16:31:36   
eugenija
Sve u svemu, ne treba ništa nagađati. Predlažem da odeš ginekologu, čisto eto da se rasteretiš, ako te uplašila ta crvena linija...
Samo pozitivno, ljubac za tebe i veliki pozzzzzuser posted image
I naravno, javi nam šta se dešava.. Nadam se lepim vestima!!!user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
9.3.2009 16:34:50   
joja
hwala ti kisssiiiiiicccccccccccccccc :-* 

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
10.3.2009 0:10:48   
Sneža
Joja,najbolje kod doktora,naravno.Može da bude hiljadu razloga za to,meni nekad zna da se desi mala tačkica krvi posle pucanja jajne ćelije,moj savet ti je pregled,tako ćeš biti mirna.

(odgovor članu joja)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
10.3.2009 0:12:40   
joja
jaoj hwala snezo...wec sam sad napisala u kafici zasto nisam otisla..al hwala:)


(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
23.4.2009 15:51:10   
eugenija
Ja sam opet dobila vaginalete, Orvagil, stavljaju se 10 dana! Grrrrrrrrruser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu joja)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
23.4.2009 19:44:16   
Anoniman
Eugi nemoj koristiti stalno vaginalete, nije to bas tako bezopasno. Ja sam imala sekret u pocetku trudnoce, pa sam ovde negde na rr-u procitala da su zene problem sa tim resile redovnom upotrebom intimnog sapuna koji se zove Lactacyd femina. Ja probala i od onda sam super! user posted image user posted image user posted image
Probaj i ti par dana, mislim da to imas u svakoj apoteci i nije nesto skupo, pa ako ne uspe onda stavljaj vaginalete.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
23.4.2009 20:34:01   
ljubičica
Meni se sad pred M nešto povećao sekret, ali do pre par dana nije bilo ništa. Ja sam koristila Nivea zeleni za intimnu negu, a sad sam uzela neki Cliven-ov i nešto mi ni ne prija. Videću da uzmem taj Lactacyd femina, nadam se da će mi biti OK.
A, onaj moj muž me zeza :" Ženo, što me teraš? Pa, usta mi se skupila!" user posted image  
Pokvarenjak! A, nije bilo ništa!!!!!! Čak i miriše user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
24.4.2009 1:03:54   
sneza24
IZVORNA PORUKA: eugenija
od prvog dana trudnoće imam sekret, nekad bude kao da sam se upiškila u gaćice, a nekada baš tako beo i gust... Nikad pre trudnoće mi nije tako bilo...

Isto ovako.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
24.4.2009 10:13:53   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Zille

Eugi nemoj koristiti stalno vaginalete, nije to bas tako bezopasno. Ja sam imala sekret u pocetku trudnoce, pa sam ovde negde na rr-u procitala da su zene problem sa tim resile redovnom upotrebom intimnog sapuna koji se zove Lactacyd femina. Ja probala i od onda sam super! user posted image user posted image user posted image
Probaj i ti par dana, mislim da to imas u svakoj apoteci i nije nesto skupo, pa ako ne uspe onda stavljaj vaginalete.



Zix moj, pa koristim Lactacyd svakodnevno... Šta mogu kada moja ginek. smatra da je bolje rešiti se sekreta, jer porođajem može beba da pokupi neku infekciju...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
24.4.2009 12:25:21   
Anoniman
Mozda bi onda trebala da stavljas vaginalete 10-15 dana pred porodjajuser posted image
Jeste ona u pravu, treba biti cist kada se poradjas.


< Poruku je uredio Zille -- 24.4.2009 12:26:17 >

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.4.2009 12:15:41   
Anoniman
Evo da se i ja nadovezem, ja sam stalno upisana user posted image Stalno drzim pamuk, jer kada odem napolje hocu da izludim od tog kvasnog osjecaja na gacicama. Ja koristim Gino- daktanol vaginalete, one se stavljaju 7 dana, i bude mi 10 dana bolje, pa opet krene .... 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
24.5.2009 7:53:40   
Baby1608
user posted image  mozda neko moze pomoci  i meni........ usla sam u 8 nedjelju trudnoce  i stalno imam komican vaginalni iscjedak ,,nekad je bjelkasto zuckast ,nekad djeluje kao da je kapljica krvi u tome razrijedjena,ginekolog mi nije dao nikakve vaginalete nego kapsulice progesterona.Desi se dva dana nema nista iopet se jedan dan pojavi i odmah sam u panici,,,,na pregledina je sve zatvoreno i sa bebicom je ok,,,ako neko ima slicno iskustvo ili savjet bilo bi super,,,,,,,user posted image  lijep pozdrav

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here