|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
19.10.2009 20:19:38   
Anoniman
grlić obavezno mora da se kontroliše , inače ako si im maaaalkice otvorena to je idealna situacija za viruse i bakterije..a li koliko vidim ti to redovno kontrolišeš i biće sve ok!user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
19.10.2009 20:20:19   
Verus
kaliopi hvala!  Pa jos par dana pa cu uci u 16 nedelju...znaci neki 4 mesec...bila sam se malo uplasila kada su me pitali to sve, jer kao da ne curi slucajno plodova voda....e ti dr. bas nekada isprepadaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
19.10.2009 20:29:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

kaliopi hvala!  Pa jos par dana pa cu uci u 16 nedelju...znaci neki 4 mesec...bila sam se malo uplasila kada su me pitali to sve, jer kao da ne curi slucajno plodova voda....e ti dr. bas nekada isprepadaju!


ma neka, bolje da te detaljno ispitaju, da znaš i ti na čemu si, da budeš upućena ...user posted image
mada, slažem se da nekad umeju da preteraju, ipak si ti ta koja je trudna i sa kojom treba biti nežan..
imam zaovu koja je trenutno u drugom stanju, pa razumem i tvoju zabrinutost , a sećam se i svoje...
biće sve ok user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
19.10.2009 20:47:23   
Verus
eh sto vas volimuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
19.10.2009 20:52:30   
Anoniman
user posted image


   user posted image
 
          user posted image
   
              user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2009 12:38:31   
maslinica
cao curke, vidim vec neko vreme niko nije nista pisao o ovom problemcicu, nazovimo ga tako. Najme imam pojacani sekret...i jos nesto, udala sam se u drugu drzavu, pa sad muku mucim i sa doktorima...kad idem kod svojih obidjem svoju doktgorku u koju imam bezgranicno poverenje i koja me svaki put pregleda i uz i ginekoloski i na mikroskop pogleda sastav unutrsnjosti:):):)..imala sam gljivice, nesto malo, dala mi vaginalete Gyno daktarin i proslo. sad sam ponovo kod nove kuce i javila se ovde u dom zdravlja svojoj doktorki br. 2 i pozalim joj se da imam malo jaci sekret i ona mi bez ikakvog pregleda da macmiror komplex 500, da koristim 6 sada i 6 pre poroda. inace mi je termin 1.5. i ja kao ja, ajde da probam da ne stavljam vaginalete, ali nije islo, stavila dve i odustala jer me strasno nesto smetalo iznutra, cudan osecaj, jako neugodan. Da li imate iskustva sa tim vaginaletama i takvim iskustvom. Jucer celi dan nista i danas primetim opet, ne pece, ne svrbi i nema miris...ali mi je nekako cudan osjecaj....

unapred hvala!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2009 12:42:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maslinica

cao curke, vidim vec neko vreme niko nije nista pisao o ovom problemcicu, nazovimo ga tako. Najme imam pojacani sekret...i jos nesto, udala sam se u drugu drzavu, pa sad muku mucim i sa doktorima...kad idem kod svojih obidjem svoju doktgorku u koju imam bezgranicno poverenje i koja me svaki put pregleda i uz i ginekoloski i na mikroskop pogleda sastav unutrsnjosti:):):)..imala sam gljivice, nesto malo, dala mi vaginalete Gyno daktarin i proslo. sad sam ponovo kod nove kuce i javila se ovde u dom zdravlja svojoj doktorki br. 2 i pozalim joj se da imam malo jaci sekret i ona mi bez ikakvog pregleda da macmiror komplex 500, da koristim 6 sada i 6 pre poroda. inace mi je termin 1.5. i ja kao ja, ajde da probam da ne stavljam vaginalete, ali nije islo, stavila dve i odustala jer me strasno nesto smetalo iznutra, cudan osecaj, jako neugodan. Da li imate iskustva sa tim vaginaletama i takvim iskustvom. Jucer celi dan nista i danas primetim opet, ne pece, ne svrbi i nema miris...ali mi je nekako cudan osjecaj....

unapred hvala!



Maslinice,
ne mogu da skapiram kakav cudan osecaj unutra imas? AKo nema miris, boju i slicno onda ne verujem da je nesto...
A posto sam skapirala da si trudna, u trudnoci je sasvim normalno da imas pojacan sekret...meni nekad curne kao da sam se upiskila ali mi je DR radio sve analize i rekao da je sve OK...
Nemoj da brines...
Ne znam za vaginalete..Znam da postoje one neutralne - kantarionove..samo ne znam da li mozes u trudnoci da ih koristis..
Pokusavam da prebrojim koja si nedelja..ako ti je termin u maju, znaci ti si dva meseca posle mene a meni je sekret bio najjaci bas tada..
verujem da je sve ok.
nisam shvatila kakav te osecaj muci ???

(odgovor članu maslinica)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2009 13:07:59   
*Alexx*
Ali treba paziti, već sam pisala. I ja sam celu trudnoću baš imala pojačan sekret, ma kao gljivice kad imam. Svaki bris je bio OK. Pred porođaj nisam radila briseve, a tad je baš trebalo, jer sam tada imala gomilu bakterija. Ja nikakve tegobe nisam imala. Dakle, ja svima savetujem bris, pa eventualnu terapiju.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2009 13:25:14   
Anoniman
jedno pitanje:
da li je vama svaki put kad odete kod lekara DR radio ginekoloski pregled?


(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2009 13:29:00   
*Alexx*
Ne uvek. Recimo svaki drugi put.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2009 13:30:41   
maslinica
Oti, ni sama ne znam kako da objasnim taj osecaj, kao neki pritisak, kao da mi teg neki stoji....ma cudno, mislim.... kad se pozavavim necim drugim ne osetim, ali imam dosta vremena da osluskujem svoje telo...mislim da je to problem....zapravo jako sam ne sretna sa doktorkom, koja sad u januaru BTW ide na dopust, pa ce me neki cika doca gledati..ma joj uglavnom sam iznervirana sa doktorima...eto:) ..do sada mi je trudnoca po PS-u, sve ok, hvala Bogu, redovne kontrole i pregledi, uvek dobijemo pohvala za nase stanje u odredjenoj nedelji...
inace sam u 22. nedelji....prva trudnoca...i kao i svaka buduca mama, na svaki mali znak iznutra reagujem.


(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2009 13:33:26   
maslinica
Ginekoloski pregled?

kad idem u Hrvatskoj, svaki put obavezno, ovde u Srbiji samo prvi put, kad mi je uzimala briseve i sve to nesto sta se mora. Tamo obavezno, jos sam sestru jednom pitala jel moram da se skidam za pregled, jer sam trudnica...zena me zacuđeno pogledala i i onako daaaaaaa, kao kakvo pitanje. A ovde u DZ samo taj prvi put....

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2009 13:33:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maslinica

Oti, ni sama ne znam kako da objasnim taj osecaj, kao neki pritisak, kao da mi teg neki stoji....ma cudno, mislim.... kad se pozavavim necim drugim ne osetim, ali imam dosta vremena da osluskujem svoje telo...mislim da je to problem....zapravo jako sam ne sretna sa doktorkom, koja sad u januaru BTW ide na dopust, pa ce me neki cika doca gledati..ma joj uglavnom sam iznervirana sa doktorima...eto:) ..do sada mi je trudnoca po PS-u, sve ok, hvala Bogu, redovne kontrole i pregledi, uvek dobijemo pohvala za nase stanje u odredjenoj nedelji...
inace sam u 22. nedelji....prva trudnoca...i kao i svaka buduca mama, na svaki mali znak iznutra reagujem.




to je normalno...slazem se sa alexx da treba uvek paziti i proveriti ali stvarno verujem da je kod tebe sve OK.
materica ti se siri, pomeraju se organi...
Ja sam lepo rekla jednom da mi je DR rekao : "razglavljujes se"
to je bukvalno to...
A mozda je i beba nisko pa stiska nesto...
Pitaj ti lekara i proveri ako imas gde ali nemoj mnogo da se opterecujes...

Meni je DR rekao da trudnice koje ne rade ili su na bolovanju mnooogo panice jer sve zivo osecaju i da je to bez veze...
Sve sto se desava sa telom je normalno ...a u trudnoci se desava svasta...tako da...opusti se.


(odgovor članu maslinica)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2009 13:34:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maslinica

Ginekoloski pregled?

kad idem u Hrvatskoj, svaki put obavezno, ovde u Srbiji samo prvi put, kad mi je uzimala briseve i sve to nesto sta se mora. Tamo obavezno, jos sam sestru jednom pitala jel moram da se skidam za pregled, jer sam trudnica...zena me zacuđeno pogledala i i onako daaaaaaa, kao kakvo pitanje. A ovde u DZ samo taj prvi put....



a ti si sad u Srbiji?

(odgovor članu maslinica)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2009 13:38:47   
maslinica
da, udala sam se ovde...pa mi je sve nesto novo, do sada sam sve lekarske preglede radila kad god bi isla u Hr..u Srbiji sam neke 2 godine, tako da se jos privikavam na sve:) i mnoooooogo mi znace vasa iskustva, jer ovde nikog ni neznam da se rspitujem, koja bolnica, sta i kako....ovako ipa skupim dosta toga oda vas svih...divne ste:):):user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2009 13:40:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maslinica

da, udala sam se ovde...pa mi je sve nesto novo, do sada sam sve lekarske preglede radila kad god bi isla u Hr..u Srbiji sam neke 2 godine, tako da se jos privikavam na sve:) i mnoooooogo mi znace vasa iskustva, jer ovde nikog ni neznam da se rspitujem, koja bolnica, sta i kako....ovako ipa skupim dosta toga oda vas svih...divne ste:):):user posted image


E pa dobrodosla!!! user posted image user posted image user posted image
A u kom si gradu???
Ja sam uverena da je sve to OK, postoje promene koje osecas i to je normalno, vec si na pola trudnoce....i vise..
Samo polako.


(odgovor članu maslinica)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2009 13:43:53   
maslinica
E pa hvala hvala tiuser posted image ....u Obrenovcu...isla sam jednom privatno u u Bgd kod doce, ali mislim da je preskupo dvati sve te pare ako je sve ok, pa sam se ipak odlucila za DZ ovde, a i blize mi je i ne ovism o mm koji mora da me vozi onda za BGD jer nisam sigurna kako bi ja dosla do tacke koja mi treba:):):) ma uglavnom kod mene je veselo...!!!user posted image
gde si ti? koja si nedelja?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2009 13:56:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maslinica

E pa hvala hvala tiuser posted image ....u Obrenovcu...isla sam jednom privatno u u Bgd kod doce, ali mislim da je preskupo dvati sve te pare ako je sve ok, pa sam se ipak odlucila za DZ ovde, a i blize mi je i ne ovism o mm koji mora da me vozi onda za BGD jer nisam sigurna kako bi ja dosla do tacke koja mi treba:):):) ma uglavnom kod mene je veselo...!!!user posted image
gde si ti? koja si nedelja?



ja sam 28.nedelja od sutra...
Mozes da stavis ticker..predji misem preko mog imena OTI i videces podatke...Tako ovde pratimo jedna drugu..


(odgovor članu maslinica)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2009 13:57:22   
Anoniman
kako da ubacis ticker KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2009 13:58:39   
Anoniman
idem sada kod frizera...nemoj da nas napustas, kuckamo se i dalje...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2009 14:10:11   
maslinica
ajde lepo se osisaj i uredi, bud nam lepa trudnica....

ticker ne znam da stavim, objasnit ces..i kuckamo se naravno:)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2009 15:02:04   
Anoniman
evo stavila sam ti objasnjenje za ticker...samo klikni dole

KLIK

(odgovor članu maslinica)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2009 15:04:12   
maslinica
skontala sam..tnx....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2009 15:07:26   
Verus
Imala sam karlicni pregled jednom, kada sam zavrsila u hitnoj u 16 nedelji zbog krvarenja, pre toga i od tada uopste!

Jel vama ide dosta ovog belog pranja?  Moje nema miris, ali par puta je krenulo bas onako, bistro, vodenasto, ali u maloj kolicini, ko da se malo upiskim, ali mogu da skontam da nije mokraca? Uvek se uplasim...
IZVORNA PORUKA: OTI

jedno pitanje:
da li je vama svaki put kad odete kod lekara DR radio ginekoloski pregled?



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2009 15:08:32   
Verus
Dobrodosla maslinice!  Javi nam se i na Spisak RR trudnica

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Porođajna priča: Moja beba je imala moždan...
Mali Tim je bio dugo očekivano dete. Svi smo mu se radovali, i mama i tata, kao i njegova starija sestra Tia.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here