|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Apetit
22.2.2009 19:55:32   
eugenija
Trudnice, imate li apetita? Da li je pojačan ili pak izostaje? Šta vam se najviše jede? Ima li nešto što ste pre jele, a sada vam se gadi?
Ja tučem po pomorandžama uglavnom... MMMMmmljac!


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Apetit
23.2.2009 13:19:52   
BINCE
hm.....ja se zapitam da li sam i trudna nista mi se apetit nije promijenio.....i nista mi se ne gadiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...sasvim sam ok.kao da i nisam trudna....Tako da je taj apetit je sve do ozobe do osobe...tj.od trudnice do trudnice..

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Apetit
23.2.2009 13:30:51   
Anoniman
Ja sam ostala trudna krajem oktobra i porodila se 5og jula, i sve vreme su mi se jele lubenice, kojih naravno, u tom periodu nije bilo. Sve ostalo - normalno.

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Apetit
23.2.2009 17:06:23   
eugenija
IZVORNA PORUKA: BINCE

hm.....ja se zapitam da li sam i trudna nista mi se apetit nije promijenio.....i nista mi se ne gadiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...sasvim sam ok.kao da i nisam trudna....Tako da je taj apetit je sve do ozobe do osobe...tj.od trudnice do trudnice..

I ja isto... Baš kao što kažeš.. zapitam se da li sam trudna... Niti imam napade gladi, niti bilo šta posebno.. Eto te pomorandže, ali sad razmišljam, jedem ih svake zime tako.. Šta drugo da se jede.. jelte.. Hehehehe...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Apetit
23.2.2009 18:33:51   
sneza24
Ni ja nemam apetit uopste.Mm me stalno svadja kako slabo jedem.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Apetit
24.2.2009 8:11:35   
Anoniman
Blago vama trudnice,

meni je apetit krenuo posle 14 nedelje trudnoce i do danas se samo pojacava. Imam napade gladi, narocito za slatkisima. To sam volela da jedem i dok nisam bila trudna, ali sada koliku kolicinu mogu keksa da pojedem, ne smem ni da vam kazem. Trenutno sam u 31. nedelji (30+2) blizanacke trudnoce i ugojila sam se 14 kg. Bice jos.

Pozdrav svima.

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Apetit
24.2.2009 15:28:48   
eugenija
Joj Lelo, pa velike su te potrebe i baš su česte kod trudnica.. Treba razumeti da neko ima potrebu da često nešto gricka... Možda ovu potrebu nije ni pametno sputavati, ali recimo možeš slatkiše zameniti suvim smokvama, šljivama, datulama, kajsijama.. Inače voća jesti, voće ima prirodne šećere.. 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Apetit
23.3.2009 18:59:01   
Sanja79
Pozdrav svima, ja sam se sada učlanila i ovom prilikom pozdravljam Tashu moju drugaricu.Apetit?Mogla bih da kažem, da ga u prvoj trudnoći nisam baš bila od onih zahtevnih trudnica, ali sada imam razne ideje i želje i imam pojačan apetit, do sada sam dobila 3 kg ali tek sam u 14.oj nedelji trudnoće, ako ovako nastavim biće gadno!user posted image

_____________________________

Anina mama

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Apetit
23.3.2009 19:01:46   
oliveradj
Na pocetku nisam imala apetit slatko i mnogo toga mi je bilo bljak, tek na kraju trudnoce osmi i deveti mesec mi se pojacao apetit. 

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Sanja79)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Apetit
23.3.2009 19:04:16   
prase
Kod mene potpuno isto kao kod oliveredj... Do 8. meseca sam morala da gledam na sat i da se u određeno vreme nateram da nešto pojedem, a posle 8. meseca sam mogla da pojedem i ambalažu zajedno sa hranom user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Apetit
23.3.2009 21:08:30   
Anoniman
Sanja jupiiiiiiiiiiiiiiii user posted image Napokon! 

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Apetit
23.3.2009 21:24:12   
Maya21
Kroz celu ovu trudnocu nemam apetita... Valjda sam se i zbog toga malo ugojila... Jedino sto imam ogromne potrebe za mlekom, mogla bih 2, 3 litra dnevno da popijem... Da pojedem nesto... Pa bas i ne moram user posted image jedem onoliko koliko smatram da moram da bih unela sve sto je potrebno za bebu... Mada nekad ni toliko... Desi mi se nekad da samo 1 put dnevno jedem...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Apetit
5.4.2009 20:33:44   
Rina
Cao mame! Moj prvi post - pa u apetit user posted image
Da,povecan je od samog pocetka ali mozda i zato sto sam prestala da pusim i to 2 nedelje pred zatrudnjivanje..Slatkisi me gotovo uopste ne privlace a inace sam luda za cokoladom.Volim crvenu kiselu papriku u sendvicu mmmm

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Apetit
10.4.2009 20:11:06   
Anoniman
Mljac, ja bih svasta jela, i jedem. Cele zime mi se jeo sladoled, pa sam se castila s vremena na vreme. sad jedva cekam visnje i jagode. Nekad stvarno imam napade gladi,a nekad mi se nista ne jede. A slatkise bih mogla jesti stalno!!!user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Apetit
10.4.2009 22:01:27   
Anoniman
A ja bash danas razmishljam....jesam li normalna ....uopshte nemam apetit....niti mi se ishta gadi...kao da nisam trudna....
Jedino sad koristim to shto moji znaju da sam trudna pa trazim da mi kupe ovo ili ono user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Apetit
23.4.2009 11:24:10   
vrabac
meni je u početku trudnoće bilo kao da zvoni u školi na svakih 2 sata gladna kao vuk, jabuke jedem u ogromnim količinama bar jedno kilo i po dnevno, sad sam 5 mesecu i pre nedelju dana mi je odjednom prestala ta pomama za hranom, jedem sasvim normalno kao i pre trudnoće , obožavam paradajz, feta sir i maslinovo ulje i naravno jedva čekam lubenice user posted image , od početka trudnoće sam se ugojila 2,5 kg.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Apetit
7.5.2009 16:15:51   
eugenija
Ljudi moji, 16:14 h ja još nisam jela.. I tako svaki dan.. Uopšte nemam apetita u zadnje vreme, kako se stomak popeo gore, verovatno se želudac smanjio... Ako moram da jedem, mrljavim i dođe mi da plačem nad hranom...



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu vrabac)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Apetit
15.5.2009 10:13:20   
nita
prvo da vas pozdravim sve!!!!posto sam nova resila sam da krenem sa ove teme...
sto se tice apetita ja mislim da sam ga dobro osetila u prvoj trudnoci,verovali ili ne ugojila sam se 41 kg.SRAMOTA!!!user posted image bukvalno nisam znala da stanem.posle nepunu godinu sam vratila staru odnosno pocetnu kilazu 55kg.e,sada umedjuvremenu sam dobila problema sa tankim crevima dobila sam Kronovu bolest,od koje se jako puno mrsavi,pa mozda je i to razlog za tako brzo gubljenje tezine.pre nedelju dana sam otkrila da sam opet uspela da ostanem trudna posle 7god.presrecna sam!!!user posted image Sobzirom da sam u 5 nedelji nemam neki veliki apetit,mozda ce to vremenom da se javi.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Apetit
15.5.2009 10:22:59   
Rina
Dobrodosla nita,cestitke za trudnocu user posted image
I ja sam prvo uletela u ovu temu kad sam prvi put dosla na forum user posted image
Mislila sam da imam jak apetit prvih meseci ali tek sad vidim sta je apetit jojjjj Inace i meni je ovo druga trudnoca,u prvoj sam posle porodjaja za tri meseca bila ista ja ko od pre trudnoce pa se nadam da ce i sad tako ..ali u sustini nije me ni briga trenutno, samo da mi je baby ok i da mu prija u mom stomacicu njegovom hotelcicu all inclusive sa 5 zvezdica user posted image

(odgovor članu nita)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Apetit
15.5.2009 10:44:02   
Sneža
Nita dobro nam doslauser posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu nita)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Apetit
15.5.2009 10:50:03   
nita
Hvala vam drage moje!!! user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Apetit
15.5.2009 10:52:33   
Anoniman
Dobrodošlica i od mene! user posted image

javi se na Spisak RR trudnica i Spisak RR mama kada budeš stigla.

(odgovor članu nita)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Apetit
17.5.2009 11:20:35   
Veljovicka
Pozdrav svim buducim mamama... Citam vase komentare i mislim kako je moj apetit poludeo,ja ruckam sigurno 4-5 puta dnevno... A tek sam na pocetku,sta ce biti do kraja ni sama ne znam. Jedva cekam lubenice  i dinje kako bih sa tim zamenila bar 2 obroka... Imam pitanje za vas,da lim pijete ili ste pile vitamine-Mamavit? 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Apetit
17.5.2009 11:37:08   
Jeca*
Dobrodošla! user posted image

Vitamini, folna kiselina <-- KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Veljovicka)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Apetit
5.6.2009 23:49:39   
anamaria_at
citam vas...ja nemam nekih zelja i nekog apetita..ali pilece snicle i lubenice bih mogla jesti nenormalno....i to parce snicle ..pa zalogaj lubenice...hehehhehehe....inace drugo nista...znam po ceo dan nista da jedem...znam da to nije dobro..ali sta cu kad sam takva...

_____________________________

nasa nemirna curica dolazi aBd 5 septembra

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here