|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Apetit
17.3.2016 13:47:16   
IvanaSK RR
Meni, definitivno, apetit varira iz dana u dan. Jedan dan bi slona mogla pojesti, drugi nista.
A ne mogu ni mnogo odjednom pojesti, pa za pola sata opet gladna user posted image

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Apetit
3.4.2016 13:31:45   
marinic
u prvvoj trudnoci sam imala bas veliki apetit, jela sam sve i svasta i naravno to se i pokazalo na vagi
a u drugoj nista posebno, klasika, kao i pre trudnoce..user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Apetit
3.4.2016 15:46:36   
vocicana
Ja sam isla iz faze u fazu.Jako mala startna kilaza, pa sam se uprva tri vratila u svoju normalnu koja je trebala biti pocetna. Jedem najnormalnije, jako retko nesto jedemo posle 17h, ali kada se desi, desi se. Sve to uradim bez i malo grize savesti.
Voce i povrce sam urniisala u trudnoci kao i uvek, povrce i sveze i bareno i grilovano, salate, ali imam uvek neku kocnicu koja mi je uvek prijala.
Jedino sto sebi ne mogu da pripisem kao standardnu osobinu je ejdenje slatkog ujutru, jer ne volim ni cokoladu ni rafinisano slatko ista, ali hipoglikemije me ubijaju, zato ujutru sada prvo slatko nesto pa sve ostalo. Caki pored slatkog nesa pre vadjenja rezultata, uvek mi je secer nizak

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinic)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Apetit
3.4.2016 15:48:08   
IvanaSK RR
Vici, ja kad bih ujutru uzela slatko, grlila bih vc solju ceo danuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Apetit
3.4.2016 15:55:41   
nikiteki
Ja sam najviše jela pred kraj trudnoce

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Apetit
3.4.2016 16:10:52   
vocicana
Jao Icka pa sta da radim, neka je i gorusica na koju isto ne mogu da se preterano zalim, muka i ostalo, moram jer sam par puta bila pred kolapsom u kuhinji ujutru, nijeni to dobro, ali sta da radim kada nemam izlaza. ALi nadam se da se povratim posle porodjaja, bas mi je to tesko palo sve vreme. Mada videcemo, msm da ce se i to srediti.
Asada sam jednostavno inspirisana da spremam, testa, kuvanje, hajde ovo, hajde ono, sto dok sam kod mojih bila, moze, ali ako ne mora super.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Apetit
31.8.2016 19:30:56   
MAGDI
Zdravo devojke kod mene situacija je takva da u pocetku trudnoce sam imala bas poveci apetit sto je donekle i normalno. Usla sam u trudnocu sa 54 kilograma na mojih 170cm znaci bila sam mrsavica. A sad sam u 34 nedelji trudnoce i imam 72 kila mozda i vise iako svi kazu da se nisam toliko ugojila, mozda zadrzavam vise tecnosti pa zato i imam toliko kilograma user posted image . A u drugom tromesecju nisam imala uopste apetita mogla sam po 6 sati da ne jedem setim se kad vidim koliko je sati i shvatim koliko je dugo proslo od zadnjeg jelauser posted image , a sada evo zalim se muzu i kukam kako sam non stop gladna user posted image al sta god da pojedem imam gorusicu i ne pomaze nista. Znaci malopre sam plakala kao kisa jel sam gladna a vise ne znam ni sta da jedem. Jela sam dosta voca pogotovo one seftelije ne znam kako sad ko zove to ali sam mogla po 10 komada i kruske sam posle jela pa jabuke sad zalihe ponestaju pa ne znam sta jesti vise?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Apetit
31.8.2016 19:34:32   
IvanaSK RR
Magdi, ako moras da jedes nek to bude voce i povrce.

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Apetit
31.8.2016 23:10:16   
Sanjalicaaa
Tako je i meni bilo. Bukvalno mi se plakalo jer sam bila gladna a ništa mi se nije jelo.

Što se tiče mog apetita, upravo sam ustala iz kreveta da jedem. Najela se i vraćam se da spavam. Toliko.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Apetit
12.10.2016 12:01:51   
AnaAna1
Citam ove vase postove i pokusavam da se setim sta je to apetit user posted image ja od kad sam zatrudnela mucim se sa mucninama i nikad nisam gladna, nemam apetit, povracam, evo ulazim u 4.mesec a smrsala sam 2,5kg, imam takvu zelju da pojedem voce, da popijem limunadu a ne mogu :( ni vodu ne smem mnogo... sve mi to tesko padne za zeludac... samo se nadam da ce uskoro da prestane i da ce mi se oonovo vratiti moj dobri stari apetit, neki kazu samo sto nije, neki kaZu da moze da traje i do kraja 4.meseca...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Apetit
12.10.2016 13:01:26   
IvanaSK RR
Ana, trebalo bi uskoro da ti se vrati apetit. Meni se vratio otprilike u to vreme, ali sam do kraja trudnoće imala problem sa mnogim namirnicama.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Apetit
12.10.2016 13:13:13   
Mariya
Ana,moja druga trudnoća je bila kao tvoja,mučnine su krenule i pre pozitivnog testauser posted image a povraćanje u 7.nedelji. Povraćala sam do 17 ned. A mučnine su prestale oko 22 nedelje.
U ovoj trudnoći nisam povraćala ali sam mučnine imala do 20.nedelje. Apetiti mi se vratio čim su se mučnine proredile, tamo posle 17.nedelje.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Apetit
2.12.2017 0:56:15   
Srecko47E
Nisam imala apetit zbog mucnina.
Jelo se meni svasta ali nisam mogla na solji stalno sa kampujem

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Apetit
28.2.2018 23:57:27   
Dragce86
Meni se def.pojacao ali uvek mi tako bude u prvom trimestru, tj.prosli put mi je tako bilo pa evo i sad :) Pokusavam koliko je moguce da se kontrolisem :D

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Apetit
28.2.2018 23:59:56   
mama Jo
Dragce, sad bar mozes i jedi 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Apetit
1.3.2018 0:03:12   
Mala Elena
Imala, pogotovo u trecoj.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Apetit
1.3.2018 0:04:16   
Srecko47E
Jedi Dragce samo se uobroci.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Apetit
8.8.2018 8:24:49   
mama ivane
Cim vidim hranu dobijem apetit user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Apetit
8.8.2018 8:29:37   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: mama ivane

Cim vidim hranu dobijem apetit user posted image

Sad bar mozes bez grize savesti 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Apetit
8.8.2018 8:41:57   
mama ivane

IZVORNA PORUKA: mama Jo


IZVORNA PORUKA: mama ivane

Cim vidim hranu dobijem apetit user posted image

Sad bar mozes bez grize savesti 😊


user posted image 7 nedelja ugojila se 5 kg a trudim se da bas nejedem kao da nisam jela mesec dana

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Apetit
8.8.2018 9:12:38   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo


IZVORNA PORUKA: mama ivane

Cim vidim hranu dobijem apetit user posted image

Sad bar mozes bez grize savesti 😊

Mene grizla savest i u trudnoći user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Apetit
8.8.2018 9:30:09   
mama Jo
Jedino me grize savest u pms-u, jer mi onda apetit nacisto poludi i jedem kao sumanuta. Posebno slatko

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Apetit
10.8.2018 23:20:57   
vocicana
Sada bas nesto i nisam pri apetitu, jede mi se samo voce i povrce, krastavce tamanim, breskve, dinja, a ove druge stvari i slao, dok ne pocnem da drhtim od manjka proteina pa pojedem i meso i sl.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Apetit
11.8.2018 9:33:56   
IvanaSK RR
Ja ne razumem vas koji nemate apetit. Ja ga imam i viskauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Apetit
11.8.2018 10:22:17   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja ne razumem vas koji nemate apetit. Ja ga imam i viskauser posted image


user posted image ahahahahahahaa user posted image
Meni najcesce toliko varira - od toga da bih bukvalno ceo dan mogla nesto jesti, do toga da ne mogu nista da jedem...
Mozda imam i neki poremecaj metabolizma user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here