|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fluorogal
14.8.2009 12:39:30   
Anoniman
Nadam se da će ti pomoći! user posted image

(odgovor članu Nanica1)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Fluorogal
14.8.2009 13:25:39   
Anoniman
Ja sam neki dan opet kupila frurogal...ali techni rastvor... nisam ga koristila 2-3 meseca...i bash mi nekako fali...i zubi mi nisu tako beli, i neznam...jednostavno nemam taj osetjaj da su zdravi....
Ovaj rastvor se koristi jednom nedeljno...i to se u chep (kojim se zatvara bochica) sipa rastvor....to je mera...i taj rastvor se mucka u ustima oko jednog minuta... zatim se pljune (obavezno!) i u narednih pola sata ne bi trebalo piti vode niti jesti...user posted image

Preporuchujem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Fluorogal
14.8.2009 23:38:46   
Lilly*
Smeškice, zar nije jednom do dva puta mesečno?!

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Fluorogal
27.11.2009 13:43:52   
magnetic
Jel' to neki deficit Fluorogala,nama ga nigde.Narucila sam ujaku da mi donese iz Nemacke.
Postoji li neka zamena?U apoteci mi rekli da nema zamene za to,ali mi je to prosto nemoguce.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Fluorogal
27.11.2009 14:23:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic

Jel' to neki deficit Fluorogala,nama ga nigde.Narucila sam ujaku da mi donese iz Nemacke.
Postoji li neka zamena?U apoteci mi rekli da nema zamene za to,ali mi je to prosto nemoguce.



Ja sam videla neki dan...u gradu...al neznam gde...ako ne u Liliju...onda neznam...al u apotekama bi trebalo da bude...user posted image

Lilly .... meni je moj ortodont rekao 1 nedeljno...i ja sam to uvek istim danom...nrp svaki petak radila... user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Fluorogal
27.11.2009 14:28:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: magnetic

Jel' to neki deficit Fluorogala,nama ga nigde.Narucila sam ujaku da mi donese iz Nemacke.
Postoji li neka zamena?U apoteci mi rekli da nema zamene za to,ali mi je to prosto nemoguce.



Ja sam videla neki dan...u gradu...al neznam gde...ako ne u Liliju...onda neznam...al u apotekama bi trebalo da bude...user posted image

Lilly .... meni je moj ortodont rekao 1 nedeljno...i ja sam to uvek istim danom...nrp svaki petak radila... user posted image



Kako jednom nedeljno? Na uputstvu piše 1xdnevno, ali ima ograničenje od koje nedelje trudnoće sme da se uzima. Mada, ne razumem to, jer ja ga uzimam svakako, i šta ako ostanem trudna, saznaću kada budem 5-6 nedelja, i šta ona sa onim Fluorogalom koji sam popila za to vreme?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Fluorogal
27.11.2009 14:30:44   
Anoniman
 Koristim Fluorogal tečnost za negu zuba i desni već neko vreme. Ima plavi i zeleni. ... trenutno imam zeleni. super je. mm je troši brzinom svetlosti a ja priznajem, zabušavam. user posted image
pre njega sam koristila Oral B tečnost, nije baš nešto....user posted image




(odgovor članu Nanica1)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Fluorogal
27.11.2009 14:32:06   
Anoniman
Pa ja koristim techni flurogal....i iskreno nisam chitala uputstvo...jer dok sam nosila protezu...zubar mi je rekao da ispiram usta jednom nedeljno...a to mi je ostalo i sad...ne vidim zashto bih menjala naviku ako sam trudna...to nije antibiotik...i ne shkodi plodu...svakako to ne gutam...nego izmutjkam 1 min u ustima i pljunem...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Fluorogal
27.11.2009 14:32:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: magnetic

Jel' to neki deficit Fluorogala,nama ga nigde.Narucila sam ujaku da mi donese iz Nemacke.
Postoji li neka zamena?U apoteci mi rekli da nema zamene za to,ali mi je to prosto nemoguce.



Ja sam videla neki dan...u gradu...al neznam gde...ako ne u Liliju...onda neznam...al u apotekama bi trebalo da bude...user posted image

Lilly .... meni je moj ortodont rekao 1 nedeljno...i ja sam to uvek istim danom...nrp svaki petak radila... user posted image







Kako jednom nedeljno? Na uputstvu piše 1xdnevno, ali ima ograničenje od koje nedelje trudnoće sme da se uzima. Mada, ne razumem to, jer ja ga uzimam svakako, i šta ako ostanem trudna, saznaću kada budem 5-6 nedelja, i šta ona sa onim Fluorogalom koji sam popila za to vreme?




Mi ga koristimo svakodnevno (kad ne zabušavam user posted image ), pred spavanje....



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Fluorogal
27.11.2009 14:34:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pa ja koristim techni flurogal....i iskreno nisam chitala uputstvo...jer dok sam nosila protezu...zubar mi je rekao da ispiram usta jednom nedeljno...a to mi je ostalo i sad...ne vidim zashto bih menjala naviku ako sam trudna...to nije antibiotik...i ne shkodi plodu...svakako to ne gutam...nego izmutjkam 1 min u ustima i pljunem...user posted image


Da, ja sam mislila da uzimaš tabletice, a one se gutaju, i uzimaju svaki dan. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Fluorogal
27.11.2009 14:35:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pa ja koristim techni flurogal....i iskreno nisam chitala uputstvo...jer dok sam nosila protezu...zubar mi je rekao da ispiram usta jednom nedeljno...a to mi je ostalo i sad...ne vidim zashto bih menjala naviku ako sam trudna...to nije antibiotik...i ne shkodi plodu...svakako to ne gutam...nego izmutjkam 1 min u ustima i pljunem...user posted image


Da, ja sam mislila da uzimaš tabletice, a one se gutaju, i uzimaju svaki dan. user posted image



Tasho, koliko koštaju te tabletice?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Fluorogal
27.11.2009 14:36:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pa ja koristim techni flurogal....i iskreno nisam chitala uputstvo...jer dok sam nosila protezu...zubar mi je rekao da ispiram usta jednom nedeljno...a to mi je ostalo i sad...ne vidim zashto bih menjala naviku ako sam trudna...to nije antibiotik...i ne shkodi plodu...svakako to ne gutam...nego izmutjkam 1 min u ustima i pljunem...user posted image


Da, ja sam mislila da uzimaš tabletice, a one se gutaju, i uzimaju svaki dan. user posted image



Tasho, koliko koštaju te tabletice?



Jao, davno sam ih kupila, ali nešto smešno tipa 150din, a ima 100 tabletica.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Fluorogal
27.11.2009 14:37:47   
Anoniman
Iskreno....prvi put sam ovde prochitala da postoje tabletice....ali ih nikad nisam videla... oduvek koristim techni flurogal...i zadovoljna sam njime user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Fluorogal
27.11.2009 14:39:02   
magnetic
I ja sam mislila na tabletice kada sam napisala da ne mogu da ih nadjem

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Fluorogal
27.11.2009 14:39:41   
Anoniman
Vama to nisu davali u zabavištu?

Kada sam ih kupila pre godinu dana, i kada sam izvadila tableticu, imala sam flash, u zabavištu su nam davali te tabletice i male crvene kuglice.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Fluorogal
27.11.2009 14:44:33   
Anoniman
Mozda bih se setila kad bi videla tableticu....al se ne setjam user posted image

Setjam se samo jednom da sam ishla kod zubara...mama me vodila...i iz dispanzera izlazi mama i nosi dete ....koje vrishti na sav glas...usta shirom otvorena....a sve plavo unutra...i zubi i jezik...i usne.... ja se naravno uplashila...i mama me brze bolje uteshila da taj dechkitj ne ide redovno kod zubara i zato su mu takvi zubi....a ja idem redovno i nemam chega da se bojim.... meni to nikad nisu radili...bar se ne setjam...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Fluorogal
27.11.2009 14:47:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Iskreno....prvi put sam ovde prochitala da postoje tabletice....ali ih nikad nisam videla... oduvek koristim techni flurogal...i zadovoljna sam njime user posted image



takođe. A li eto, saznadoh i nešto novo..  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Fluorogal
11.2.2010 15:11:50   
Anck Su Nmaun
Evo ja ih trazim ali ih negde nema...ostalo drugarici pola bocice i dala mi a apoteke neznaju ni kad ce biti....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Fluorogal
11.2.2010 15:17:22   
pepeljuga
i ja sam ih trazila, nema ih user posted image moja drugarica radi u apoteci pa je proverila, ne rade ih vec neko vreme, ne zna se kada ce ih opet biti

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Fluorogal
2.7.2010 18:22:17   
choopa choops
Da li je Fluorogal isto sto i Fluonatril (natrii fluoridum)?
Ja trazila u apoteci jos na pocetku trudnoce, i apotekarka (inace su smotane u toj apoteci) mi je dala ovo.Iskreno ja nisam ni gledala u kesicu dok nisam dosla kuci. Inace su od 1mg. user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Fluorogal
12.10.2010 10:34:54   
Jeca*
od pre tri dana smo uveli da redovno uzimamo po tableticu fluorogala pre vrtica. Moram da se uozbiljim sa tim i da mu sad svakodnevno dajem, cak mi je i zubar rekao da treba

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Fluorogal
12.10.2010 20:33:50   
sneza24
Znači da ih ima u prodaji?
Moram da ih kupim.I sebi i Davidu.
A jel smem ja to njemu da dajem?Ustvari da li mogu deca od godinu dana?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Fluorogal
13.10.2010 9:38:02   
*Alexx*
Pedijatri i stomatolozi se spore oko toga. Pedijatri kažu da im ne treba davati, stomatolozi kažu obavezno user posted image  

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Fluorogal
13.10.2010 9:53:24   
mihi
Ja sam mom starijem sinu davala, ima 13,5 godina i ni jednu tačkicu na zubima nigde nema. Malom nisam još počela da dajem, ali mu dajem da pere zube, tako da pojede pastom malo Fluora, na kraju mu naravno ja operem zubeuser posted image .

< Poruku je uredio mihi -- 13.10.2010 9:59:44 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Fluorogal
13.10.2010 10:08:23   
*Alexx*
Hmm... a kako davati detetu od godinu dana tabletu? Izmrvim, pa mu dam, ili će on to sam da promulja po ustima dok se ne rastvori?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here