|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jaslice i bolest
29.11.2008 15:47:32   
guppy RR
Ma ne, moram da ga vozim. Muž će valjda ostati ovde sa devojčicom... ne dogovaram se ništa dok malom ne spadne temperatura. Stvarno je prevelik šok da ga sad vodim van.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Jaslice i bolest
29.11.2008 15:55:08   
Anoniman
Ma naravno! Kada skineš temperaturu, onda ga odvedi.

Ja u te svrhe (kritične, kada ne bih da ga vodim napolje) imam 2 privatna lekara koji izlaze u kućne posete, čak i nedeljom.

< Poruku je uredio Tasha -- 29.11.2008 15:56:02 >

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Jaslice i bolest
29.11.2008 16:02:26   
prase
Joj, dušica mala, nadam se da će mu uskoro biti bolje! Što se tiče dileme da li da se vodi jedno od blizanaca u jaslice kada je drugo bolesno, kod nas je odluka bila da se vodi. Ja sam uvek bila ta koja ide u jaslice/obdanište, a moj bata taj koji je bolestan. Čak je par meseci bio u bolnici, a ja sam produžila sa jaslicama... u koje se on nikada nije vratio, jer je mama ustanovila da se tamo odmah razboli.

U svakom slučaju, mama je u jednom trenutku ukapirala da treba uvek da nas vodi zajedno kod lekara, jer se dešavalo da ja imam gore rezultate krvne slike i brisa iz grla, a izgledam zdravo i idem u jaslice, plus zarazim batu ponovo cim mu je bolje. Onda smo počeli da spavamo u različitim sobama i bata je skroz ozdravio, a i ja, mada - kažem - ne bi ni znali da sam bolesna da nam nisu pomešali kartone pa uzeli oboma bris...

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Jaslice i bolest
29.11.2008 16:04:36   
Anoniman
Hm... user posted image
Pomešali kartone... user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Jaslice i bolest
29.11.2008 16:07:40   
guppy RR
Ja vodim zdravog u jaslice kad je drugi mališa bolestan.

A sad.. odoh polako da se spremim da odvedem sina kod dežurnog. cmoka

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Jaslice i bolest
29.11.2008 16:08:53   
kumara
Srecno!!! I javi nam sta je bilo!!!!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Jaslice i bolest
29.11.2008 16:27:24   
guppy RR
Predomislila sam se. Neću da paničarim. Jede, pije, temperatura mu spada. Bulica je verovatno samo žlezda. Sačekaćemo do sutra. Popričala sam sa mužem i odlučili smo da je bolje tako, nego da ga vodim tamo gde ima još više bolesne dece, i još sneg... 

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Jaslice i bolest
29.11.2008 16:30:06   
kumara
Ma bice on dobro, srce maleno!!!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Jaslice i bolest
29.11.2008 16:33:26   
Anoniman
Sve u svemu guppy, kada vas to prođe, otvori temu o tome, da i ostale mame ne bi paničile! user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Jaslice i bolest
30.11.2008 8:35:51   
guppy RR
Znala sam...
jutros temperatura 36,8 i sve je OK. Izgleda su krivi zubići, izbijaju mu 9. i 10. zub već par dana napolje. I devojčici sad izrastaju ta dva zuba i nikako da probiju. Sva je nervozna i plačljiva... ali eto, zato smo mi tu, da ih utešimo.
Čak se i ona bulica iza uva malo povukla, a što je najbitnije - ne boli ga.

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Jaslice i bolest
30.11.2008 10:56:01   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Jaslice i bolest
3.12.2008 12:50:25   
guppy RR
Evo, čekala sam da se stvari raspletu, pa raport.

Naime... nismo spavali noćas ukupno 3 sata. Sin je vrištao i češao se...
Oko 2 ujutro mi je već dojadilo da se baca po kauču i meni, pa sam upalila svetlo. Kad ono - njegovo lice skroz tačkasto crveno, uveče nije bilo NIŠTA... a ona fleka sa lica o kojoj sam pre neki dan pisala u nekoj x temi, sad i na leđima dve.

Toliko mi ga je bilo žao da sam htela u 2 da idem kod dežurnog.. ali smo nekako smislili da to uradimo ujutro, posle odbacivanja ćerke u vrtić. Pedijatrica nas gleda čudno... jadničak crven po glavi i tačkast... na leđima dve ogromne tačke... nalazi krvi OK, samo minimalna upala koja se ČINI kao neki mini virus... ali ne kašlje, nema temperaturu....

Poslala nas je kod dermatologa da uradi testove, tamo utvrde da nije gljivična infekcija, već očigledno neka alergija. Ali kakva??... Saznaćemo kad obiđemo pedijatra ponovo u petak, ako uopšte odluči da ga stavi na testiranje. Jadničak mali.... tek je sad zaspao, iscrpljen je skroz.

Javiću šta smo dobili od lekova....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Jaslice i bolest
3.12.2008 13:00:20   
Anoniman
Pisala si u temi Ekcem

jadan malecki user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Jaslice i bolest
3.12.2008 13:53:07   
guppy RR
Bez suza,
on je mali hrabri dečak user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Jaslice i bolest
3.12.2008 15:52:44   
kumara
Joooj!!! Jedan veeeeliki poljubac za hrabrog Markica!!!! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Jaslice i bolest
3.12.2008 16:00:14   
Anoniman
Sve vreme razmišljam o tvom malom, i baš ne znam šta je. I nervira me.

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Jaslice i bolest
4.12.2008 12:52:43   
kumara
guppy, kakvo je stanje??? Kako je Markic?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Jaslice i bolest
12.10.2010 21:05:13   
simke
Evo i nas u ovoj temiuser posted image Simke već mesec dana ide u vrtić, zadnjih 10 dana je šmrcav,već par dana su mu krmeljive oči,ali nema Tuser posted image Danas rešim da ga odvedem kod lekara,da mi savest bude mirna,čekali smo 3 sata,a rezultat je upala levog uha i upala krajnikauser posted image Srce mi se slama koliko lekova treba da mu dam:Panklav,kapi za uši,kapi za nosuser posted image ORL me nakrpio što mu nisam sline izvlačila pumpicom,nego štapićima,samo ne znam kako je zamislio da to uradim,a da ne vezujem deteuser posted image
Ostajemo kući nedelju danauser posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Jaslice i bolest
13.10.2010 11:35:33   
mihi
Simke potpuno te razumem, Miloš isto ne dozvoljava takve zahvate, da ne bi dobio upalu uha igrla kad je slinav ja mu sipnem na prevaru Gentokulin kapi u nos čisto da ne dobije upalu uha, to mi savetovao jedan stari ORL. Tako izbegnem i antibiotike tj sirup na usta koji takođe teškom mukom pije.

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Jaslice i bolest
13.10.2010 11:40:40   
Jeca*
user posted image  za gentokulin kapi user posted image
simke...sve to ide u rok službe, šta ćeš user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Jaslice i bolest
13.10.2010 12:22:48   
simke
Znam da sve ide u rok službeuser posted image Nama je ovo prva bolest,ako ne računam reakcije na vakcineuser posted image Što se tiče sirupa,Siniša je čudak...recimo sviđa mu se sirup za iskašljavanje(beli slez,jagorčevina)koji je gorak užasno,a Panklav neće ni da lizneuser posted image Ceo dan nam ode na davanje terapijeuser posted image Osećam se kao najgori tiranin,iako znam da je to za njegovo dobrouser posted image

Prvi put čujem za gentokulin kapi,moraću ih uzetiuser posted image


< Poruku je uredio simke -- 13.10.2010 12:23:34 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Jaslice i bolest
13.10.2010 12:24:36   
Jeca*
Sirupe mu daj špricem. Imaš lepo mericu i samo mu špricneš u usta. Onda mu napuni špric vodom i daj mu da popije vodicu. Tako smo mi naučili i uz igru bez problema popije svaki sirup

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Jaslice i bolest
13.10.2010 12:25:38   
mihi
Sirup uvek daješ u špricu, uzmeš špric od 5 ml, uvučeš koliko treba leka. Neko uzme dete u naručje i blago nagne. Odvojiš obraz od usana i tu polako ne naglo saspeš lekić.user posted image

< Poruku je uredio mihi -- 13.10.2010 12:26:29 >

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Jaslice i bolest
13.10.2010 12:27:03   
Jeca*
mihi ne prepisuj user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Jaslice i bolest
13.10.2010 12:51:22   
mihi
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here