|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pozoriste
22.12.2010 20:00:11   
moja ciklama
ajde malo da oživimo kulturu..
od srca Vam preporučujem predstavu, na koju sam u više navrata, vodila muža, omiljenu prof sa faxa, sestru, kumu, drugarice..idite i uživajte: Poslednja šansa

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 6.11.2017 8:55:14 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pozorista u Beogradu
22.12.2010 20:10:30   
Anoniman
Ici cu u januaru user posted image Slusala sam o ovoj predstavi,treba mi neka ovog tipa,za prvi izlazak posle porodjaja user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pozorista u Beogradu
10.2.2011 11:00:20   
Anoniman
Nisam otisla , jos se nisam razdvojila od bebe user posted image
Sad bih u Atelje - Gospoda Glembajevi  user posted image
Jel neko gledao mozda , kakvi su utisci?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pozorista u Beogradu
10.2.2011 12:07:25   
mihi
Nisam a želela bih, lista čekanja pza karte ceo februar je bukiranuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pozorista u Beogradu
10.2.2011 12:20:49   
mihi
Ivana ja platali 1700 za kosu a koliko čujem dve su gospoda Glembajevi.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pozorista u Beogradu
10.2.2011 12:25:53   
Rivana

IZVORNA PORUKA: mihi

Ivana ja platali 1700 za kosu a koliko čujem dve su gospoda Glembajevi.


1000 dinara su preko kluba ljubitelja pozorista (ja preko njih kupujem karte, jer mi je povoljnije) ali je februar rasprodat.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pozorista u Beogradu
10.2.2011 12:27:06   
Rivana
Ja sam "Kosu" preko kluba platila 500 dinara.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pozorista u Beogradu
10.2.2011 12:46:08   
mihi
Ja sam gledala 2 ili 4 decembra sad sam zaboravila, a reci mi kako učlaniš se ili u klub ljubiitelja ili?

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pozorista u Beogradu
10.2.2011 12:49:26   
Rivana
Uclanis se u klub preko neta, nista ne kosta, i kod njih ima super popousta ja vec godinama tako kupujem karte. Nalaze se u trznom centru preko puta Politike je jedan ulaz u centar a jedan ulaz je tamo kod Doma omladine.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pozorista u Beogradu
10.2.2011 12:53:33   
nela79
Preporucujem "Dobrodosli u Srbiju" Zvezdara teatra. Ako vam je do smijeha obavezno je pogledajte. 

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pozorista u Beogradu
10.2.2011 13:01:35   
mihi
Videla sam i učlanila se hvala ti,a gledam karte za Kosu prko njih 1500 ti si možda neki last minute uhvatila za 500 din?user posted image  Već sam rezervisala za 20. 02, Nova stradija za 500 din, gledao moj kolega kaže nije loša a stariji sin koji ide samnom voli Kuburu tako da idemo da gledamo. Pošto mi dolazi sestričina ja rezervisala i za 13. 02, ljubavnik velikog stila, gledala sam al to će njima biti zanimljivo.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pozorista u Beogradu
10.2.2011 13:12:46   
Rivana
IZVORNA PORUKA: mihi

Videla sam i učlanila se hvala ti,a gledam karte za Kosu prko njih 1500 ti si možda neki last minute uhvatila za 500 din?user posted image  Već sam rezervisala za 20. 02, Nova stradija za 500 din, gledao moj kolega kaže nije loša a stariji sin koji ide samnom voli Kuburu tako da idemo da gledamo. Pošto mi dolazi sestričina ja rezervisala i za 13. 02, ljubavnik velikog stila, gledala sam al to će njima biti zanimljivo.

jeste to je bio neki bas popust na popust na koji sam naletela, ali bilo je 13h, to je bilo negde u maju. Mani odgovaralo sto je popodne, zbog Luke, a bila nedelja pa nisam radila sve se potrefilo user posted image ja sam preko kluba rezervisala za 23 feb. u Beogradskom dramskom, zove se "Mleko'''' kostala je 250 din user posted image citala komentare videla da je hvale, pa rekoh ajd da vidim ze te pare kakva je user posted image

< Poruku je uredio Rivana -- 10.2.2011 13:18:40 >

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pozorista u Beogradu
6.5.2011 10:25:59   
moja ciklama
Nadam se da je barem neka od Vas odgledala Poslednju šansu, ako niste, molim vas, poklonite to sebi.
Sinoć sam gledala: Moj prvi put. Pa, nisam se baš oduševila, mada sam fan Gorana Jeftića.user posted image user posted image

Gledala sam i Više sreće ovaj putuser posted image , pa gledala sam Arsenik i stare čipkeuser posted image user posted image .

Ranije sam gledala: Dva mirisa ruže, večeras idem ponovo, nešto mi je isparila iz sećanja, ali daću joj još jenu šansu, davno sam je gledala.

Boemsko veče user posted image user posted image user posted image kao i Pop Ćira i pop Spira

Da pojasnim:
odličnouser posted image user posted image user posted image
vr.dobro user posted image user posted image
hm, dobrouser posted image

U Slaviji:

Zavodnik
user posted image ,
Vlast
user posted image user posted image ,
ali zato Obično Veče i Dogodine u isto vremeuser posted image user posted image user posted image tri bambija.

Ostale predstave,neki drugi put..





< Poruku je uredio moja ciklama -- 6.5.2011 10:31:41 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pozorista u Beogradu
6.5.2011 10:31:39   
Rivana
Ja preporucujem Ribarske svadje u Narodnom (mala scena) komedija user posted image , Mleko Beogradsko dramsko teza predstava ali ostavlja utisak!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pozorista u Beogradu
16.5.2011 15:07:36   
mulan
Poslednje sam gledala u pozoristu na Terazijama "Neki to vole vruce", a rezervisala sam karte za predstavu "Laza i Paralaza" naravno, i ja sam se dosetila da se uclanim u klub i dobijem popust. user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pozorista u Beogradu
10.9.2011 17:06:42   
PoisonEve
Da li neko gledao "Ko se boji Virdzinije Vulf"?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Pozorista u Beogradu
17.9.2011 22:50:20   
PoisonEve
Evo i mene, upravo sam dosla iz pozorista "Slavija", gde smo gledali "Ko se boji Virdzinije Vulf".
Moji utisci su vise nego pozitivni. Fantasticna gluma Danice Maksimovic koja je kao i uvek briljirala na sceni. Lane Gutovic je imao malo staticniju ulogu pa se nekima cini da ga mrzi da glumi, ali ja nisam stekla takav utisak, naprotiv. Mina Lazarevic iako ima manji tekst, uloga nije ni malo zanemarljiva.
Jedna vrlo jaka, emocionlana drama koja govori o bracnom paru Marti i Dzordzu (Danica i Lane), koji su vrlo nesrecni, svako na svoj nacin, ali u isto vreme poprilicno vezani.
Naravno, po ko zna koji put moram i da pohvalim Danicinu odlicno drazanje i figuru, ipak je nemoguce ne primetiti to.
Velika preporuka!
E da! Jedino mi nisu odgovarala ona sedista tj. stolice pa sam se dosta nazuljla, ali ipak u 9. mesecu samuser posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Pozorista u Beogradu
17.1.2012 19:41:21   
mihi
Pišite šta da gledamo u pozorištu, ja sam 11. 01 gledala u JDP-u "Nije smrt biciklo da ti ga ukradu" Biljane Srbljanović, odlična glumačka ekipa, Kosa, Rasprava sa Ernestom Če Gevarom. igra Kubura- Aleksandar Srećković

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Pozorista u Beogradu
17.1.2012 20:37:06   
PoisonEve
Uf meni se svasta nesto gleda. Cula sam da je: "Posto pasteta" super predstava. Pogledala bi i Zbogom SFRJ
Mihi kakav je Če?

< Poruku je uredio PoisonEve -- 17.1.2012 20:41:45 >


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Pozorista u Beogradu
17.1.2012 21:12:26   
mihi
PE odličan je Kubura, meni se mnogo dopalo. Preporučujem.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Pozorista u Beogradu
25.5.2012 10:59:26   
PoisonEve
Zenice idete li u pozoriste?
Neka dobra preporuka mozda?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Pozorista u Beogradu
25.5.2012 11:03:07   
Anoniman
isla bih da gledam Djindjica

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Pozorista u Beogradu
25.5.2012 11:05:09   
minavb
Čitala kritike, za sad se većina zgražava. Ja bih gledala Bubu u uhu ali za mene je pozorište postalo baš komplikovano za organizaciju.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Pozorista u Beogradu
25.5.2012 11:06:40   
minna
Cula sam da je dobra Krunska 57, predstava se igra u stanu u Krunskoj. Moze da stane 15 ljudi. Karte se jedva nalaze. Igrace je opet u junu, mislim da za to jos nije krenula prodaja karata. Igra njih dvoje, glume bracni par

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Pozorista u Beogradu
25.5.2012 11:09:13   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minavb

Čitala kritike, za sad se većina zgražava. Ja bih gledala Bubu u uhu ali za mene je pozorište postalo baš komplikovano za organizaciju.

isto user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here