|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pozoriste
25.5.2012 11:10:34   
mihi
IZVORNA PORUKA: minavb

Čitala kritike, za sad se većina zgražava. Ja bih gledala Bubu u uhu ali za mene je pozorište postalo baš komplikovano za organizaciju.



E Mina gledaj Luka i ja smo gledali u februaru kad je bio onaj mraz i sneg, super je.
Gledali smo i Sumnjivo lice Glogovac je odličan. I preporučujem Hadersvild u JDP-u.
U junu se selim u Atelje da gledam Glembajeve ako bude i Zoran Đinđić.
E da preporučujem u Ateljeu Rasprava sa Ernestom Če Gevarom al to je u podrumu, SRećković je odličan.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 6.11.2017 8:53:07 >

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Pozorista u Beogradu
25.5.2012 11:18:56   
PoisonEve
Uf i meni je tesko za organizaciju a toliko toga bi htela da vidim.
Konacno bi pogledala "Chicago" ne znam ni da li se igra jos uvek? I "Kosu" i "Dorucak kod Tifanija". Mnogo volim taj film.
"Bubu u uhu" sam gledala pre desetak godina.
Pogčledala bi i "Arsenik i stare cipke" to nema sanse da ne valjauser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Pozorista u Beogradu
25.5.2012 11:19:43   
PoisonEve
Minna, nisam cula za Krunsku.
Zvuci zanimljivouser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Pozorista u Beogradu
25.5.2012 11:45:34   
minavb

IZVORNA PORUKA: minna

Cula sam da je dobra Krunska 57, predstava se igra u stanu u Krunskoj. Moze da stane 15 ljudi. Karte se jedva nalaze. Igrace je opet u junu, mislim da za to jos nije krenula prodaja karata. Igra njih dvoje, glume bracni par

Hm, vidiš mogla bih da zaradim dobru lovu na ovaj način.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Pozorista u Beogradu
25.5.2012 15:13:50   
Natalie018

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Zenice idete li u pozoriste?
Neka dobra preporuka mozda?


PE user posted image

Evo mojih preporuka: "Posetilac" (u ateljeu)... odlicna predstava i fenomenalan tekst E.E. Šmita... obavezno pogledaj, jer ovo je predstava koju ces sigurno pozeleti da pogledas vise od jednog puta.
U JDP-u: "Kandid ili optimizam"; "Skakavci" (drama B. Srbljanovic), i ako si bas ljubitelj drama evo jos jedne njene koja je odlicna (da ne kazem bas teska)... na mene je ostavila jak utisak: "Barbelo, o psima i deci".
U Narodnom pozoristu: "Zagonetne varijacije"
Zvezdara teatar: "Generalna proba samoubistva"
Pozoriste na Terazijama: "Cikago", "Neki to vole vruce", "Cigani lete u nebo" i eventualno "Maratonci"
Beogradsko dramsko: "Lari Tomson - tragedija jedne mladosti" (komedija)... Inace najmanje mi se svidja njihov repertoar
Od onoga sto sam gledala i sto je isto dobro da pogledas, a i trenutno je na repertoaru, su predstave: "Proslava", "Cekaonica", a od komedija: "Ljubavno pismo", "Bog masakra", "Art"... (sve su u Ateljeu).
I samo da dodam da sam se bas uzelela pozorista, ali moracu jos da se strpim, jer bebca nema ko da cuva... Ali smislicemo vec nesto... user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Pozorista u Beogradu
25.5.2012 15:16:33   
Snelle
Gledam kroz prozor, nešto gori u centru grada. Kažu da je bioskop Kozara user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Natalie018)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Pozorista u Beogradu
25.5.2012 18:28:04   
PoisonEve
Mina sad znamo gde siuser posted image
Natalie dragauser posted image
Da,bebci su najveci problem, samo da ova moja malo cvrsce spava mozda bi i mogla da zbrisemuser posted image
Snelle, jel jeste?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Pozorista u Beogradu
25.5.2012 18:52:14   
mihi
Meni ispadeproblem mm jer kad on nije tu odgledasmo moj stariji sin i ja ceo repertoar JDP, delimično Atelje 212, i sa mladjim sinom u Pužu predivne su sve predstave za decu.user posted image user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Pozorista u Beogradu
25.5.2012 19:11:41   
Snelle

IZVORNA PORUKA: PoisonEve


Snelle, jel jeste?


Jeste, potvrdili su i na vestima.


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Pozorista u Beogradu
6.10.2012 13:22:44   
lesica
Mi idemo danas u 17h i sutra u 11h sa Lenkom u pozoriste user posted image . Danas na repertoaru-"Karijus i Baktus" a sutra "Tri praseta". Jedva cekam.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Pozorista u Beogradu
6.10.2012 19:19:11   
lesica
Vratili smo se,i mnooogo nam je bilo lepo,i L sada nece da izvadi cetkicu za zube iz usta user posted image da Kalijus i Baktus ne udju unutra,a moracemo da idemo i kod zubara da vidi sa nisu slucajno ipak usli. Salu na stranu,sjajna predstava i jako poucna za malce.


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Pozorista u Beogradu
7.10.2012 10:00:48   
Anoniman
Bas vam zavidim , kad M samo malo poraste jedva cekam da idemo svi zajedno user posted image
Inace moj Aki je plakao posle predstave Tri praseta ( u Buhi smo bili ) jer je vuk bio devojcica i uopste nije bio strasan user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Pozorista u Beogradu
7.10.2012 12:28:44   
PoisonEve
Lesice, jel ste bili u pozoristancu "Puz"?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Pozorista u Beogradu
7.10.2012 20:04:23   
lesica
Bili smo u lutkarskom pozoristu "Pinokio",i bili smo jutros ponovo i gledali smo "Tri praset_a",e to je vec bilo odusevljenje user posted image
Pozoristance "Puz" koliko sam gledala ima predstave za malo stariju decu a u pinokiju su pretezno sve predstave uzrasta od 2 pa do koliko vec godina.

< Poruku je uredio lesica -- 7.10.2012 20:06:25 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Pozorista u Beogradu
9.10.2012 12:10:54   
minna
Bas sam ovih dana razmisljala da li bi mogli uskoro u pozoriste sa Vladom, ali nesto mi se cini da je jos mali, mislim ne drzi ga bas mesto. Nekad moze da sedi i odgleda crtani i pola sata, a nekad nema sanse. Pre mesec dana smo ga vodili u neki mini cirkus na moru, i malo je gledao, a malo skakaouser posted image mada mu to mozda nije bilo dovoljno zanimljivo. Verovatno cemo sacekati jos malo, pa tamo negde kad poludimo u kuci od zime mozda probamo

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Pozorista u Beogradu
9.10.2012 12:13:50   
lesica
Minna,vodi ga,drzace mu paznju (ja cu ti garantovati i potpisati user posted image -kad je L gledala,svi ce gledati) uostalom i da hoce malo da proseta uopste nije problem jes je sala puna najvise njihovog uzrasta,i svi cavrljaju,navijaju,neko se zaplace,pomalo vicu i tako...

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Pozorista u Beogradu
9.10.2012 12:14:49   
Anoniman
Koliko su karte lesice ?

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Pozorista u Beogradu
9.10.2012 12:16:58   
minna
E pa super, onda mozemo da probamo, bas cu sad da pogledam repertoar

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Pozorista u Beogradu
9.10.2012 12:17:35   
lesica
400 dinara,a rezervacijom preko neta se dobija 10% popusta plus lepo sam izaberes i mesta. Mada i ako se dodje sat vremena ranije opet se dobiju fina mesta. Postacu im inventar,i jedva cekam da L jos malo poraste pa da idemo u pozoristance "Puz".

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Pozorista u Beogradu
26.11.2012 13:21:26   
minna
Isli smo u Pinokio za vikend i gledali 'Tri praseta', Vlada se odusevio, cak mi je popodne rekao kad smo se spremali za park - Necu u park, hocu pozoristeuser posted image
Gledao je sve vreme, drzalo mu je paznju, ja sam se plasila da nece moci da sedi toliko dugo, pisala sam gore, ali je bilo superuser posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Pozorista u Beogradu
24.1.2014 11:15:05   
New Mom
Nema teme za pozorišta u Novom Sadu. Pa ne znam gde da pišem.user posted image

Kupih karte kao uslugu a sad me zovu da kažu da ne treba.user posted image A meni je teško da sedim toliko u stolici.

Tako da, ako neko želi da ide na predstavu "Galeb" u SNP-u 31.01. u 17h, imam 3 karte, ukupno 1800din. Predstava ima sve pohvale.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Pozorista u Beogradu
22.2.2014 18:11:10   
superm
Toplo preporucujem fantasticnu 'Pomorandzinu koru' u Ateljeu 212. Planiram ponovo da gledam. Glumacka ekipa fenomenalna...
Sta bi ste vi meni preporucili?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Pozorista u Beogradu
22.2.2014 20:26:45   
superm
user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Pozorista u Beogradu
22.2.2014 21:23:38   
superm
user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Pozorista u Beogradu
22.2.2014 21:26:47   
dunja RR
Superm ja stvarno nemam šta da preporučim jer nisam sto godina bila u pozorištu, i žao mi je zbog toga user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here