|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
[Anketa]

Kupovne ili domace kasice


Domaće kašice
  100% (22)
Kupovne kašice
  0% (0)


Ukupno glasova: 22


(Poslednji glas : 27.6.2020 11:41:06)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovne ili domace kasice
28.7.2017 15:00:56   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Inace samo domace. Al.sam se.uzelela kupovnih. Volim da kupim kad nesto nemam u ponudi kao npr. Sad bundevu naci ...nemoguce. Pa je danas ruckao.


Ja uvek imam bundevu u zamrzivaču, baš zbog kašica, i sad imam, stavila sam jesenas jer sam znala da ih neće biti sad,leti kad on krene da ih jede. A imam i jednu celu, prezimila mi u ostavi, čeka njega, ili će u kolačeuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Kupovne ili domace kasice
28.7.2017 15:01:38   
Sarav
Kupila sam svega nekoliko gotovih kašica i to kad smo napolju, putujemo ili tako nešto. Inače sam sve kući spremala. Imamo onu posudi u sa poklopcem i kašičicom za torbu, pa sam joj kad putujemo davala i domaće kašice.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Kupovne ili domace kasice
28.7.2017 15:20:25   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Mariya


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Inace samo domace. Al.sam se.uzelela kupovnih. Volim da kupim kad nesto nemam u ponudi kao npr. Sad bundevu naci ...nemoguce. Pa je danas ruckao.


Ja uvek imam bundevu u zamrzivaču, baš zbog kašica, i sad imam, stavila sam jesenas jer sam znala da ih neće biti sad,leti kad on krene da ih jede. A imam i jednu celu, prezimila mi u ostavi, čeka njega, ili će u kolačeuser posted image

Svakako ne bih mogla 20 bundeva da zamrznem.
Em nemamt oliki zamrzivac em on je to jeo kao lud. Jednom do dva puta nedeljno. Bas je krkao.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Kupovne ili domace kasice
28.7.2017 21:59:49   
IvanaSK RR
Moja bi sada povrce i meso samo u kupovnim. I dajem joj ako ne jede nas rucak.
Sto se tice zamrzavanja imam dve male fioke zamrzivaca i nema mesta da zamrznem bas sve.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Kupovne ili domace kasice
28.7.2017 22:04:44   
Milena18
I mi smo kupovne koristili samo kad smo išli na put. Nisu joj se nešto ni svidele, mada ih je ipak jela, ona za sada ništa ne odbija.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Kupovne ili domace kasice
28.7.2017 22:06:47   
emicaa
Ja Davidu dam kupovnu ako negdje idemo,ako iz nekog razloga nemam vremena da mu spremim ili ako nemam volje za kuvanjem user posted image Subotom uglavnom ruca kupovnu jer subotom skoro da cijeli dan ne budemo kuci.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Kupovne ili domace kasice
29.7.2017 6:55:38   
Anck Su Nmaun
Toliko mu digo kucam.domace da sam se i ja uzelela kupovnih

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Kupovne ili domace kasice
29.7.2017 8:16:05   
vocicana
Uglavnom bebac jede stop jedemo i mi, ali se nikada nisam ustrucavala da mu dam i gotovu kasicu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Kupovne ili domace kasice
29.7.2017 23:26:27   
veselicaa
N.samo domace.navikla je na njih pa nisam ni pokusavala da joj dajem kupovne.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Kupovne ili domace kasice
29.7.2017 23:31:16   
Sanjica26 RR
I mi smo same domace pravili. Osim kad idemo negde uzimali smo kupovnr.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Kupovne ili domace kasice
30.7.2017 0:09:02   
dddaca
Isto tako i mi

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Kupovne ili domace kasice
30.7.2017 11:51:10   
emicaa
ja sam srecku u pocetki i kad negdje idemo nosila domace.Bio me strah da ne bude kao sa Dorom,da nece domace nego samo kupovne user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Kupovne ili domace kasice
6.8.2017 23:17:50   
Sarav
Danas smo ručkali prvu kašicu i bila je dobra, fino je prihvatila pirinač. Mljacka dete i čeka da joj dam još💖

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.10.2017 0:33:28   
MamaNecaVo
Ja sam mama smor i nisam za kupovne.
Kuvam svaki dan od pocetka.
Kasno sam saznala za foru zamrzavanja u posudicama sa led,pa kao po potrebi izvadis kocku.Nije mozda losa opcija.


Kuvanje mi zaista nije predstavljano ni smetnju niti obavezi niti ono-stalno uz sporet.
Obrok bih spremala ili vece pre ili pre podne-tako da ima uvek svez.
Nekas sam kuvala vise,pa ima za dva dana.Tri je vec previse.


S tim,sto imamo organsko i meso i povrce (deo od mojih a deo od prijatelje za koje znam kako uzgajaju).
Pa kao,organska ishrana user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.10.2017 15:22:10   
Dragica Draga
Ja sam ona mama koja je nekada dala i kupovne... posebno ovom .alcu najmladjem sada 😊 treci dete 😁
U principu se zaista trudim da uvek bude sveze i skuvano, ali prosto se desi da ne uspem, i onda za svaki slucaj kupim... dvali smo hipp, nekako mi se cini da su najorganskije

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.10.2017 21:23:51   
Sarav
Kupovne samo kad mora, tipa putujemo i sl. Ovako kad smo kući kuvam svaki dan, ništa ne zamrzavam jer se sprema brzo tako mala količina.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.10.2017 9:04:59   
Mala Elena
Ja sam se trudila da kuvam kasice, od kupovnih sam najvise volela da dam one vocne dm bio.
Fora je, sto su moje htele samo sveze skuvano, ne od prethodnog dana.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.10.2017 9:09:33   
Dragica Draga
Sva sreca pa su i moji uvsk vise voleli skuvano, uvek mi se cinilo da te kupovne nerado jedu... da lepae jedu ove skuvane sveze 😊

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.10.2017 16:21:32   
MamaNecaVo
Na moru sam ponudila kupovnu i nije hteo,doduse i meni je ukus bio fuj.
Pa je na putu,tj.na odmoru zaista tesko kuvati.
Ali preziveli smo i to.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.10.2017 16:32:35   
dddaca
Nama su se kupovne dobro pokazale proslog leta na moru. Posto smo imali PP, a nisam planirala da kuvam, umesto rucka bih joj dala kasicu i zavrsavala je posao. Inace kod kuce sam joj kuvala, osim kad idemo negde u setnju ili u goste

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.10.2017 17:13:32   
MamaNecaVo
Mi smo odmoru imali u ponudi samo Hipp kasice,posle sam kontala da je bila sira ponuda mozda bi beba i poruckala.

Generalno nemam nista protiv kupovnih kasica,ali mislim da su domace mnogo jeftinija varijanta (iako po nekoj racunici dodje na isto).u

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.10.2017 21:49:21   
degu
Ja kupovne samo vocne dajem, ovo sto nemam organsko. Ne verujem ni da je to nesto organsko al nadam se da bar neka kontrola bebi hrane postoji. Slane nikad nisam davala kupovne. Nemam nista protiv, sa T sam vise bila zagrizena da izbegavam kupovne.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.10.2017 22:10:39   
dddaca
Ono sto se meni u stvari ne svidja kod kupovnih kasica i sto je i jedan od razloga sto ih nisam vise davala je kolicina pirinca i u vocnim i u slanim. Nekako sam vise bila za varijantu kad dajem voce, da to bude cisto voce. Kad je krompir, povrce i meso, da to bude to, a ne jos i pirinac pride.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.10.2017 22:13:56   
Duškić
Domace , naravno. Ja sam mojoj deci pravila. Kad krenemo negde , tadkupim par za poneti.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.10.2017 23:28:05   
MamaNecaVo
Znam za par mama koje daju bebama iskljucivo kupovne jer misle da ce im kuvanje oduzimati mnogo vremena.
Naravno,sve je stvar izbora,ali spremanje bebi kasice je zaista smesno izdvojeno vreme.

Nisam recimo ni znala da su kupovne uglavnom pune pirinca.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here