|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
[Anketa]

Kupovne ili domace kasice


Domaće kašice
  100% (22)
Kupovne kašice
  0% (0)


Ukupno glasova: 22


(Poslednji glas : 27.6.2020 11:41:06)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovne ili domace kasice
7.12.2017 0:08:04   
Srecko47E
Domace uvek.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Kupovne ili domace kasice
8.12.2017 21:54:51   
medamisko
Domace, ali nisam ni protiv kupljenih. Kad ne stignem davala sam i kupovne.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Kupovne ili domace kasice
21.2.2018 21:53:47   
mama Jo
Davala sami jedne i druge, mada sam uvek preferirala da sama napravim jer od mojih imam sveze i provereno, 100% neprskano voce i povrce i sveze meso jer oni gaje

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Kupovne ili domace kasice
21.2.2018 23:57:20   
Srecko47E
Posle brojnih afera ako nemam spremnu kasicu ne bih davala kupovnu.Mnogo sam nesigurna pa se bacimo na dojenje.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Kupovne ili domace kasice
4.3.2018 13:54:26   
Dora89
Domaće kad god možemo, znači kod kuće ili kod babe i dede. Kupovne kad smo dugo van kuće. Pirinčanu i kukuruznu "Milupa" ili "Hipp", da ne bismo kuburili sa zrnevljem pred bebom.
Na ovoj temi želim da poručim svima da mrzim kad se baca hejt na žene u javnosti koje dete hrane kupovnom kašicom. Viđam puno žena koje se u parkiću, dok hrane bebu, pravdaju "ja inače spremam samo domaće kašice,samo sad zato što nismo kod kuće..." OK je i da neko daje detetu samo kupovne, stvarno!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Kupovne ili domace kasice
4.3.2018 14:02:23   
Sarav
Bolje i da daje gotove nego da kuva količinu za 2 ili više dana pa zamrzava i podgreva po potrebiuser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Kupovne ili domace kasice
4.3.2018 16:46:55   
mama Jo
Ja iskreno ne vidim.nista lose u kupovnim kasicama... pa one prolaze sve moguce analize...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Kupovne ili domace kasice
30.3.2018 0:21:12   
Dragce86
Za sada sam pravila domace, ali kad budemo putovali u maju ponecu i nesto kupovnih da se nadje, HIPP je dobar :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Kupovne ili domace kasice
31.3.2018 17:37:39   
Tatjana.87
Za sada se hvalim sa mojim kulinarskim sposobnostima i glasam z domaceuser posted image
Jer sam jelte postala prava domacica user posted image
A kupovne ima vremena bice i njih.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Kupovne ili domace kasice
28.4.2018 2:51:38   
jagodp
Sažo one prve pirincane sto se sa vodom muckaju smo kupovali, posle kuvali sve sami!

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Kupovne ili domace kasice
28.4.2018 9:28:57   
MimaKos
Ja sam spremala, te pirincane nismo ni uzimali, nego tek one za 6+ meseci, ali vrlo retko!

(odgovor članu jagodp)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Kupovne ili domace kasice
28.4.2018 10:01:31   
IvanaSK RR
Koristila i pirincane i cokolino i kupovne Juvitanu i sama pravila.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Kupovne ili domace kasice
28.4.2018 10:14:16   
mama Jo
I jedne i druge koristili. Uopste nisam protiv kupovnih

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.3.2019 14:50:32   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Maraj

user posted image von
I mi smo malo malo prehladjeni. Al ona jede. Jedino nece kupovne kasiceuser posted image mislila sam da bar jedan obrok ima "kupovni". Ko sta radi ja sam u kuhinji i nesto kuvam i perem serpice.
Al eto nece S da mi olaksa....
Cekam kontrolu da vidim kako dobija na kilazi...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.3.2019 14:51:19   
veselicaa
IZVORNA PORUKA: lesli

Ni moja nece kupovne. Pljuje ih. Ali budimo realni grozne su, ja kada to isto spremim kod kuce ima neki ukus...
Meni realno ne treba da mi kod kuce jede to, za nju ionako sve bude gotovo za cas posla, a masina pere i serpice i delove blendera , ali bi mi znacilo da mozemo da mrdnemo negde u prirodu (kao sto smo pokusali prethodna dva vikenda) i da ona ima sta (konkretno) da jede


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.3.2019 14:52:27   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja skuvam i stavim u ciniju i jede napolje. Nisu vrucine,a nismo napolju 12h.user posted image
Off: moja drugarica dajr samo kupovne,jer joj beba ima atopijski dermatitis,pa je to sigurno provereno...ni palentu mu nije dala,ne zna koja je dobra,pa je bolje instant kasica..ja sam u soku ostala.. fakultetski obrazovana..user posted image



IZVORNA PORUKA: lesli

Von i prvi deo posta je off 😂
A meni bas trebalo da budemo 12h napolju. Ok mozda ne 12, ali 7-8. Probacemo jos malo sa kupovnim, ako ne razmisljam o opciji rucni frizider + elementi za hladjenje. I kada treba da jede samo izvaditi da se smlaci...

IZVORNA PORUKA: vonavoj

I prvo je offuser posted image
Imas one rashladne torbice,isto kao i termos za flasicu.
Moj hoce kupovneuser posted image ali mu je mala ta od 190g.pa imam problemuser posted image



< Poruku je uredio veselica RR -- 23.3.2019 14:54:16 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.3.2019 14:54:41   
veselicaa
IZVORNA PORUKA: Maraj

Les nije tema...ali ....sterilises teglicu. Napunis je vrelom kasom. Zatvoris. Ona se vakumira. I moze ti tako stajati dugo napolju. Kad treba da jede zamolis u npr nekom objektu da ti podgreju teglicu u posudi sa toplom vodom...
Nisam ja S do sad davala kupovne teglice vec ono tipa 7 corn (instant)

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.3.2019 15:14:59   
Sanidej
Domace, kupovne kad idemo u skitnju.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.3.2019 15:19:20   
Maraj
Kupila sam danas u Liliyu te Naturino da probam. Instant
Trebaju mi za veceru ponekad. Bila je kombinacija pirincana, kukuruzna i banana, pa uzeh tu. Valjda ce hteti. Stvarno mi se ruke vise raspadaju. Ko sta radi ja sam u kuhinji i prčkam po serpicama...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.3.2019 15:26:18   
Sanidej
Kupila sam par vocnih (breskva, kajsija) dok ne stignu sveze..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.3.2019 16:14:27   
vocicana
Uopste nemam problem sa kasicama, bilo je varijanti kada se kupovalo, ne stalno naravno, ali domace na prvom mestu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.3.2019 16:22:08   
mirana1
Misljenja sam bas kao i Vocicana.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.3.2019 16:48:57   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Uopste nemam problem sa kasicama, bilo je varijanti kada se kupovalo, ne stalno naravno, ali domace na prvom mestu.


Isto, i tako ce biti i sa bebom. Kada smo kod kuce uvek sam kuvala, volim da jede domace, ali nikakav problem da pojede kupovnu ako negde idemo. Kada smo isli na more kupila sam kupovne za svih 10 dana. Nista joj nije falilo 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.3.2019 20:19:33   
veselicaa
Nina je pojela jednu kupovnu u teglici user posted image user posted image Ove instant zitarice je jela,ali cim je pocela da ima obrok sa mesom i povrcem vise joj se nisu svidjale.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.3.2019 20:51:32   
mama Jo
Evo U je mozda samo 3 puta pojela neku kupovnu, J je mnogo vise od nje jela kupovne. Nije da ih nije prihvatala, prosto joj nismo davali ne znam ni ja zasto...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here