|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
[Anketa]

Kupovne ili domace kasice


Domaće kašice
  100% (22)
Kupovne kašice
  0% (0)


Ukupno glasova: 22


(Poslednji glas : 27.6.2020 11:41:06)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.2.2010 13:08:23   
nina83
Jos u trudnoci sam odlucila da cu sama praviti kasice i nabavila sam super knjigu sa receptima svrstanih po starosnoj dobi bebe. Tu takodje pise kako cistiti povrce, kuvati, zamrzavati..
Moje misljenje je da se na pijaci tacno vidi ko kakvo povrce i voce prodaje. One "napucane" tezge sa gomilom savrsenog voca i povrca bez mane, zaobilazim u sirokom luku. Pre cu kupiti kod neke stare bakice kod koje se vidi da sve sama uzgaja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.2.2010 15:10:12   
natty
sve kasice pravim sem onog voca kojeg nema zimi te kasice kupujem uglavnom nase domace- juvitana

_____________________________

za sreću malo treba jedna topla reč i ljubav do neba

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.2.2010 21:33:47   
medic slatki
uglavnom sve pravimo domace i svjeze, ponekada se pocastimo vonom kasicom ali samo HIIP. ostali proizvodjaci ne dolaze u obzir kod nas.

(odgovor članu natty)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.4.2010 10:40:43   
lola78
IZVORNA PORUKA: nina83

Jos u trudnoci sam odlucila da cu sama praviti kasice i nabavila sam super knjigu sa receptima svrstanih po starosnoj dobi bebe. Tu takodje pise kako cistiti povrce, kuvati, zamrzavati..
Moje misljenje je da se na pijaci tacno vidi ko kakvo povrce i voce prodaje. One "napucane" tezge sa gomilom savrsenog voca i povrca bez mane, zaobilazim u sirokom luku. Pre cu kupiti kod neke stare bakice kod koje se vidi da sve sama uzgaja.


Nina83, kako se zove ta knjiga?

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.4.2010 12:48:56   
marince1
IZVORNA PORUKA: lola78

IZVORNA PORUKA: nina83

Jos u trudnoci sam odlucila da cu sama praviti kasice i nabavila sam super knjigu sa receptima svrstanih po starosnoj dobi bebe. Tu takodje pise kako cistiti povrce, kuvati, zamrzavati..
Moje misljenje je da se na pijaci tacno vidi ko kakvo povrce i voce prodaje. One "napucane" tezge sa gomilom savrsenog voca i povrca bez mane, zaobilazim u sirokom luku. Pre cu kupiti kod neke stare bakice kod koje se vidi da sve sama uzgaja.


Nina83, kako se zove ta knjiga?


Odlicno pitanje!
I ja bih volela da dodjem do knjizice sa bebi -receptima!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu lola78)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.4.2010 13:08:40   
gagana83
Ja vam mogu preporuciti dve knjizice
"Od prvog obroka do skolske uzine"-Jasminka Komnenovic-KLIK
"Kuvar za bebe"-Vodic za roditelje-KLIK


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.4.2010 13:20:58   
lola78
IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja vam mogu preporuciti dve knjizice
"Od prvog obroka do skolske uzine"-Jasminka Komnenovic-KLIK
"Kuvar za bebe"-Vodic za roditelje-KLIK



Ja imam skeniran ovaj " Kuvar za bebe", ako hocete, postavicu link za download, ne znam da li je dozvoljeno ovdje postavljati, ako jeste, Tasho daj zeleno svijetlo da postavim.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.4.2010 15:09:40   
marince1
IZVORNA PORUKA: lola78

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja vam mogu preporuciti dve knjizice
"Od prvog obroka do skolske uzine"-Jasminka Komnenovic-KLIK
"Kuvar za bebe"-Vodic za roditelje-KLIK



Ja imam skeniran ovaj " Kuvar za bebe", ako hocete, postavicu link za download, ne znam da li je dozvoljeno ovdje postavljati, ako jeste, Tasho daj zeleno svijetlo da postavim.


Jao ako moze stavi molim te,ako ne pls začlji pp user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu lola78)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.4.2010 23:02:38   
usamljena
IZVORNA PORUKA: lola78

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja vam mogu preporuciti dve knjizice
"Od prvog obroka do skolske uzine"-Jasminka Komnenovic-KLIK
"Kuvar za bebe"-Vodic za roditelje-KLIK



Ja imam skeniran ovaj " Kuvar za bebe", ako hocete, postavicu link za download, ne znam da li je dozvoljeno ovdje postavljati, ako jeste, Tasho daj zeleno svijetlo da postavim.


Da i ja pitam sta bi za ovo? user posted image I mi bi user posted image
I da li neko zna da li je ananas alergen?
P.S. Sad gledam ovo sto nam je gagana postavila i vidim da se od 6 m u neke kasice dodaje i puter. Da li vi stavljate? A mi smo ananas  jeli u "svezem" obliku. Kupili par puta Hipp, jela ga je bez problema Ja nadjem neki bebi ananas i kupim, hajde reko kad moze u kasici moze i ovako (a sad citam da ide tek od godinu a u Hipp-u je dosta ranije user posted image ) ''b*m ti, sta ja radim


< Poruku je uredio usamljena -- 10.4.2010 23:12:11 >


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu lola78)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.4.2010 23:30:47   
gagana83
Usamljena ako joj dosad nista nije bilo,onda mozes nastaviti da joj dajes.

'bem li ga,svuda nailazim na razlicite informacije.
Meni je pedijatar rekla da moze svo voce osim bobicastog i citrusa,to ide tek nakon godinu dana.
Mada sam ja Uni do sad davala samo voce koje raste na nasem podneblju plus bananu koju je tek pre neki dan probala.
Kupila sam neku vocnu kasicu sa mangom pa cu joj to dati ovih dana.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kupovne ili domace kasice
12.4.2010 23:46:15   
lola78
Izvinjavam se sto kasno odgovaram, evo link za kuvar, uzivajte :-)

moderator Jeca RR: molim saljite ovakve linkove na pp, posto ovo spada u domen piraterije user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 13.4.2010 13:07:59 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kupovne ili domace kasice
13.4.2010 8:30:55   
usamljena
lola hvala ti, vec se skida  user posted image
gagana
ma nije joj nista fB, a vidis kako svi razlicito. A Una bananu jede od 4 m i super joj je, jos je plus i otvara user posted image
A juce sam joj spremala suhe kajsije, kupili u DM-u, super su. Probajte
Koja ti je to kasica sa mangom? Ja sam skroz blesava, ja cim vidim da ima nesto i u svezoj varijanti odmah kupujem i pravim sama

< Poruku je uredio usamljena -- 13.4.2010 8:34:12 >


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu lola78)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kupovne ili domace kasice
13.4.2010 18:18:08   
gagana83
Pravim i ja kasice od suvih kajsija i suvih sljiva.
A kasica sa mangom je neka Sunval-jabuka,kruska,banana i mangouser posted image
Btw,jos se nisam nakanila da joj dam user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kupovne ili domace kasice
14.4.2010 9:46:52   
usamljena
Da znas i ja kupim masu toga sto jos nije "aktuelno" i onda se bojim da joj dam. Evo brat mi je kupio neku Hipp kasicu, povrce s vrhnjem i dvoumim se da li da joj dam ili ne! 2 puta je samo probala pavlaku i to po mrvicu, a nisam sigurna kako bi reagovala na ovo. Sadrzi i koren persuna, ni njega nismo probali a ni persun tako da ...
Opet mama danas kuha user posted image


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kupovne ili domace kasice
14.4.2010 9:54:25   
gagana83
Ta Hipp kasica sa povrcem i pavlakom je super.
Meni je naravno jako grozna ali Una je voli,a persun nije alergen i super je zdrav tako da mozes slobodno.
Ja nekad kuvam,nekad spremam sama,kako kad.Ako nismo kuci onda joj uvek dam kupovnu kasicu,a kad smo kuci najcesce kuvam.Ili skuvam meso i ubacim neku kupovnu kasicu od povrca.
Una mnogo vise voli kupovne kasice,nije mi jasno zasto kad su domace mnogo ukusnije.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kupovne ili domace kasice
14.4.2010 10:00:04   
*Alexx*
Od kupovnih kašica Andreju dajem uglavnom voćne. Pa mislim da bih poludela da svaki dan jedem jabuku, krušku i bananu.Ovako jede i breskve, kajsije, šljive...
Kupovne slane jede uglavnom vikendom pošto smo tada dosta napolju, a i mrzi me da kuvam. A preko nedelje mu ponekad dodam kupovnu bundevu ili neko povrće koje nemam u frižideru.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kupovne ili domace kasice
14.4.2010 10:04:39   
usamljena
Gagana user posted image ti si moje sunce. Spasila si me. Danas i nisam bas za kuhanje, citavu noc me zezala, ne znam sta joj je, jutros ustala u 05: 30 i sva sretna nesto mlati u kreveticu user posted image a ja user posted image
I ja ti sve to sama spremam, jedino kad smo vani dajem joj kupovne i to uglavnom slatke, slane nikad nije ni jela van kuce a probala je samo Hipp neku sa teletinom i kukuruzom i tu bas voli. A da, nekad na pocetku smo joj kupili brokulu i bas joj je bila bljak.
Ne mogu se setiti je li bilo jos nesto ali mislim da je bila samo ta.
A ove home made bas pojede u slast. Napisacu ti kako mi to obicno pravimo, na ishrani od 6-9. Podeli i ti sa nama svoje recepte user posted image


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kupovne ili domace kasice
14.4.2010 10:05:17   
gagana83
I ja vocne  kupujem,osim jabuke.
Nekako su mi ove kruske plasticneuser posted image a bananu izbegavam zbog stolice.
Jos malo pa ce stici i sveze voceuser posted image





_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kupovne ili domace kasice
14.4.2010 10:28:37   
usamljena
Ja kupujem viljamovke i meni su ok, malo stajanjem "nadodju" i budu super. A banana ovu moju vragolanku otvori, posebno u kombinaciji sa AD. Pokusaj i ti mesati, mozda ce lakse variti tako

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kupovne ili domace kasice
14.4.2010 10:32:11   
gagana83
Pocela sam joj i ja davati po malo banane,ali vrlo malo i uvek u kombinaciji sa necim sto je otvori,npr. kruskom ili breskvom.A cistu bananu ionako ne voli,a svo drugo voce tamani.Mozda ima neke veze to sto meni u trudnoci banane nisu prijale,povracala sam od njih.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kupovne ili domace kasice
14.4.2010 10:36:30   
usamljena
Ni Uni nije bila bas naj, nja ali se navikla. Bananu smo medju prvim vockama uveli tako da joj je trebalo vremena. A kruske voli ..... da ti ne pricam tj. tipkam user posted image user posted image user posted image I ja sam ih u trudnoci tamanila na svakom koraku, posebno na pocetku kad nista drugo nisam mogla jesti

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kupovne ili domace kasice
11.5.2010 22:39:04   
Nanica1
Jel mozete da mi posaljete link na pp?

Mi imamo veliku bastu, svekar i svekrva tu gaje sve i svasta tako da cu ja iskoristiti sve sto mogu... Kupovne kasice cu kupovati da se nadje za poneti ili ako nema neceg u svezem obliku... Znaci, nisam iskljuciva, ja sam i za jedno i za drugo!

A kakve "aparate" koristite za pravljenje tih domacih kasica? Mislim, mikser, blender i sl... Ili samo izgnjecite sa viljuskom?

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kupovne ili domace kasice
14.5.2010 23:16:08   
usamljena
Nanice kakav link trazis?
Ja licno koristim malu seckalicu, koju sam kupila po preporuci mamica. Imam veliki blender, stapni mikser ali je ovo najbolje. Mnogo mama samo i pasira viljuskom. Imas sve te temice


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.5.2010 22:45:50   
Nanica1
Onaj link za kuvar sto je lola spominjala. Vidim da si ti skidala pa zato pitam tebe!user posted image

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kupovne ili domace kasice
16.5.2010 9:20:16   
usamljena
pokusacu ti naci, ja sam to skinula  a nisam sacuvala. Ne znam kako da ti posaljem ovo sto imam. Smislicu nesto user posted image

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Hajde da stvaramo uspomene sa Lilly Junior...
Uzbuđenje je u vazduhu - Lilly Junior Radosnica je stigla!
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here