|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Reći prvom detetu da ste opet trudne :)
7.9.2011 9:34:03   
bokicans


IZVORNA PORUKA: New Mom


Savetujem zbog nepreciznosti UZ predviđanja pola da se ne zanosite sa objavljivanjem pola starijem detetu. Ja sam se u jednom momentu zapitala kako bi Luka reagovao da sam iz porodilišta donela devojčicu umesto obećanog dečaka? Kako bih to objasnila? Sigurna sam da bi on imao odbojnost i rekao da to nije naša beba.




Ovo je bilo kod nas Nađa dugo vremena ,nije mogla da se pomiri da sa tim da nema Dunje nego Ognjena.Gde je sada Dunja,sto je nisi rodila? ....Bolje cutati pa  govoriti samo beba  i to je to.

< Poruku je uredio bokicans -- 7.9.2011 9:35:40 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Reći prvom detetu da ste opet trudne :)
7.9.2011 13:39:48   
magnetic
IZVORNA PORUKA: Olga RR

Tijatija , troje dece za cetiri godine user posted image
svaka cast user posted image

Na proslom pregledu u bolnici sam upoznala devojku koja je za cetiri godine rodila cetiri sinauser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Reći prvom detetu da ste opet trudne :)
7.9.2011 13:44:31   
*Alexx*
Ta žena je zaboravila kako je to biti ne-trudna user posted image Tijatija, sećaš li se? Inače, bravo! Ja bih odlepila sa tolikom decom, završila u Lazi.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Reći prvom detetu da ste opet trudne :)
7.9.2011 13:52:15   
magnetic
I sto je najbolje na njoj se ne vidi ni jednom da je bila trudna,a kamoli cetiri putauser posted image
Odlutah ja od teme.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Reći prvom detetu da ste opet trudne :)
7.9.2011 14:17:57   
tijatija

IZVORNA PORUKA: magnetic

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Tijatija , troje dece za cetiri godine user posted image
svaka cast user posted image

Na proslom pregledu u bolnici sam upoznala devojku koja je za cetiri godine rodila cetiri sinauser posted image


Mi smo se bas zaletelimuser posted image user posted image , ja isto planiram cetvoro ali cetvrto tek za jedno 5 godina user posted image barem sad tako mislim user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Reći prvom detetu da ste opet trudne :)
7.9.2011 14:18:58   
tijatija
Biti ne - trudan , hmmm nesto neznam da funkcionisem bez stomaka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Reći prvom detetu da ste opet trudne :)
7.9.2011 14:20:26   
viking
Moja snajka troje za tri godine, bukvalno. Razlika između najstarije i najmlađe je 3 godine i 3 dana! I oni su pričali o četvrtom, ali su se sad ućutali. razumem ih user posted image

IZVORNA PORUKA: magnetic

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Tijatija , troje dece za cetiri godine user posted image
svaka cast user posted image

Na proslom pregledu u bolnici sam upoznala devojku koja je za cetiri godine rodila cetiri sinauser posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Reći prvom detetu da ste opet trudne :)
6.10.2011 21:27:00   
Anck Su Nmaun
Evo cisto da podelim sa vama kako je Taca docekala seku...

Bila je u bolnici sa tajom kad smo je iznosili..oduuusevljena!
U kolima do kuce je pocela cak da place jer je nismo pustali iz sedista da dohvati seku user posted image

Stalno je mazi..i sa odusevljenjem vice Seeeeeeaaaaaa!
Videla je kako mi ljuljamo ljulju kad beba place, i danas kad je plakala sama je prisla i pocela da je ljulja .. juce joj je donela flasicu sa cajem da pije..cak je pokusala sama da joj da user posted image

Kasnije je prisla i nezno joj dirala rucicu i prstice kao da zna da je beba krhka...

A ono sto nas je Oduseeevilo sve danas je to da je sama prisla i poljubila je u rukicuuser posted image ! A inace retkoost da ona hoce i nas da poljubi!

Eto koliko volimo sekuuu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Reći prvom detetu da ste opet trudne :)
6.10.2011 21:29:27   
JMPM
Anck, to je divno! Tarica je dusa mala pametna user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Reći prvom detetu da ste opet trudne :)
6.10.2011 22:07:05   
tijatija
Anck, cekaj malo da porastu pa kad ih vidis da se zagrle i poljube i kad budu tesile jednu drugu user posted image user posted image , znaci srce mi je puno kad vidim moje cerke kad su pazljive jedna prema drugoj ( tako male a vec toliko znaju ) user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Reći prvom detetu da ste opet trudne :)
6.10.2011 22:08:44   
Ana RR
Predivno user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Reći prvom detetu da ste opet trudne :)
10.12.2011 12:06:44   
Bebilina
Nasa cerkica je godinama unazad (doslovce) ocajna za batom ili sekom! Cak je i od Deda Mraza prosle godine trazila da joj donese bebu!user posted image Pisala mu je pismo i onda kad smo isli da jednog vidimo rekla da hoce pravu bebu ispod jelke. Covek pogledao u moj stomak, ja slegla ramenima, pa joj je rekao da za to mora mamu i tatu ili rodu da pita user posted image
Ove godine joj Deda Mraz donosi bebu! user posted image Planirali smo i njoj i mm-ovima na jedan kreativan nacin saopstiti na Bozic! Ja cu tada biti punih 9 nedelja trudna i zato smo i odlagali- da bude sto sigurnije kad mala sazna.
A ona je inace bebama apsolutno sludjena! Gde god da bebu vidi ona pridje, a je mazi, pa ljubi, pa zapitkuje mamu kako se zove, koliko ima itd. Bude mi i neprijatno jer ne vole svi da im se dira beba...
Takodje ona svima vec duze vreme govori da ce ona imati i batu i seku. Imala je ideju da ce biti blizanci! Ljudi me onda pogledaju, a ja moram da objasnim da su to njene zelje.
Kad je imala 3god dobila je seku od ujaka i sa njom je strasno pazljiva. Prvo sto sve deli i sve bi da joj da, drugo sto se tako lepo igra sa njom. Zato ne brinem da ce sa nasom bebom biti drugacije user posted image
A sto se ljubavi za drugo dete tice- mi smo pravili razliku ali sve to vreme jedva cekali sledece dete. I mm i ja smo jako uzbudjeni, a ne sumnjam da ce i mala biti. Tako da ako nista drugo druga beba ce imati jednu vise osobu da je obozava user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Reći prvom detetu da ste opet trudne :)
11.12.2011 12:43:04   
Anoniman
Moj Aki se plasi da ih ne bude vise , kaze da ne moze da podnese vise od jos jedne bebe user posted image

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Reći prvom detetu da ste opet trudne :)
19.1.2012 14:38:18   
New Mom
Ja imam problem sa KL.user posted image
Kupili smo lutke bebe (i su prateću opremu), slikovnice, sve što je vezano za to.
Inače jako voli bebe, smeška im se, pipka prstiće, pa sva važna objašnjava kako je to beba.
Najviše voli onu reklamu za Duel ili šta već, gde ima beba.
Do pre 2-3 nedelje smo pričali oko bebe bate i stomaka, ona je znala da mazi stomak i da se srećna cereka.
A onda preko noći preokret. Dobija histeričan napad na pomen bebe gde je ona, ja ili mm u kontekstu. Ako pomerim majicu, valja se po podu u histeriji, vuče besno majicu da pokrije stomak. Mm ne sme da ga pipne, odmah nas tuče.
Nije mi jasno. Kako takav preokret i zašto? Striktno sam zabranila da se bilo kakav negativan kontekst oko bebe ne spominje (tipa "videćeš ti...").
Kako da to sada vratim?
Ja znam da će neka doza ljubomore morati da postoji, ali ne želim da išta radimo da to poveća ili potencira.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Reći prvom detetu da ste opet trudne :)
21.1.2012 16:02:06   
soleta
mi imamo cerkicu (4g) na vest o tome da cemo imati bebu reagovala je nikako... mada kada smo isli da saznamo da li je seka ili bata rekla je da zeli seku
sve dok nije narastao stomak bila je flegma e a sa vremenom je reakcija prerasla u pozitivnu i sad voli i da poljubi stomak i voli svoju seku ...mada do toga smo dosli sa puno svakodne price ti i seka seka ono ovo ...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Reći prvom detetu da ste opet trudne :)
21.1.2012 21:54:53   
Anoniman
NM, ne spominji bebu, ne diži majcu. user posted image Šalim se, mislim da iskulirate par nedelja sa pričom o bebama, pa onda lagano opet. Kupi joj veliku bebu i paket pelena, možda joj to bude zanimljivo. 

(odgovor članu soleta)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Reći prvom detetu da ste opet trudne :)
21.1.2012 22:33:36   
Bebilina
New mom nemam savet... Sa tako malom decom je posebno nepredvidivo jer ne uneju da nam kazu zasto tako reaguju... Nadam se da ce se vasa curica vratiti na predjasnje prihvatanje pre no sto beba dodje, ali ako se produzi nije na odmet da popricas sa psihologom ili je odvedes nekom. Takve reakcije umeju da postanu i daleko ozbiljnije pa je bolje obratiti paznju!
Svu srecu vam zelim! user posted image

< Poruku je uredio Bebilina -- 21.1.2012 22:35:08 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

statistika
zvezdica009

Rekli su mi da imam ENDOMETRIOZU

DA (11%)

NE (89%)


Ukupan broj glasova: 121

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here