|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.9.2014 13:42:05   
17 joka
Šerpi, znas koliko te razumem,sve osecam isto user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.9.2014 19:35:52   
Žapkić
Jao, šerpice...user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.9.2014 22:29:48   
Anoniman
Serpice tesko je kada u zivotu izgubis nekog bliskoguser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Žapkić)
  Direktna veza do poruke: 553
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.9.2014 22:35:28   
Modessty
jooj bre Šerpi! Sve u jednom danu! user posted image

Ja dans bila na groblje. Mojoj baki danas 40 dana. Kako vreme leti!
Odnela cveće i Jeleni, ćerki moje kolegenice. Nisam odavno bila. Kad se samo set_im kako je poslednjeg dana svog života držala mog Danila u naručju i smejala mu se kao da je najzdravija osoba na svetu, kao da je bolest uopšte ne dotiče! Naša mila Jeka. user posted image

< Poruku je uredio Modessty RR -- 11.9.2014 22:36:13 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.9.2014 22:37:16   
serpica
Mnogo je tesko,ali moram napred,i zbog sebe i zbog dece. Ja sam na zalost izgubila sve bliske osobe pored sebe,imam samo majku koja mi pruza neizmernu podrsku i ljubav,a i ja njoj. Zato sam resila da moja porodica bude velika,da moja deca imaju svoje rodjene,i za dobro i za lose,jer da imam jos nekog pored sebe bilo bi mi mnogo lakse.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.9.2014 22:39:24   
milicicak
Serpice user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.9.2014 22:40:42   
Modessty
Šerpi mora se napred. Nazad nema i da hoćeš!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.9.2014 23:39:37   
bubulence
serpice user posted image .
meni je danas umrla baka. nismo imale nikakav odnos, jednostavno moram reci da je bila losa zena. vidjala sam je jednom godisnje i tada bi iskoristila priliku da mi svasta izgovori. mamu i tetku koje su je dvorile je mucila najstrasnije. svasta je bilo. i znala sam da ce joj ovih dana doci kraj, i zamisljala sam ovaj dan misleci kako me ni malo nece dotaci njena smrt. ali eto, pogresila sam. iako je bila takva, susta suprotnost mojoj drugoj baki, iako me nikada nije pomazila, nikada rekla ni jednu normalnu ljudsku rec, meni je zao. i plakala sam, i evo lezim a ne mogu da spavam jer mi je opet zao. a nije zasluzila.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
12.9.2014 9:59:13   
branki*
ih,bubiuser posted image ,ti si emotivac,tako i ja ...proci ce..
a,je l se tako ponasala zbog bolesti ili je oduvek bila takva?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
12.9.2014 10:01:52   
jabudic

IZVORNA PORUKA: bubulence

serpice user posted image .
meni je danas umrla baka. nismo imale nikakav odnos, jednostavno moram reci da je bila losa zena. vidjala sam je jednom godisnje i tada bi iskoristila priliku da mi svasta izgovori. mamu i tetku koje su je dvorile je mucila najstrasnije. svasta je bilo. i znala sam da ce joj ovih dana doci kraj, i zamisljala sam ovaj dan misleci kako me ni malo nece dotaci njena smrt. ali eto, pogresila sam. iako je bila takva, susta suprotnost mojoj drugoj baki, iako me nikada nije pomazila, nikada rekla ni jednu normalnu ljudsku rec, meni je zao. i plakala sam, i evo lezim a ne mogu da spavam jer mi je opet zao. a nije zasluzila.

Ti si duša, to je zato user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
12.9.2014 13:39:24   
bubulence

IZVORNA PORUKA: branki RR

ih,bubiuser posted image ,ti si emotivac,tako i ja ...proci ce..
a,je l se tako ponasala zbog bolesti ili je oduvek bila takva?


oduvek je bila takva, samo sto ranije niko nije morao da obraca panju na nju. mama ode, uplati joj drva, vidi da nije gladna i zedna i gotovo. a sada je morala stalno da bude sa njom i da trpi sve to, ja sva sreca nisam morala bas tako...
pre jedno 3-4 god, Bozic, krenemo kod mojih i posto smo prolazili kroz mesto u kom ona zivi ja lepo spremim pravi rucak, kolace i ponesem njoj, da ima da jede, i jos i da zamrzne da ne mora kasnije da se muci. ona kada je videla da nosim rucak, kaze "ne bi to pojela ni da mi je poslednje, sve si to od NJIH naucila" a mislila je na to da se moja mama mlada udala i da je sve ucila od svoje svekrve... samo sam se okrenula i otisla, cak joj nisam ni ostavila... a opet mi je zao. danas je sahrana, necu ici jer sam trudna ali mi ni malo nije svejdno...
jabude user posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
12.9.2014 14:01:23   
branki*
koja zena...user posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.1.2015 0:25:42   
Bokac
Sta reci na ovakvu temu?
Sem da je najveca laz da vreme leci rane, naprotiv mi samo ucimo vremenom kako da zivimo sa praznim mestima u nasim srcima.
Meni je 26- tog novembra 2011 nakon 4 meseca hemo terapije i transplamtacije kostane srzi sin izgubio bitku...
Malo je reci da mi nedostaje... Dve godine posle Stefancica moja mama je umrla u 54. Godini i svega 4 meseca nakon nje moja sveki
u 56. Godini. A letos i moja baka nas je napustila. Grobove majki i moje bake nismo jos obisli jer su sve u Srbiji. Ja ne mogu da verujem
Sta mi se sve izdesavalo u sveda tri i po godine...user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.1.2015 0:31:29   
bubulence
bokac, ne postoje reci koje bi sada pomogle da te utesim! nadam se samo da dolazi mnogo lepse vreme za vas, ustvari znam da dolazi user posted image

(odgovor članu Bokac)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.1.2015 2:52:37   
Bokac
Bubulence sama pomisao da nismo jedini sa ovakvim problemima a i podrska zenica ovde mnoogo znaci.
Hvala puno.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.1.2015 13:57:33   
NadaR
Jako mi je zao. :(

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Bokac)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.1.2015 16:44:03   
degu
Bokac user posted image user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.1.2015 18:22:15   
Bokac
Zenske moj ja sam i faks upisala da bi me drzao zauzetom jer cini mi se da sam krenula da gubim kontrolu...
Mislim da mi je najteze sad to sto mala seka bliznakinja raste zdrava sa nama i stalno razmisljam a koliki bi on sad bio.
Napustio napustio nas je kad je bio svega 5 meseci i 5 dana kao da je juce bilo.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.1.2015 19:42:33   
branki*
bokac,dragauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bokac)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.1.2015 21:18:00   
emicaa
Joj Bokac dušo draga user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
21.5.2015 17:16:17   
Bokac
E da ne kvarim raspolozenje drugaricama trudnicama.. Pa da ovde malo svrljnem...
Danas bi trebao da bude nas veliki 4. Rodjendancic. Cekamo sekine drugar a ja ne prestajem da placem i da mislim kako bi nam tek bilo lepo da je i Stefan sa nama user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
21.5.2015 17:29:31   
jess021
Bokac user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Bokac)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
21.5.2015 17:32:41   
Ana RR
Bokac user posted image

Marko uopšte nije pitao za moju sestru dok smo bili u Kanadi, sad ovde svaki dan pita gde je i kada će da dođe user posted image stao je ispred njene slike i rekao "Sanja se ceeeeeo dan igra sa mnom... ali sad više nije tamo.." i rastužio se.
Vodila sam ga jednom na groblje i sad stalno traži da ide tamo gde Sanja spava user posted image

Srce mi se cepa..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bokac)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
21.5.2015 17:34:50   
eca89
Bokac, AnaRR user posted image user posted image !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
21.5.2015 17:35:26   
jess021
Ana, ja i tebi samo mogu poslati user posted image , jer prosto nemam drugih reci za toliku tugu koju nosis.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here