|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
3.7.2009 8:36:17   
Anoniman
Falićete mi, zaista ćete mi mnogo faliti...

user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
3.7.2009 8:38:26   
guppy RR
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
7.7.2009 21:37:13   
Lu
Tasha user posted image
Sad pročita za Lukinog pradeduuser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
7.7.2009 22:05:53   
Sneža
Tashouser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
7.7.2009 22:14:40   
Dora
Toliko dugo izbegavam ovu temu. Toliko reči imam u sebi zapisanih i neizrečenih... Toliko bola čeka da bude pušteno iz mene ali bi se vratio ponovo meni. Otkad NJEGA nema, taj bol je sastavni deo mene. Ne mogu... a želim da pišem. Ne, ne mogu sad. Možda jednom... ali ne večeras.user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
7.7.2009 22:19:59   
Lu
IZVORNA PORUKA: Dora

Toliko dugo izbegavam ovu temu. Toliko reči imam u sebi zapisanih i neizrečenih... Toliko bola čeka da bude pušteno iz mene ali bi se vratio ponovo meni. Otkad NJEGA nema, taj bol je sastavni deo mene. Ne mogu... a želim da pišem. Ne, ne mogu sad. Možda jednom... ali ne večeras.user posted image

Eh Dora...potpisujem te od riječi do riječiuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
14.7.2009 22:28:06   
Dora
Nešto me stiglo ovih dana... Uskoro će mu rođendan.
Mislila sam vremenom bude lakše, ali ne. Vremenom mi je sve teže i sve je dublji taj ponor...
Nema ga...
I čemu onda reči?
Nikada mu nisam rekla koliko ga volim...
I nikada neću.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
14.7.2009 22:42:40   
Anoniman
Ja nesmem ni pocheti da pishem... user posted image user posted image user posted image user posted image

Nedostajesh mi jako...nikad vishe necu imati drugaricu kao TI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
16.7.2009 7:36:04   
Brand new mama
Nisam previse spavala nocas...nisam mogla...Ne mogu da shvatim sta se dogodilo, sta se desilo...kako je moglo da se desi? Gledam, ni ne pominju te stvarno u toj crnoj hronici. Ti si objekat.A ne znaju ko si ti bila.Koliko si bila i musko i zensko...Koliko si ti poslova radila..A uvijek bila nasmijana,vedra i prelijepa. Moja mama ne moze da se smiri, niko ne moze da shvati da tebe necemo vise vidjeti. Sta ce tvoji decki bez tebe? Ti si bila zvjezda koja im je sklanjala mrak sa puta. Sta ce malecki? Koliko je vezan za tebe..Sjecam se kad se rodio, bio je kao lutkica sa ona dva dugmeta umjesto ociju,kao plisani medo. I koliko si sve cinila za njih.A on je uvijek bio depresivan i ti si ga morala vuci,uvijek pozrtvovana zena puna ljubavi... Necu da pisem o njemu, ali mi je tesko kad vidim sta pisu -ti si najvise napravila tu kucicu, ne on. Ti si sve drzala na svojim ramenima i on je to morao da unisti...

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
16.7.2009 8:41:36   
marince1
Jako mi je zao Brend New Mama!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
16.7.2009 8:56:01   
oliveradj
user posted image user posted image user posted image  joj baš ste me rasplakale. Mojoj baki je juče bilo mesec dana kako je umrla. Ona mi je bila prava majka koju nisam imala i jako je volela moju Adrijanu. Imala je 81 godinu, ali bez obzira na godine jako mi je bilo žao. Jedino što olakšava je što je umrla mirno u snu i sve želje zadnje koje je tražila smo joj ispunili. Ali prvih dana je bilo strašno tako mi nešto fali nemam više kome da referišem svaki dan šta jo praunuka radi i okrećem se danima nešto mi čudno. Pamtiću je po mnogo čemu, a najviše po tome što je bila vedrog duha. Volela je da opsuje kad je nešto iznervira i da se svađa. I naravno po čuvenoj piti krompiruši koju zna samo da pravi onaj ko ima bosanske krvi.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
16.7.2009 8:59:00   
Anoniman
Oliveradj razumijem te potpuno ...moja baka je umrla sa lijepe 83 godine , ali da joj je bilo 183 ona je moja ...i mislim da joj se nikada nisam uspjela zahvaliti ni oduziti na pravi način , na onaj koji je ona zasluzila 

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
16.7.2009 9:02:05   
oliveradj
Da jeste potpuno si u pravu, jel ti fali krompiruša koju samo znaju umesiti žene iz tih krajeva? user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
16.7.2009 9:05:53   
Anoniman
to mi ne fali...jer ne volim krompirušu...al burek, buredžici ...dolme .... a tek onaj mali japračić od jednog zalogaja
ma uzasno mi nedostaje ... dozivjela je praunučicu...čak je i kupala kad se tek rodila jer ja nisam smjela .... ma za svoju baku jedino mogu reći da je bila zmaj žena ... uvijek sa odgovorom na naše ne riješive probleme

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
16.7.2009 20:52:41   
Sneža
Brand new mamauser posted image user posted image
user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
17.7.2009 13:10:46   
magnetic
TATICE MOJ,LAGALI SU ME.VREME NE LECI RANEuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
17.7.2009 15:33:57   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
17.7.2009 19:52:54   
Verus
user posted image  bas si me dirnula.....
IZVORNA PORUKA: magnetic

TATICE MOJ,LAGALI SU ME.VREME NE LECI RANEuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
23.7.2009 12:55:34   
mamanp
Zapisano na blog-u jednog mog poznanika koji je umro od kancera koze pre 4 dana u 41. godini. Iza sebe je ostavio troje dece. Bio je strucnjak za grafiku.

Dani se vuku i svakome bi bilo jadno dosadno u toj slici... nekada sam zelio da dan traje 100 sati eto toliko se toga htelo i moglo... sada, po mojoj staroj zelji dan prodje ucas a noc traje satima beskonacno, i meni ne smeta i u svakom trenu uzivam... zapravo samo u tome i uzivam. Kad dodje dan bar 100 puta od svakog kog sretnem cujem "Kako si? i nemam odgovor jer bi pre toga morao opisivati celu godinu koja je evo josh par dana do sedmog, do 40tog rodjendana, na kraju.
Vid, koji me napusta ne dozvoljava da jednostavne stvari obavlja, svom rutinom vec i ovo malo pisanja je pravo mucenje. I koliko god da je grozno, neke se druge misli i culne pojave desavaju i ne oslanjam se samo na oci. Doddushe to nikada i nisam radio ali ovo je stanje stanje svesnog...
Nositi shtap za hodanje nikada mi nije bilo modni detalj niti sam imao ideju da ce me i to u zivotu sacekati ali eto vec jeste. Ovde ga nemam gde kupiti i da ga imam s cim kupiti. Sacekacu. Kao i sve drugo.
Telefon vishe ne zvoni. I eto sa 1460 kontakata koliko je bilo stornirano u memoriji telefona sve se vratilo na 1996. kad sam i nabavio prvi sa svih 26 imena i brojeva. Istinska slika. Na pocetku meni licno tuzna sad vech vrlo realna.
Vikend ce i cutacu svaki sat razmishljajuci shta za ponedeljak i kako da se opsta slika bar na dan promeni. Ti, probaj da budesh dobro. Prosetajte. Smejte se mnogo. Samo se to naposletku zapamti. Au revoir!
Ne mogu dalje pisati ovde jer sam uslovljen i vremenom i zzurbom, pishi na mail, odgovoricu cim budem bio u stanju. Cuvajte se.
 
 
 


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
23.7.2009 12:57:30   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
23.7.2009 12:57:50   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
23.7.2009 12:59:11   
magnetic
user posted image user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
24.7.2009 11:57:11   
Rivana
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
30.7.2009 10:36:02   
Rivana
Drugarice moja, danas je tvoj rodjendan, rano si napustila ovaj svet prerano i iznenada. Secam se nasih okuplanja za tvoj rodjendan, secam se nasih dozivljaja iz srednje skole, secam se Skadarlije, Kalisa, svega......Sve je trebalo da bude drugacije i lepse......Ne mogu da verujem jos uvek da te vise nema, i ako je proslo vec tri godine od kada nisi sa nama.

Pocivaj u miru drugarice moja neka te andjeli cuvaju

Secam se i tvoje recenice SMEJ SE MISLIM DA JE KRAJ user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
5.8.2009 11:45:51   
marince1
ajko moja najmilija,danas ti je rodjendan!
Zasto je zivot tako surov pa ti dolazim na groblje na danasnji dan user posted image user posted image user posted image

umesto da dodjem kuci kod tebe i da ti se hvalim kako beba fino napreduje?user posted image

(odgovor članu Laura)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here