|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
16.10.2009 16:25:00   
buhla
Na danasnji dan je pre dve godine poginuo Tose Proeski user posted image
user posted image

Igra bez granica

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
16.10.2009 16:33:31   
NadaR
RIP user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
19.10.2009 5:16:29   
dana198495
Osvanuo je i ovaj dan.Ja kao i svake godine ustala rano ali tebe tata nema da mi skuhas prvu jutarnju kafu i da se uz nju dogovorimo kako bi proslavili tvoju slavu.Kuca je tako pusta i u njoj nema vise tvog smijeha i radosti i onog mirisa kako samo zna mirisati kada je slava.Upalila sam ti svijecu da ne bi mislio da sam zaboravila na slavu,ali isto te tako krivim za to sto si uradio,jer da nije sve tako kako jeste ja bi danas bila sa tobom i slavu slavili.JAOOOOOOOOOOOOO tako mi nedostajes svakim danom sve vise i vise da srce hoce da pukne,a otisao si tako brzo da se nisam stigla ni oprostiti od tebe,kao da si takav odlazak i zelio.TATA SRETNA Ti SLAVA GDJE GOD DA SI i znaj da te volimo i da cu te voljeti dok sam ziva.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
19.10.2009 13:27:02   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dana198495

Osvanuo je i ovaj dan.Ja kao i svake godine ustala rano ali tebe tata nema da mi skuhas prvu jutarnju kafu i da se uz nju dogovorimo kako bi proslavili tvoju slavu.Kuca je tako pusta i u njoj nema vise tvog smijeha i radosti i onog mirisa kako samo zna mirisati kada je slava.Upalila sam ti svijecu da ne bi mislio da sam zaboravila na slavu,ali isto te tako krivim za to sto si uradio,jer da nije sve tako kako jeste ja bi danas bila sa tobom i slavu slavili.JAOOOOOOOOOOOOO tako mi nedostajes svakim danom sve vise i vise da srce hoce da pukne,a otisao si tako brzo da se nisam stigla ni oprostiti od tebe,kao da si takav odlazak i zelio.TATA SRETNA Ti SLAVA GDJE GOD DA SI i znaj da te volimo i da cu te voljeti dok sam ziva.

znas kako sam se rasplakala, dano user posted image ,

(odgovor članu dana198495)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
19.10.2009 14:34:21   
barbara
danas bih te ninala i tepala ti najlepse stvari na svetu koje samo majka moze da kaze!sa tobom je otisao i deo mene!nisam uspela ni da vidim kako izgledas,na koga licis.....cesto placem za tobom i tjesim se da ti je tu lepo gde si sada!iako sada cekamo novu bebu ona tebe ne moze da zameni ti ces uvek ostati nase prvace!sjecam se svakog prokletog trenutka kao da je danas bilo a ne pre godinu dana!ti si nas andjeo i uvek ces biti!andjeo pripada andjelima!user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
19.10.2009 14:36:06   
magnetic

IZVORNA PORUKA: barbara

danas bih te ninala i tepala ti najlepse stvari na svetu koje samo majka moze da kaze!sa tobom je otisao i deo mene!nisam uspela ni da vidim kako izgledas,na koga licis.....cesto placem za tobom i tjesim se da ti je tu lepo gde si sada!iako sada cekamo novu bebu ona tebe ne moze da zameni ti ces uvek ostati nase prvace!sjecam se svakog prokletog trenutka kao da je danas bilo a ne pre godinu dana!ti si nas andjeo i uvek ces biti!andjeo pripada andjelima!user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
19.10.2009 14:47:42   
Anoniman
Rasplakah se od citanja nekih postova na ovoj temi... podseti me to na moju pricu... 2004-te sam naglo izgubila baku, koja mi je bila sve, pa 2005-te mamu, koja ce mi uvek nedostajati... nedostaje mi i sad kad sam i ja postala mama, da uziva u svojoj unuci, da uzivamo zajedno... od njene smrti sam postala mnogo osecajnija i osetljivija - rasplacem se na sve, kad me nesto pogodi, ja se odmah setim mame i jos vise se rastuzim... volela bih da je tu samnom!

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
19.10.2009 14:51:11   
Anoniman
user posted image Umesto da slavimo tvoj 24 rodjendan...nismo stigli ni 18-ti da proslavimo.... uvek tjesh mi nedostajati user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
19.10.2009 14:52:01   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Trinny

Rasplakah se od citanja nekih postova na ovoj temi... podseti me to na moju pricu... 2004-te sam naglo izgubila baku, koja mi je bila sve, pa 2005-te mamu, koja ce mi uvek nedostajati... nedostaje mi i sad kad sam i ja postala mama, da uziva u svojoj unuci, da uzivamo zajedno... od njene smrti sam postala mnogo osecajnija i osetljivija - rasplacem se na sve, kad me nesto pogodi, ja se odmah setim mame i jos vise se rastuzim... volela bih da je tu samnom!


Trinnyuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
19.10.2009 14:52:24   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Trinny

Rasplakah se od citanja nekih postova na ovoj temi... podseti me to na moju pricu... 2004-te sam naglo izgubila baku, koja mi je bila sve, pa 2005-te mamu, koja ce mi uvek nedostajati... nedostaje mi i sad kad sam i ja postala mama, da uziva u svojoj unuci, da uzivamo zajedno... od njene smrti sam postala mnogo osecajnija i osetljivija - rasplacem se na sve, kad me nesto pogodi, ja se odmah setim mame i jos vise se rastuzim... volela bih da je tu samnom!

Trinny,jako mi je zao.Potpuno te razumem.I ja sebe ne mogu da prepoznam od kada sam izgubila oca.Zaplacem i pogadja me i najmanja sitnica

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
19.10.2009 17:56:17   
Shishica
Zao mi je sto si otisao.. Tvoj sin, a moja ljubav, nije vise nasmejan.. koliko ce proci dok ne bude onaj stari ili bar nalik njemu?
Sve si dobro osmislio..kako da ostavis za sobom..samo nisi znao koliko ti je snajka zivcana :_) ...
Zao mi je sto nisam mogla da ti kazem hoce li biti unuk ili unuka..kad si pitao..
Zao mi je sto nisam bolja za tvog sina.. sto sam sebicna i brzopleta..

E bre..

Cuvacemo ti mamu... ja cu malo biti zivac sa njom..ali oprostices mi..

Samo za koji mesec da dodje sve na svoje..da mogu da budem dobra za sve oko mene...

Hvala ti na svemu i moli andjele da nas nauce miru i blagosti, radovanju i sreci..

Nadam se da je Gospod bio blag prema tebi..

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
19.10.2009 18:41:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Shishica

Zao mi je sto si otisao.. Tvoj sin, a moja ljubav, nije vise nasmejan.. koliko ce proci dok ne bude onaj stari ili bar nalik njemu?
Sve si dobro osmislio..kako da ostavis za sobom..samo nisi znao koliko ti je snajka zivcana :_) ...
Zao mi je sto nisam mogla da ti kazem hoce li biti unuk ili unuka..kad si pitao..
Zao mi je sto nisam bolja za tvog sina.. sto sam sebicna i brzopleta..

E bre..

Cuvacemo ti mamu... ja cu malo biti zivac sa njom..ali oprostices mi..

Samo za koji mesec da dodje sve na svoje..da mogu da budem dobra za sve oko mene...

Hvala ti na svemu i moli andjele da nas nauce miru i blagosti, radovanju i sreci..

Nadam se da je Gospod bio blag prema tebi..

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
19.10.2009 18:42:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Shishica

Zao mi je sto si otisao.. Tvoj sin, a moja ljubav, nije vise nasmejan.. koliko ce proci dok ne bude onaj stari ili bar nalik njemu?
Sve si dobro osmislio..kako da ostavis za sobom..samo nisi znao koliko ti je snajka zivcana :_) ...
Zao mi je sto nisam mogla da ti kazem hoce li biti unuk ili unuka..kad si pitao..
Zao mi je sto nisam bolja za tvog sina.. sto sam sebicna i brzopleta..

E bre..

Cuvacemo ti mamu... ja cu malo biti zivac sa njom..ali oprostices mi..

Samo za koji mesec da dodje sve na svoje..da mogu da budem dobra za sve oko mene...

Hvala ti na svemu i moli andjele da nas nauce miru i blagosti, radovanju i sreci..

Nadam se da je Gospod bio blag prema tebi..

draga, sve smo ponekad takve... a najvažnije je da smo uz njih ...user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
6.11.2009 21:12:59   
Dora
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Bilo je strašno ući u sobu i gledati u prazninu između zida i regala u kojem je za mesec dana trebao da stoji krevetac a u njemu moja Maša... zidovi su okrečeni u plavo, jer sam mislila da će možda , baš kao i njena mama voleti plavu boju....
prerano sam te izgubila. nisam ti ni lice videla. možda si imala moje oči ili njegove prste. nikad neću saznati.odneli su te , a da te nisam ni dodirnula.kada se setim kako si se samo ritala u mom stomaku svakog jutra...taj osećaj, tu uspomenu mi niko ne može iščupati iz grudi...odneli su te anđeli i verujem da si i sama mali anđeo, jer si me spasila tog jutra. nisi mi dala da odem sa tobom...gde god da je sad tvoja malena duša, znaj da te nikad neću zaboraviti...



user posted image user posted image user posted image ne postoje reči za ovako nešto. Samo suze...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
6.11.2009 21:51:16   
Shishica
Kaliopi..
Sta da ti kazem...
Ljubim..

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
8.11.2009 20:54:27   
Anoniman
http://www.youtube.com/watch?v=gfwm8tYNIGU&feature=related

8. novembar...



Nismo ga dočekale zajedno...

                      ................gde god da si
                                        ..........znam da me čuješ....
.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
9.11.2009 0:33:30   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: kaliopi

Bilo je strašno ući u sobu i gledati u prazninu između zida i regala u kojem je za mesec dana trebao da stoji krevetac a u njemu moja Maša... zidovi su okrečeni u plavo, jer sam mislila da će možda , baš kao i njena mama voleti plavu boju....
prerano sam te izgubila. nisam ti ni lice videla. možda si imala moje oči ili njegove prste. nikad neću saznati.odneli su te , a da te nisam ni dodirnula.kada se setim kako si se samo ritala u mom stomaku svakog jutra...taj osećaj, tu uspomenu mi niko ne može iščupati iz grudi...odneli su te anđeli i verujem da si i sama mali anđeo, jer si me spasila tog jutra. nisi mi dala da odem sa tobom...gde god da je sad tvoja malena duša, znaj da te nikad neću zaboraviti...



user posted image user posted image user posted image ne postoje reči za ovako nešto. Samo suze...user posted image




Ovo je tako tuzno

Ja sam pocela da pisem svoju poruku ali nemogu skrhana sam tudjim.
Pisacu sutra


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
9.11.2009 0:54:00   
Verus
user posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
9.11.2009 0:55:50   
Verus
user posted image kaliopa moja.....
IZVORNA PORUKA: kaliopi

http://www.youtube.com/watch?v=gfwm8tYNIGU&feature=related

8. novembar...



Nismo ga dočekale zajedno...

                     ................gde god da si
                                       ..........znam da me čuješ....
.user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
9.11.2009 9:40:35   
Anoniman
Uh, Kaliopi, rasplakah se, a eno i moja Sarica place iz krevetca! user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
18.11.2009 14:28:06   
gagana83
Prelepo jutro a mene je probudila najtuznija vest...nema te vise...
Neka ti je laka crna zemlja...i ne brini,cuvacemo ti Jelenu i malu Jovanu.........
user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
18.11.2009 14:31:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Prelepo jutro a mene je probudila najtuznija vest...nema te vise...
Neka ti je laka crna zemlja...i ne brini,cuvacemo ti Jelenu i malu Jovanu.........
user posted image




draga user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
7.1.2010 1:11:07   
Anoniman
Sve bih nešto da nakuckam  ali ne mogu.......
steže me u grlu nešto ...
kao da nemam vazduh.........
samo da prođe ...
samo da sve ovo prođe........

...a bujica reči stoji. Zapušena. Bojim se poplave ako krenem.
Sanjam. Sanjam svaku noć moje dete.
Sanjam da me zove dok luta po mračnim hodnicima čujem joj glas svaku noć!
Nikome ne pričam o tome jer se bojim da će pomisliti kako sam poludela od tuge ........ nije to moj stil , ja ne tugujem ja se smejem kad mi je najteže i neću sebe da razočaram!
Gutam i ćutim ali svaku noć ležem u krevet sa mojom malom u mislima...
                                 
                          Molim te maleno moje , oprosti mi što sam te izneverila.
                                                             user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
7.1.2010 1:14:51   
gagana83
Joj bre Kaliopiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
7.1.2010 1:20:31   
cipiripi
ti odises pozitivnoscu po celom ovom forumu, nisam znala o cemu pricas kad si govorila o "rani", sad sam citala od prve strane ovu temu... jako mi je zao user posted image user posted image user posted image
ostala sam u shoku user posted image user posted image user posted image

drage moje sve ste vi velike zene, svaka nosi svoju tugu i srecu... ja vam zelim svu srecu ovoga sveta ...

ljubim vas sve do jedne


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here