|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 17:08:58   
Anoniman
...ali se ne žene sa njima...user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 17:10:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Svaka čast onim retkim muškarcima koji su uspešno ubedili svoje žene da im se diže samo na njih 



user posted image
Draga za ovu rečenicu bih pristala da ti budem ljubacnica kad god poželiš !user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 17:19:47   
Shishica
Aaaaa ja to dizanje obavezno proveravam!!! user posted image Ne treba on nista da mi kaze!

Sad mi se Ema mrda pa se setih kako je MM mene pitao "Hoce li biti devojcica na mamu user posted image " (tako uspaljena user posted image )

Dora: "Ne kažem da sve treba da budu iste, samo kažem kakve žene ja volim
Ukusi su različiti"

Nisam znala da volis zene user posted image user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 17:54:39   
Dora
IZVORNA PORUKA: Shishica

Aaaaa ja to dizanje obavezno proveravam!!! user posted image Ne treba on nista da mi kaze!

Sad mi se Ema mrda pa se setih kako je MM mene pitao "Hoce li biti devojcica na mamu user posted image " (tako uspaljena user posted image )

Dora: "Ne kažem da sve treba da budu iste, samo kažem kakve žene ja volim
Ukusi su različiti"

Nisam znala da volis zene user posted image user posted image


Pa kad si dugo u braku nekako počneš da vooooliš žene...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 18:00:47   
indy_25

IZVORNA PORUKA: kaliopi

...ali se ne žene sa njima...user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 18:02:12   
Lu
IZVORNA PORUKA: eugenija

Svaka čast onim retkim muškarcima koji su uspešno ubedili svoje žene da im se diže samo na njihuser posted image user posted image Laž je svakako  korisna za radi mira u kući i oni to dobro znaju!user posted image

Naravnouser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 18:04:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: eugenija

Svaka čast onim retkim muškarcima koji su uspešno ubedili svoje žene da im se diže samo na njihuser posted image user posted image Laž je svakako  korisna za radi mira u kući i oni to dobro znaju!user posted image

Naravnouser posted image


Mada...svaka cast i zenama koje su ubedile i muza i sebe da ne bi ovlazile na nekog drugog muskarca....
da li u fantazijama zena uvek glavnu ulogu igra bas njihov muz????
HM!


(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 18:07:40   
Trcosava
user posted image ovaj moj me voleo nevaljalu i pre braka i sad me voli nevaljalu u braku user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 18:09:25   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: OTI

da li u fantazijama zena uvek glavnu ulogu igra bas njihov muz????
HM!




često se nađe i po koji brad pitt, vin diesel.... denzel... onaj maneken crni... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 18:09:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: eugenija

Svaka čast onim retkim muškarcima koji su uspešno ubedili svoje žene da im se diže samo na njihuser posted image user posted image Laž je svakako  korisna za radi mira u kući i oni to dobro znaju!user posted image

Naravnouser posted image


Mada...svaka cast i zenama koje su ubedile i muza i sebe da ne bi ovlazile na nekog drugog muskarca....
da li u fantazijama zena uvek glavnu ulogu igra bas njihov muz????
HM!




mada...sad kad razmisljam....Zar ne vole i zene nevaljale muskarce????
sa svim onim gore navedenim karakteristikama user posted image user posted image user posted image

HM!!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 22:26:41   
eugenija
OTI, ja takve žene ne poznajem i nisam jedna od njih, ako i postoje.
Sex vežem sa ljubavlju i osećanjima i sve vezano za dodir, pažnju i nežnost bilo kakve vrste. To ne bih mogla ni da uradim, ni da pomislim da uradim sa nekim prema kome ne gajim izuzetno jake emocije.
Ne mogu da zamislim neku osobu ženkog pola koja hoda ulicom i odjednom oseti vlagu u gaćama od pogleda na nekog muškog prolaznika.
Žene ne doživljavam na taj način, a pravo da ti kažem, nisu mi nešto žene ni dobacivale, niti su mi zviždale, niti sam bila svedok da to čine drugim ženama i muškarcima.

To sam jedino doživela ovde na rr, a to uzimam kao strogu zaj*banciju i ne uzimam za ozbiljno (a možda grešimuser posted image možda bi mene zaista opalilo pola rruser posted image user posted image user posted image )...i u to ime da odgovorim i Kaliopi, koja kaže ovako:

IZVORNA PORUKA: kaliopi


Draga za ovu rečenicu bih pristala da ti budem ljubacnica kad god poželiš !



Može, kad se budem uverila da su ti gaće mokre od pomisli na meneuser posted image

< Poruku je uredio eugenija -- 7.2.2010 22:27:27 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 22:29:21   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 22:32:44   
marince1
Kad procitah onaj prvi post kapiram da sam je apsolutno valjala (bez ne) user posted image
Valjda zbog toga mene ne muvaju nepoznati muskaci u diskoteci,nego oni momci koji me poznaju(mm je bio moj najbolji drug) user posted image

Vole muskarci da vide nevaljalu zenu,u gradu a narocitu u krevetu,ali ne vole da je setaju user posted image



_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 22:37:41   
Anoniman
KLIK user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 22:38:01   
indy_25

IZVORNA PORUKA: marince

Kad procitah onaj prvi post kapiram da sam je apsolutno valjala (bez ne) user posted image
Valjda zbog toga mene ne muvaju nepoznati muskaci u diskoteci,nego oni momci koji me poznaju(mm je bio moj najbolji drug) user posted image

Vole muskarci da vide nevaljalu zenu,u gradu a narocitu u krevetu,ali ne vole da je setaju user posted image




Nisu ni svi muskarci isti neki vole cak i da ozene bas tu nevaljalu koja ima karakteristike sa pocetnog posta. A sta ustvari znaci nevaljala zenauser posted image . Ja sam se nasla u nekim stvarima iz pocetnog posta i ne smatram sebe nimalo nevaljalom niti gorom od tih valjalih zena. Jednostavno volim da radim ono sto me zadovoljava u zivotu a to sto radim ja licno ne smatram nevaljalim.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 22:42:28   
marince1
IZVORNA PORUKA: kaliopi

KLIK user posted image


user posted image user posted image user posted image
Nemam ja krila,da se razumemo user posted image user posted image user posted image

Indy draga,nisu nevaljale devojke lose,niti ja imam kakvih negativnih insinuacija,samo kazem da ja nisam fatalna ..na prvi pogled user posted image user posted image user posted image

I u prvu si,nisu svi muskarci isti

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 22:44:40   
Anoniman
.... šta su to krila, draga?user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 22:46:34   
marince1
IZVORNA PORUKA: kaliopi

.... šta su to krila, draga?user posted image


krila kao u andjela,mozda mi nicu ona kao u guske user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 22:47:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

OTI, ja takve žene ne poznajem i nisam jedna od njih, ako i postoje.
Sex vežem sa ljubavlju i osećanjima i sve vezano za dodir, pažnju i nežnost bilo kakve vrste. To ne bih mogla ni da uradim, ni da pomislim da uradim sa nekim prema kome ne gajim izuzetno jake emocije.
Ne mogu da zamislim neku osobu ženkog pola koja hoda ulicom i odjednom oseti vlagu u gaćama od pogleda na nekog muškog prolaznika.
Žene ne doživljavam na taj način, a pravo da ti kažem, nisu mi nešto žene ni dobacivale, niti su mi zviždale, niti sam bila svedok da to čine drugim ženama i muškarcima.

To sam jedino doživela ovde na rr, a to uzimam kao strogu zaj*banciju i ne uzimam za ozbiljno (a možda grešimuser posted image možda bi mene zaista opalilo pola rruser posted image user posted image user posted image )...i u to ime da odgovorim i Kaliopi, koja kaže ovako:

IZVORNA PORUKA: kaliopi


Draga za ovu rečenicu bih pristala da ti budem ljubacnica kad god poželiš !



Može, kad se budem uverila da su ti gaće mokre od pomisli na meneuser posted image


Ali Eugi, ni muskarci ne opale svaku koja im se dopadne na ulici...

Ja nazalost znam takve zene...
Sama nisam takva...nikad ni bila...ni kad sam bila klinka!
ali znam da postoje!

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 23:03:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: kaliopi

.... šta su to krila, draga?user posted image


krila kao u andjela,mozda mi nicu ona kao u guske user posted image


jao, da ..ima onaj vic.........user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 23:05:11   
Anoniman
Slušaju masne viceve  
U njihovom prisustvu muškarci slobodno mogu da pričaju masne viceve i prave dvosmislene šale. One se neće naljutiti, zastideti... slobodno će se smejati, dodaće neku šalu. To daje opuštenu atmosveru, a muškrci se ne plaše da će biti ocenjeni kao prosti.
Slušaju masne viceve
U njihovom prisustvu muškarci slobodno mogu da pričaju masne viceve i prave dvosmislene šale. One se neće naljutiti, zastideti... slobodno će se smejati, dodaće neku šalu. To daje opuštenu atmosveru, a muškrci se ne plaše da će biti ocenjeni kao prosti.




..........uf, žene moje  što sam na ovo osetljiva! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
9.2.2010 13:13:11   
eugenija
IZVORNA PORUKA: OTI


Ali Eugi, ni muskarci ne opale svaku koja im se dopadne na ulici...




Pa naravno.. Samo onu koju mogu i koja im to jasno stavi do znanjauser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
5.11.2018 14:04:45   
Dora89
To je normalno, svako želi da se opusti i uživa u trenutku, da se zabavlja i da ne razmišlja toliko o budućnosti. Realno je da se muškarac i žena na dejtu koji treba da vodi u ozbiljnu vezu osećaju kao na ispitu. Pritom, smatram da muškarce takođe jako nervira što žene seks uslovljavaju trajanjem i kvalitetom veze pre seksa, i time se stvara uslovna veza da muškarci treba da se trude, a zauzvrat će dobiti seks, kao da žene njima daju neku nagradu za primereno vladanje. Ali sami su krivi za to, jer žene dele na kurve i svetice, a žena zna u kojoj kategoriji treba da bude ako želi brak.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
13.12.2019 23:19:39   
mama Jo
Neg'sta nego vole user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
13.12.2019 23:21:11   
Khaleesi
Daj konkretno sta Jo 🤣🤣🤣


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here