|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
12.3.2013 13:44:40   
Anck Su Nmaun
Obozavam kad idem kod bliskih prijatelja il rodjaka, da se dobro provedemo svi, kad idem negde bzvz , pa i ne radujem se previse user posted image Imamo sad u Maju jednu pa u Julu kod super drugara ...juhuuuuu user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
12.3.2013 13:54:34   
isidora88
ja obozavam ali nismo bili ni na jednoj svadbi od nasi, uglavnom mm radi ili je bas daleko, a nismo mogli sa matejom nigde

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
12.3.2013 14:06:19   
nela79
Ja i nisam neki ljubitelj

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
12.3.2013 14:09:15   
Ognjenka
Ako nesto u zivotu mrzim to je da idem na svadbe.
Svoju nisam ni pravila. Eto toliko ne volim svadbe.

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
12.3.2013 14:17:34   
Figaro88

IZVORNA PORUKA: Ognjenka

Ako nesto u zivotu mrzim to je da idem na svadbe.
Svoju nisam ni pravila. Eto toliko ne volim svadbe.

Isto i ja,i uglavnom ne idem osim kod jako bliskih ljudi....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
12.3.2013 14:20:28   
imperial
Volim veselja svih oblika,ali sa bliskim ljudimauser posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
12.3.2013 14:24:12   
tijatija
Volim da idem ali na Srbijanske svadbe, ovde u CG su drugaciji obicaji i uglavmnom su svi kuci vec u 20 h :(

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
14.6.2013 12:33:44   
Maraj
da sto da ne

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
14.6.2013 12:37:58   
nata11
Volim iako kod nas na jugu svadbe traju poprilicno dugo. Ukolik oti je neko blizi podrazumeva se da si kod njega kuci oko 11 ujutru dok prodju svi obicaji, vencanja pa onda tek od 4-5 popodne krece veselje u restoranu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
14.6.2013 12:45:26   
17 joka
ja obozavam ici na svadbe kod jako bliskih ljudi,uvek se provedem luduser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
7.7.2013 13:56:20   
lanajelena
Zene help zadesilo mi se da imam dve svadbe kod bliskih ljudi isti dan,jedna u Le jedna u Ni,jedina dobra stvar je sto je jedna dnevna a druga nocna(ko ne zna tako se na jugu dele svadbe user posted image ) tako da verovatno stizem na obe,e sad posto sumnjam da cu moci da se vracam kuci da se presvlacim da li je glupo da na obe idem u istoj garderobi(razliciti gosti) i koja mi je najbolja frizura jer ce biti 50 stepeni(kraj jula)obzirom da se ja uvek samo ravno isfeniram,bila bi ok na prvoj ali na drugoj bi bila kao metla user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
7.7.2013 17:27:23   
branki*
lj,zasto da nije u redu da budes isto obucena?pa,gosti su drugi,mladenci drugi,niko te nije video..osim ako se ne izguzva haljina,ne znam sta si planirala da obuces?ti na dnevnoj svadbi budi isfenirana ravno ili kako vec,a uvece pokupi kosu.ja bih tako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
7.7.2013 17:32:27   
isidora88
a mozes i poneti stvari pa se presvuces u toaletu pre nego sto krenes sa svadbe 1 na svadbu 2user posted image
a za kosu kao branki, slazem se

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
7.7.2013 17:35:41   
branki*
tacno,mozes se i presvuci u toaletuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
8.7.2013 17:39:13   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Ognjenka

Ako nesto u zivotu mrzim to je da idem na svadbe.
Svoju nisam ni pravila. Eto toliko ne volim svadbe.


Takodje. Porez na zivot. Bahanalije i razbacivanje

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
8.7.2013 17:52:13   
Ivanka 75
Obožavam svadbe kod rodbine i bliskih prijatelja, to nam je prilika da se vidimo (jer smo svi kud koji mili moji pa nam to dođe kao porodično okupljanje barem jednom godišnje user posted image ), a plus što se oooodlično provedem user posted image

I nije mi žao što sam pravila dve svadbe - razmak od 2 nedelje i 250km - prvo ručak za moju rodbinu u mom rodnom gradu pa svadba i venčanje ovde u Nišu za njegove.
Moram reći da su se na obe svi jednako dobro proveli user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
14.7.2013 14:09:37   
branki*
ja juce bila na jednoj romskoj svadbi i super sam se provela.oni su romi,ali kao neki srpski romi,nemam pojma.svadba bila u hotelu,to je pravio mladozenja i bilo je kao moderno,a mladina porodica je pravila ranije po njihovim obicajima..sve je bilo puno gastosa iz nemacke i svedske,samo pljustale pare po muziciuser posted image naucila sam i da igram ona njihova kola!

< Poruku je uredio branki -- 14.7.2013 14:13:30 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
18.11.2013 1:08:33   
vikiveki
I ja obožavam svadbe kod rodbine i prijatelja,tu sam nekako opuštena i baš uživam u poznatom društvu...najbolja mi je bila svadba kod mog brata,nije zato što mi se brat ženio,ali stvarno ni na jednoj boljoj svadbi nisam bila.Organizovao je sve moj brat u jednom renomiranom restoranu gde je sve bilo na nivou.Ono što mi se najviše svidelo je bio odabir muzike za sve generauje.Od 10h do venčanja svirali su trubači,posle venčanja u restoranu su bili tamburaši a od 20h bila je naša domaća rok grupa,ma nezaboravno

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
18.11.2013 2:01:56   
Žapkić
Zavisi od osoba gde sam pozvana. Mada, i nisam neki ljubitelj svadbi

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
18.11.2013 6:22:32   
Misha i Ljisha
joj grozna sam ali ja bas ne volem svadbe. Retko na kojoj da sam se ok provela.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
18.11.2013 8:24:07   
Didy
Ni ja ne volim svadbe, izbegavam sve što mogu. Kod ljudi s kojima nisam jako bliska uopšte ne idem.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
18.11.2013 8:28:37   
Anck Su Nmaun
Da , ali...
Ove godine su nas izresetali svadbama od maja do oktobra svaki mesec!
Em su mi dosadile a da ne pricam o finansijskoj strani user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
18.11.2013 8:35:35   
Didy
Ja sam na svadbu zvala samo najužu rodbinu i najbliže prijatelje, samo one s kojima zaista uživam i s kojima se i inače viđam često i kod kojih bih želela da odem na svadbu, tako da se desi da i po godinu-dve ne odemo ni na jednu svadbu i meni tako skroz odgovara. Mislim da bi mi i jedna svadba mesečno bila previše...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
18.11.2013 8:57:37   
Peace*
naucila sam i da igram ona njihova kola!


user posted image


Ja i dalje volim, i dalje mi nije dosadilo... user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
18.11.2013 9:00:52   
vikiveki
I ja volim kao što sam i rekla da idem na svadbe kod prijatelja i meni bliskih osoba,a na druge neidem.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here