|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 21:49:21   
Vika
Sve zavisi od prostora. Da imam kuću sa ogromnim prostorijama uvek bih se opredelila za puno drvo, kamin, stolicu za ljuljanje u biblioteci itd. i tople boje. Kako živim u stanu, sve je moderno, čistih linija, minimalistički

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 21:51:14   
Ana RR
Mi smo imali komšinicu, jednu finu baku pravu gospođu, koja imala stan opremljen u tom stilu. Kad uđeš u njen stan kao da si zakoračio u drugačiji svet, zaista je bilo prelepo.

Ja volim praktičan nameštaj, te glomazne stvari me guše, ne volim kada dominiraju prostorom. Volim kombinaciju rustičnog i modernog, neverovatno je kako neke stare komode ili slično mogu da se uklope u moderan ambijent.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 21:51:39   
Lu
Grga bravo za željezni okvir krevetauser posted image
Meni su oni super ali mi smo kupili pravi drveni krevet na četiri nogeuser posted image  (ne ivericu), ako ovaj ikada zaškripi kupujem željezniuser posted image
Baš bi voljela da vidim sličice tog namještajauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 21:56:38   
LillyT
Ja uopšte nemam izgrađen stil i veze nemam šta volim. Znam da volim crvenu boju. Volim ono što mi se svidi..... Verovatno bi mi kuća izgledala kao kupleraj jer bih ja odvalila sve crveno, pa nek ide život

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 21:57:48   
Vika
Sad ću da iskopam svoju kuhinju, pa uživaj u kupleraju! 
Evo još


 

< Poruku je uredio Vika -- 5.5.2011 22:05:18 >

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 22:00:48   
marija32
Sto manje namestaja, to bolje, u mom stanu je braon garnitura za sedenje, imam super bez "kao" zavese-a nisu zavese vec neke rolo, ali neobicne i kontrast svim tim neznim bojama je bordo kuhinja.

Vika, lepooooo

< Poruku je uredio marija32 -- 5.5.2011 22:01:21 >


_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 22:02:56   
Lu
Vika baš je lijepa kuhinjauser posted image
Ma nije to kuplerajska boja, to je nešto nježnouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 22:03:59   
jance
ja jako volim neku vrstu minimalizma, da ima sto vise slobodnog prostora, i ako je moguce sto vise dnevnog svetla!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 22:04:21   
LillyT
E, izeš ga, ja nisam stigla da vidim "kupleraj"

EDIT: Sada ga vidim


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 22:13:43   
Ana RR
Ja sam fan američkih kuhinja, velikih i komfornih. I inače nikad ne bih štedela na kvadraturi kad su u pitanju kuhinje i kupatila, tu volim komfor.
Naša kuhinja nije velika i stalno odlažemo njeno sređivanje (jer stalno planiramo selidbu), ali dopada mi se nešto ovako:

user posted image


< Poruku je uredio Ana RR -- 5.5.2011 22:14:44 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 23:02:21   
GRGA
To si potpuno u pravu doduse nama je toliko veliki krevet da nemamo gde da se oktenemo 2.10m i 2m :))ali necu ga izbaciti makar morala da salzem stavri ispod kreveta jednostavno to je moj odmor i kada spavas zaist se naspavas .Komotno mogu 5 coveka spavati a da ne smetaju jedni drugima!!

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 23:03:04   
Jele

IZVORNA PORUKA: Vika

Sve zavisi od prostora. Da imam kuću sa ogromnim prostorijama uvek bih se opredelila za puno drvo, kamin, stolicu za ljuljanje u biblioteci itd. i tople boje. Kako živim u stanu, sve je moderno, čistih linija, minimalistički


Evo mi smo sad u kući sa velikim prostorijama, ja obožavam puno drvo, ali je skupo, a o izradi kamina da i ne pričam... Mi imamo ogromnu prilično jednostavnu garnituru u dnevnoj sobi, evo ovu samo duplo veću

user posted image

Kuhinja nam je velika, a u nju smo smestili veliki sto od punog drveta (tikovine) i šest stolica u istom stilu - koštalo me je kao svetog Petra kajgana, ali to mi je i sto za ručavanje i detalj, evo nešto ovako, ali su moje stolice lepše

user posted image

U dnevnu sobu smo takođe smestili dosta masivnih polica od punog drveta - mm je većinu pravio i sad planiramo da u ćoškove stavimo grede, kao i na plafon, pa ogroman luster od kovanog gvožđa, ali otom potom, finansije trenutno ne dozvoljavaju...

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 23:06:26   
GRGA
Isto kao i mm .On voli modeeran izgled ,rustican,a ja ja se uhvatim sve sto je ksupo i nakindjureno sta znam mislim da kada covekk nesto jako voli i prosto je zaljubljen u sve to ima neki stil u glavi i taj stil je drugaciji ali poseban,Danas sam naprimer videla pero za pisanje koje kosta 1500dinara i koje moram kupiti jer je divno.Volim sve ,volim divne case za vino jer uzivam u divnim casama,priboru za jelo...i onda na kraju ne stignem ni da vratim u kredenac a uspem bar 3 kom da pocepamuser posted image user posted image i onda poluim ali sta cu!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 23:08:50   
pepeljuga
A mene ceka kompletno renoviranje i opremanje stana, pa ce mi ove teme biti omiljene user posted image

Jos nisam bas sve smislila, ali samo znam da ce sve biti svetlo i vedro, a trudicu se i da ne bude pretrpano (posto sam sklona tome da natrpam zivotni prostor kojekakvim sitnicama, sad cu se naterati da ne bude tako)

Jeeeedva cekam da pocnemo user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 23:09:11   
GRGA
Ja sam bila za drveni krevet,ali onda mi je mm predlozio od kovanog gvozdja naravno odusevila sam se koliko je divan ,nakindjuren i masivan,i zaista vecan.....tako da ako mozete kupiti takav krevet zaista vredi svaku paru...cak razmisljam da kada budemo dobili dete krevet bude od kovanog gvozdja (ali naravno beo,ne crn )jer je zaista vecan.Dobije krevet sa 3 godine i nakon toga ga nosi u miraz:))) ekonomicno.Naravno slikacu pa cu vam pokazati!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 23:12:34   
GRGA
Jele sto je bozanstven,ali bozanstven,boja zida je tako interesantna!!Mozda samo jos neki divni masivni svecnjak na stolu i dolicnooooooo...zene ja ne znam idete li na pijaci kod polovnjakauser posted image user posted image tamo se mogu naci takve stvari koje kostaju djavo ipo za jeftine pare!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 23:16:23   
pepeljuga
Moj tata se bavi antikvitetima, tako da je meni ceo zivot muka od te starudije, necu n-ista od toga u stanu (to tako obicno bude user posted image )

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 23:16:28   
GRGA
Pola kuce bih pretvorila u kuhinju....................................naravno crna ,crna i crna divna

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 23:20:29   
GRGA
http://www.eurosalon.rs/product.php?id=33 divno .Sto kaze moja svekrva ti bi da ti bude kuca kao zamak grofa drakule-DA!!!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 23:21:31   
Jele

IZVORNA PORUKA: GRGA

Jele sto je bozanstven,ali bozanstven,boja zida je tako interesantna!!Mozda samo jos neki divni masivni svecnjak na stolu i dolicnooooooo...zene ja ne znam idete li na pijaci kod polovnjakauser posted image user posted image tamo se mogu naci takve stvari koje kostaju djavo ipo za jeftine pare!


Hvala Grga, kod mene je zid beo za sada, ali otom potom

Inače, mi smo na tako pokupovali odlične masivne police za kuhinju, od punog drveta sa nosačima od kovanog gvožđa za smešnu lovu, ali to je kad naletiš

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 23:24:24   
GRGA
user posted image Da to tako obicno bude:)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 23:28:07   
GRGA
Ja sam jedno naletela na trosed i dve fotelje starinske-barok stil(materijal za sedenje je bio odvratan,neki somot zelen,-meni je zelena omiljena ,ali ovo je neka otuzna zelena boja bila)ali das e presvuce kod nekoga u kozu odlicno za 300e,i to bi garant dali za upola cene samo da sam krenula da s ecenkam,ali nisam jer nisam imala gde da stavim taj namestaj bio bi mi suvisan.I dan danas se jedem sto ga nisam kupila jer kosta djavo ipo!!A godina koz nam koja

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 23:56:07   
Didy
Mi smo se nedavno uselili u kuću. Ovo nam je kuhinja.
user posted image
user posted image
Mašina za suđe nam je poklon za svadbu. Hteli smo da je ugradimo da se ne vidi, pošto je ona jedina bela od tehnike, ali se nismo najbolje razumeli s majstorom koji nam je pravio kuhinju (on je shvatio da je mašina ugradna i napravio je kutiju u koju ova nije mogla da se spakuje), tako da je ostala ovako bela vidljiva. Nameravamo da prelepimo zelenu foliju preko nje da bude manje upadljiva.
Ovo je trpezarijski sto.
user posted image
user posted image
Njime smo jako zadovoljni. Od punog je drveta, čvrst, stabilan, čak i pretežak, jedva ga njih 4 pomeri, a ploča je medijapan. Uzeli smo odmah staklo da se ne bi oštetila. Uzeli smo ga na Sajmu nameštaja u Beogradu, iznenadivši se koliko je povoljniji od ostalih stolova od punog drveta.
I ovo je deo dnevnog boravka, s tim što klub sto i komodu za TV nismo pronašli odgovarajuću, pa hoćemo sami da pravimo.
user posted image
I zavese još nismo osmislili, ali to bi bio taj neki deo kuhinja + trpezarija + dnevni boravak. Imali smo ideju još i šankom da pregradimo kuhinju i trpezariju, kao i da napravimo kamin na tom zidu pored balkonskih vrata.
Slikala sam po mraku, verovatno bi na dnevnom svetlu sve bilo mnogo lepše, a slike čistije, jer prostorija ima svetla sa sve 4 strane, a jedan zid je skoro ceo u staklu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kakav nameštaj volite?
6.5.2011 0:19:50   
GRGA
Didy kuhinja i sve je divno ,boja kuhinje je bozanstvena,ja imam samo jedan zewlen deo viseci,i mogu ti reci da ti je majstor napravio odlicnu kuhinju,mi smo imali problema veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkih sa majstorem.Njegova moda z a namestaj je iz 60-tih godina tako da kada mi je napravio kuhinju malo je falilo da se onesvestim,pa sam na njegovo da li mi se svidja kuhinja rekla -NE!!!Skroz starinsku je napravio-boze me sacuvaj.Tebi je majstor napravio divnu kuhinju kao da je kupovna.Sa samolepljivim tapetom ces odlicno srediti masinu za sudove(ja sam tako napravila komodu za lampu)celu sam je oblepila crnim samolepljivim tapetom)nije skupo i zavrsices posao da nece ni iti potrebe da nesto naknadno pravite.Stos etice zavsa ja uvek imam duplikate pa onda menjam i stavljam zavese kako sam raspolozena:)

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kakav nameštaj volite?
6.5.2011 0:21:20   
GRGA
I da ja sanjam da mi kuhinja bude ovako cista i sporet,iz predhodno navedenih razloga nikada necu slikati kuhinju:)

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here