|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav nameštaj volite?
6.5.2011 3:15:04   
vukosava
ja volim jednostavan i udoban, bez kojekakvih rezbarija, samo jednostavne forme.

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Kakav nameštaj volite?
6.5.2011 4:01:38   
vukosava
npr. dnevna soba

user posted image

spavaca

user posted image

kancelarija

user posted image

kupatilo

user posted image

kuhinja

user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kakav nameštaj volite?
6.5.2011 16:03:38   
Ana RR
Didy, prelepo user posted image pravo je uživanje sređivati svoj životni prostor user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Kakav nameštaj volite?
6.5.2011 16:08:28   
nencydrew
Ni previše jednostavan, a ni stilizovan.Najlepši mi je italijanski dizajn

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kakav nameštaj volite?
6.5.2011 23:42:12   
GRGA
Ma mislim da je najbolja i najlepsa stvar imati velike,svetle i otvorene prostorije sa velikim i divnim prostorijama ,u takvoj sobi moze zguzvanu novinu da zakacis na zid i da izgleda divno!

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kakav nameštaj volite?
7.5.2011 13:37:38   
Verus
Divno vukouser posted image   Slazem se sa Anci u vezi americkih kupatila i kuhinja.  Tu se ipak dosta vremena provodi....bitno je da su velike da moze puno ljudi stati ( u kuhinju naravno ne u kupatilouser posted image ).  Takodje, njihovi radni delovi su dosta vislji, i sporeti, sto je super za nas visoke.  Kad god dodjem u Srbiju, osecam se kao da mi je radni deo i sporet do kolenauser posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kakav nameštaj volite?
7.5.2011 13:43:49   
pepeljuga
Ja sam u mojoj prosloj kuhinji (pod "prosloj" mislim u stanu u kom sam zivela sa eks-om user posted image ) napravila da mi kuhinja bude vislja nego sto je uobicajeno kod nas (to mi je savetovao majstor, a po ugledu na kuhinje u inostranstvu). Sad planiram opet tako da napravim, to je super!

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kakav nameštaj volite?
7.5.2011 13:49:05   
Verus
Ako Bog da zdravlja pa se vratim, i ja planiram po ovim merama...jedino ce onda sporet morati da stoji na necemu da bi bio iste visine, zar ne?  Ne verujem da ima visokih sporeta?  A znas, totalno mi je to glupo, sa obzirom na to da smo mi generalno "visoka" nacija....

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kakav nameštaj volite?
7.5.2011 13:52:09   
pepeljuga
Ja sam imala ugradnu rernu i plocu tako da su njih postavili na odgovarajucu visinu. Ispod rerne je bila fiokica gde sam drzala plehove ili tepsije, ma super stvar! A ako nemas ugradni nego obicni sporet, onda mislim da njega podignu na kao neko postolje (pa pretpostavljam da tu opet moze da se napravi npr. fioka ili nesto slicno).

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kakav nameštaj volite?
7.5.2011 13:54:08   
Verus
super!!!user posted image   znaci ima nadeuser posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kakav nameštaj volite?
7.5.2011 13:57:25   
pepeljuga
Ma ja sad kad god mogu gledam kojekakve sajtove, slike, mozgam kako cu da sredjujem stan (a da ne iskopiram sopstvene ideje iz proslog stana). Sad kad se uselim u teme sa namestajem i uredjenjem stana, ne izlazim dok se ne preselim user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kakav nameštaj volite?
7.5.2011 14:09:02   
jelena038
ja volim udoban namestaj.
imam fobiju od sterilnih prostora, belih garnitura, usijanih stakala i zubarskih ambijenata. volim prostore kao kod baka, karirane krparice i stolnjake, puno drvo, romanticno osvetljenje i mirise zivota, a ne sprejeva.
mogla bih da zivim u ovakvom prostoru, pre nego u bilo kom iz sadasnjih kataloga
user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kakav nameštaj volite?
7.5.2011 14:10:21   
Verus
Ja volim moderno kombinovano sa antikvitetima...pokusacu da nadjem sliku

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kakav nameštaj volite?
7.5.2011 14:14:04   
pepeljuga
Ja volim sve sterilno (ubi me horoskop), ali volim i da vidim te druge varijante. Kad smo kod fobija, mislim da ja imam fobiju od stilskog namestaja, narocito onih garnitura sa klizecim materijalom, sednes i skliznes, pa onda ne smes da se mrdnes (moj drug iz osnovne je imao takvu, uvek sam se pitala kako se oni zavale da gledaju tv a ne zavrse na tepihu user posted image )

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kakav nameštaj volite?
7.5.2011 14:37:25   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Ja volim moderno kombinovano sa antikvitetima..


Baš tako. Volim moderno sa detaljem koji je antikvitet.
Recimo fensi spavaća soba ova:
user posted image

sa stolicom za ljuljanje:
user posted image .



_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Kakav nameštaj volite?
7.5.2011 14:40:55   
Verus
Moj stil:

user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Kakav nameštaj volite?
7.5.2011 14:43:52   
Verus
Recimo, volim gole grede, moderne kauceve i stolice, a da je sto starinski, od debelog, punog drveta, sa rupicama, pukotinama...

Recimo na ovoj slici su kauc ,fotelja moderni, sto za kafu (sanduk) moz biti antikvitet, kao i sto, a i svetlo iznad stola, dok je svetlo iznad garniture ultra moderno. 

Kamin moze biti moderno uradjen, ali od kamena, prirodnog materijala (ne od plocica) a da je ogledalo neko starinsko itd...

Kapis?user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Kakav nameštaj volite?
7.5.2011 14:46:36   
moja ciklama
jelena 038 ja tu dva dana sastavila ne bih..
lepota je u različitosti!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Kakav nameštaj volite?
7.5.2011 14:47:43   
jelena038
ma bez obzira, ja u tim vasim prostorima ne bih mogla da otvorim smoki i pojedem ga. super je meni to kad idem u goste i kad mi dolaze gosti, al ja ne zivim samo pred i u gostima user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Kakav nameštaj volite?
7.5.2011 14:50:38   
Verus
Razumem te, ali, meni recimo ne mora biti soba uredjena kao da sam kod bake, sa starim stilom da bi bilo toplo...ja sebe skroz vidim zavaljena u fotelju sa nogama na tom starom, drvenom stolu, uz vatru, klopu u rerni i muziku, i uzivancijauser posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Kakav nameštaj volite?
7.5.2011 14:50:46   
jelena038
IZVORNA PORUKA: moja ciklama

jelena 038 ja tu dva dana sastavila ne bih..
lepota je u različitosti!
ciklamo, ovu sobu sam stavila kao krajnost, to veze sa stilom nema, ali je udobno i ne saplices se o namestaj. stavila sam tu sliku da kazem da bih radije i tu, nego u necemu sto vidim u salonima namestaja. nema vise namestaja koji odise zivotom, to mi smeta, sve se pravi da bi izgledalo, a ljudi kao da kupuju zbog drugih, a ne zbog svoje kicme i raspolozenja. to je moj utisak. nemam nista protiv, ali mislim da su ljudi malo izgubili kompas sta za sta sluzi.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Kakav nameštaj volite?
7.5.2011 14:58:23   
pepeljuga
E, ja iako volim moderan namestaj (vec rekoh, tata mi je kolekcionar antikviteta, muka mi je od toga, ceo zivot gledam starudije), volim i da mi je udobno. Nervira me kad ljudi unajme nekoga da im sredjuje stan. Ok za poneku ideju, ali kako neko moze da zna sta ti volis? Meni gomila ljudi govori da je kod mene kao u cirkusu, jer ja mnogo volim vesele boje. Moj najcrnji momenat u porodilistu je bio kad su me prebacili u sobu sa svetlo braon zidovima user posted image
Ma najbitnije od svega je da se ti dobro osecas tu gde zivis, pa kakav god da je stil.


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Kakav nameštaj volite?
7.5.2011 14:59:29   
bubulence
didy preeediiivnooo jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Kakav nameštaj volite?
7.5.2011 15:05:12   
Verus
 
Ovo si dobro rekla.  Zato volim neke jako stare "komade" namestaja.  Ali zaista uzivam i u modernom stilu, ali ako je fino "ukomponovano".  Ne volim one sobe gde se osecas da shtricsh iz prostora, gde je sve plastika i staklo.  Volim prirodne elemente, jer, i mi smo deo prirode zar ne? Tesko je osecati se deo necega sto prirodno, ne bi bilo deo tebe... Jel ja make sense?user posted image
IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: moja ciklama

jelena 038 ja tu dva dana sastavila ne bih..
lepota je u različitosti!
ciklamo, ovu sobu sam stavila kao krajnost, to veze sa stilom nema, ali je udobno i ne saplices se o namestaj. stavila sam tu sliku da kazem da bih radije i tu, nego u necemu sto vidim u salonima namestaja. nema vise namestaja koji odise zivotom, to mi smeta, sve se pravi da bi izgledalo, a ljudi kao da kupuju zbog drugih, a ne zbog svoje kicme i raspolozenja. to je moj utisak. nemam nista protiv, ali mislim da su ljudi malo izgubili kompas sta za sta sluzi.


(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Kakav nameštaj volite?
7.5.2011 15:11:20   
moja ciklama
ma ja lično mislim da ljudi biraju ono što je lakše za održavanje. user posted image
nisam mislila ništa ružno, kada sam napisala lepota je u različitosti, nego baš to, sreća da sve imamo svoje stavove..i da se razlikujemo..i sa tim razlikama poštujemo..

a inače profesori kod kojih sam odrasla, imaju na tu foru sredjenu kuću, kao što su je i moji baka i deka imali, ja sam maznula neku škrinju, nov ormar od Orahovine, čuveni kredenac i jednog dana ću to sve da pretvorim u nešto ovako i da uselim u vikendicu:


user posted image

user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here