|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:52:19   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: lence

cipi, sve dok mi nisi konkurencija, mali je BG za nas dve!


user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:54:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

... morati da napustim beograd i da odem negdje u inostranstvo ce mi sigurno teze pasti nego to sto sam trebala da odem iz slovenije. Ali videcemo jos kad i kako ce to biti samo znam jedno NECU SE VRATITI U SLOVENIJU!!! 


i nemoj...mi te volimo ovde!!!

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:58:50   
buhla
IZVORNA PORUKA: Nena81

A da li bi mogli iz veceg grada u manje mesto, gde nema kablovska tv, internet i sl pogodnosti?


pa ja definitivno idem u mnoooogo manje "mesto", ima kablovske i internet - na svu srecu! user posted image
iskreno jos nisam upoznata sa prednostima i manama, jer sam u prethodne 3 godine uglavnom isla vikendom... i vreme provodila ili u kuci kod mm ili isla sa njim kod njegovih rodjaka i prijatelja i ponekad na kafe i ruckove u neke restorane. tek sam sad za bozic malo prepesacila po grau videla gde sta ima... i kada smo se vratili kuci ja sam preplakala...
eto i ja sam sa novog beograda i uvek sam pricala da nemam nameru da se mrdnem na drugi kraj grada a kamo li u drugi grad! tu mi je sve, svaki mm ovih blokova znam, tu su moji, tu su mi prijatelji, tu mi je sve... ipak je to navika 33 godine isto okruzenje, manje vise isti tempo zivota...
imam osecaj da kad budem otisla tamo, da ce to biti kao... do sada sam se vozila brzim vozom, pa sam presela na kocije... mozda zvuci grubo... ali i bez obzira sto cu biti tamo sa njim i nasim detetom, znam da ce mi biti tesko i da ce mi faliti ovaj ritam koji ovde imam, ljudi... vec sam pisala negde on nema prijatelje, druzi se sa par rodjaka i kumovima, vidja se sa njima svake prestupne godine... a ja, ne mogu ni da se izdogovaram ovde sa kim cu pre da se vidim... i mislim da ce me to najvise ubiti tamo... ne zelim da postanem ocajna domacica! user posted image



_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 0:01:13   
Anoniman
buhla, ima mi ovde da se skupimo  i da dodjemo kod tebe...
pa u krusevac kod gagane
pa u nis kod modessty

i tako redom...user posted image

idi na temu trudnicko bolovanje, nesto sam dopisala pa ce mozda i tebi znaciti

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 0:14:15   
gagana83
IZVORNA PORUKA: OTI

buhla, ima mi ovde da se skupimo  i da dodjemo kod tebe...
pa u krusevac kod gagane
pa u nis kod modessty

i tako redom...user posted image

idi na temu trudnicko bolovanje, nesto sam dopisala pa ce mozda i tebi znaciti


Ti si mojeuser posted image
Uvek me se setisuser posted image
Mogu i ja da dodjem tamouser posted image Imam sestru i brata bas na NBG
Dok nisam ostala trudna,isla sam redovno,tako da cim Una malko ojaca eto meneuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 0:20:39   
Verus
a kod mene necete da dodjete?user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 0:23:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

a kod mene necete da dodjete?user posted image


hocemooooooo!!!

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 0:25:19   
Verus
user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 0:33:08   
lence
Sad malo ozbiljno, mislim da treba odvagnuti sta se preseljenjem dobije a sta gubi. Za neke stvari (ljude) je vredno napraviti zrtvu. Savetujem da se treba otvoriti malo i prema toj novoj sredini a ne samo zatvoriti u svoj nacin zivota i razmisljanja. Definitivno nije lak potez.

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 0:48:08   
buhla
slazem se  sa tobom lence...
mozda ludim user posted image ali pocela sam da pricam sama sa sobom... tj da ubedjujem samu sebe da ne gledam sve tako crno, da pocnem da pozitivno razmisljam o tom preseljenju, pa sta bude bice! Bas to da dam sansu toj novoj sredini, jer ako odem tamo tako mracna i negativna, nece mi sigurno biti dobro!

Kakve su ti misli, takav ti je zivot!


< Poruku je uredio buhla -- 9.2.2010 0:49:32 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 8:48:43   
NadaR
I ja sam promijenila grad... iskreno ,nije bilo bas lako ali je jedino bilo vazno da mm i ja budemo zajedno... pa nebitno gdje!user posted image

Brzo se naviknes!

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 8:51:29   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

I ja sam promijenila grad... iskreno ,nije bilo bas lako ali je jedino bilo vazno da mm i ja budemo zajedno... pa nebitno gdje!user posted image

Brzo se naviknes!
slazem seuser posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 8:54:44   
Trcosava
Joj ja mislim da jedino ja ovde razumem Buhlu i njene strahove... Još sam u goroj situaciji... Mm ovde nema ni jednog prijatelja, on je ovde živeo do svoje 11 godine, posle se preselio u drugi grad i tamo mu je ona šačica prijatelja... Buhla draga, da te utešim - kad dođe bebac nećeš imati baš vremena da misliš o prijateljima
Neću da te lažem, užasno će ti nedostajati prijatelji, brzi Beograd... ali vremenom se nadam da ćemo i ti i ja se naviknuti na novu sredinu


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 8:57:27   
NadaR
Pa Buhlica stize u moju drzavu...user posted image
Cim prvi put izadje sa bebom u setnju,upoznace bar 5 mama ... user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 9:06:55   
indy_25
Ja sam isto dosla kod muza u Holandiju nema jos puna godina kako sam ovdje. U pocetku sam non stop plakala, on radi ja sam s djetom u kuci izadjem napolje ne znam beknuti s ljudima ma fuj. Bas je ruzno kad moras da ides iz svoje zemlje. Sada se vec adaptiram pocela sam ici u skolu i nasla sam neke prijateljice ( kineskinju, crnkinju i jednu iz portugala ) one znaju engleski pa s njima mogu da pricam. Ali opet mi nije to to. Hocu da idem na kafe sa drugaricama da pricam na nas jezik hocu sve naseeeee. Mrzim Holandiju ali volim mog muza.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 9:07:02   
buhla
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Pa Buhlica stize u moju drzavu...user posted image
Cim prvi put izadje sa bebom u setnju,upoznace bar 5 mama ... user posted image


user posted image ja sam komentarisala da imam da salecem zene u parkicu da bi imala sa kim da pricam user posted image

ma mozda mi sve to i ne bi tesko palo, ali vi ne znate kakav ja pritisak imam od ljudi ovde. mama je rekla da ce da me se odrekne (sigurno da nece) ali opet nije svejedno kad ti tako kaze, ona je preplakala kad je brat poceo da zivi sa devojkom, to je bila tragedija, a zive na  drugom kraju grada. pa drugarice (ne sve) zasto ne insistiram da on predje, a ako nece mozemo i ovako da zivimo kao do sad da se vidjamo jednom u mesec dana!user posted image
za par meseci cu da vam pricam prve utiske... dobro pa imam vas, pa cemo se tesimo medjusobno user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 9:11:11   
NadaR

IZVORNA PORUKA: indy_25

Ja sam isto dosla kod muza u Holandiju nema jos puna godina kako sam ovdje. U pocetku sam non stop plakala, on radi ja sam s djetom u kuci izadjem napolje ne znam beknuti s ljudima ma fuj. Bas je ruzno kad moras da ides iz svoje zemlje. Sada se vec adaptiram pocela sam ici u skolu i nasla sam neke prijateljice ( kineskinju, crnkinju i jednu iz portugala ) one znaju engleski pa s njima mogu da pricam. Ali opet mi nije to to. Hocu da idem na kafe sa drugaricama da pricam na nas jezik hocu sve naseeeee. Mrzim Holandiju ali volim mog muza.


To je to ... i vrijedno zrtve !
user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 9:13:04   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: buhla

user posted image ja sam komentarisala da imam da salecem zene u parkicu da bi imala sa kim da pricam user posted image

ma mozda mi sve to i ne bi tesko palo, ali vi ne znate kakav ja pritisak imam od ljudi ovde. mama je rekla da ce da me se odrekne (sigurno da nece) ali opet nije svejedno kad ti tako kaze, ona je preplakala kad je brat poceo da zivi sa devojkom, to je bila tragedija, a zive na  drugom kraju grada. pa drugarice (ne sve) zasto ne insistiram da on predje, a ako nece mozemo i ovako da zivimo kao do sad da se vidjamo jednom u mesec dana!user posted image
za par meseci cu da vam pricam prve utiske... dobro pa imam vas, pa cemo se tesimo medjusobno user posted image



buhla draga i moj tata je to meni rekao ''ako ćeš da ideš - ja ću da te vozim, ali više nemaš ni oca ni majku''
pa da vidiš kako su trčali da vide unuku i vize vadili user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ne brini za svoje, oni to kažu u afektu i iz želje da ostanemo večito njhove male devojčice, da ne idemo od njih... zamisli ja sam još i jedinica....
indy i tebe razumem, s tim da ja ipak razumem slovenački ali ga užasno slabo govorim user posted image user posted image user posted image user posted image toliko slabo da me bolje razumeju kad pričam na srpskom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 9:13:47   
NadaR
Buhlice, u svemu tome je jedino vazno da ti,tm i beba budete zajedno i budete srecna porodica!
Svi ostali ce prezivjeti ! Bitno je da ti budes srecna!


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 9:18:56   
BabyG
Evo da se i ja pohvalim! Mm se preslio iz Podgorice u Novi Sad ZBOG MENE! user posted image Tada smo bili u vezi i nismo ništa određeno planirali i posle dva meseca-user posted image .. user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 9:19:59   
Trcosava
user posted image baby g to se ne računa - znaš za vic o crnogorcima i bgd? (znam da je NS u pitanju ali opet user posted image user posted image user posted image )

šalim se naravno, user posted image za žmu user posted image


< Poruku je uredio Trcosava -- 9.2.2010 9:20:19 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 9:20:36   
BabyG
Inače, svaka čast devojke! user posted image user posted image user posted image Iskreno, ja ne znam kako bi podnela to da sam jako daleko od mojih. I ovako potrošim sav kredit na mamu, jer se čujemo 20x na dan..

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 9:22:09   
BabyG
IZVORNA PORUKA: Trcosava

user posted image baby g to se ne računa - znaš za vic o crnogorcima i bgd? (znam da je NS u pitanju ali opet user posted image user posted image user posted image )

šalim se naravno, user posted image za žmu user posted image



Ne znam koji! user posted image Al', ti o crnogorcima su mi najdraži! user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 9:23:49   
Trcosava
pa ono kad bi crnogorcima svetlele oči - beogad bi bio kao las vegas noću user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja se malo šalim nemoj pričaš muuužuuu user posted image user posted image user posted image user posted image

(ja redovno pričam mužu viceve za sloveniju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 9:36:12   
BabyG
 user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Znam, znam! Ma, navik'o je ovaj moj.. Samo nalazim neke vicOve i podjebuser posted image ga! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here