|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 9:44:59   
*Alexx*
Od skoro sam mišljenja da bih se ODMAH preselila u drugu državu kad bih dobila neki dobar posao tamo. Pritom, nemam ja uopšte loš posao ovde, radim posao za koji sam studirala, plata mi je i više nego dobra, super ljudi na poslu... Ali sada, sa bebom, mi se čini da Bgd nije mesto za decu. Volela bih kada bi mi sve bilo blizu (ili da živim u centru Bgd-a - sad će OTI da me demantuje).
Ja sam se sa 13 godina se preselila iz Zagreba u Beograd, i valjda zbog toga ne osećam tu povezanost za neki deo grada. Pravo da vam kažem, volela bih da se preselim na Nbgd (i tu me svi popljuju, ali zato što je moje društvo uglavnom sa "starog" Bgd) - sve ravno, tu su šetališta, široke ulice, tržni centri... No, to mi se neće ispuniti, pošto mm ne voli Nbgd.
Zlo mi je od gužvi, od uličica, od razrovanih pešačkih staza...
Mislim da bih, u Srbiji, osim Bgd-a volela još u NS da živim, na primer. Ali opet u centru user posted image

Ali da odgovorim na pitanje iz naslova: kad mi mm dobio neki dobar posao, bolji od sadašnjeg, negde drugde, ne bih razmišljala. Odmah bih nas spakovala. Home is where your heart is. A moje srce je uz moju bebu i mog muža.



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 9:52:52   
LillyT
Preselila bih se u drugu drzavu bez trunke razmisljanja. Nemam taj osecaj pripadnosti bilo gde, jednostavno, tamo gde mi je dobro i lepo, tamo je moje mesto.
E sada, ne znam da li bih se preselila u manji grad (pricam za Srbiju) jer sam ja dosla iz manjeg grada. Mislim da ne bih. Mada, imam par prijatelja koji su otisli iz BG-a u manje gradove i odlicno im je. Imaju veca primanja, veci zivotni prostor, a do BG redovno dolaze (ili NS). Sve zavisi od prioriteta.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 9:57:05   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: LillyT

Mada, imam par prijatelja koji su otisli iz BG-a u manje gradove i odlicno im je. Imaju veca primanja, veci zivotni prostor, a do BG redovno dolaze (ili NS). Sve zavisi od prioriteta.



Ako je mesto uz autoput, u Bgd-u si za dva sata user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 9:59:34   
indy_25

IZVORNA PORUKA: LillyT

Preselila bih se u drugu drzavu bez trunke razmisljanja. Nemam taj osecaj pripadnosti bilo gde, jednostavno, tamo gde mi je dobro i lepo, tamo je moje mesto.
E sada, ne znam da li bih se preselila u manji grad (pricam za Srbiju) jer sam ja dosla iz manjeg grada. Mislim da ne bih. Mada, imam par prijatelja koji su otisli iz BG-a u manje gradove i odlicno im je. Imaju veca primanja, veci zivotni prostor, a do BG redovno dolaze (ili NS). Sve zavisi od prioriteta.



Tako sam i ja razmisljala prije nego sam dosla ovdje. Pogotovo sto sam se patila u mojoj zemlji sto se tice finacija posla plate nepravde u drzavi itd. I bila sam toliko sretna sto idem na bolje i mislila sam da mi nikada nece faliti mjesto u kojem sam zivjela. Ne kazem ja ni da mi nije bolje ali fali ti brate sve tvoje na sto si navikao u svakoj drzavi su ljudi drugaciji kulture mentalitet itd i tesko je na pocetku. a meni najvise fale ispijanje kafe i nas jezikuser posted image i cesto sam tuzna zbog toga.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
9.2.2010 11:36:12   
Lu
IZVORNA PORUKA: cipiripi


sta ti je ljubav..sta ti je volja da uspes sa nekim, mnogo znaci kad ti neko "znaci sve" i kad si pored nekoga srecan...
sreca ispunjuje ljude, daje im volju i za druge stvari, tu je dobro raspoloznje kao i zelja za akcijom iz dana u dan..

mislim da kad izmedju dvoje postoji hemija i razumevanje, da ne predstavlja prepreku ni da se presele na severni pol (karikiram malo )...

uvek se nadje nacin da se vidis sa nekim i da se cujes..bitno je samo da ZELIS!


Slažem se potpuno,jedan je život i ako ćemo uvijek žaliti za nečim onda nema smisla,treba ići gdje je NAMA bolje a  MI smo obitelj... muž,žena,djeca!
 
Svi mi imamo nekoga,mamu,tatu,braću,sestre ali obitelj je ta s kojom provodimo život!
Ni mene ne drži mjesto a pogotovo me ne drži ovo šugavo mjesto i šugava država iz koje se trude svim silama da nas isele ali ja nemam kud,mm ima takav posao da mijenja ne gradove nego države često a da se seljakamo sa djetetom nema šanse, plus što bi nam to bila finansijska propastuser posted image
Dakle,bez razmišljanja bi išla za njim bilo gdje da mu sada odrede da će duži naredni period raditi u jednom mjestu!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
10.2.2010 13:51:24   
Rivana
Iz Beograda, gde sam rodjena sigurno ne bih otisla. Moj zivot je ovde.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
10.2.2010 14:05:35   
SUPER MAMA
tamo gde mi je dobro i lepo, tamo je moje mesto.


Morala sam ovo da kopiram jer ovo sam upravo ja.ja sam ostavila 25 godina zivota u Skoplju ceo moj zivot dotle cela moja familija ali ljubav cini cuda.
Mislila sam da ce mi biti mnoogo tesko ali samo malo u pocetku dok naucim kolko tolko BG a hvala bogu imala sam i podrsku od supruga negove prijatelje su mi u svemu pmagali i nisam se osetila u nijednom trenutku sama.
naravno da mi fale moji ali nije to tako tragicno ili ne znam sta jednostavno ovde vidim sebe i moju porodicu.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
10.2.2010 14:09:19   
Anoniman
Zašto da ne ... ne znam zašto ljudi prave tragediju oko toga
Ja jako volim Sarajevo, ali kad bi dobila bolje uvjete bilo gdje drugo, ma odmah bi razgulila

Ja sve pomenuh sem ljubavi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 10.2.2010 14:11:06 >

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
10.2.2010 14:17:18   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Zašto da ne ... ne znam zašto ljudi prave tragediju oko toga
Ja jako volim Sarajevo, ali kad bi dobila bolje uvjete bilo gdje drugo, ma odmah bi razgulila

Ja sve pomenuh sem ljubavi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



To se podrazumevauser posted image

Citala sam jedan text o povezanosti dece i roditelja u Srbiji, naravno da ne bih mogla sa svim da se slozim, ali sustina je pogodjena.
Vecina ljudi ovde (mislim na Srbiju) bi se raspala bez mame i/ili tate jer su oni tu njima za sve. Od svih mojih bg drugarica jedino je JEDNA otisla od roditelja kada se zaposlila i pri tome nije imala neku ludilo platu. Secam se kada je jedna zena izjavila, sto bi moje dete islo od kuce, kada ima sve sto mu treba kod nas!?! Alo, dete ti ima 32 godine!!!! To je neka cudna povezanost, mozda bolje receno zavisnost. Od nasih poznanika zena je isla na Novi Zeland da im cuva dete?!? Zato vecina na to i tragicno gleda, nema ko da cisti iza njih.




_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
10.2.2010 14:46:44   
Leki 77
IZVORNA PORUKA: LillyT

.... tamo gde mi je dobro i lepo, tamo je moje mesto. ....



Mislim da se oko ovoga svi slazemo. S' tim sto je meni u Bg-u dobro i lepo. I suprug i ja imamo sjajne i odlicno placene poslove, svoj stan itd. Oboje smo rodjeni u Bg-u tako da su nam ovde svi. Trenutno, ne znam sta bi nam negde drugde mogli ponuditi, a da je bolje. Kazem trenutno, jer nikada ne znas sta nosi sutra.
Bilo bi mi veoma tesko da se preselim u drugi grad. Prvo, volela bih da mi deca odrastu u Bg-u. Drugo, ne mislim da je moj posao manje vazan od suprugovog.

IZVORNA PORUKA: LillyT

....Od svih mojih bg drugarica jedino je JEDNA otisla od roditelja kada se zaposlila i pri tome nije imala neku ludilo platu. ....To je neka cudna povezanost, mozda bolje receno zavisnost. ..... Zato vecina na to i tragicno gleda, nema ko da cisti iza njih.



Ja prva ne bih otisla od roditelja da je trebalo da zivim sama. Jednostavno, ne volim da se vratim u praznu kucu pa makar samo da spavam. Prosto ne vidim zasto postupati po nekom obrascu ako ti ne odgovara? Cim smo se suprug (tada decko) i ja zaposlili, poceli smo da zivimo zajedno. Da nisam imala decka, a da sam imala drugaricu ili druga koji bi hteli slicno, preselila bih se i zivela sa njima jer ne volim da zivim sa roditeljima, ali ne po svaku cenu. Ali sama....pa verovatno se dugo ne bih odlucila na taj korak. Nikada mi ni na kraj pameti nije bilo da je razlog sto ljudi zive sa roditeljima to sto vole da se cisti iza njih. Ja za to imam zenu koja cisti stan, ne mamu. Mislim da to nije lepo reci.
I sada mi puno znaci sto su i suprugovi i moji roditelji blizu. I kao veoma malog, Igora sam ostavljala njima i to mi je mnogo znacilo. A znam da to mnogo nedostaje mojim prijateljima koji zive u inostranstvu.
Poenta je izvagati sve i prema licnim afinitetima odreagovati, a ne prema (ne)ocekivanim obrascima ponasanja.


(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
10.2.2010 15:12:04   
LillyT
Malo si omasila poentu onoga sto sam napisala, ali nema veze. Kada sam napisala cisti, izmedju ostalog (pa i ciscenja) sam mislila i na resavanje nekih problema (cuvena recenica, to ce moj tata meni da sredi). Nazalost, znala sam dosta ljudi koji jednostavno nemaju pojma da budu sami. Nemaju pojma, ne umeju da plate racune, ne znaju sta treba da se kupi u prodavnici, i slicno (nadam se da razumes na sta ciljam). Konkretan primer je moja poznanica koja ne ume da spakuje putnu torbu, nego joj mama pegla stvari, a tata slaze. Zena ima 32 godine. O tome ja pricam. A ovo, da li hoces sam ili ne, nije poenta, postoje i cimeri, postoji brat, sestra, stvar izbora. Ja iskreno mislim da je potrebno da se "deca" sto pre osamostale, da malo osete i zivot bez roditelja. Ali sada smo otise totalno van teme, bice belaja
Nego, bila je super emisija o organskoj hrani, pre neko vece (u produkciji BBC-a), pa sam te se bas setila user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
10.2.2010 15:35:34   
Lu
Lilly,ne zato što si otišla offuser posted image  nego možda će te zanimati tema,
SPREMNOST ZA BRAK

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
10.2.2010 16:09:25   
Leki 77
IZVORNA PORUKA: LillyT

Malo si omasila poentu onoga sto sam napisala, ali nema veze....


Izgleda da jesamuser posted image

IZVORNA PORUKA: LillyT

Nazalost, znala sam dosta ljudi koji jednostavno nemaju pojma da budu sami. Nemaju pojma, ne umeju da plate racune, ne znaju sta treba da se kupi u prodavnici, i slicno (nadam se da razumes na sta ciljam). Konkretan primer je moja poznanica koja ne ume da spakuje putnu torbu, nego joj mama pegla stvari, a tata slaze. Zena ima 32 godine. O tome ja pricam.



To je toliko strashno da ja to jednostavno ne kapiram! Bez uvrede, ali to su retardi. Mene mama nije pakovala ni za eksurzije u osnovnoj skoli (samo je proveravala da li sam sve spakovala user posted image  ). Srecom, ja se izgleda bas druzim sa samostalnim ljudima. Moja kuma, npr. zivi sama, a ja mislim da to ne bih mogla.

IZVORNA PORUKA: LillyT

Nego, bila je super emisija o organskoj hrani, pre neko vece (u produkciji BBC-a), pa sam te se bas setila user posted image



Za ovo cu ti poslati pp da ne preterujem sa bezobrazlukom user posted image  (posto rec nisam napisala na ovoj temi, o temiuser posted image  zbog cega se izvinjavam ).

< Poruku je uredio Leki 77 -- 10.2.2010 16:12:07 >

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
10.2.2010 16:21:14   
*Alexx*
OFF, oprostite moderatori: Aaaaa, nemojte na pp o organskoj hrani, hoću i ja da znam!!! Ako nemamo već temu, otvorite user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
10.2.2010 16:28:37   
Lu
Imamo i touser posted image

KLIK

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
10.2.2010 16:37:28   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Imamo i touser posted image

KLIK


Lu meni daje link na preglasnu muziku, a ne na hranu


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
10.2.2010 19:22:47   
Anoniman
Mozda cu ja da se selim! Ako mm prime u Zemun,docicu i ja!user posted image
Samo mi je krivo sto ne volim taj Beogrda,guzvu,strah me kako cemo da prezivimo sa tim paricama... A za ostalo me briga! U svakom slucaju bih otisla od mojih zbog faxa a za drustvom ne patim jer su mi jedna drugarica u Italiju a druga u Prokuplje...
Samo razmisljam o prevozu,parama...
A jedva cekam da budem sa mm gde god da je to!

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
10.2.2010 19:38:49   
maslinica
nisam iscitala sve postove...ali da se ukljucim...ja ne da sam otisla u drugi grad, ja sam i drzavu promenila..i zapocela sve, ALI, sve od nule....nista nigde, osim muza...sve ostalo novo...mama mi 400km daleko, drugarice i tako redom...elem...nije lako...on ima svoj zivot, svoje drugare, svoj posao, svoju mamu, brata...sve,a ti nemas nista...imas muza, koji kolio god se trudio da je tu prisutan, jednostavno mora da ode...koliko god smisljao zajednicka druzenja sa parovima, opet postoji to musko druzenje...a ti ne mozes da organizujes zensko, je ga nemasuser posted image ....onda sizis i mrzis se i sve redom...znas da ce sve to proci kad se socijaliziras, nadjes posao...e onda, u mom slucaju ni diploma nije priznata, pa nazad u skolu, 9 ispita razlike....i tako redom....a sta je najbolje. mi se toliko lepo slazemo i volimo i sve mi je sa njim onako kako sam si zelela kao devojcica koja je mastala kako to izgleda u brakuuser posted image user posted image ....tako da cekamo malog anjdela da se rodi i da nas zivot dobije novi smisao....sve ostlo ce se vec resiti i posloziti....sad vec imam pokoju drugaricu, odem na kafu, prosetam u nekoj svojoj reziji...sve dolazi na svoje. Ali da je lako biti daleko od kuce...meni nije ni malo...nadam se da ce nekom pomoci u odluci..mislim da taj neko, zbog koga odlazis, mora biti 100% taj fiksirani, voljeni i jdini...jer jedino tako mozes da preguras sve muke koje stizu sa odlaskom iz svoje sredine. NAravno ako u toj nekoj novoj nemas nikoga....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
10.2.2010 22:47:06   
Lu
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Imamo i touser posted image

KLIK


Lu meni daje link na preglasnu muziku, a ne na hranu


Sorry greška,evo KLIK na organsku hranuuser posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
10.2.2010 22:53:30   
viking
Ja sam zbog muža ostala u BG, a htela sam da idem u Australiju, jel se i to računa? user posted image

Nije mi žao, s njim bih i u kartonsku kutiju, ali često mislim šbbkbb...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
10.2.2010 23:01:58   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Verus RR

a kod mene necete da dodjete?user posted image


Evo zeno teram muza da nadje nesto u americi za phd user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
15.2.2010 14:24:37   
Iwana87
Sve ti je lepo kad si zaljubljen,pa i ta kartonska kutija vikinguser posted image Ali nije bas sve tako slatko.Meni bar nije.Dosla sam iz grada u selo,iz jedne u drugu drzavu.jedina prednost je sto je jezik isti,mada oni(makedonci)to nece da priznaju ali meni jeste.Evo sad,sedim u kuci,nemam kod kog da odem na kafu,nemam sa kim da razgovaram o nekim stvarima niti bih se usudila da pricam onako kako sam pricala sa drugaricama.Sve u svemu trudim se da ne razmisljam o svemu tome jer sam se udala za mm a ne za drzavu ili selo,i volim njega a na sve ostalo cu se nadam se vremenom naviciuser posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
15.2.2010 16:59:24   
lence
IZVORNA PORUKA: Iwana87

.jedina prednost je sto je jezik isti,mada oni(makedonci)to nece da priznaju ali meni jeste.Evo sad,sedim u kuci,nemam kod kog da odem na kafu,nemam sa kim da razgovaram o nekim stvarima niti bih se usudila da pricam onako kako sam pricala sa drugaricama.Sve u svemu trudim se da ne razmisljam o svemu tome jer sam se udala za mm a ne za drzavu ili selo,i volim njega a na sve ostalo cu se nadam se vremenom naviciuser posted image

Pa iskoristi to sto "pricate isti jezik" pa pronadji ljude s kojima mozes razgovarati (slicnih razmisljanja, interesovanja). Tesko da ce ti se desiti novo prijateljstvo ako ti sama nesto ne pokrenes. Trik je u tome da se ti otvoris novoj sredini a ne da cekas da oni dodju tebi. user posted image

< Poruku je uredio lence -- 15.2.2010 17:00:04 >


_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
15.2.2010 17:41:07   
Iwana87
da bih upoznala nekog moras da se kreces medju ljude,da bi se kretao medju ljude,moras nesto i da radis,jer ne vidim kako cu ako odem sama da setam gradom da upoznam nekog,Znam ja ovde ljudem,nije da bas nikog neznam,ali za sad stvarno nema neka osoba koja mi je legla da mogu da pricam sa njom o svemu,narocitu sto je sredina takva,mislim na celu zemlju,da je vera u bajke i bajalice veca od razuma pa pri svakoj normalnoj prici nailazis na neku babsku,a meni jako smeta slusanje takvih stvari narocito od osoba mojih godna.

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
15.2.2010 21:32:01   
gaganica
hmm.. Ja sam se iz lepog rodjenog Beograda udala u ovu ovde Podgoricu user posted image i nikada necu moci da se naviknem na ovaj narod i ovaj grad.. A radim, idem na posao, ali sto kaze jedna moja koleginica koja je isto iz Srbije i koja je ovde 20 godina "ja i dalje mislim da sam dosla ovde na vikend.." Dve godine sam ovde i poznajem grad, ali nemam drugaricu, nikoga sa kim mogu da popricam i da popijem kafu i da malo "opustim mozak" user posted image niti imam onu spontanost koju sam imala ziveci u Beogradu. A da mi sve nedostaje-nedostaje mi i uvek ce mi nedostajati, posebno moja porodica i prijatelji koji su 500 km daleko, jer porodica mm-a i njegovi prijatelji ipak nisu moji, i nikada nece biti ma koliko se svi mi trudili, i sa jedne i sa druge strane. Tesko je jer ipak muz nije sve u zivotu, svaka od nas je imala i zivot pre nego sto se udala, a meni delovi tog zivota nedostaju. Sad bi neko mogao da mi kaze da mozda nisam napravila dobar izbor, ali neke stvari ne mozes da znas dok ih ne osetis i ne dozivis. Jesam napravila dobar izbor muskarca, a to je zahtevalo preseljenje ovde, tako da, obrni-okreni, cela moja prica je bespotrebna, ali eto.. napisala sam pa da ne brisem user posted image

_____________________________

nista nije tako crno kao sto je nebo plavo

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here