|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (14.12 -18.12.2020) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tito i ja (mi pioniri)
4.5.2011 13:06:00   
majathegreat
Svaka naša petica
kao ljubičica,
procveta u osmehu
tvoga vedrog lica.
Svaka naša lepota
kao izvor čista,
i u tvojim očima
ko sunce zablista.
Da učimo to želimo,
da branimo to umemo
da volimo i to smemo,
druže Tito, druže Tito
mi ti se kunemo.

Znam i dalje na jezicima naroda i narodnosti, ali ne znam da pišem... A i to što znam pitanje je da li baš tako kaže.user posted image
No, moja osnovna škola još uvek nosi naziv Prva vojvođanska brigada i nadam se da ga neće promeniti. Bio je pokušaj sa Svetim Savom, ali neuspešan.
A one starije pionirke smo zvali predvodnice.

< Poruku je uredio majathegreat -- 4.5.2011 13:07:10 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
4.5.2011 13:49:27   
Anoniman
"Danas, kada postajem pionir, dajem časnu pionirsku reč, da ću marljivo učiti i raditi i biti dobar drug......" user posted image

Pošten
Iskren
Odan
Neustrašiv
Istrajan
Radan

Inače, ja s' ponosom živim u ulici Aleja Maršala Tita i to je jedna od retkih kojoj nisu promenili ime kad su u celom gradu preimenovali trgove i ulice user posted image

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 52
4.5.2011 13:56:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Nikada mami necu oprostiti sto mi nije iskehlala jednu kragnu (milje user posted image ) za tu priliku. Da onako fino viri ispode marame user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sam "čipku" dobila od bake user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 53
4.5.2011 14:01:25   
Anoniman
Ja nisam bila pionir ni u prvom osnovne user posted image i...nikad nisam dobila crvenu maramu user posted image user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 54
4.5.2011 14:03:32   
pepeljuga
Svaka naša petica
kao ljubičica,

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ahahahahaaa, kako je ovo super!!!

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 55
4.5.2011 23:48:31   
lidija 011
Evo jos jednog Titovog pionira... Ljudi moji, desilo se prije par mjeseci da gledam prvi program rtcg i vidim sebe, kako sa drugaricama iz prvog osnovne, igram i pjevam na Gorici(brdo u Podgorici) povodom dana Republike! Nisam mogla da vjerujemuser posted image

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 56
5.5.2011 0:06:52   
mikica sa
kod nas su bijele kapice dobijali oni koji postaju pioniri u skolskim salama za fiskulturu a mi koji smo to postali u kasarni dobili smo plave kapice i bili vrlo ponosni na njih. ja i dan danas imam omladinsku clansku knjizicu user posted image
ej, a je li neka od vas nosila stafetu? ja jesam user posted image
ukratko, bila i pionirka i omladinka, ponosna i ne kajem se ni zbog cega user posted image

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 57
5.5.2011 0:09:20   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: lidija 011

Evo jos jednog Titovog pionira... Ljudi moji, desilo se prije par mjeseci da gledam prvi program rtcg i vidim sebe, kako sa drugaricama iz prvog osnovne, igram i pjevam na Gorici(brdo u Podgorici) povodom dana Republike! Nisam mogla da vjerujemuser posted image

user posted image user posted image user posted image

Mikice user posted image Bravo za stafetu.

meni je nisu davali valjda iz sigurnosnih razloga user posted image

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

Direktna veza do poruke: 58
5.5.2011 0:10:16   
choopa choops
KLIK

Direktna veza do poruke: 59
5.5.2011 0:14:14   
indy_25
I ja sam posljednja generacija titovih pionira i jos immkapu i maramu kuci a i pjzsmica se sjecam user posted image

Direktna veza do poruke: 60
5.5.2011 16:10:33   
Anoniman
Ja dok sam krenula u prvi razred sve pesmice su izbacili iz citanki, pa ni jednu ne znam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 61
7.5.2011 0:26:28   
lidija 011
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Mikice user posted image Bravo za stafetu.

meni je nisu davali valjda iz sigurnosnih razloga user posted image

Ma totalno ludilo... zamisli vidis sebe 23 godine mladju, sa mlijecnim zubima, u nekoj crvenoj haljinici, sa plavom kapom i crvenom maramom i sve to na tv-u... a nisam ni znala da postoji taj snimakuser posted image
Sto iz bezbjednosnih? Da ne potpalis neku logorsku vatricu?user posted image user posted image user posted image

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

Direktna veza do poruke: 62
7.5.2011 0:28:36   
Brana
Mene je to vreme zaobislo..

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

Direktna veza do poruke: 63
7.5.2011 5:14:16   
vukosava
sta da vam kažem osim to da sam rodjena za Dan republike user posted image
pravila sam kobajagi pionirske žurke

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 64
16.5.2011 23:40:00   
choopa choops

Ma totalno ludilo... zamisli vidis sebe 23 godine mladju, sa mlijecnim zubima, u nekoj crvenoj haljinici, sa plavom kapom i crvenom maramom i sve to na tv-u... a nisam ni znala da postoji taj snimakuser posted image
Sto iz bezbjednosnih? Da ne potpalis neku logorsku vatricu?user posted image user posted image user posted image

user posted image

Iz bezbjednosnih..zato jer sam vrlo talentovana za trcanje i tako to user posted image

Direktna veza do poruke: 65
17.5.2011 0:22:52   
Brand new mama
Evo i mene da se prijavim i ja.Gdje da stanem u red?user posted image Cijele ceremonije se sjecam,padao je neki ludacki snijeg,tata me nosio do skole u rukama...a meni najveci utisak stavila moja Sandra koja se od nervoze(ili brda cokolade) ispovracala za sve pionire.Ali je hrabro stajala da joj vezu maramu!!!!
P.S. Meni niko nije govorio da trebam Tita da volim vise nego blizu familiju,a prva knjigaa koju sam procitala u osnovnoj je bila " Put u srediste zemlje" i imala sam najboljeg ucitelja na svijetu,koji je trpio sve nase ispade i moje dugacke monologe o vulkanima.A bila sam i u Kumrovecu,mada mi je najludji ipak bio spomenik Matiji Gubcu
P.S.2-Jel' mi se samo cini ili sam stara ko Biblija? mada nisam stigla da budem omladinka...a ni ORA-e nisam posjecivala

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

Direktna veza do poruke: 66
17.6.2011 16:46:04   
Mishica 77
Ta sam! user posted image
Eeeeee, to su bila vremena...... Plave suknjice, bele dokolenice, bele košulje, crvena marama i plava kapica.....

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 67
29.11.2019 13:09:33   
bebilule
Što se slatko ismijah ovoj zezanciji

user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 68
29.11.2019 13:19:20   
Ana RR
Hahahaha user posted image

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 69
29.11.2019 14:15:05   
mama Jo
Aaaahahahahaha umreh user posted image mark who are these people hahahaha joj boze

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 70
29.11.2019 14:21:59   
Peace*

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 71
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:

image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Najlepse ime za decaka?
BojanaLazovic

Najlepse ime za decaka?

Jakov (27%)

Jovan (35%)

Sava (15%)

Aksentije (2%)

Sergije (9%)

Aleksije (12%)

Ukupan broj glasova: 211

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here