|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Štapni mikser, blender
9.6.2014 15:28:41   
World
Da li je neko upucen u to da li postoji mogucnost kupovine posude za blender posebnoi gdje? Mulineks je blender, obicni.. Zao mi da bacam ako se moze kupiti, nije bas ni jeftin...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Štapni mikser, blender
9.6.2014 15:31:36   
Anoniman
zar ne mozes da koristis bilo koju plasticnu posudu? mozda u radnjama sa tim plasticnim stvarima nadjes nesto odgovarajuce.

(odgovor članu World)
  Direktna veza do poruke: 202
   RE: Štapni mikser, blender
9.6.2014 15:34:34   
World
Ne moze, ovo je onaj sto se zavrne posuda i u kojoj je noz.. ovako KLIK

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Štapni mikser, blender
9.6.2014 15:36:59   
Anck Su Nmaun
Jedino u njihovom servisu!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Štapni mikser, blender
25.10.2014 7:53:42   
Trcosava
Žene, treba mi savet. Naime, sad u merkatoru se skupljaju neke nalepnice i imam opciju da uzmem jedan multipraktik (tražila sam temu, nisam je našla) jako povoljno. Marka je russel hobs, a ono čudo meni izgleda savršeno. E, sad interesuje me da li bi mogao recimo da se koristi umesto štapnog? Ima i dodatak gore da se stavi. Meni bi olakašao posao (mrzmi da rendam kačkavalj user posted image )

Konkretno KLIK ovo bi uzela.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Štapni mikser, blender
25.10.2014 8:16:29   
eca89
Trco, ja imam ovakav isti, mogu ti reci da je ok, da sječe, miksa, ja na njemu krompir rendam, kupus i tako, super je, moja topla preporukauser posted image . E, to sada da li se može umjesto stapnog nisam probala, ako mislis na gnjecenje, ali pravila sam u blenderu one sejkove i super ih smiksa.

< Poruku je uredio eca89 -- 25.10.2014 8:18:14 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Štapni mikser, blender
25.10.2014 8:20:21   
Trcosava
To da seče i miksa kapiram i ja, mene interesuje da li može da zameni štapni, jer mi je stari malo otišao u klinac, pa bi ovaj uzela da njega zameni i mikser i svašta još nešto. Mada, kapiram dok ima onaj bokal, može umesto štapnog jer su nama mame u tome miksale hranu

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Štapni mikser, blender
25.10.2014 8:22:04   
eca89
Pa, da i ja se nadam da cu moci kasice praviti u njemu, sad vidjecemo, kažem ti nisam probala bas sad nesto, da bih ti mogla reci.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Štapni mikser, blender
25.10.2014 8:32:55   
Trcosava
Mislim, mi ćemo ga uzeti verovatno za 4€ user posted image skupljamo one pike i taman da skupimo za 50€, a on je valjda sa tačkama 54€. Za sada imamo za oko 15€ tačaka. Kažem, sećam se da je mama moja dugo čuvala taj mikser za bebe, odnosno blender i da je ceo komšiluk odrastao na njemu. Kasnije se ja mislim ona posuda polomila i morali smo da ga bacimo (to beše recimo... pre 5 godina, znači trajao je oko 20 :D)

Što ga više gledam, više mi se đa. Hvala svakako za tvoje iskustvo sa njim.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Štapni mikser, blender
25.10.2014 8:54:53   
serpica
Nemoj da se premisljas s ovim mozes sve sigurno jos za te pare,ma kakvi uzimaj slobodnouser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Štapni mikser, blender
25.10.2014 9:31:01   
Torbica
Ja imam Philips Cuccina od 600W, obozavam ga! Nema sta ne moze i stalno nesto radi. Trco, ne znam koja je jacina ovog ali pretpostavljam da je ok, tu mu je caka, u jacini. A blender imam profi Omniblend od 2200 W. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Štapni mikser, blender
25.10.2014 12:35:12   
Trcosava
Torbice, ima 850 W. Ne treba meni profi, ali mi se čini da za te pare dobijam mnogo više, a ujedno ću rešiti problem blendera, odnosno štapnog.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Štapni mikser, blender
25.10.2014 13:15:16   
Torbica
Fenomenalno!!! To je opaka masina! user posted image user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Štapni mikser, blender
15.11.2014 21:00:57   
dunja RR
Ja nađoh neki koji imam, nikakva marka, probala - radi. Za početak, za klopu za S biće ok, pa ako crkne, kupujem Boschov. Nisam ni znala da ovo imam, dobih sa običnim mikserom, dobro mi rekoše maya21 i lesica da proverim u kutiji.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Štapni mikser, blender
15.11.2014 21:23:40   
bubulence
Mi imamo Bosch (mozda sam i pisala, vise ne znam gde sam pametovala) i odlican je . po meni uopste nije skup obzirom da se koristi svakodnevno vise puta. mi smo kupili kada je Ema pocela da jede cvrstu hranu, i sada ga jaaaako cesto koristim i dalje radi kao nov. a kostao je cini mi se, oko 2700din....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Štapni mikser, blender
15.11.2014 21:35:30   
Didy
Mi imamao štapni i obični blender, uvek me je mrzelo da sklapam i perem komplet taj multipraktik, ovaj štapni mi je mnoooogo praktičniji jedino s te strane.                  

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Štapni mikser, blender
15.11.2014 21:37:48   
soni
stapni mi je ok...to sto ste vec i pisale, caskom ga operem...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Štapni mikser, blender
16.11.2014 10:14:13   
Trcosava
Taj štapni sam kao i ja dobila uz neki mikser. Mada je bio nn mikser, uzela sam ga samo zbog vrtljive posude jer mrzim da recimo mutim belanca do čvrstog snega user posted image postolje se slomilo, a bio mi smor da stalno skidam mikser sa postolja.

E sad pranje - ovo ima jednu posudu (koliko sam ja skapirala) sa noževima unutra - automatski manje za pranje - jer kod štapnog imam i štap i posudu - ovo je dva u 1.
Rendanje i ostalo - svakao imam 2 stvari da perem, pa mi nije ovo takav problem. Nadam se samo da nije glomazno, ne izgleda mi tako. Tako da će to non stop stajati na pultu.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Štapni mikser, blender
27.1.2015 20:58:24   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja nađoh neki koji imam, nikakva marka, probala - radi. Za početak, za klopu za S biće ok, pa ako crkne, kupujem Boschov. Nisam ni znala da ovo imam, dobih sa običnim mikserom, dobro mi rekoše maya21 i lesica da proverim u kutiji.


Crkla šklopocija od miksera, nije radio ni mesec dana. Sutra idem da nađem novi.
Da li da uzmem štapni ili blender? Bosch ću najverovatnije.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Štapni mikser, blender
27.1.2015 21:02:18   
choopa choops
Ja bih birala štapni. Ja sam imala nekoliko blendera (dobila na svadbi),a nijedan štapni i sad ću vala da ga kupim. Ne mogu se peglat sa pranjem onih silnih posuda, noževa, ovo samo sipereš pod česmom i super user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Štapni mikser, blender
27.1.2015 21:03:28   
gagana83
Ako kupujes zbog bebi kasica, mislim da ti je bolje stapni mikser.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Štapni mikser, blender
27.1.2015 21:07:23   
milicicak
Dunja, ja bih izabrala na osnovu navika u ishrani. Ja imam i stapni i blender i oba koristim. Mini bubi sam kasice pravila iskljucivo u Baby bulletu a sad ga koristim za mlevenje secera, zacina, susama...
Blender je nezgodan zato sto ces praviti male kolicine hrane za bebu a to ide tesko u velikim posudama. Stapni mikser melje sve, bez obzira na kolicinu.
Pa ti vidi sta ti je najisplativije i za kasnije...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Štapni mikser, blender
27.1.2015 23:50:15   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: milicicak
Stapni mikser melje sve, bez obzira na kolicinu.


Ja samo da pitam, jel štapni mikser može da "melje" živu šargarepu .. luk?


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Štapni mikser, blender
27.1.2015 23:53:31   
Sanjica26 RR
`Samo kuvano.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Štapni mikser, blender
28.1.2015 0:01:16   
choopa choops
Moja svekrva ima Zepter mixsy i sjecka luk, česan, peršun, samelje i orahe...za šargarepu ne znam. Ali on je se vaiše dodataka tako da je pola-blender, pola-štapni mikser. A mala je posudica taako da je mnogo lakši za baratanje nego ovi Moulinex, Tefal, Gorenje što sam ja imala.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here