|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MUMIE
10.3.2010 0:07:13   
Anoniman
Posto sam se zalila da nemam efekata od Mumie, posle prve ture (juce poceli novu) povlacim rec. Godinu dana sam imala otecenu mlecnu zlezdu, vukla se po uz, ginekolog, radiolog, stavljala obloge itd. ona u zavisnosti od dana ciklusa menjala velicinu, ali bila uvecana, mada je navodno sve bilo u redu. Posle tri nedelje se potpuno smanjila na stanje od pre godinu dana. Mislim ili to ili je sama od sebe, nista drugo nisam koristila user posted image


(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: MUMIE
13.5.2010 12:33:38   
NinaMandarina
Da li neko jos uvek pije MUMIE? Da li ste imali neke nezeljene efekte? Ja sam nedavno krenula da pijem u tabletama, popila sam samo 3 komada i sutradan su mi otekle ruke, tj oko tetiva user posted image . Mozda se slucajnost, pa zato pitam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: MUMIE
17.5.2010 17:54:19   
Cvetana
Moja drugarica je koristila vaginalete, po preporuci lekara posle operacije endometrioze i zadovoljna je.  I ja sam pola ko klinka, ali je to bilo bas kao smola, u vidu plocica, zapakovano u celofan, pa se parcici lomili i mutili u vodi i pili. Moglo je da se stavlja i kao obloge.
Neki su nam prijatelji mumie donosili iz Rusije. U svakom slucaju, ne moze da skodi.

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: MUMIE
17.5.2010 17:57:17   
Ana RR
Ja sam pila do skoro, nisam imala nikakve nezeljene efekte.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: MUMIE
18.5.2010 13:36:22   
Ivana.
Evo i mene sa iskustvom sto se tice Mumije. Posto sam imala dva spontana pobacaja, dosla sam do dr Majre, koja ima ordinaciju u Mlatisuminoj. Bavi se alternativnom medicinom, pa kad smo vec posle spontanih pobacaja prosli kroz sve analize, i muz i ja, i kako nam nista nisu nasli, resila sam da je posetim. Posto mi je utvrdila da imam potpuni hormonski disbalans, od nekih 10 stvari koje mi je citala, nijedna nije bila kako treba, prepisala mi je da pijem mumio. Prvi mesec, u 14 kasika vode (prokuvane, pa ohladjene) razmutiti sadrzaj kesice (smola je u pitanju) i na prazan stomak po 1 kasika ujutru i uvece i po 10 kasika soka od sargarepe. Pije se sedam dana. Drugi mesec se sadrzaj rastvori u 20 kasika vode, pije se deset dana, samo bez soka od sargarepe. Posle drugog meseca sam bila na kontroli pre dve nedelje i utvrdili smo da napredujemo user posted image . Vecinu tih stvari smo doveli na normalu (posto je Ruskinja tesko smo se sporazumevale, ali dovoljno user posted image ) Razumela sam da je prolaktin, koji nije bio dobar, sada doveden na normalu. A i ja se nekako bolje osecam ili sve to ide iz glave. A i evo treci ciklus od kada sam pocela da pijem mumio, potpuno su bezbolni user posted image . Ona dobija mumio smolu direktno iz Rusije, sa kavkaza cini mi se, i jedna kesica kosta 700 dinara. Ja je pijem do kraja juna, onda 15. jula kontrola, pa ce valjda i bebica user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: MUMIE
18.5.2010 17:57:59   
Veca77
Ja sam pocela da pijem mumijo u tabletama (jednu dnevno) pre nekih 5 dana i videcemo da li ce se moja situacija promeniti na bolje!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: MUMIE
22.5.2010 21:50:18   
NinaMandarina
Samo da vam javim da sam imala upalu tetiva i da su mi zbog toga bile otecene ruke, dakle nije od mumije user posted image . Ja pijem takodje u obliku gline, jedna kesica je dovoljna za nedelju dana. Malo je ruznjikav ukus, ali se navikavam user posted image . Ima da se kupi u apoteci u Kursulinoj ulici, mislim da je oko 300 din kesica.

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: MUMIE
25.5.2010 10:59:19   
Veca77
Uh, dobro je sto nije od mumie!!! Ne pijes vise tavbletice? Kakva je sad to glina? Jel' isti uvoznik?

Ja i dalje pijem po jednu tableticu pre rucka i dobro se osecam!!!

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: MUMIE
25.5.2010 11:10:55   
NinaMandarina
Veco, jedna moja poznanica je pila tu glinu za sredjivanje hormona, ona mi je dala dve kesice, imam jos za ovu nedelju, pa cu opet da kupim. Prokuva se 14 kasika vode, pa kad se ohladi ubaci se ta glina, ona se sama preko noci otopi i pije se jedna kasika ujutru i jedna uvece user posted image . Trebala bi i ti da razmutis te tabletice u vodi pa da tako popijes

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: MUMIE
25.5.2010 11:15:22   
Veca77
Malo su progooglati tu glinu, a tablete cu da pocnem da rastvaram u vodi!!! Hvala ti draga!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: MUMIE
25.5.2010 12:44:34   
NinaMandarina
Nema na cemu user posted image .

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: MUMIE
5.8.2010 17:03:07   
aleksandrova
ja sam sinoc pocela sa mumie vaginaletama je l ih ko koristio i kako deluju...meni gin rekla eto cisto onako kao preventivu...a pre toga sam joj napomenula da dve godine pokusavamo uzalud...a na upsutstvu nista konkretno ne pise osim da su za higijenu intimnog dela...uvoznik je beopanax bgd.inace sam cula kako pomazu ovulaciju te iste mumie vaginalete od beopanaxa...ako moze neko neka mi kaze iskustvo i za sta su tacno

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: MUMIE
25.10.2010 22:16:09   
vanca da vivi
Moze li mi iko poslati mejlom br tel od majre posto bi stvarno volela da odem na pregled unapred hvala

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: MUMIE
28.10.2010 0:29:53   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: NinaMandarina

Ima da se kupi u apoteci u Kursulinoj ulici, mislim da je oko 300 din kesica.


Gde je ta ulica user posted image   Jel ispitana ta glina? Ko je uvoznik?

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: MUMIE
4.11.2010 7:39:00   
Suncicabg
Nasla sam kapsule user posted image Koja je razlika?

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: MUMIE
4.11.2010 7:50:07   
andjelko
Ja sam isto koristila mumio.Bila sam kod dr Majre posle nagovora jedne drugarice,njena prijateljica je ostala trudna...Kupila sam 4kesice kad sam bila,terapija traje mesec ipo dana i pila sam isto kao Ivana.Medjutim posto sam ja iz okoline NS nisam uspela nigde da nadjem tu smolu.Ustvari pise na tom malom pakovanju balzam.Nasla sam tablete,nasi pakuju ali su iz Kirgistana.Ali sam u medjuvremenu krenula sa nekim inekcijama hormonskim tako da sam prestala.Ali jako me interesuje da li neko zna gde u NS ima da se kupi bas ta smola koja se razblazuje u vodi.user posted image Ja trazila nema nigde...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: MUMIE
4.11.2010 15:18:38   
Ivana.
andjelko, ja sam tu smolu kupovala kod nje licno. Ako te kojim putem put nanese na Bg, najbolje da svratis do nje.

(odgovor članu andjelko)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: MUMIE
5.11.2010 22:05:42   
andjelko
I ja sam kod nje uzimala.Nije mi jasno kako je nema na drugom mestu.Mada ove tabletice imaju isti odvratan ukus kao user posted image ta smola.

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: MUMIE
6.5.2011 14:31:04   
milenatea
ja sam sada zvala apoteku u kojoj sve kupujem i kazu da su tablete mumio 30kom 495user posted image

za vaginalete kaze da je nazovem kasnije ne zna cenu, da pita dobavljaca, moze da mi ih naruci. Ali ne kapiram kako tako jeftine tablete mogu da budu

(odgovor članu andjelko)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: MUMIE
6.5.2011 14:33:24   
Ana RR
Pa tako je nešto cena, pila sam ih i ja. Pije se po nekoliko tabletica dnevno tako da ti ne traje dugo ta kutija. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: MUMIE
6.5.2011 14:36:10   
milenatea
ok bila sam zbunjena jer si mi rekla da su vag 1000 i nesto a tabl tako jeftine, ali dobro obrni okreni ako se piju po nekoliko onda na isto dodje. uzecu i jedno i drugo, samo se drogiram svim i svacim pa ce valjda nesto pomoci

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: MUMIE
6.6.2011 11:44:04   
nina26

IZVORNA PORUKA: milenatea

ok bila sam zbunjena jer si mi rekla da su vag 1000 i nesto a tabl tako jeftine, ali dobro obrni okreni ako se piju po nekoliko onda na isto dodje. uzecu i jedno i drugo, samo se drogiram svim i svacim pa ce valjda nesto pomoci


Ja sam pre neki dan, glupaca bacila te vaginalete (roza kutija) jer im je istekao rok, a nisam ih koristila NI JEDNOM. Cena je bila oko 1500din prosle godine, a stvarno sam cula sve najbolje, a meni se vukle od jednog do drugog frizidera.

Jel su nekom pomogle te tablete?
Iwana jel mozes da posaljes na pp kontakt tel od te ruskinje ?





(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: MUMIE
6.6.2011 11:54:13   
nina26
Malo cu offtopic, ali sad sam citala za tu Dr Majru....

Svi kazu da je jako nepristupacna i negativna i da se dobro pripreme oni koji ce ici kod nje na pregled. Tipa, svi koji su otisli, su se vratili sa dijagnozom da su sterilni user posted image

Jel to tacno user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: MUMIE
6.6.2011 22:43:09   
milenatea
ja nisam jos uzela to, jer mi je dr prepisao neke druge vaginalete pa kad potrosim te onda cu uzeti mumie. ne mogu da postignem sve da stavim user posted image
IZVORNA PORUKA: nina26


IZVORNA PORUKA: milenatea

ok bila sam zbunjena jer si mi rekla da su vag 1000 i nesto a tabl tako jeftine, ali dobro obrni okreni ako se piju po nekoliko onda na isto dodje. uzecu i jedno i drugo, samo se drogiram svim i svacim pa ce valjda nesto pomoci


Ja sam pre neki dan, glupaca bacila te vaginalete (roza kutija) jer im je istekao rok, a nisam ih koristila NI JEDNOM. Cena je bila oko 1500din prosle godine, a stvarno sam cula sve najbolje, a meni se vukle od jednog do drugog frizidera.

Jel su nekom pomogle te tablete?
Iwana jel mozes da posaljes na pp kontakt tel od te ruskinje ?







(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: MUMIE
10.7.2011 11:07:39   
jela ns
evo da vam se pridruzim. U martu sam imala neuspesnu VTO, a inace dve godine pokusavam imati dete. U maju odem kod Majre i njena dijagnoza je dizbalans hormona iako su meni hormoni uvek bili u granici referentnih vrednosti. Popila sam 8 ksica mumije i neocekivano ugledalauser posted image . Mojoj sreci nije bilo kraja ali u 6 nedelji sam dobila spontani pobacajuser posted image . Sada cu opet kod Majre da vidim sta kaze i planiram da nastavim da pijem. Mozda surovo zvuci al i ovo je neki uspeh za mene. To je prvi put da sam uopste ostala u drugom stanju tako da se nadam da ce sledeca trudnoca biti uspesna

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here