|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kod zubara
28.4.2011 11:40:08   
isidora88
wow,savrseni su user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kod zubara
28.4.2011 11:40:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

Oko 1000 eurauser posted image

Ako je za obe vilice to uopste nije mnogo..MM je platio 2200 obe vilice

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kod zubara
28.4.2011 12:43:37   
Anoniman
user posted image za hrabrost i nove zube - perfect!!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   [Obrisana poruka]
28.4.2011 21:11:39   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kod zubara
29.4.2011 0:25:25   
choopa choops
Strava su!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kod zubara
29.4.2011 0:35:33   
AndreaK
Odlicno su ispali...bas ti zavidim user posted image

Za te pare ima da se smejes svaki dan user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 31
   [Obrisana poruka]
8.5.2011 19:11:15   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu AndreaK)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kod zubara
28.3.2012 23:29:39   
VVVV
Nadam se da mogu da da iskoristim ovu temu za pitanja o umnjacima.

Naime, jedan donji umnjak mi nije izrastao na vreme i sad (31g. ) je poceo da se pojavljuje. Prednji deo yuba je u stvari ispod sedmice, a pojavile su se zadnje krunice.
Naravno operacija vadjenja je komplikovana jer nema mesta. Da ne govorim o tome kojiko se bojim takvog zahvarta user posted image

Da li je obavezno vaditi takav zub? Kolike su sanse da on kasnije napravi problem? Da li je mozda bolje izvaditi sedmicu?

Ako znate odgovor ili bilo kakve korisne info. pliz, ocekujem vase odgovore user posted image .
Takodje, ako imate neku preporuku za lekare u Novom Sadu, dobro bi mi dosli.


POZ!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kod zubara
28.3.2012 23:35:43   
Olga75
najbolje je da to stomataolog pogleda
mogu da ti preporucim Srdjana Papica u M. Bajica
ako te interesuje poslacu ti broj na pp

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kod zubara
28.3.2012 23:38:25   
Sashica82
VVVV, ja sam izvadila sva 4 umnjaka u periodu od 20 do 22 godine. Neki su već bili izašli, neki ne, pa sam ih vadila što klasičnim vađenjem (čupanje) ili operacijom. Elem, imala sam istu situaciju, umnjak udara u 7-icu. Ti ćeš već videti sa svojim stomatologom, ali iz mog iskustva, vadićeš taj umnjak operacijom, jer umnjaci su u principu nekvalitetni zubi. Sedmice su važne za vilicu i žvakanje i niko normalan ti neće vaditi sedmicu da bi umnjak izašao.

I nemoj da se plašiš, kad ga izvadiš, biće ti bolje. Meni su tako glavobolje prestale. A operacija je bezveze, secne, izvadi, ušije. Jeste, verovatno ćeš biti otečena par dana, ali sve to prođe.

Nadam se da sam pomogla user posted image

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kod zubara
28.3.2012 23:39:45   
VVVV
Hvala!

joooj svi mi preporucuju razlicite lekare, nisam ni znala da oralnih hirurga ima toliko user posted image , verovatno cu na kraju kod Dzoleva, njega svi nekako hvale user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kod zubara
28.3.2012 23:44:20   
VVVV
Ma ni sama ne znam sta me uhvatio neki strah.... INace nisam takva, kad nesto mora se obavi, aj sto pre. Ali ovo mi tako nekako deluje strasno, sva sam se udeprimirala. Sinoc sam jedva i spavalauser posted image user posted image

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kod zubara
28.3.2012 23:49:25   
Olga75
joj , znam taj strah , preseci i cim pre to obavi
Dzolev je odlican ali ja nisam isla kod njega , kod Papica sam isla , cak i dete vodim kod njega na kontrole pa ga zato preporucujem
ajd , drzim fige da to sto pre i sto lakse sredis user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kod zubara
28.3.2012 23:59:31   
VVVV
hvala user posted image
evo obecavam da cu sutra da zovem da zakazam user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kod zubara
29.3.2012 7:48:36   
minavb
Ja sam krenula da se bavim svojim zubima. Inače imam užasan strah od stomatologa, i mnogo mi treba da se opustim, a zubi su mi baš loši. Našla sam odličnog zubu i sređujem jedan po jedan zub. Kad sve završim, operisaće mi umnjake jer svaki viri samo malčice i nema gde da se probije. Skupo, ali kaže zuba kad sve završimo, i ako budem pravilno održavala zube, ne moram više nikad ni jedan da popravljam pošto ima vrhunske materijale.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kod zubara
3.4.2012 23:58:20   
VVVV
Bila sam juce da vadim umnjak :)))
Operacija je super procla, e sad jos da sacekam nekoliko dana da vidim hocu li proci bez komlikacija.

Kad bolovi prolaze? Meni je proslo 30h od operacije, i jos ne mogu bez brufena :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kod zubara
4.4.2012 12:17:57   
Anoniman
Mene ceka zubar krajem ovog meseca , brrr

(odgovor članu VVVV)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kod zubara
4.4.2012 12:26:11   
minna

IZVORNA PORUKA: minavb

Ja sam krenula da se bavim svojim zubima. Inače imam užasan strah od stomatologa, i mnogo mi treba da se opustim, a zubi su mi baš loši. Našla sam odličnog zubu i sređujem jedan po jedan zub. Kad sve završim, operisaće mi umnjake jer svaki viri samo malčice i nema gde da se probije. Skupo, ali kaže zuba kad sve završimo, i ako budem pravilno održavala zube, ne moram više nikad ni jedan da popravljam pošto ima vrhunske materijale.


ovako je i kod mene, tako da i mene to ceka, samo mi je rekao nije nista hitno, ali ako krene da me boli da odmnah dodjem. A ja nikako da se nakanim

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kod zubara
30.7.2013 14:10:09   
Figaro88
Ja sam jutros izvadila sesticu i sedmicu,to su mi bili jedini kvarni zubi,svi ostali su mi zdravi.Mrzim da vadim zube,prvo sam primila tri anestezije a onda mi je jedva iscupao sedmicu.I onda usivanje,a jos uvek mi krvari.Jos sad anestezija pocinje da popusta i boli strasno.I sve zbog straha,da sam ih popravila na vreme imala bih sve zubice.I da pitam ako neko zna-dobila sam lek za otok,ali sam zaboravila kako mi je rekao da ga pijemuser posted image Ako neko zna....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kod zubara
31.7.2013 13:11:07   
AndreaK
Cudan naziv teme, ono sto sam ja pomislila kad sam je videla, dakle mrzim da "sedim u cekaonici" ...ja ustvari volim da idem kod zubara user posted image ...Doduse, ja sam vadila jedino mlecne zube, te se toga ni ne secam mnogo. Popravke mi ne padaju tesko.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kod zubara
31.7.2013 13:13:49   
AndreaK
i gle, promenjen naziv user posted image

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kod zubara
31.7.2013 14:50:40   
nata11

IZVORNA PORUKA: AndreaK

i gle, promenjen naziv user posted image

user posted image

Najgore mi je vadjenje umnjaka do sada vadila 2 i to operacijom jel rastu unutra ispod koze u stranu. A bas mi je super kada idem na ciscenje kamenca idem na otprilike 9 meseci. Meni nije strasan odlazak kod zubara kao mala sam isla cesto zbog nezgodnog rasporeda zuba tako da sam navikla.

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kod zubara
1.8.2013 15:03:22   
Figaro88
Meni je uzasno,plasim se da idem ne zbog toga sto ce da mi radi sa zubima vec zbog igle i anestezije.Zato se baaaas trudim da odrzavam zube,i stvarno su mi super,,jaki su i zdravi,osim ova dva koja sam izvadila,i gornje sestice koja je pocela da mi se kvari,ali to cu sto pre da sredim zato sto necu opet da prolazim kroz ovo mucenje.Ne mogu da jedem,ne boli vise ali je osecaj cudan,otok jos nije skroz spao,pijem lekice i drzm led.Dobra stvar je sto sam smrsala ceo kilogramuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kod zubara
19.6.2015 21:46:29   
Mariya
Žene, da li je neka od vas stavljala krunice?
Moji prednji zubi su ružni, krivudavi i plombirani i zubar mi je rekao da on zbog toga preporučuje da stavim krunice a ne navlake. Imate li iskustva sa tim, kako se to radi, koliko traje postupak i da li ste zadovoljne rezultatom?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kod zubara
19.6.2015 22:49:04   
Ana RR
Mariya, ja ne znam ništa o tome. Možeš da istražiš na netu, ako već nisi.

Ja sam danas primetila da su mi se povukle desni i paničim ceo dan a zubar mi je nedostupan user posted image prvi put mi se to dešava i ne znam šta da mislim. Kupila sam odmah neku Lacalut pastu, ispiram usta propolisom, pažljivo perem zube... dok ne odem kod zubara odlepiću.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here