|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
3.1.2011 18:45:53   
sandrina 85
IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: sandrina 85

Zenice user posted image Srecna Nova 2011 i sve najlepse vam zelim, puno puno user posted image user posted image
Kad smo kod toga ja imam neku vrtoglavicu a vestica ne treba da stigne 08.01. user posted image


Želim ti da je beba, a ne novogodišnji mamurluk.user posted image user posted image user posted image user posted image

Hahahaha, i ja se nadam da nije mamurluk user posted image user posted image




< Poruku je uredio sandrina 85 -- 3.1.2011 18:46:34 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2326
   RE: Znaci trudnoće
3.1.2011 18:48:04   
sandrina 85

IZVORNA PORUKA: jovana j

user posted image

Evo ga i ovde, koga mrzi da ode na testiće....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu jovana j)
Direktna veza do poruke: 2327
   RE: Znaci trudnoće
5.1.2011 18:12:56   
Cekili
Kasni mi 3 dana, jutros me je bas bio stegao stomak i dok nisam popila caj nije hteo da me pusti taj neprijatan osecajuser posted image ...stavila sam ulozak ali i dalje je nema user posted image
bas me nervira...test sam radila 4 dana pre dana D i bio je negativan...nemam nijedan simptom osim pospanosti mnogooo mi se spava..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 2328
   RE: Znaci trudnoće
5.1.2011 18:24:21   
moja ciklama
ko zna ko zna cekiliuser posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Cekili)
Direktna veza do poruke: 2329
   RE: Znaci trudnoće
5.1.2011 18:43:40   
Cekili
Ciklamice veruj mi ne smem ni vama da se jadam koliko me strah da izmalerisemuser posted image
sinoc isla do usca da gledam film montevideo..da li mi verujes da sam 2x zaspala i ladano mi bala krenula..a mm me samo gurne i kaze ja ne verujem sta ti radis spavas u bioskopuuser posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 2330
   RE: Znaci trudnoće
5.1.2011 21:18:52   
sandrina 85
user posted image user posted image user posted image
Navijam user posted image

(odgovor članu Cekili)
Direktna veza do poruke: 2331
   RE: Znaci trudnoće
5.1.2011 21:44:10   
Cekili
user posted image si !

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 2332
   RE: Znaci trudnoće
5.1.2011 23:20:33   
Ornela
Pozdrav svima...ja sam prvi put na forumu i ne umem da ga koristim bas kako treba, tako da mi ne zamerite. Danas mi se pojavio roze-braon sekret i bolovi u donjem delu stomaka i donjem delu ledja, kao da cu dobiti,a trebalo bi da dobijem tek za 12 dana, nikada nisam dobijala ranije.. Da li se to nekome desavalo? DA LI JE MOGUCE DA SAM TRUDNA user posted image
Hvala unapred

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2333
   RE: Znaci trudnoće
5.1.2011 23:29:25   
Anoniman
ornela, dobrodosla! da li ti je to mozda znak ovulacije? da li znas kad ti je bila O?

(odgovor članu Ornela)
  Direktna veza do poruke: 2334
   RE: Znaci trudnoće
5.1.2011 23:31:09   
vonavoj
dobrodosla ornelauser posted image user posted image
ne mora da znaci da si trudna,meni se to desavalo kada sam na polovini,a devojkama i kada treba da dobiju..kada hormoni polude! koliko ti traje ciklus? mozda je ovulacija,malko zakasnilauser posted image nista ne mora da znaci taj sekret!

(odgovor članu Ornela)
Direktna veza do poruke: 2335
   RE: Znaci trudnoće
5.1.2011 23:33:07   
vonavoj
ksena,vidim da smo ti i ja dezurne vecerasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a isto i pisemouser posted image user posted image user posted image user posted image
ajde da se zajedno preselimo u prvo tromesecje..dace Bog!user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2336
   RE: Znaci trudnoće
6.1.2011 0:27:16   
Cekili
Jooj devojeke jasam upravo povracala ali to je drugi put vec..prvi je bio pre nedelju dana..a da je trudnoca upitanju..ne verujem da bi bilo ovoliko razmaka user posted image valjda...ne znam nisam nikada bila trudna..sta vi mislite???

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2337
   RE: Znaci trudnoće
6.1.2011 0:56:03   
Crvenkapa85
cekili da li postoji sansa za trudnocu,jeste bili vredni,kad treba da dobijes???

(odgovor članu Cekili)
Direktna veza do poruke: 2338
   RE: Znaci trudnoće
6.1.2011 0:58:03   
Cekili
Jooj crvenkapice kako ne vec dugoo smo mi vredni:)) trebala sam 02.01 da dobijem al je nema

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 2339
   RE: Znaci trudnoće
6.1.2011 1:02:25   
Crvenkapa85
ako uradis test verujem da ce se videti ako je trudnoca u pitanju....
ja sam imala isti slucaj sa mucninom kao ti u ranoj trudnoci....a test sa uradila nedelju dana ranije i bio je pozitivan.....
sutra pravac po test i javljaj vesti !!!!user posted image

(odgovor članu Cekili)
Direktna veza do poruke: 2340
   RE: Znaci trudnoće
6.1.2011 1:04:57   
Cekili
e pa sipak ja ga radila 4 dana pre nego sto cu da dobijem i negativanuser posted image ..zato nisam pametna sta da radim?

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 2341
   RE: Znaci trudnoće
6.1.2011 1:08:21   
Crvenkapa85
dovoljna je vremenska razlika,ponovi ga

(odgovor članu Cekili)
Direktna veza do poruke: 2342
   RE: Znaci trudnoće
6.1.2011 1:10:45   
carobnicabc
Ja se nadam da necu povracati, posto sam samo jednom u zivotu povratila i razboljela se kao da imam najgori grip. Boljele su me grudi 10 dana, ali vise ne... A stomak me malo bolucka kao kada trebam da dobijem, ne jako ali otprilike slican osjecaj... I veceras mi se toliko zavrtjelo da sam se momentalno preznojila... To je sve... Inace nemam nikakvih promjena-jos uvijek.... user posted image A da... Pije mi se mlijeko, a u zivotu ga nisam popila sveukupno litru... A sada, skoro litru dnevno.... user posted image Cekili... Nadam se da je i kod tebeuser posted image ......

_____________________________

11.09.2011. Staša

Moja najveca radost i sreca. :)

(odgovor članu Cekili)
Direktna veza do poruke: 2343
   RE: Znaci trudnoće
6.1.2011 1:11:42   
Cekili
joj a da scekam jos malo vise mi je muka negativnih testova dal mi verujes da nosim ulozak ceo dan user posted image ali vesticare nema sacekacu jos sutr pa cu onda vec uraditi nesto..veruj mi da se plasim

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 2344
   RE: Znaci trudnoće
6.1.2011 1:17:05   
carobnicabc
Ja sam ovaj put stavila ulozak cim me malo zigucnuo stomacic, a to nikada nisam uradila, jer svaki put nekako tacno osjetim kada krene iz mene user posted image i stignem do WC-a. I stavljala dva dana, a onda me smorio... I vidi sada rezultata... Zelim i tebi isto... Nek to bude talicno i tebi.... user posted image user posted image

_____________________________

11.09.2011. Staša

Moja najveca radost i sreca. :)

(odgovor članu Cekili)
Direktna veza do poruke: 2345
   RE: Znaci trudnoće
6.1.2011 1:17:39   
Crvenkapa85
ako ne dodje sutra,uradis ga za Bozic user posted image

(odgovor članu Cekili)
Direktna veza do poruke: 2346
   RE: Znaci trudnoće
6.1.2011 1:23:23   
Cekili
i ja isto mene tako poceo jutos da grci i bas se skenjala pomislila evo je krenula gadura i evo nema je..videcu jos sutra i onda za bozic radim test kao sto kaze crvenkapica mda bih ja naj redije uradila betu ali nijedna laboratorija sigurno nece raditiuser posted image ..e bas vam hvala sto ste mi se nasle vecers user posted image user posted image ..

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 2347
   RE: Znaci trudnoće
6.1.2011 1:26:32   
carobnicabc
To i ja treba da kazem.... Prvi put sam u zivotu ugledala dvije crtice i bas vam hvala sto ste bile tu.... user posted image user posted image

_____________________________

11.09.2011. Staša

Moja najveca radost i sreca. :)

(odgovor članu Cekili)
Direktna veza do poruke: 2348
   RE: Znaci trudnoće
6.1.2011 1:33:30   
Cekili
carobnice meni zasista je drago zbog tebe i to sto to je prvi put mogu da zamisli kakav je osecaj user posted image a ovaj problem ces resiti olako no siki rikiuser posted image

(odgovor članu carobnicabc)
Direktna veza do poruke: 2349
   RE: Znaci trudnoće
6.1.2011 1:37:04   
Cekili
samo mi reci jel i dalje imas osecaj cudan u stomaku? kao da ces dobiti? ili to ce meni mozda i stici posto me malo popusti pa ona opetuser posted image

(odgovor članu Cekili)
Direktna veza do poruke: 2350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here