|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
20.1.2011 22:40:02   
Anck Su Nmaun
Pa dobro ne mora to bas biti simptom, Krvarenje desi, i od grube cetkice oce da krvare ...

A sto kazes...vidim ja narasto mi stomak , pa rekoh mozda sam trudna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 2376
   RE: Znaci trudnoće
20.1.2011 23:14:03   
jance
da, to sa stomakom definitivno treba proveriti

a inace meni krvare desni tako povremeno vec neke 3 godine zaredom, kazu zubari nista ozbiljno, samo da malo agresivnije perem zube user posted image
a opet mikroskopska krvarenja mogu da daju ona karakteristicni metalni ukus u ustima za koji sam se ja pre nekog vremena isto bila zakacila kao da je definitivni simptom user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2377
   RE: Znaci trudnoće
20.1.2011 23:14:15   
Anoniman
Cao svima user posted image
Ja imam povisenu temperaturu vec cetiri dana 37 sa 4. E sad je pocelo da me stisce ali jako nisko ne kao preko ciklusa. A trebam user posted image 25. janura. Pa sad jel moze biti povisena temperatura znak trudnoce ??

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 2378
   RE: Znaci trudnoće
20.1.2011 23:29:43   
Trudnicica83

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja nisam imala citavu trudnocu simptome user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


E, ja posle jesam - mnogo mi se spavalo i od 5. meseca sam morala da mirujem zbog kontrakcija..ali bar mucnine i povracanje nisam uopste imala!user posted image


_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2379
   RE: Znaci trudnoće
21.1.2011 8:16:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Volta

Zanima me kakve su glavobolje zbog hormonske bure na početku trudnoće?


voltice, imamo simptome? user posted image

(odgovor članu Volta)
  Direktna veza do poruke: 2380
   RE: Znaci trudnoće
21.1.2011 8:16:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Volta

Ne...mojoj drugarki kasni,a ima neke povremene glavobolje...


a ja mislila ti imas simptome user posted image

(odgovor članu Volta)
  Direktna veza do poruke: 2381
   RE: Znaci trudnoće
21.1.2011 12:01:58   
iva80
Pitanjce- da li je bilo slučajeva tj da li se dešavalo da kućni test bude negativan a za recimo za 3-4 dana bude pozitivan?!
Hvala i pozdrav svim čekalicama!!!
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2382
   RE: Znaci trudnoće
21.1.2011 12:04:29   
jabudic
Meni jeste, prvi sam radila mozda 7 dana prije ocekivane user posted image , i bio je negativan, a drugi dan pred user posted image  i pozitivan... 

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 2383
   RE: Znaci trudnoće
21.1.2011 12:09:30   
iva80
Joj divno, a još je divnije jer si ti tvoje crtice ugledala!!! Hvala ti puno!!!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2384
   RE: Znaci trudnoće
21.1.2011 12:22:07   
jabudic
Nadam se da ces i ti uskoro ugledati svoje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 2385
   RE: Znaci trudnoće
21.1.2011 23:52:47   
iva80
Činjenično je stanje da je svaka žena za sebe... I tako kada se nama približi datum kada ne želimo da nam stigne user posted image počinje (bar većina nas) da hiperaktivno osluškuje organizam, pa gle ovde me žignulo, gle ovde me probolo, šta li to znači, možda je to to itd. user posted image   I većina žena kaže da je i kada su ostale trudne da su imale simptome kao pred menstruaciju.
Ja imam samo jedno pitanje, da li ima onih koje nisu imale ama baš nikakav simptom sličan PMSu tj da im je jednostavno zakasnila menstruacija i da je to bilo to?! user posted image
Thanks!


P.S.- I da u ovoj godini sve mi čekalice postanemo mame!!!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2386
   RE: Znaci trudnoće
22.1.2011 9:58:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: iva80

Pitanjce- da li je bilo slučajeva tj da li se dešavalo da kućni test bude negativan a za recimo za 3-4 dana bude pozitivan?!
Hvala i pozdrav svim čekalicama!!!
user posted image



da. meni je na dan ocekivane bio negativan kod kuce. dva-tri dana kasnije uradim jos jedan i tu neka bledunjava i okasnela crtica. par dana kasnije sam isla kod dr i tamo uradila i opet bio negativan. onda me poslala da vadim betu i tu se tek videla trudnoca.

(odgovor članu iva80)
  Direktna veza do poruke: 2387
   RE: Znaci trudnoće
22.1.2011 10:10:16   
Anoniman
Ja sam evo dosla do zakljucka da mene grudi uopste ne bole a treba da stigne user posted image za 3 dana. A ranije su me bolele po 7 dana ranije. E sad dok mi ne zakasni necu znati da li je to to.

(odgovor članu iva80)
  Direktna veza do poruke: 2388
   RE: Znaci trudnoće
22.1.2011 11:08:24   
Crvenkapa85
moj je test bio pozitivan nedelju dana pre ocekivane

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2389
   RE: Znaci trudnoće
22.1.2011 11:22:00   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

moj je test bio pozitivan nedelju dana pre ocekivane



Ja sam jutros uradila test i negativan je user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
  Direktna veza do poruke: 2390
   RE: Znaci trudnoće
22.1.2011 11:25:43   
jabudic
IZVORNA PORUKA: iva80
Ja imam samo jedno pitanje, da li ima onih koje nisu imale ama baš nikakav simptom sličan PMSu tj da im je jednostavno zakasnila menstruacija i da je to bilo to?! user posted image
Thanks!


Opet ja, ali  u prvoj trudnoci, nisam imala bas nikakve simptome, nisam ni pomisljala da sam user posted image , dok se nisam sjetila da posle 15 dana kasnjenja uradim test.

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 2391
   RE: Znaci trudnoće
22.1.2011 11:37:33   
IVA 11
Dobro je, ja sam se sjetila posle tacno 3 nedjelje! user posted image Nikakav simptom nisam imala. user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2392
   RE: Znaci trudnoće
22.1.2011 12:23:19   
jabudic
IZVORNA PORUKA: IVA 11

Dobro je, ja sam se sjetila posle tacno 3 nedjelje! user posted image Nikakav simptom nisam imala. user posted image

Mi to opusteno user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 2393
   RE: Znaci trudnoće
22.1.2011 12:33:10   
bubulence
meni isto nije palo na pamet da sam trudna, mislila sam da su mi se hormoni poremetili zbog uzbudjenja i frke oko svadbe, kada je svadba prosla i sve se smirilo, ja zakazem kod dr i kao ajde da uradim kucni test da mogu da mu ponesem i pokazem da nisam trudna da me ne bi oni tamo slali da vadim krv nego da mi lepo odmah daju neke tabletice i da mi krene user posted image . ali.... test u sekundi pokazao obe crtice.... simptomi su krenuli tek u 9. i 10. nedelji....

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2394
   RE: Znaci trudnoće
22.1.2011 12:34:41   
bubulence
i zaboravila sam nasim dragim cekalicama da pozelim da nam se sto pre pridruze i da svaka koja sada sumnja na user posted image na sledecem testu ugleda user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2395
   RE: Znaci trudnoće
22.1.2011 18:51:22   
iva80
IZVORNA PORUKA: bubulence

i zaboravila sam nasim dragim cekalicama da pozelim da nam se sto pre pridruze i da svaka koja sada sumnja na user posted image na sledecem testu ugleda


Divna želja!!! HVALA!!!
I hvala svima na podeljenim iskustvima, jer evo po prvi put nemam nikakav simptom tj naznaku da ću dobiti, a juče mi bio kućni test negativan(danas je trebalo da dobijem, a nisam)....čekamo i dalje... U ponedeljak mi je rodjendan pa sam se nekako raznežila i pomislila kako bi mi to bio najlepši poklon ikada da saznam da sam trudna!!!  user posted image   awwwwww...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2396
   RE: Znaci trudnoće
22.1.2011 19:06:47   
ica82
E super da vas ima koje niste imale nikakvih simptoma, jer ja sam se vec zabrinula, kako nista a 6 sam nedelja. Jeste mi temperatura konstantno 37, al kako i ne bi bila od silnog progesterona koji uzimam. Inace da nisam betu uradila ne bih ni znala da sam user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 2397
   RE: Znaci trudnoće
22.1.2011 19:16:34   
bubulence
ica82, moja kuma je saznala da je trudna u 13. nedelji, posto je imala neredovne user posted image , nekada dobije 2 puta mesecno pa onda 3 meseca nema.... ona nije imala pojma da je trudna, nego isla na redovan sestomesecni pregled i dr joj cestitao sto je trudna. bila je u soku, a i svi mi. nije se ni ugojila, bez i jednog simptoma.... i tako je bilo do 7. meseca. a onda muke i problemi, povracanje, gadjenje, smetali joj svi mirisi, plakanje....
tako da je svaka zena za sebe...
moja jedina preporuka vam je da ne pravite dete sa svojim muzem nego da vodite ljubav!. taj mesec kada sam ja ostala trudna sa mm sam spavala svega 3 puta, jer nam se blizila svadba, jedva smo imali vremena da se cujemo.... prestali smo da se pazimo ali nisam ni pomislila da bih mogla odmah da ostanem trudna.... i eto, 3 odnosa bez zastite i evo nama bebca na putu user posted image

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 2398
   RE: Znaci trudnoće
22.1.2011 21:02:12   
Daca88

IZVORNA PORUKA: iva80

Pitanjce- da li je bilo slučajeva tj da li se dešavalo da kućni test bude negativan a za recimo za 3-4 dana bude pozitivan?!
Hvala i pozdrav svim čekalicama!!!
user posted image


Daaa,kasnila mi je ovulacija zbog neke hormonske terapije posle operacije ciste,a ja sam mislila da je bila na vreme(ali puno smo mućkali,pa smo izgleda"uboli dan" )...prva 3 testa negativna,pa 4 konfuzan jer je druga crtica bila bleda,jedva vidljiva,ali 5 test,prvi jutarnji urin=savršeno vidljiveuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 2399
   RE: Znaci trudnoće
23.1.2011 23:38:09   
iva80
Ovako, inace mi ciklus traje 30 dana, ali poslednjih 3 meseca je 28... sto će reći da je u četvrtak trebalo da dobijem ili ako se nekim slučajem vraća na staro, trebalo je danas. Nemam nikakvih naznaka. Mene obično odmah ledja počnu da bole tj jajnici i to dan-dva pred vešticu... Ama nijedan mi se jajnik nije javio ovih dana.
Juče i danas ujutru mi se desilo da mi je svetlo roze ostalo na papiru. Do sada, pred vešticu mi bude najava malo jače roze sa ponekom kapi krvi i istog dana dobijem...ali sada ne...
A da, u petak, u podne, sam uradila kućni test koji je bio negativan... Sada razmišljam, možda je bilo još rano, a možda ima i udela to što nije bila prva jutarnja... Drage moje, šta mislite?

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 2400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here