|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: tata na porođaju
29.1.2010 20:07:14   
Anoniman
moj muz i ja se slazemo da NE ZELIMO da bude tu...
ja zaista ne zelim da prisustvuje....


(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: tata na porođaju
26.2.2010 16:45:56   
dzelissima
ako može mama da prisustvuje, ne vidim razlog zašto ne bi i otac user posted image

(odgovor članu ivak)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: tata na porođaju
26.2.2010 17:18:35   
Verus
Lilly, sta ste odlucili?
IZVORNA PORUKA: LillyT

Moj momak bi voleo da prisustvuje porodjaju, ali nam je jos uvek rano (tek sam usla u cetvrti mesec) da sve to planiramo. Plus, stalno poradja zivotinje (veterinar je) pa kontam da mu ne bi sve to tesko palo (mada, na UZ se bas nije junacki drzao, kada je cuo bebino srce, malo je  user posted image   )
Volela bih i ja da mi bude tu, nekako me smiruje user posted image


(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: tata na porođaju
26.2.2010 21:42:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dzelissima

ako može mama da prisustvuje, ne vidim razlog zašto ne bi i otac user posted image




...........draga daću ti 1001 razlog..... user posted image

(odgovor članu dzelissima)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: tata na porođaju
26.5.2010 14:09:31   
Anoniman
je l zna neko cenu ovoga u visegradskoj??
treba drugarici...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: tata na porođaju
4.7.2010 1:43:27   
Mishica 77
Mi smo bili spremili lab. nalaze za mm-a da prisustvuje ako se nešto, ndb, promeni pa krene prirodan porođaj. Meni je to super, pogotovu što se mi nikada ne razdvajamo i većinu stvari u životu radimo zajedno pa što ne bi i ovu najlepšu?
Mislim da u Pa košta 20-ak hiljadarki.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: tata na porođaju
6.8.2010 16:13:11   
dzepna venerica
ja moram da napisem nesto na ovu temu :) NAJLEPSI OSECAJ U ZIVOTU BIO MI JE KADA SMO MUZ I JA DOCEKALI NASEG SAMPIONA ZAJEDNO :) u prevodu prisustvovao je porodjaju i to je i njemu i meni najlepsi trenutak i osecaj na celome svetu i svaki sledeci bebac ce biti docekan zajedno sa mamom i tatom :))) p.s.a ono sto vecinu zena brine je ta sexualna privlacnost posle porodjaja,koja se kao gubi ...to je potpuna nebuloza, nama je nikad bolje, cak i bolje pre porordjaja i trudnoce ~:))))))

_____________________________

That''''s the way it goes! ljubaV.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: tata na porođaju
6.8.2010 16:20:57   
Anoniman
U Betaniji se to i dalje NE MOŽE , je l' da ??? user posted image MM bi hteo , ali nema toga kod nas user posted image

(odgovor članu dzepna venerica)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: tata na porođaju
6.8.2010 17:20:59   
smeško
IZVORNA PORUKA: BubaMira
U Betaniji se to i dalje NE MOŽE , je l' da ??? user posted image MM bi hteo , ali nema toga kod nas user posted image


I tvoj suprug hoce da prisustvuje? Hoce i moj, ali ja mislimm da ce pasti u nesvestuser posted image user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: tata na porođaju
6.8.2010 17:32:20   
Ivanka 75
Mm bi se ladno stropostao na pod kao u filmu kad bi i usao u salu!!!
Treba podici 100kg i 195cm sa poda! Vise bi se zabavili oko njega nego oko meneuser posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: tata na porođaju
6.8.2010 17:47:14   
Anoniman
Ivanka , tvoj je bolje raspoređen , moj je "spakovao" 115 kg u 185 cm user posted image

< Poruku je uredio BubaMira -- 6.8.2010 17:49:53 >

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: tata na porođaju
6.8.2010 17:49:27   
Ivanka 75
A moj drzi dijetu, xa xa xa, bezuspesno naravno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: tata na porođaju
6.8.2010 19:48:01   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mm bi se ladno stropostao na pod kao u filmu kad bi i usao u salu!!!
Treba podici 100kg i 195cm sa poda! Vise bi se zabavili oko njega nego oko meneuser posted image
Same here. Mislim da on to ne bi izdržao + jednom prilikom kada sam ga iz zezanja pitala da li bi prisustvoao rekao je: da sam hteo da budem ginekolog ja bih bio...
Sve vreme mu objašnjavam da ne bi bilo kao na filmu tj da njegova glava ne bi bila međ mojim nogama, već bi mi držao ruku, podržavao me itd

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: tata na porođaju
6.8.2010 23:16:19   
choopa choops
E danas smo pricali o ovome i kaze mu moja sestra da li bi isao na porodjaj, a kaze on kako mu samo jos to fali...kao u smislu sve on radi oko kuce i Lare i jos samo da se porodi umjesto mene user posted image
Ne da ga ne bi vodila, nego bi mu zabranila pristup zgradi porodilista user posted image . Kaze setra (njih dvoje su bili u cekaonici dok sam radjala) da je bio blijed kao krpa user posted image . Narocito jer se ja nisam cula, a sve druge zene inace vriste, pa su mislili da nesto nije u redu- Taj se boji i svoje krvi, a kad bi  vidio porodjaj mislim da bi pao u nesvjest 100%. I da i on spada u tesku kategoriju. Na dijeti.user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: tata na porođaju
6.8.2010 23:24:03   
Nana*
IZVORNA PORUKA: BubaMira

U Betaniji se to i dalje NE MOŽE , je l'' da ??? user posted image MM bi hteo , ali nema toga kod nas user posted image


Ja mislim da moze ali se plati oko 40.000... Tako su nam bar kumovi rekli, kuma treba da se porodi u novembru.. Najbolje pitati tamo i znati sigurno..
Ovde u Nemackoj je sasvim normalno da muz prisustvuje porodjaju. I svi koje poznajem a bili su prisutni kazu da je za njih to bilo neopisivo iskustvo, jer je to i njihovo dete isto koliko i nase... Najbolji osecaj je kad presecaju pupcanu vrpcu user posted image a kazu posle imaju mnoooooogo veci respekt prema zenama user posted image Bravo za muske koji su prisustvovali. Mm nece ni jedan termin kod doktora da promasi, a ne porodjaj... A misim da ce i meni biti lakse kad je neko poznat pored mene, jer oni imaju mesto pored zene svo vreme, da li je u kadi, na porodjanoj stolici, krevetu svo vreme vas masira, mazi, daje podrsku i naravno Ne gleda dole!!! user posted image

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: tata na porođaju
7.8.2010 3:57:14   
Verus
mm je bio sa mnom (porodila sam se u SAD), i mislim da je bitno da i oni iskuse to zajedno sa majkom, malo traume im nece skoditiuser posted image

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: tata na porođaju
7.8.2010 11:28:32   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Verus RR

mm je bio sa mnom (porodila sam se u SAD), i mislim da je bitno da i oni iskuse to zajedno sa majkom, malo traume im nece skoditiuser posted image


Ja bi namjerno vristala kad bi on bio sa mnom na porodjaju user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: tata na porođaju
7.8.2010 11:36:33   
Anoniman
Čupo , zloćko user posted image

Pročitah gore - 40 000 za prisustvo muža porođaju u Betaniji ? Pa stvarno nisu normalni ... user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: tata na porođaju
7.8.2010 11:42:29   
LillyT
Sram da ih bude, džukele jedne, 40000din user posted image user posted image user posted image skuplji tata od apartmana. Zašto? Tata ne košta toliko, koštaju one zelene zepice koje mu daju da navuče na obuću i prašak da operu mantil koji obuče.
Mm je bio sa mnom u Zvezdari i tamo se ne plaća (nije se plaćalo u aprilu).
Nije poenta da li hoće ili neće neko da prisustvuje, to su lični razlozi, ali treba podržati one koji to žele, a ne da se istresu iz gaća.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: tata na porođaju
7.8.2010 11:45:12   
Anoniman
Moj muž bi hteo da prisustvuje porođaju , zaista , inače ide samnom na sve kontrole , rasplakao se kad je prvi put čuo bebino srce , ali zaista ne mogu da izdvojim 40 000 za to zadovoljstvo user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: tata na porođaju
7.8.2010 11:47:07   
Lilly*
Nickmenjakinjo, nemoj mi se tako nervirati user posted image
Jesu bezobrazni! A te pare da iskoriste da tamo nešto srede ili unaprede, čisto sumnjam!


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: tata na porođaju
7.8.2010 11:48:49   
LillyT
Buba, proveri tu informaciju, možda i nije toliko. Meni je to stvarno preskupo, uostalom, ko određuje cenu? I na osnovu čega? Baš sam popi*dela, primitivci jedni.
Nickmenjakinjo user posted image


< Poruku je uredio LillyT -- 7.8.2010 11:49:38 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: tata na porođaju
7.8.2010 11:52:55   
Podrum Š.
Na sajtu GAK Novi Sad, još uvek piše da ta opcija ne postoji.
(mislim da ih je mm potplatio da ne menjaju ništa na portalu dok se ja ne porodim user posted image )

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: tata na porođaju
7.8.2010 11:53:22   
Lilly*
Taman htedoh reći, treba proveriti tu informaciju. A koja proveri, neka stavi u temi Betanija user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: tata na porođaju
7.8.2010 12:02:17   
Podrum Š.
Postavila

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here