|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: tata na porođaju
7.8.2010 12:14:12   
Anoniman
Ja sam te informacije sa Betanijinog sajta videla još odavno , i tu piše da se epidural daje opušteno , na "dobar dan " , i da je BESPLATAN i da je sve cool i ok ... A ipak moraš da ideš na "dogovor" sa anesteziologom zbog tog epidurala . Poenta - jedno su zvanične informacije , a drugo ono što se radi "ispod stola" , a nažalost , radi se .

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: tata na porođaju
8.8.2010 0:13:15   
Verus
user posted image ja nisam ni beknula, pa je svima pricao kako je porodjaj bio "Lak i divan".  Mislim, bilo je divno iskustvo, ali bolelo je mene tih 19 sati dok nisam docekala nju!  Ma sta oni znajuuser posted image
IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: Verus RR

mm je bio sa mnom (porodila sam se u SAD), i mislim da je bitno da i oni iskuse to zajedno sa majkom, malo traume im nece skoditiuser posted image


Ja bi namjerno vristala kad bi on bio sa mnom na porodjaju user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: tata na porođaju
8.8.2010 7:53:39   
Anoniman
Bubo, ti vodiš trudnoću kod Todorovića, a ako se ne varam, njegova ćerka radi u Betaniji. Pokušaj malo da se raspitaš na tu stranu, možda mogu da ti pomognu. 

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: tata na porođaju
8.8.2010 11:17:58   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image ja nisam ni beknula, pa je svima pricao kako je porodjaj bio "Lak i divan".  Mislim, bilo je divno iskustvo, ali bolelo je mene tih 19 sati dok nisam docekala nju!  Ma sta oni znajuuser posted image
IZVORNA PORUKA: choopa choops




Moj nije bio sa mnom na porodjaju, a ja isto nisam ni beknula. I poslije se zeznem i ispricam mu da je to sto zene vriste na porodjaju samo filmski i da se to ne desava u stvarnosti (Jer dok sam bila tamo stvarno nisam cula nijednu da vristi). I sad on misli kako je to ustvari lako user posted image A budala... sama sam kriva user posted image Zato i kazem, ako bi imala mogucnost da on ide sa mnom, namjerno bi se izvristala tamo, da ga isprepadam za cijeli zivot. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: tata na porođaju
13.8.2010 9:35:38   
sandrina 85
MM i ja toliko zelimo bebu i nadam se da cemo je imati... Verovali ili ne meni je jedini strah da mi neko ne uzme bebu, svasta se radi. Prema tome mm je vec i sam rekao da ce biti uz mene svo to vreme i njemu to nije problem jer je veteriner i poradja zivotinjeuser posted image .

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: tata na porođaju
8.1.2011 4:41:16   
smeško
Mislio sam DA! Sada mislim NE NIKAKO!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: tata na porođaju
9.2.2011 23:25:24   
smeško
Tata Smeško:
Bio sam 100% u pravu.
Tatama nije mesto u porođajnoj sali!!!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: tata na porođaju
10.2.2011 8:50:47   
Anoniman
Posto ja vidim porodjaj kao jedan predivan i uzasan momenat (predivan - dajete zivot jednom malom ljudskom bicu, uzasan - nedostojasntven momenat za zene, krv i ostale telesne tecnosti, bol, iznurenost, izozenost intimnih delova,da ne idem dalje user posted image ), ne bih volela da m bude u blizini sve dok se beba ne rodi,a cim se rodi i kad se ja malo sredim (kad skupim noge, da izvineteuser posted image ), da dodje i uzme nasu bebu u ruke.

(odgovor članu smeško)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: tata na porođaju
10.2.2011 11:12:14   
Anoniman
I mm i ja smo zeleli da on prisustvuje porodjaju,zelela sam da i on prisustvuje kada nase maleno stigne.Nasa bolnica nema tu opciju,tako da nista od toga.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: tata na porođaju
10.2.2011 11:33:27   
Malecka074
Mm bi voleo da bude sa mnom za vreme porodjaja. Meni bi znacila njegova podrska, a i on  bi bio srecan da jednostavno bude deo toga i naravno da mi pruzi podrsku, sto me raduje. Jer nazalost, malo je oceva koji zele to. user posted image

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: tata na porođaju
10.2.2011 11:38:12   
nela79
IZVORNA PORUKA: magiNS

Posto ja vidim porodjaj kao jedan predivan i uzasan momenat (predivan - dajete zivot jednom malom ljudskom bicu, uzasan - nedostojasntven momenat za zene, krv i ostale telesne tecnosti, bol, iznurenost, izozenost intimnih delova,da ne idem dalje user posted image ), ne bih volela da m bude u blizini sve dok se beba ne rodi,a cim se rodi i kad se ja malo sredim (kad skupim noge, da izvineteuser posted image ), da dodje i uzme nasu bebu u ruke.



Direktna i realna kao i uvijek. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: tata na porođaju
10.2.2011 11:40:59   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: nela79

IZVORNA PORUKA: magiNS

Posto ja vidim porodjaj kao jedan predivan i uzasan momenat (predivan - dajete zivot jednom malom ljudskom bicu, uzasan - nedostojasntven momenat za zene, krv i ostale telesne tecnosti, bol, iznurenost, izozenost intimnih delova,da ne idem dalje user posted image ), ne bih volela da m bude u blizini sve dok se beba ne rodi,a cim se rodi i kad se ja malo sredim (kad skupim noge, da izvineteuser posted image ), da dodje i uzme nasu bebu u ruke.



Direktna i realna kao i uvijek. user posted image user posted image user posted image


Ostavi me nela79 bez reci. Kao i uvek. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nela79)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: tata na porođaju
10.2.2011 12:30:09   
nela79
Magi, ili da te ostavim bez rijeci ili da samo ponavljam ono sto si ti napisala.
Sto se mm i porodjaja tice, prvo on nebi ni stigao da se pripremi da udje u salu sve bi bilo gotovo, a drugo, sumnjam da nebi morala da ga polivam vodom posto bi se GARANT nasao na podu.
Slazem se da je muzevo prisustvo OK ako se trudovi oduze, cisto da ti neko pravi drustvo u sali, al cim pocnu silne tecnosti da izlaze (prepisujem od Magiuser posted image ) moze odmah da se kupi i izlazi napolje, tad cu vec sama da se snadjem.
Ja vam nemam bas neko romanticnu predstavu oko porodjaja. Kakva sam takva sam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: tata na porođaju
10.2.2011 13:04:36   
mati
Mm je zeleo da prisustvuje porodjaju uz izgovor "Pa kako cu ja Maro, ti se mucis a ja nista, zao mi, pa bar da budem pored tebe" .user posted image  E sad ja sam malo razmislila o tome i shvatila da to nikako nije dobro. Pa on bi se sigurno onesvestio, mozda bi doktori potrcali kod njega, a ja? Verovatno bi se sama poradjala... A kasnije  smo saznali da kod nas to nije moguce, ni da se plati. 

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: tata na porođaju
10.2.2011 13:57:25   
Malecka074
Eto vidite, ja uopste ne razmisljam tako...To je ono 100 ljudi, 100 cudi. user posted image Ne vidim nista lose u tome da me mm vidi u tom izdanju...Niti  njemu to predstavlja problem. U tom momentu bismo voleli biti zajedno kako bi bili podrska jedno drugome i kako bismo zajedno docekali nasu bebu, tj. ono sto smo zajedno i stvorili.user posted image


_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: tata na porođaju
10.2.2011 15:21:07   
Anoniman
user posted image ,delim misljenje sa tobom.

(odgovor članu Malecka074)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: tata na porođaju
10.2.2011 15:23:20   
viking
Moj muž je izjavio da bi voleo da prisustvuje, ne zato što ga to bog zna kako interesuje, nego hoće "da pazi da lekari i babice dobro postupaju samnom, ipak je drugačije kad nisi sama pa ne mogu da te zajebavaju". Sladak je user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: tata na porođaju
10.2.2011 15:26:52   
dunja RR

i ja isto razmišljam kao i tvoj mužuser posted image

IZVORNA PORUKA: viking RR

Moj muž je izjavio da bi voleo da prisustvuje, ne zato što ga to bog zna kako interesuje, nego hoće "da pazi da lekari i babice dobro postupaju samnom, ipak je drugačije kad nisi sama pa ne mogu da te zajebavaju". Sladak je user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: tata na porođaju
10.2.2011 15:27:08   
jovicaa
mm je prisustvovao i malo mu je bilo tesko zato sto sam ja trpela bolove, mislim naravno. a meni je i znacilo i nije njegovo prisustvo, nisam sigurna, posto sam bila u nekom ludilu-bunilu.
a inace gin mu je pokazao kada je glava izlazila, tako da mi je video razvaljenu cicu i i dalje me juri po kuci radi sexa, tako da su to nebuloze, mislim radjas mu dete, kako da mu bude gadno>?
i molim te jadan gosn muz ne moze da podnese, a zeni je kao super...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 119
   [Obrisana poruka]
10.2.2011 15:28:23   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: tata na porođaju
10.2.2011 15:30:36   
JMPM
Mm je imao zelju da prisustvuje,ali to u NS ne moze.I ja sma imala zelju i i dalje tako mislim user posted image !Meni je to bas lepo!Znacilo bi mi da je onih 20 mukotrpnih sati bio uz mene.Verovatno je nas odnos takav,da se ne razdvajamo ni u muci ni u veselju user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: tata na porođaju
10.2.2011 15:46:21   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: magiNS

Posto ja vidim porodjaj kao jedan predivan i uzasan momenat (predivan - dajete zivot jednom malom ljudskom bicu, uzasan - nedostojasntven momenat za zene, krv i ostale telesne tecnosti, bol, iznurenost, izozenost intimnih delova,da ne idem dalje user posted image ), ne bih volela da m bude u blizini sve dok se beba ne rodi,a cim se rodi i kad se ja malo sredim (kad skupim noge, da izvineteuser posted image ), da dodje i uzme nasu bebu u ruke.

pa da ako je tebi neprijatno, onda nema potrebe da prisustvuje.

ali ne svidja mi se kad se muskarci prenemazu kao gadno im je, sisiceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: tata na porođaju
10.2.2011 16:26:00   
Anoniman
MA ja ne volim da me iko gleda dok me nesto boli, o tome se radi,a baska sto je prizor uzasavajuci user posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: tata na porođaju
10.2.2011 22:22:14   
lenaa
Mm je prisustvovao poradjaju, malo mi je bilo zao jer je taman dosao iz trece smene ujutru oko 6, legao da spava oko 7 sati a ja ga probudila u 9 i krenuli smo u bolnicu, pa zatim bolovi celi dan i porodila sam se tek uvece u 2 pa dok me usili i sve ostalo mm otiso kuci oko 4. Ja imala uzasne bolove, on umoran, gladan, meni doneli da jedem ja dajem njemu, zao mi ga bilo, pa je cak lego pored mene da malo odspavauser posted image uh kad se setim. Mislim da je jedva cekao da se porodim da ode kuci da odspava. Nije mu uopste bilo tesko sto se ja poradjam user posted image cak me i slikao dok sam lezala sa svim onim iglama u rukama i prikacenim ctg-om, kad sad pogledam slike uplasim se od sebe sameuser posted image ali dobro, sve je vredno moje devojcice. Jos kad se setim trenutka kad mi je mm rekao da je devojcica uh, to mi je bilo najdraze i sad zadrhtim kad pomislim koliko sam se radovala jer sam od prvog dana trudnoce zelela devojcicu i cim sam ostala trudna rekla sam da ce biti zensko i odmah smislila ime. Inace ponudili su mm da daju posteljicu a on nije hteo da uzme i ja sam pitala sta cu s tim da radimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: tata na porođaju
15.2.2011 14:10:45   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Ognjena

Drage moje, nama se polako bliži termin, a još od početka pričamo kako će i tata prisustvovati porođaju i on se tome mnogo raduje.
Zanima me kakva su vaša iskustva (i naravno iskustva vaših muževa ), da li ste vodile muža ili nekog drugog sa sobom na porođaj?
Da li vam je to pomoglo da lakše prođete sve, ili ste se pokajale?
Moja drugarica je išla sa mužem na porođaj i on je bio oduševljen, sve je fotografisao i čak snimao sam porođaj. Ja se brinem da se moj dragi ne onesvesti ili previše unervozi pa da onda još i o njemu brinem


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here