|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
20.3.2019 11:44:54   
Olga75
Treba im bar šest sati da stignu a M neće jesti ujutru sigurno. Inače nikad ne pravim sendviče sa salamom, uvek je to neka pečenica ili budimska u zemički koju namažem puterom i malo nekog tvrdog sira ( šajta što kažu user posted image )ili koji list zelene salate.To ne može da se pokvari.Zver obožava pogačice i to jede krišom u autobusu tako da je pitanje da li ću da joj pravim user posted image . Znam da ću imati demonstracije ako ne napravim.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
20.3.2019 11:46:40   
Sanidej
Uh, Olga, krenula mi voda na usta citajuci Vas poslednji post :)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
20.3.2019 15:21:49   
vonavoj


user posted image Ja sam ovako,u svaku kesu komplet odeca.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
20.3.2019 17:51:49   
Sanidej
Tako sam ja kad sam isla u porodiliste ostavljala za devojcice kod kuce. Lepo i prakticno

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
21.3.2019 14:06:26   
veselicaa
Von bas si sve odvojila user posted image Ja mojoj S nisam pakovala za svaki dan posebno,objasnila sam sta uz sta da nosi,kako da uskladi i sama je birala odecu.Zadovoljna sam kako se oblacila,kofer je kad se vratila,bio prilicno uredan,odvojila je nosene stvari i stvari koje nije nosila(svejedno sam sve oprala).
Prosle godine je bila na Goliji,ove godine ide na Taru,samo o tome prica i bas voli,mnogo su se lepo proveli prosle godine,setali,imali zurke,druzili se.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
21.3.2019 14:35:01   
vonavoj
Veselice,i moja je prosle godine sama kombinovala,bila je na Rudniku sa vaspitacicama,svw je bilo super i slozeno i vraceno. Ali sad najavljuju velike promene u tempeeaturi,za vikend 17,a od utorka 8 stepeni,pa sam zato odvajala..ne zna dete kakvo je vreme😂😂😅a sumnjam da ce uciteljica gledati sta oblace. Glupo da nosi debelu trenerku na 17stepeni.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
21.3.2019 15:46:46   
mirana1

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Veselice,i moja je prosle godine sama kombinovala,bila je na Rudniku sa vaspitacicama,svw je bilo super i slozeno i vraceno. Ali sad najavljuju velike promene u tempeeaturi,za vikend 17,a od utorka 8 stepeni,pa sam zato odvajala..ne zna dete kakvo je vreme😂😂😅a sumnjam da ce uciteljica gledati sta oblace. Glupo da nosi debelu trenerku na 17stepeni.



Sami oni ukombinuju sta ce.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
21.3.2019 15:48:27   
Sanidej
Za vikend je najavljeno preko 20 stepeni. Mi cemo na Avalu na rekreaciju.

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
21.3.2019 15:50:42   
vonavoj
Sani,mi smo bili u nedelju,20min smo putovali do gore..strasna guzva. Pa smo onda jedva parking nasli,idite skroz iza tornja,ima parking. I onda smo 15min cekali na lift.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
21.3.2019 17:47:38   
Sanidej
Mi volimo da odemo gore do spomenika, deca voze trotinete po set_alistu,  nema saobracaja. 2 puta sam se popela na toranj, a domaca sam sto se kaze..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
21.3.2019 17:51:51   
lesica
Devojke, u ovoj temi o rekreativno nastavi, a o porodičnim izletima u odgovarajućoj temi 

Jednodnevni/dvodnevni izleti

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 10:28:30   
vonavoj
Olga,jesu krenuli?Mi smo ispratili T,sve organizovano,nasa uciteljica je legenda,odstampano sve,ko sa kim sedi,tako i ulaze,nista nije haoticno.Bas je bila srecna,odmah ustala,spremila se. Bice im super

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 10:54:08   
Sanidej
Sa koliko godina ste pustili decicu na rekreativnu? U vrticu ili u skoli?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 12:20:42   
Olga75
Von, oni idu sledećeg petka. Inače, spakovala si je kako bi matori pakovao Zver! Saaaavršenoooo user posted image . Čekam da nas svaki dan izvestiš kako se micika provodi. Kakva je klopa, kakvi su kreveti, sve, bre sve čaki i wc avanture!
Mislim da ću joj ipak ostaviti da sama sklapa autfit, velika je ona 10,5 godina. Valjda će znatiuser posted image a sve i da ne zna- što reče učiteljica: da se vi odmorite od nas i da se mi odmorimo od vas user posted image .
Nego, da li su stigli? Kako je bilo u putu? Sve piši, nemoj da te sanjam user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 12:21:58   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Sa koliko godina ste pustili decicu na rekreativnu? U vrticu ili u skoli?

Zavisi, ima dečice koja idu u vrtiću, ima ih da idu već u prvom. Ova moja je već "matpra" četvrti razred a sad idu prvi put.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 12:32:29   
dunja RR

Moj sin ima 4,5 godine i njegova grupa je ove nedelje na Kopaoniku. Otislo je njih 14 a 12 je ostalo. Ja ga nisam poslala, nisam spremna a mislim da nije ni on. 
IZVORNA PORUKA: Sanidej

Sa koliko godina ste pustili decicu na rekreativnu? U vrticu ili u skoli?




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 12:33:12   
AnaTamara
Ja sam moju pustila prosle godine na Zlatibor 7 dana, naravno uz konsultaciju sa vaspitacicom, imala je 4 godine, sve proslo bez problema. Ove godine je opet isla, isto 7 dana , Zlatibor.

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 12:41:54   
Sanidej
Ja ne mogu da se opustim, do sada su isle na more sa babom i dedom i to je jedino odvajanje bilo..dvoumila sam se oko predskolca i ipak je nisam pustila ove zime.

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 12:51:36   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Ja ne mogu da se opustim, do sada su isle na more sa babom i dedom i to je jedino odvajanje bilo..dvoumila sam se oko predskolca i ipak je nisam pustila ove zime.

Moja Zvercica je 10,5 i do sada je bila na par dana- najdalje je bilo 15 km od kuće. Tu bih i peške stigla za dva sata. Ovo je prvo ozbiljno odvajanje, ide sama i to daleko.
Meni je veći problem nego njoj!

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 13:58:59   
vonavoj
Olga,u tome i jeste problem,zadnja recenica. Majke,u vama je problem,ne u deci..moja T ima 7 godina,ovo joj je 4ti put da ide..prvi put sa 3.5godine.

I J sad ide prvi put sa 4.5,za 3 nedelje,na Taru.

Uglavnom decaci ne idu,jer kao nisu spremni,a u stvari majke nisu spremne...

Mora puno razgovora,pripreme..nema ono,ijaij kako ces tamo sam ovo,ono,lepo, naucice.

Moraju da se osamostale,nemate pojma koliko deca sazru posle ekskurzije.

Inace,moje ni kod babe i dede ne spavaju,toliko o razdvajanju..

Olga,dogovor je da ne cimamo uciteljicu puno,nema viber,znam da su stigli oko pola 12 i da su svi dobro,smestili su se. Necu je smarati,uciteljicu,ima ona puno posla oko dece,ima ih 23. Imamo grupu na viberu,ko pozove uciteljicu morq dq pise,na smenu cemo zvati.  

I da,nikako ona prica deci,ako nesto nije ok,mama ce doci po tebe,to nikako..

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 14:03:34   
vonavoj
Kod dece u vrticu,presudno je i sta vaspitacica kaze,da li je dete spremno ili ne,oni sa njima provode puno vremena,poznaju ih,svako dete se drugacije ponasa kod kuce i u vrticu.Tako da ukoliko se dvoumite,posavetujte se sa vaspitacem.Nase su divne,ja sam prvo pitala da li misle da je J spremna,ona je veca maza od T,samostalna je i u vrticu.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 14:14:55   
Olga75
Von, to "presecanjne pupčane vrpce" to je problem. Ne znamo koliko su deca jaka dok ne treba. Znam ja da je M moja stena stamena. Puno je preko svojih malih pleća preturila. Sad ja moram da udahnem i izdahnem i da čekam da mi se vrati puna utisaka i zdrava i vesela.
Nego, ti javljaj!
Ode dete, ne okrenu se. I ja to čekam.
Inače i kod nas ide više devojčica nego dečaka user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 14:20:00   
vonavoj
Kazem ti ja,majke decaka su problem.Ode dete,sva srecna,samo mahala i uletela u bus..svaki put tako. I dodje presrecna.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 14:23:47   
Olga75
Samo ti Von javljaj i fotke šibaj ( ne mogu na fb il drugom mrežama da pratim- nemamo se user posted image ) Ćekam: šta su jeli, šta su pili, gde su bili user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 14:25:07   
AnaTamara
Moja T je najmladja u grupi, jer je rodjena u februaru, po prirodi stidljiva, vaspitacica mi je cak sta vise predlozila da je posaljem, da se malo otrgne. Prednost je bila sto ih je islo samo 6, pa je vaspitacica mogla svakoj lepo da se posveti. Ja sam imala problem, sta ce kako ce, sve do momenta kada sam je nazvala prvi put i dok mi nije rekla: E mama, ne mogu da pricam, moram da se igram sa drugaricama user posted image . Ove godine totalno opusteno. Samo neka im je srecan put i da budu zdravi.

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here