|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Apartmani u porodilištima
29.4.2010 17:02:37   
Mishica 77
Kad sam se porodila bila sam u apartmanu i ni za šta na svetu ga ne bih menjala. Ako budem imala još jedno dete opet ću. Prezadovoljna sam. Komfor, poset_e 24h...
S obzirom da sam bila 7 dana u bolnici, poludela bih da sam morala u sobu. Do mene u sobi je bila jedna koja je tako hrkala da sam je čak i ja čula. Njene cimerke su vreme provodile na hodniku jer je ona smrdela kao tvorica, a nije davala da se vetri. Opominjali je i lakari ali ništa. Grozno. Zamislite da vas spopadne tako nešto?! Inače je odeljenje dosta čisto, sobe, vecei, bar koliko sam uspela da ždraknem.
Glasam za apartman, bar u pančevačkoj bolnici.Ne žalim ni dinara.


< Poruku je uredio Mishica 77 -- 29.4.2010 17:03:08 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Apartmani u porodilištima
3.10.2010 20:12:05   
Vekilica
Ja sam se porodila 16.septembra u Visegradskoj i posto sam unaprijed znala datum porodjaja (tako je konzilijum odlucio), rezervisala sam apartman na odjeljenju carskih rezova. To jutro, kada sam krenula da se porodim, glavna sestra je dosla da me pita da li i dalje zelim apartman, jer su joj sa odjeljenja carskih rezova javili da je apartman poskupio pa umjesto dotadasnjih 5000 dinara po danu, apartman je poskupio na vjerovali ili ne - 15000 dinara po danuuser posted image . Bila sam sokirana i ljuta i naravno da sam otkazala rezervaciju. Taj dan sam se porodila, smjestili su me u dvokrevetnu sobu koja je bila OK. I jos da napomenem da to poskupljenje ne znaci da dobijas sobu sa zlatnim krevetom, plazma TV-om, da jedes iz zlatne kasike i da imas jednu sestru samo za sebe, da ti se nadje pri ruci. Znaci, apsolutno NISTA se nije promijenilo osim cijene. Uzas, ziva pljacka!!!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Apartmani u porodilištima
4.10.2010 10:08:17   
mihi
To je sledeća logika. Pošto GAK nije zaposlio ni jednu sestru više ni spremačicu, sve rade postojeći posao, plus žene u apartmanima, i  od tih 5000 dnevno koliko se dobije po apartmanu kada se odbiju troškovi, porez, lekari (koji ni ne vidiš sem na viziti ujutru) ne ostane ništa za sestre i spremačice koje se bune i neće da rade. Njihova logika daj da podignemo cenu, većina će da odustane a tih par što bude nekako ćemo izdržati. Kada sam ja bila apartman je koštao 4600 din pre dve godine. Za 7 dana koliko sam bila mm je platio 32200 din, sada za to isto treba platiti 85000. Stvarno su preterali.

(odgovor članu Vekilica)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Apartmani u porodilištima
19.1.2011 23:34:46   
madre
ja sam 5 dana pre i 4 dana posle carskog reza bila u apartmanu u narodnom frontu, ali na patologiji, tako da ne znam kakvi su oni na spratu za porodilje, ali svi ih hvale... dan je 12000user posted image user posted image user posted image user posted image ali smo mi to mogli da priustimo. ono sto je istina, ali ja to nisam dovoljno koristila, jeste da vam je sve, ali bas sve dozvoljeno. videla sam bebu kad god sam htela, posteljinu su mi menjali koliko god puta je potrebno ( zbog krvi) poset_e su dozvoljene 24h dnevno, a sestre vas obilaze i paze kao nikog... hrana i higijena su isti kao i u svim ostalim sobama, ali time sam zadovoljna.
kad se budem ponovo poradjala volela bih da uzmem apartan, jer se tu osecam slobodnije i moji mogu biti stalno uz mene. neverovatno je skupo i iskreno skoro nista osim slobode ne opravdava tu cenuuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 19.1.2011 23:40:07 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Apartmani u porodilištima
11.3.2011 19:42:34   
Mizzy
Zdravo! Ima li neko svežih informacija o cenama apartmana u Višegradskoj? Hvala!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Apartmani u porodilištima
11.3.2011 20:19:45   
ielena
Ja sam se pre skoro tri godine porodila u Frontu carskim rezom i lezala na IV spratu, tako da za taj mogu da pricam. Apsolutno nisam videla bilo kakvu prednost apartmana u odnosu na regularne sobe. Bila sam u dvokrevetnoj, savrseno cistoj sobi sa klimom, sestre su nas obilazile na 10 minuta, cistu posteljinu i spavacicu sam mogla da zatrazim kad god je bilo potrebno, kao i bilo sta drugo. Jeste da su kupatila zajednicka, ali ih redovno ciste, nije bilo degutantno da ne mozes da udjes i istusiras se. Tople vode je bilo uvek. Sobe su ciscene nekoliko puta dnevno, jeste da nemas frizider kao u apartmanu, ali, posto vec ne smes nista da jedes, i nije ti potreban :) Posete, mozda je to nekome prednost apartmana, ali ja sam bas bila pospana i nisu mi bas nesto nedostajale.

Pored toga, nisu forsirali baby friendly, ako je neko izrazio zelju da se odmori, bebe nisu na silu ostavljale sa porodiljama.

Sve u svemu, pozitivno iskustvo i bez apartmana.

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Apartmani u porodilištima
11.4.2011 23:39:19   
Capa
Žene, ima li nekoga ko se baš skoro porodio u Frontu ? Čula sam da su sobe renovirane, da je higijena baš na nivou i slično. Mislila sam najpre da ću se odlučiti za apartman ( zbog kupatila i poseta ), ali nešto se premišljam ... Čula sam da su sada i u običnim sobama super uslovi.
Ima li nekih svežih iskustava ?

(odgovor članu ielena)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Apartmani u porodilištima
11.4.2011 23:59:13   
MarijaBg
Ja sam htela da uzmem apartman, medjutim, posle lezanja na patologiji trudnoce, definitivno odustajem od te ideje. Jako je dosadno biti sam u sobi, a ako ne mozes da ustanes i nezgodno jer nema nikog da ti doda nesto ili pozove sestru... Kupatilo i wc su zajednicki po jedno na dve sobe, ali se ciste nekoliko puta dnevno... Mada su sobe uglavnom dvokrevetne, to je velika prednost, ne znam kako bi bilo u cetvorokrevetnoj sobi user posted image

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Apartmani u porodilištima
12.4.2011 0:07:48   
Capa
Marija, jel to pričaš za Front u Bg-u ?

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Apartmani u porodilištima
12.4.2011 0:13:38   
MarijaBg
Ja sam lezala u Uzicu, ali moja sestra je bas prosle nedelje lezala dva dana u Frontu i prilicno je zadovoljna. Isti je sistem kao sto sam ja navela...
Ja nikada pre nisam bila u bolnici i bila mi je strasna pomisao da delim sobu i kupatilo sa ljudima koje ne poznajem. Bila sam sigurna da cu uzeti apartman, medjutim, promenila sam misljenje potpuno...
Cak i ako si u sobi sa nekim ko te nervira, brze ce ti proci vreme nego da si sam user posted image

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Apartmani u porodilištima
12.4.2011 0:15:35   
Capa
Ma, ja sam prvo odlučila da idem u apartman, ali sam čula da su i obične sobe renovirane i da su uslovi stvarno humani u najmanju ruku... Sada nemam pojma šta da radim user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Apartmani u porodilištima
12.4.2011 0:22:23   
MarijaBg
Ja sam pricala sa zenama koje su bile u apartmanu, utisak je svima da su platile jako puno novca nizasta... Za te pare odes na letovanje user posted image Imas privatnost, ali ti je jako dosadno. Posle porodjaja ti prija da razmenis iskustvo sa nekim ko je upravo prosao kroz isto sto i ti, prija ti razgovor... Sta ti znaci tv i frizider u apartmanu, ne bi ih ni koristila. Ne znam, ja imam skroz pozitivno iskustvo iz bolnice i ostala sam u kontaktu sa devojkama koje su mi bile cimerke user posted image

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Apartmani u porodilištima
12.4.2011 0:34:40   
Capa
E, ako  i zbog čega drugog ... zbog svih ovih odluka koje treba doneti, jedva čekam da se porodim i dođem kući sa svojom bebicom. Stvarno mi je više user posted image

Ne znam da li može trudnica da ode da vidi lepo sobe, apartman i tako to, pa da odluči na osnovu toga ?

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Apartmani u porodilištima
12.4.2011 12:11:08   
Capa
Žene, ima li svežih iskustava iz Fronta u Beogradu ?

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Apartmani u porodilištima
12.4.2011 15:34:58   
Mizzy
Ja sam posecivala kumu oko NG u Frontu u apartmanu. Ona je bila u dvokrevetnom, on je 8000, ima kupatilo, telefon, TV. Bebe su tu na istom odeljenju. Posete su dozvoljene do 20h, i svi su prijatni. Problem je jedino ako se produzi boravak, na 7-10 dana, onda bas bude cifra... Za 2-3 dana nije problem. Inace sam skroz za apartman. Ja cu u Visegradsku, i nikako da dobijem inf koliko tamo kosta.

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Apartmani u porodilištima
12.4.2011 21:04:02   
mejvis
Ja sam bila u NF u trokrevetnoj sobi a bilo nas je dve celo vreme. 3 noći sam bila tamo i bilo je sasvim ok. Razmišljala sam uzeću apartman ako mi bude trebao, ali stvarno nije bilo potrebe. 8000din je stvarno mnogo, još ako se produži vreme boravka, to baš izađe dosta, što neko reče. Ali ko ima para, što da ne, sigurno je bolje nego u običnim sobama.

U Pančevu, kada sam radila laporoskopiju, bila sam u apartmanu u porodilištu, ali to je skroz drugačije. Prvo što je u redovnim sobama više žena a drugo što je apartman 3000 din, što je skoro 3 puta manje!

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Apartmani u porodilištima
18.4.2011 14:31:23   
mikaq
Kakva su iskustva sa apartmanima u jagodinskom porodilistu? Koja je cena po danu?

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Apartmani u porodilištima
18.4.2011 14:53:50   
Vika
Što se tiče Višegradske, boravila sam u apartmanu na četvrtom spratu od 22.11.-07.12.2010. Cena je iznosila 4.000 po danu, što je uključivalo osmosatovno dežurstvo sestre , ali mi nije bila potrebna njihova pomoć već prisustvo supruga. Smeštaj je isti kao u ostalim dvokrevetnim sobama na spratu, uz dodatak TV-a i frižidera.

15.000 je koštao isti smeštaj uz 24 sata prisutnu sestru.

Ne znam kakve su cene sada ali može se proveriti telefonom.

(odgovor članu mikaq)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Apartmani u porodilištima
18.4.2011 15:29:46   
lepotica66
a da li neko zna kakvi su apaetmani na zvezdari? i koliko kostaju?

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Apartmani u porodilištima
19.4.2011 13:31:58   
ielena
IZVORNA PORUKA: Capa

Žene, ima li svežih iskustava iz Fronta u Beogradu ?

Evo ja sam se porodila 25. marta u Frontu. Ponovo CR, tako da opet mogu samo o 4. spratu da pricam. Sobe su dvokrevetne, sve savrseno cisto. Osoblje mnogo ljubaznije nego 2008, mada ni tada nije bilo lose.
Sto se beba tice, mozes da biras da li zelis da malac bude sa tobom ili da ti donose na tri sata.

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Apartmani u porodilištima
19.4.2011 14:15:47   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: lepotica66

a da li neko zna kakvi su apaetmani na zvezdari? i koliko kostaju?


Bili su 3000 dan kad sam ja bila (jun 2010.) ali to je cisto bacanje para jer je to kao obicna soba sa televizorcetom. Jedino sto je dobro je sto imas svoje kupatilo. Ja sam htela apartman ali je bio zauzet, i hvala Bogu, jer sam imala odlicno drustvo u sobi, sto mi je puno znacilo.

< Poruku je uredio pepeljuga -- 19.4.2011 14:16:22 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu lepotica66)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Apartmani u porodilištima
19.5.2011 20:24:29   
Mizzy
Devojke, ima li svezih iskustava iz Visegradske? Cene, uslovi...? Hvala!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Apartmani u porodilištima
21.6.2011 10:30:07   
Nina777
Ako je neko ima noviju informaciju za Visegradsku... Shvatila sam da postoje jednokrevetni i dvokrevetni apartmani?!? Znate li koje su cene? Neko je spomenuo da se cena razlikuje u zavisnosti od prisustva sestre? Da li su i u jednom i u drugom dozvoljene posete, ili samo u jednokrevetnom?

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Apartmani u porodilištima
21.6.2011 11:22:14   
Mizzy
Ja sam procitala na drugoj temi da su oko 5000 hiljada, i da su posete dozvoljene ceo dan. Mislim da je tema Visegradska, da je Ivana pisaa.
I mene zanima :)

(odgovor članu Nina777)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Apartmani u porodilištima
21.6.2011 11:37:10   
Nina777
Sad sam i ja citala. Izgleda da su bili 15000 a da su sada 5000, super ako je tako :). Ici cu pocetkom jula tamo pa cu bas pitati

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here