|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trbuhom za kruhom
24.9.2014 17:03:20   
Didy
Ana user posted image Videla sam slike na fb, super je! Bajka! Nek te drži euforija što duže. user posted image
Ana čuva decu nekim našima tamo, Mare će biti s njom, što je, po meni, sjajan posao za početak, s obzirom na to da se neće odvajati od Marka.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Trbuhom za kruhom
24.9.2014 17:04:32   
Didy
IZVORNA PORUKA: Olga RR

mi imamo taj pasos vec godinu dana i nikako da se pokrenemo user posted image


Ja sam isto razmišljala o tom pasošu, ali mm nema pravo na njega, pa smo odustali.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Trbuhom za kruhom
24.9.2014 17:18:44   
Ana RR
Ma drmace i mene nostalgija, znam, ali jos je rano pretpostavljam. U stvari, trudim se da uopste ne razmisljam o onome sto smo imali u Beogradu i sta smo ostavili. Verovatno ce me uhvatiti tuga kad nas zaveje ovde pa ne mozemo nigde user posted image

Kao sto rece Didy, Mare ce biti sa mnom dok cuvam tu bebu. Sad sam bila bez njega jer je bilo par sati, ali kada pocnem za stalno da radim ici ce sa mnom. E to ce biti avantura user posted image

Znate kako, ja nikad nisam zelela da odem iz Srbije, mm brat nas zove godinama, barem turisticki da dodjemo, ja sam odbijala. Ko ce da putuje toliko, znate vi gde je Kanada... i onda mi doslo iz dupeta u glavu. Jbg, jedan zivot imam, koliko ce on trajati ja nemam pojma. Moram pokusati da nesto napravim od njega ako ne zbog sebe onda zbog deteta, a koliko cu uspeti zavisi od toga koliko cu se truditi (mada, ima tu faktora na koje ne mogu da uticem, ako dobijemo papire na konju smo). Ono sto sigurno znam je da ako se posle nekog vremena provedenog ovde vratim u Bg, ni on nece biti isti.

Ko moze, ima mogucnosti, neka pokusa. Mi nismo nista izgubili, sem novca koji smo ulozili. Poslovi su nam ionako bili nesigurni. U krajnjem slucaju, uvek se imate cemu vratiti.

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.9.2014 17:20:19 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Trbuhom za kruhom
24.9.2014 17:23:11   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Didy

IZVORNA PORUKA: Olga RR

mi imamo taj pasos vec godinu dana i nikako da se pokrenemo user posted image


Ja sam isto razmišljala o tom pasošu, ali mm nema pravo na njega, pa smo odustali.


ima tu ono ako ste u braku 10 godina kad ti dobijes moze i on a ako imate decu mislim da je manje godina braka a deca bi trebalo da dobiju svakako ako ga ti dobijes , njih ne vodis na razgovor jer su mali pa nema veze ako ne znaju jezik

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Trbuhom za kruhom
24.9.2014 17:29:48   
17 joka
Ana jako mi je drago sto vam je lepouser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Trbuhom za kruhom
24.9.2014 17:30:06   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Didy

Ana user posted image Videla sam slike na fb, super je! Bajka! Nek te drži euforija što duže. user posted image
Ana čuva decu nekim našima tamo, Mare će biti s njom, što je, po meni, sjajan posao za početak, s obzirom na to da se neće odvajati od Marka.


ge ti vide slike? ja ih ne vidim?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Trbuhom za kruhom
24.9.2014 17:42:52   
emicaa
Teško je u početku,mene je toliko hvatala tuga da vam ne mogu opisati,ali sama sam birala.vremenom stekneš nove prijatelje i sve polako dodje na svoje.Ana samo hrabro,sve će to biti dobro.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Trbuhom za kruhom
24.9.2014 17:50:54   
SunFlower

IZVORNA PORUKA: Didy

IZVORNA PORUKA: Olga RR

mi imamo taj pasos vec godinu dana i nikako da se pokrenemo user posted image


Ja sam isto razmišljala o tom pasošu, ali mm nema pravo na njega, pa smo odustali.



Nema ni mm, samo ja sam uzela, dete dobilo automatski, otisli odmah posle par dana u Wien, ja nasla neki poslic bzvz koliko da mm dobije vizu tamo i to je to. Sad on ima vizu na 5 godina, odmah je poceo da radi. On ima pravo posle 5 godina na taj pasos ali sta ce mu kad ima vizu. Gde ste videli crnotravca sa madjarskim pasosemuser posted image

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Trbuhom za kruhom
24.9.2014 18:35:20   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: Didy

Ana user posted image Videla sam slike na fb, super je! Bajka! Nek te drži euforija što duže. user posted image
Ana čuva decu nekim našima tamo, Mare će biti s njom, što je, po meni, sjajan posao za početak, s obzirom na to da se neće odvajati od Marka.


ge ti vide slike? ja ih ne vidim?


ni ja ih ne vidim!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Trbuhom za kruhom
24.9.2014 18:38:48   
Ana RR
Ne znam kako ih ne vidite.. jest'' da sam ja nešto podešavala pa pola ljudi ništa ne vidi na mom profilu (čak ni mm user posted image ) a ne mogu da provalim kako da vratim, ali ovde bi trebalo da je sve ok.

Nema puno slika, tek treba da ih sredim, ne volim da ih stavljam tek tako bez obrade.

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.9.2014 18:39:50 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Trbuhom za kruhom
24.9.2014 18:51:38   
bubulence
i ja sam videla slike, divne su. reklo bi se da Mare posebno uziva user posted image .
didy tm ima pravo na pasos preko tebe posle 5 godina braka. deca mogu odmah sa tobom. mi smo u procesu....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Trbuhom za kruhom
24.9.2014 18:52:18   
nata11
Sun flower ja imam par pitanja ako mozes zvirni na pp.
Pa valjda ce nas Ana pocastiti nekom slikicom kada se uigra user posted image

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Trbuhom za kruhom
29.9.2014 22:36:07   
Ana RR
Evo par sličica user posted image

Deo parka u centru

user posted image

Grad sa druge strane

user posted image

Pogled sa našeg prozora

user posted image

Nacionalni park Banff

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image





_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Trbuhom za kruhom
29.9.2014 22:38:29   
17 joka
Anci, predivno je user posted image uzivajte i da vam dugo bude tako lepo i euforicnouser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Trbuhom za kruhom
29.9.2014 23:02:49   
mati
Anci uzivajte... user posted image
Svaka je kao razglednica... Deluje nestvarno lepo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Trbuhom za kruhom
30.9.2014 0:15:26   
Sanjalica1980
Ana sve izgleda fenomenalno user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Trbuhom za kruhom
30.9.2014 6:15:33   
Misha i Ljisha
Sto ja kazem tamo i sunce drugacije sijauser posted image nije sumorno kao u Srbiji

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Trbuhom za kruhom
30.9.2014 6:36:42   
mali_mis
Ana prelepo je, uzivajte tamo user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Trbuhom za kruhom
30.9.2014 6:50:15   
Olga75
Ana , bas je divno

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Trbuhom za kruhom
30.9.2014 7:17:17   
Trcosava
Anči, osim kućica - kao da gledam ovaj kraj ovde user posted image (ne mislim ništa loše niti srozavam Kanadu)

MEni je samo zlo od planina. A sećam se kako sam bila oduševljena prirodom i zelenilom oko mene. Samo mi se čini da je tamo više sunca nego ovde. Pošto sam okružena planinama i brdima, sunce ne 'izađe' na vreme i prerano 'zađe' pa ja šizim.

Da sam ostala u Bg i ja bi se drala kako je divno user posted image

NAjbitnije je da je TEBI lepo i dobrouser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Trbuhom za kruhom
30.9.2014 8:22:12   
Ana RR
Trco, ove planine su u Nacionaalnom parku koji je 130 km od Kalgarija user posted image nisu mi oko kuće user posted image

Ja ne volim zimu i hladnoću, kad zazimi biću i ja kao bosanac u kanadi user posted image

Meni je ok, ali tek smo 10ak dana ovde. Ja nisam imala prevelika očekivanja, spremila sam se na to da je potpuno drugačije i da ne treba upoređivati sa Srbijom. I ok sam. Muž je malo razočaran, kaže tek sad vidi šta je Evropa. Nervira ga što u prodavnicama nema evropskih proizvoda, saobraćaj je za kretene (autoput sa 4 trake a ograničenje 100 km/h, šokirao se). Ali generalno, za odrastanje je super, toliko toga ima za decu, mirno je, kulturno, deca su deca, ne odrastaju sa 13,14 godina. Mene to motiviše.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Trbuhom za kruhom
30.9.2014 8:31:07   
Trcosava
Ma biće tebi ok dugo. Mislim 'ok'. Oduševljavaćeš se ti još i hahaj vremena. I onda, naviknuta na Beograd i opcije u njemu... Krenućeš da tražiš falinke. Barem sam ja tako. Opet, sumnjam da može Kalgari da se poredi sa selom na kojem sam ja user posted image tako da verujem da uopšte neće biti toliko problema.

Dok ne dođe zima user posted image onda ćeš da psuješ i na uši hahahaha

A ti znaš zašto si otišla i to će biti tvoja snaga da guraš napred user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Trbuhom za kruhom
30.9.2014 8:40:24   
doktorkakristal
slike su fenomenalne,meni se bas svidja,ada je drugacije jeste razumem i tvog muza,ali vremenom ce sve doci na svoje mesto ,tj uklopicete se

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Trbuhom za kruhom
30.9.2014 8:45:38   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Muž je malo razočaran, kaže tek sad vidi šta je Evropa. Nervira ga što u prodavnicama nema evropskih proizvoda, saobraćaj je za kretene (autoput sa 4 trake a ograničenje 100 km/h, šokirao se).


Moje komšije ne mogu čudom da se načude - imam pravo da glasam, a ne mogu sa mojom dozvolom da vozim već moram da polažem ispit


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Trbuhom za kruhom
30.9.2014 9:43:10   
Anoniman
Ana nestvarno je, uzivajte, i da vas nikada ne prodje euforijauser posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here