|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zvonjava mobilnog za lečenje kijavice
9.3.2009 13:51:11   
Anoniman
Jedna japanska kompanija koja prodaje melodije za mobilne telefone nudi zvonjavu koja navodno može da otpuši nos osobama sa kijavicom.

Ponuđene melodije prati i vibracija koja, kako ta kompanija navodi, služi kao lek protiv kijavice.
Melodija se koristi tako što se mobilni telefon 30 sekundi drži prislonjen na koren nosa, što navodno može da otpuši sinuse zahvaljujući vibracijama.
Isti postupak bi mogao da bude efikasan i u slučajevima polenske kijavice, od koje pate milioni Japanaca, dodaje kompanija.
Izvor: blic.rs

Ja nemam komentara. user posted image user posted image user posted image  Kako ih nije sramota da takve stvari prodaju? Pa koje budale to tek kupe i probaju??? user posted image user posted image user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Zvonjava mobilnog za lečenje kijavice
9.3.2009 13:53:01   
Modessty
user posted image Esvašta će da izmisle ti japanci!!!user posted image

mada, da mi je to neko ponudio prošle nedelje kad mi je nos bio totalno zapušen možda bi i probala!user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Zvonjava mobilnog za lečenje kijavice
9.3.2009 13:56:20   
Anoniman
To zračiiiiiiiiiiiiiiiii, i sigurno nije dobro. user posted image  Staviš kapi u nos, ugreješ soli u platnenoj kesi i na čelo, i sve bude ok. Uostalom, jeste čule za Defrinol? Pomaže mnoooogo kada ono curi nos da treba da ga brišete svaka dva min, pa za max 3 sata nemate više kože na nosu. Osuši nos. Mene je spaslo. user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Zvonjava mobilnog za lečenje kijavice
10.3.2009 14:20:55   
prase
Ja sam navikla da me Japanci iznenađuju, ono što dođe nekako do tržišta u Japanu - mora da radi. MM je kupio Urošu neku igračkicu, htela sam da ga ubijem kada sam čula koliko je platio - obična neka stonoga sa neproporcionalno velikom glavom koja svira kao da falšira nekoliko poznatih melodija. Kaže MM: "Ali to bi trebalo da umiri bebu koja neutešno plače!" Uh, šta mi napriča... Prvom prilikom kada je Uroš zaplakao bez određenog povoda, pritisne MM dugmence, igračka zasvira a dete prestade, kao da je neko pritisnuo "mute" user posted image "Made in Japan" reče MM - "Početnička sreća" pomislih ja. To je prva igračka koju je Uroš dobio, kada je imao oko mesec dana. Još uvek je imamo i... početnička sreća još uvek traje user posted image

Kad napisah ovo "Made in Japan", moram nešto da napišem - ne vredi da otvaram novu temu samo zbog toga. Nemojte me po prstićima, videćete da je super priča. Naime, "medijapan" je usvojeno kao naziv materijala za izradu svega i svačega tako što je prvi put stigao na ove prostore iz Japana. Ljudi pročitali "Made in Japan" i kada ih je neko pitao šta je to, oni rekli - medijapan user posted image user posted image user posted image Šta reći... osim: "Ken lee... tulibudibu di du... ken lee" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Zvonjava mobilnog za lečenje kijavice
10.3.2009 14:26:33   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Zvonjava mobilnog za lečenje kijavice
10.3.2009 14:27:16   
Modessty
mejd in japan user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Zvonjava mobilnog za lečenje kijavice
8.11.2019 17:33:25   
mama ivane
😂 e svasta ce japanci da izmisle 😁


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Zvonjava mobilnog za lečenje kijavice
8.11.2019 17:35:37   
nata11
Sta??? 🤬🤬🤬






_____________________________





(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Zvonjava mobilnog za lečenje kijavice
8.11.2019 17:38:44   
mama Jo
Ma daj bre.
Kao i ona aplikacija sto tera komarce.
Prodavanje magle.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Zvonjava mobilnog za lečenje kijavice
8.11.2019 21:26:55   
flamingos
Da,da,samo ako mi to ne otpuši nos😀


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Zvonjava mobilnog za lečenje kijavice
8.11.2019 22:17:13   
Ivanka 75
10 godina je proslo od posta o "medijapanu" 👍👍👍👍👍

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Zvonjava mobilnog za lečenje kijavice
8.11.2019 22:28:54   
flamingos
Znam,pročitala sam.Za to vreme tehnika je napredovala i sad-čim ugledamo telefon otpuši se nos i prestane kijavica😁


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Zvonjava mobilnog za lečenje kijavice
8.11.2019 22:30:33   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Znam,pročitala sam.Za to vreme tehnika je napredovala i sad-čim ugledamo telefon otpuši se nos i prestane kijavica😁





Gde smes da imas kijavicu kad pricas na telefon 😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here