|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MAJKA HRABROST
19.5.2010 12:22:28   
Cvetana
Ima toga sigurno, pogotovo u manjim mestima jer ako hoces jos koje dete da imas, zapasces ponovo kod istih ljudi.
Nego, ja sam svojevremeno postovala na njihovom blogu na b92 i stalno nailazila na neke ljude koji su toliko neprijatni, sa tako gadnim komentarima, da mi se cinilo kako nema smisla s njima se ubedjivati. Svesna sam da ima puno propusta i stvari koje treba menjani, neke mogu brzo i lako, dok su druge nemoguce zbog opste situacije u drustvu. Npr. od puno zena sam cula da je prljavo i grozno u kupatilima i wc-ima, pa ko to prlja ?! Pa zene koje su tamo, sigurno sestre ne bacaju krvave uloske u kadu npr. Pa to ne moze niko da postigne da ocisti koliko neko moze da zaprlja.....
Potrebna je visa svest drustva da bi ovaj projekat zaziveo, ali mislim da to nece jos neko vreme da se desi.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: MAJKA HRABROST
19.5.2010 12:24:56   
Rivana
E to jeste pojedine zene stvarno se ponasaju da ne kazem kako, bacaju uloske gde stignu....pa posle kazu prljavo...U Visegradskoj je wc bio ok, a posle sam bila u sobi sa kupatilom i to je bilo ok!

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: MAJKA HRABROST
19.5.2010 12:38:29   
Cvetana
Ma da, nisam bila u porodilistu, bila sam samo u posetama i znam iz prica.
Takodje mislim da ne treba da imamo prevelika ocekivanja, kao kad npr. platis hotel od 2 **, a ocekujes uslugu od 5*. Jednom kad bude bilo moguce da se poradjamo privatno i da platimo za usluge koje zelimo onda mozemo da izvoljevamo. user posted image  Dok je zdravstveno osiguranje drzavno i dok je po jednom zaposlenom 2-3 onih koji su jos osigurani na njega mislim da nema sanse da se promeni. Para nema, ni za plate zdravstvenih radnika, ni za neka renoviranja veca, to je realnost i to ne moze niko da promeni.
Ljubaznost osoblja je najbitnija i sa tim se slazem sa Majkom hrabrost, strucnost nasih lekara ne dovodim u pitanje, nezainteresovanosti ima, ali kako biti zainteresovan posle 100 pregleda ?! Nema dovoljno lekara, sestara, babica i to je realnost za koju ne verujem da ce se skoro promeniti.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: MAJKA HRABROST
19.5.2010 12:48:18   
micketta
da li neko zna da li na sajtu majka hrabrost jos uvek mogu da se salju iskustva sa porodjaja posto vidim da su poslednje price iz 2009?

_____________________________

zna baba

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: MAJKA HRABROST
19.5.2010 12:59:24   
mihi
I ja sam juce zaklucila da ili ne redovno rade "update" sajt-a ili im više nisu potrebna iskustva porodilja iz 2010. god.user posted image

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: MAJKA HRABROST
19.5.2010 13:18:07   
jacikaci
Devojke,ja sam još pre 2 meseca poslala svoju prvu priču i odmah mi stigo odgovor na MSN da će biti objavljena,samo imaju mnooogo posla i priča,pa tek za koji mesec. I proveravala sam,još je nema.user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: MAJKA HRABROST
16.2.2011 20:06:29   
moja ciklama
Da li je ovaj sajt ili organizacija aktuelan?
Zna li ko_

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu jacikaci)
Direktna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here