|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: The Sims
22.3.2010 8:30:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

Ja sam pukla, instaliracu je ponovo ovih dana (dvojku), pa ako me nema par dana na RR-u, da znate gde sam (ako ikoga interesuje). Samo jos da pronadjem disk. Nisam karakter


user posted image user posted image user posted image  Zanimaj se Lily dok ne stigne bebe! user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: The Sims
22.3.2010 8:33:00   
Anoniman
Poskidala sam sa neta neki nov namestaj, evo slicice decje sobice user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: The Sims
22.3.2010 8:37:14   
*Alexx*
Nejtiri, pokrij tu decu, prehladiće se user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: The Sims
22.3.2010 9:44:05   
guppy RR
Igrala sam pre nekih 5 godina (bar mi se tako čini daleko) SIMS 1 za vreme godišnjeg odmora... NON STOP user posted image

Imala sam porodicu sa dvoje dece i odlučila jedan dan da muž ne ide na posao nego ostane kod kuće i da dočeka lepo svoju ženicu. Skuvali smo ručak na super duper šporetu, i to se sve naravno upalilo. Žena dotrčala kući sa posla, trčala da ugasi vatru i izgorela. I onda je njen pepeo tamo stajao u kuhinji na podu, a deca su prolazila i plakala....

... milo rečeno: prestala sam tada da igram user posted image



(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: The Sims
13.4.2010 22:21:01   
Anoniman
Sve sam igrala sem 3,ne usudjujem se da je instaliram jer cu opet postati zavisnik user posted image , ali igrica je divna

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: The Sims
13.4.2010 22:24:22   
Sanjica26 RR
Evo bas cu da je igram kad odem na trudnicko bolovanjeuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: The Sims
13.4.2010 22:25:35   
Anoniman
Sanjice pa to ti uopste nije losa ideja user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: The Sims
13.4.2010 23:12:33   
sanji

IZVORNA PORUKA: miljanaM

Sve sam igrala sem 3,ne usudjujem se da je instaliram jer cu opet postati zavisnik user posted image , ali igrica je divna

Potpisujem!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: The Sims
15.4.2010 21:54:38   
Anoniman
Kako da skinem sims3? Posaljite mi pp.

(odgovor članu magde)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: The Sims
15.4.2010 22:06:14   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: The Sims
18.4.2010 11:34:10   
Cvetana
Ja navucena na SIMS vec godinama, nikad mi nije dosadila. Uvek neka iznenadjenja. Imala i trudne muskarce s vanzemaljcima i male zelene bebe, jedan muskarac je umro na porodjaju.
drugarica mi je jednom rekala "sta ce tebi prijatelji kad imas ovo"user posted image
Posldnjih meseci sam navucena i na FB Farmu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: The Sims
27.4.2010 22:31:51   
jelena038
ja imam poslednju verziju, ali mi se pogled nije svideo, navikla sam da vrtim kameru kako hocu, a ovo me nervira... instaliracu je u junu, pa ako me ne ubiju rokovi, tj. kad mi istekne otkazni i zavrsi se ispitni... user posted image  

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: The Sims
26.10.2016 15:01:34   
mali_mis
Imam instaliran na kompu dvojku, ali se retko kad setim da igram. Obicno nocu kad A. spava, jer je nemoguce "boriti" se za komp.

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here