|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zdrava trudnoća bez mesa u ishrani
18.1.2018 9:34:42   
Milena18
Evo ja sam od tih koja detetu sprema meso a sama ga ne jede. Kad odraste, sama će doneti odluku. Mnoge stvari roditelji nameću deci ne ostavljajući im izbora, ne samo što se ishrane tiče.
Naravno da je bitno da ishrana tokom trudnoće bude raznovrsna i bogata proteinima, a to se može postići i bez mesa. Ako treba, uzimati i suplemente, baš kao i trudnice koje koriste meso u ishrani.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Zdrava trudnoća bez mesa u ishrani
27.4.2018 23:16:13   
jagodp
Ipak smatram da suplement nije isto sto i prava stvar, u trudnoci se potrebe organizma drasticno uvecavaju i mislim da su mame koje se bez objektivnog zdravstvenog razloga odricu mesa bas hrabre!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 52
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here