|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Virak (vrkuta)
26.3.2012 8:14:53   
zmajče
Hvala cvrčak84
Znači pijem još 2 meseca a naravno pijem i za vremeuser posted image

pozz

(odgovor članu cvrcak84)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Virak (vrkuta)
26.3.2012 8:37:07   
little_one
Uh, ja bas i ne bih savjetovala da se pije za vrijeme menstruacije....bolje malo prekinuti tih dana...ja sam redovno prekidala tih dana...

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Virak (vrkuta)
26.3.2012 13:35:33   
cvrcak84
Pa ja sam isto smanjivala jer inace imam oskudnu user posted image ali citala sam po forumu i jako puno cura kaze da se ne treba prekidati... user posted image Pa najbolje da sama pratis, ako vidis da ti prave neke smetnje onda smanji ili prekini par dana, nekome pomaze kod jakih bolova, obilnih user posted image ....
Ugl. ja mislim da nije greska da se pije i tad, samo kod nas sa PCOS nista nije kao u ''normalnih'' zena pa tako da ja i nisam bas mjerodavna... user posted image samo prenosim komentare drugih cura, koje mozda ne prate temu pa ne odgovaraju...

_____________________________

Imperare sibi maximum imperium est!

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Virak (vrkuta)
26.3.2012 18:26:34   
plačljiva
Iskreno ti preporučujem da ne piješ za vreme user posted image  jer hoće da skrati ciklus

(odgovor članu cvrcak84)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Virak (vrkuta)
27.3.2012 7:39:46   
zmajče
Meni je stigla tačno na 26 dan inače virak pijem u kombinaciji sa drugim čajevima (mešavina) tako da za sada nemam problema videćemo ovaj naredan ciklus kada će user posted image

hvala vam drage moje na savetimauser posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Virak (vrkuta)
11.4.2012 15:51:43   
plačljiva
Ponovo sam se posle pauze od mesec dana vratila na virak...Šta ću...Čekam VTO...Nada poslednja umire...

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Virak (vrkuta)
11.4.2012 18:32:04   
nina26
Placljiva, nemoj je samo piti kad krenes sa stimulacijom ako se do tada naravno ne desi user posted image sto ti iskreno zelimuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Virak (vrkuta)
12.4.2012 19:41:15   
Jole84
Nina a ne bi trebalo da se pije virak u toku stimulacije?
Baš sam razmišljala da počnem ponovo,srećom pročitah user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Virak (vrkuta)
12.4.2012 22:44:13   
nina26
Pa ja sam po nekoj logici, prekinula, jer svakako ti cajevi imaju produzeno dejstvo,a i oni su ti isto neka vrsta stimulacije,konkretno virak, tako da nisam htela da rizikujem i da poremetim nekako dejstvo hormona. Kad pijes cajeve, koristis samo njih, posle kad predjes na jaci doping ne trebaju ti istiuser posted image

Jel se ti spremas za VTO ili IUI?

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Virak (vrkuta)
12.4.2012 22:58:57   
Jole84
E pa hvala ti user posted image
trenutno sam na klomifenu,verovatno i idući mesec,pa ako to ne prodeluje i folikulimetrija ne pomogne,onda ću da vidim dalje korake.Za sada tapkam u mestu...

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Virak (vrkuta)
28.4.2012 15:34:46   
trudilica
devojke interesuje me da li su vam poznati neki kontraefekti od virka??? posto nista o tome ne mogu da pronadjem na netu, a jedna zena u apoteci mi je rekla da mogu da se jave da sve zavisi od osobe do osobe, al nista konkretno mi nije rekla o kakvim kontraefektima se radi.. ja bih pocela da ga pijem, jer sam imala spontani a citala sam da je dobar za tj. protiv toga.. hvala vam unapreduser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Virak (vrkuta)
28.4.2012 17:50:21   
Meisje
ja sam procitala celu ovu temu i niko se nije zalio,samo ga hvali. Ja ga pijem evo sad treca tura(jedna tura 3 meseca) i mnogo mi prija

(odgovor članu trudilica)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Virak (vrkuta)
28.4.2012 20:27:50   
vanci
ja sam ga pila i nisam imala problema. cesto ga pijem i dobar je.

_____________________________

vanci

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Virak (vrkuta)
8.5.2012 19:13:17   
Bubi87
Devojke, zanima me da li je neka od vas skoro kupila Virak u Bg-u?
Gde ste ga kupile?
Ja sam danas trazila po nekim apotekama i nisu imali, a kazu da ga onda sigurno nema ni u J. Pancicu jer oni dobijaju od njih... Da li znate gde da ga trazim?

(odgovor članu vanci)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Virak (vrkuta)
9.5.2012 20:34:19   
elenika
Bubi, ja sam ga danas kupila u prodavnici zdrave hrane u Skadarskoj ulici....mada, uzela sam sve sto im je ostalo, nekih 150gr, ali je rekla zena da ce imati za koji dan....i cena je super 730 din za 1kg, s tim sto mozes da uzmes koliko ti treba, pa kad se preracunas, bas je povoljno ;) Pozzz

(odgovor članu Bubi87)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Virak (vrkuta)
14.5.2012 14:06:30   
Bubi87
Hvala Elenika, pogledacu tamo. I kazi mi samo da li se na jednu solju stavlja jedna supena ili kafena kasicica caja?

(odgovor članu elenika)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Virak (vrkuta)
14.5.2012 15:39:59   
jovicaa
zanima me da li neka od trudnica pije virak? ja sad ulazim u cetrnaestu nedelju, osnovni razvoj je zavrsen, pa bih da pocnem da pijem. posto se preporucuje i trudnicama

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Bubi87)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Virak (vrkuta)
19.5.2012 18:33:49   
Ricola
Toliko sam citala o ovom caju, sve najbolje su zene pisale i cak nekima i sami ljekari preporucivali, odlucila sam i ja da pocnem, videcemo kako ce ici daa
Nas mi je poslednji dan ciklusa i videcemo da li ce od nje uroditi plodom...

_____________________________


"Žena stoji, kao kapija, na izlazu kao i na ulazu ovog sveta."
Ivo Andrić

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Virak (vrkuta)
19.5.2012 18:35:23   
plačljiva
user posted image  samo napred,i ja ga pijem user posted image

(odgovor članu Ricola)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Virak (vrkuta)
19.5.2012 18:44:21   
Ricola
Hahhahah
Da da da
Videcemo sta ce biti nadam se da ce biti user posted image i tebiuser posted image

_____________________________


"Žena stoji, kao kapija, na izlazu kao i na ulazu ovog sveta."
Ivo Andrić

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Virak (vrkuta)
21.5.2012 22:36:49   
Ricola
Od danas je krenula i kombinacija virak i c.zdravac....
Nisam osoba koja ima naviku da pije vodu, ovo sa cajevima ukupno 3 puta dnevno...vec sam prevazisla sebe.... user posted image user posted image

_____________________________


"Žena stoji, kao kapija, na izlazu kao i na ulazu ovog sveta."
Ivo Andrić

(odgovor članu Ricola)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Virak (vrkuta)
28.5.2012 23:34:46   
Joja86
Zanima me da li neko ima iskustva sa virkom i losijim PAPA nalazom, i koliko se on moze popraviti? Prosle godine su me testirali na bakterije, gljivice, HPV - i sve je bilo negativno ( a tvrdilu su da imam kondilome koji su bili u uklonjeni), PAPA je tada bio dobar (II). Sada je sve "na oko ok" kako kaze moj ginekolog, ali PAPA je IIIa i traze mi da ponovim sve analize. Pocela sam da pijem caj od virka i nadam se da ce PAPA nalaz dovesti u red. da li neko ima slicna iskustva?user posted image

(odgovor članu Ricola)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Virak (vrkuta)
29.5.2012 8:15:57   
zmajče
Joja86 user posted image Moja rođaka je pila samo virak i rez joj se popravio tako da nije morala na operaciju to mi je sama rekla.Mislim da zaista pomaže i vredi pokušati pije se isključivo u gutljajima.SREĆNO

(odgovor članu Joja86)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Virak (vrkuta)
29.5.2012 10:00:42   
Ricola
Jojo dobro nam dosla,
Verovatmo si dosta citala o virku on je fantastican, nastavi da ga pijes,ukoliko planiras trudnocu mozes da ga kombinujes sa crvenim zdravcem i on dobro cisti organizam, zalfija takode ali ona nije nije dobra ako se planira trudnoca,a fantasticno cisti oranizam, sve u svemu i o zdravcu i o salfiji mas dosta na rr malo izcitaj dosta devojaka je pisalo o njima.
Svakako ne prestaj piti caj mozda kombinuj jos neki i rezultati ce doci.
Kissic

_____________________________


"Žena stoji, kao kapija, na izlazu kao i na ulazu ovog sveta."
Ivo Andrić

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Virak (vrkuta)
29.5.2012 11:57:04   
Joja86
Hvala na dobrodoslici i savetima :) Pijem caj, 1 solju dnevno. Pocela sam i sa nekim biljnim vaginaletama FITOVAG, na bazi zalfije, kantariona, hajducke trave, šargarepe i vitamina. Za sad mi se cini ok, i verujem da ne moze da skodi. Naravno svakodnevno C vitamin, selen i uzmem ponekad Ehinaceu. Verujem da je kljuc u imunitetu kod ovih mojih a i slicnih problema. Ginekolog mi je savetovao i da kupim irigator i visokokoncentrovanim cajem od zalfije pokusam da ispiram, jer kazu da veoma dobro deluje na grlic. Planiram da ostanem u drugom stanju, ne bas odmah, ali sigurno u naredne 1-2 god, :))) tako da sve sto ovde procitam jako puno znaci. Devojke, hvala jos jednom!!

(odgovor članu Ricola)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here